Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
22. jan 2010

ahojte jejda vy ste toho popisali 🙂
no my mame zatial iba divcenske meno a nad chlapcenskym ani nerozmyslam lebo si myslim ze to bude aj tak baba preto ze chcem chalana 😝 ale ved uvidime...
my sme po obede a cakam na kamosku a idem s nou na potvrdenie tehotenstva k dr
aspon trochu vypadnem z domu 😉

oriesok
22. jan 2010

ahojte.. len teraz som si všimla, že už je táme Júl 2010 založená.. môžem sa pridať?

mojalili
22. jan 2010

Ahojte kocky, som s detmi na PC, tak som si odbehla sem na konik...
OACKA - tie bolesti mavam aj ja, najhorsie su zastavene vetry, to su ako porodne bolesti ☹ 😉 Hlavne ked cely den som na nohach, tak uz si myslim, ze uz tak nevladzem ...ze koncim...normalne by som dala tehotenstvu vypoved 😀 😀 😀

mirka285
22. jan 2010

oriesok jasne pridaj sa 🙂 juj baby ja uz ledva cakam kedy budu tri hodiny a pojdem von na prechadzku

cigaretka5
22. jan 2010

Sunnygirl Ja som bolave hrdlo vyliecila bez paralenu v posteli hektolitre caju a vyborne cuktiky na cumlanie propolky fair mi zabrali, este som to kombinovala s homeopatikami a guut

zajacik...
22. jan 2010

Jeej babulky vidim ze uz ste sa po mne zhanali, tu som 😵 Len vas nejako nestiham ked ste take ukecane 😀 😀 😀

zajacik...
22. jan 2010

Babulky chcem sa opytat vam kontroluju na poradni krcok? Lebo mna doki odspodu pozeral len raz niekedy na zaciatku tehu a potom uz nie... tak neviem ci by netrebalo raz za cas skontrolovat krcok. Ci je este skoro?

stanka33
22. jan 2010

Ahojte...
to ste vcera v noci nemohli spat, ked ste tak vela popisali... 🙂

sunnygirl vytlacaj si aj citrony s pomarancami, caj s medom, mozes aj tie propolky, a urcite si daj homeopatika Oscilococcinum,tie su na posilnenie imunity,mne vzdy pomozu, popripade Homeogene tie su na bolest hrdla ale tie mi nikdy nezabrali, to mozes aj v tehotenstve

oacka
22. jan 2010

ďakujem kočky za skúsenosti, volala som doktorovi, povedal, že takto sa muu ťažko vyjadriť,ale že kľudne nech skočím na pohotovosť aby ma prezreli,či sa neotváram... je mi naprd... 😢
Zajačik, mňa minule v 17tt pozeral zospodu a ohmataval brucho,,stále to robí. Mojej mamme sa to zas nezdá, že to vraj ženu už nemá pozerať zospodu,,aby jej neuškodil.... stará škola. 🙂

stanka33
22. jan 2010

oacka neboj to nic nebude,iba roztahovanie, mna uz dva tyzdne boli na pravej strane medzi panvov. kostou a podbruskom...taky tlak citim..mozno je to aj z toho ako dviham maleho

mna dr. pozera zo spodu stale...

denisse
22. jan 2010

ahojte ... ja som bola s malou cele doobedie v takom detskom klube, kam kazdy piatok chodime ... uz sme doma a obedujeme ...

oacka, neboj sa, urcite to nic nebude, aj ja mam obcas velmi neprijemne bolesti ... casto sa mi napriklad stane, hlavne ked sa v posteli otacam z boka na bok, ze ma jednej strane tak strasne pichne, resp. ono to ani nie je pichnutie, skor akoby mi niekto vo vnutri nasilu natiahol nejaky sval, slachu, alebo nieco co sa mne zda ako spagat ... a tiez to pripisujem tomu, ze sa mi zvacsuje maternica, vsetko sa natahuje, organy sa trosku premiestnuju ... a boli ma aj panvova kost .. to som pri prvom tehotenstve mala az ku koncu, ked som mala uz velke brucho ..

stanka33
22. jan 2010

denisse aj mna boli panvova kost na jednej strane a mala som to tiez pri prvom asi neskor..hadam je to z toho dvihania, skor ako keby nejaky sval alebo co, tazko mi je to popisat

zajacik...
22. jan 2010

Oacka neboj, urcite sa neotvaras, ale pre pokoj duse ak chces tak zbehni na tu pohotovost... myslim na teba 😉

No s tym prezeranim odspodu, ja som na jednej strane rada ze mi da tam dole pokoj (lebo raz asi pred rokom a pol som bola u neho na kontrole a pozeral ma odspodu a ja som asi vtedy chytila nejaku mykozu alebo co), ale na druhej strane by som aspon raz za cas vedela ze aj tam dole je to vsetko OK, aby sa nieco nezanedbalo... A brusko mi inak prehmatava pri kazdej poradni 🙂

miki060707
22. jan 2010

ahojte, tak mňa prezerá zo spodu každú poradnu a tiež aj bruško mi rukami pozerá, neviem, čo tým robí, ale asi niečo zistuje 🙂
Mi máme pre obe pohlavia mená, som zvedava, čo to bude 🙂 ešte si mesiac počkáme...
erika volala si za výsledky krvy? ja budem až na bud. týžden, uplne som zabudla kedy mi kázala zavolať...ale teraz mam také pochybnosti, tá krv sa bere od 15tt a ja som bola 14plus1 a lekár, že to už je 15, tak som zvedavá na výsledok, šak vedia, čo robia.....
mi sme dneska neboli vonku, mala mi spí, čo som rada, lebo bola zlá dnes, nedá si povedať, že má isť spať, ale vidim na nej, že chce a potom zaspí,..jaj da tie deti, ale čoby sme bez nich robili, dnes som si prečítala aj knihu pri nej, celkom pohoda, aj manžela pustili skôr dnes z práce a spí z malou, ani sa mu nečudujem, každé ráno o 4 vstávať...
pekný dník

lucka_o
22. jan 2010

Oacka vsetko bude ok.....len nemysli na to zle !!!!!!!! lebo 😉 vsetkemu je na vine psychikainak aj mna stale pozera zospodu a povedal ze to bude stale na kazdej poradni 😒
a podbrusko boli aj mna niekedy viac niekedy menej...ale da sa to

oacka
22. jan 2010

ležala som v teple a trochu to prestáva,ale ešte stále ma v podbrušku bolí. Normálne mi dnes narástlo brucho, vážne je väčšie, možno je to aj z toho... mám zlú náladu, bojím sa, že to neprestane. ale aspoň mi dnes vobec nie je zle od žalúdka.ani hladná nie som.
Bože,ako možu Rómky rodiť ako na bežiacom páse???????? 😉

lucka_o
22. jan 2010

no a ani sestonedelie nedodrzia!!!! a stale maju deti v pohode....a my....trpneme aby bolo vsetko ok! 🙂

oacka
22. jan 2010

asi priveľa civilizácie škodí... 🙂 🙂 🙂 🙂

lucka_o
22. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silvia.vesela
22. jan 2010

Ahojte kocky!

Ako sa dnes mate? Ja dnes celkom fajn, len ma trosku pobolieva chrbat, ale inac oki.
To asi z tych "stresov", lebo mame vela vybavovania kvoli svadbe, ktora ma caka o tri tyzdne. 🙂
Velmi sa tesim na to, ale zaroven su to aj stresy okolo vybavovania. Ale uz mame skoro vsetko, dnes som konecne dohodla vyzdobu a oznamenia. 🙂

oacka, ak ti mozem poradit, tak ja si davam colostrum, kazdy den, rano a vecer. Je to vyborna vec, aj lekara som sa pytala a povedal, ze si to mozem davat. Pred tehotenstvom som si davala aj Aloe Vera, ale to teraz nemozem kvoli tomu, ze to prekrvuje panvu. Ale to colostrum vazne pomaha, hlavne ked je chripkova sezona. Velakrat som mala taky pocit, ze budem chora, aj hrdlo, hlava ma bolela, proste vsetko a dala som si ho a za par hodin bolo ok. 🙂
Tak to mozte skusit aj ostatne kocky. A samozrejme caijik, ale vlazny s medom a citronom. Ja som si niekedy dala aj samotny med s citronom a preslo to. Tak nech ti to co najrychlesie prejde 😉

silvia.vesela
22. jan 2010

Ja sa ospravedlnujem, nie oacka, ale sunnygirl! 🙂

zrzulka
22. jan 2010

baby pri druhom budete aj vy ako tie "roomky" uvidite. ked vas tak citam tak sledujem ze ja som bola presne taka ista pri malej ze som sa len pozorovala jak blazon, tu ma pichlo, tam ma zabolelo. co sa to moze diat.je vsetko oki? najradsej by som mala ultrazvvuk doma nech mozem malu stale kontrolovat ci zije, dycha, hybe sa.... No uplne presne ako to co zazivate vy teraz a pri tomto tehu ani neviem ako plynu dni. pri malej si to ani nejako extra neuvedomujem, len vtedy ked blbneme a ona ma kopne ci bachne do brucha... vtedy ju vyhresim ze mamu to boli ale aj tak to urobi opat....no podarena je.... co vam budem pisat.

zrzulka
22. jan 2010

oacka to bude podla mna v poriadku, aj ja sem tam pocitujem nejaku bolest ale nesustredim sa na nu lebo nemam cas. Ale dnes mi tiez nie je najlepsie vygruntovala som a vydezinfikovala cely byt, kazdy kutik a veruze to citim. este musim prevliect postelne pradlo ale to necham uz na muza..., vsak som tehu musim sa setrit a neeee? 😀

kafoditka
22. jan 2010

Ahojte kocky, prosim Vas, tie, co uz mate dieta, poradte mi..
Dnes som bola v predajni okukavat kociky- hlavne dva moje favority bertini a concord fusion. Predavacka mi povedala, ze ani do jedneho z nich nedam 5-6mesacne babo s fusakom do hlbokej vanicky.. ☹
Ze maminy davaju v pohode 5mesacne babo s fusakom do sportaku.. Ako ste to riesili alebo budete riesit vy?
Ja mam stale taky blby pocit, ze mu bude v tom sportaku cez zimu chladno, predsa len, v hlbokej vanicke je lepsie chranene....

denisse
22. jan 2010

kafoditka .. ja som to tu uz pisala .. ja som kvoli tomu vsadila na Inglesinu Magnum, ktora ma dostatocne velku vanicku, ale nevyzera supermoderne ... ale ja som s nou maximalne spokojna a odlozila som si ju po dcere aj pre druhe babo ...
obavam sa, ze vsetky tie kociare, ktore skvele vyzeraju, maju tu vanicku mensiu ... mam kamosku, ktora ma juloveho chlapceka a uz v oktobri musela kociar predat a kupit novy vacsi ... na druhej strane som aj ja pocula, ze mnoho bab proste presedlalo na sportovy kociar ...
takze urcite je to mozne ... zalezi na tebe ... 😉

dugyna
22. jan 2010

caute kocky..tak prve ..mna tiez pobolieva v podbrusku aj ked teraz uz menej..ale ked som to hovorila dr..tak povedala ze to sa natahuje maternica..

kafoditka..my sme kupili kocar bez vanicky..ma tam tu fusakotasku..sak kukni v albume..

mojalili
22. jan 2010

Kafroditka - pravda, ze sa babo neda do tych malych vaniciek, ja mam JANE POWERTRACK 360, kde je veeeelmi mala vanicka. JE to sice dobry sportiak,ale nechcem dat 6 mesacne babo do sportiaku, kde nie je chranene proti vetru. Preto kupujem hlboky kocik s velkou vanickou.I ked som citala kritiku nan, ze je tazsi, ale mne to nevadi, skladat ho nebudem. MAm ho v albume... Deniskina INglesina . to su najvacsie kociky, su dobre... 😉

stanka33
22. jan 2010

Ahojte....

zrzulka presne moja rec, aj ja som bola pri prvom taka a teraz ani nemam cas na to mysliet ze som tehotna...
fakt....len ma pobolieva ta panva,dnes mimoriadne..asi som sa pozorovala, ked ste to tu pisali....
fakt, o chvilu bude polka tehotenstva za nami a keby nebolo tych nevolnosti co som mala, ani neviem ze mam malicke v brusku....a keby necitam konika 🙂 🙂 🙂
dnes sme boli zasa trosku po Auparku, kupili sme malemu take polokoselove tricko s kratkym rukavom..uz sa tesim nech je leto....aj ked maly je hotoy zo snehu, taham ho dnu s placom....zajtra si ho uzije tato..ja mam po celom tyzdni fakt dost..

stanka33
22. jan 2010

Kafoditka,
concord fusion mame aj my....
maly sa narodil koncom maja,mali sme vtedy nejaky holandsky kocik Firstwheels trojkombinaciu...
zaciatkom novembra sa nam nepichol do vanicky....tak sme na odporucenie kupili sportovy concord fusion,
da sa dat uplne do lahu je dost pristranny, kupili sme k tomu aj fusak, a maly v nom bol od novembra celu zimu, spaval aj vyse 2h vonku, ak fukalo-u nas dost casto fuka- dala som plastenku...a poobede som s nim chodievala ak sa dalo este na necelu hodku von
my sme s nim velmi spokojny, aj na snehu sa celkom da s nim
ak budes mat nejaku otazku napis Ip
teraz sme dokupili vanicku k nemu nie je najvacsia, ale su aj mensie

katkaking
22. jan 2010

ahojte, pobede sa mi sem nedalo prihlasit, neviem co bolo zo strankou...
to pobolievanie odspodu som mavala aj ja v prvom tehu, ale pamatam si to na nejake posledne dva az tri mesiace. Teraz su najhorsie vetry ako ste spominali...to su niekedy poriadne krce a bolesti.
Kocik-kamoska si tiez ide kupit tu Inglesinu Magnum, zevraj su to dobre kociky. ja mam trojkombinaciu demu, som s nim velmi spokojna. mala ma uz rok a stale ju davam do neho, aj ked sme kupili sportak, ale ten sa mi zdal na zimu chladny a velmi do neho fukalo...v tomto je super, vobec jej tam nefuka. tolko moj nazor 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre