Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
3. júl 2010

@tinka349 - Ty mas 10 dni do porodu, ja uz mam minus 3 dni co mal byt porod🙂

luminkasp
3. júl 2010

babulky, idem si lahnut, ja mam normalne slabe kontrakcie, nohy ako ..., sa ani opisat neda, ale este sa nechystam rodit, este to s vami potiahnem 😉

tinka349
3. júl 2010

@alllexa ti poviem na akom vysetreni bol moj muz? som sla na polikliniku vybavit pedietricku a volala som jemu, hoc som ho nevidela 2 tyzdne ze ench dojde kde popripade skoci s malou...a on ze ide volat jeho ex, ktora robi na koznom na tej poliklinike....dosli sme k nej do ambulancie a z reci do reci sa pyta co mame nove....a ja pohlad na muza a hovorim mu, ze ci sa pytal na ten jeho problem ( kondylomi co aj mne vyrezavali ).....a on ze to enbudeme rozoberat a nabral farbu...a jeho EX mu hovori, ze nech sa jej ukaze, a on ze urcite , nech mu napise masticku....a ona ze bez ukazania nic nenapise....muz ma surovo poslal za dvere ze predo mnou sa jej ukazovat nebude....a hned mu to aj vypalovala dusikom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom taaaak nadaval ze ho vseeetko stipe a boli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ale tak ja som pri tom vysetreni nebola ako maxarin manzel 😝 😝 😝

tinka349
3. júl 2010

@luminkasp tak dooobruuu aj drobatku 😵

nika23t
3. júl 2010

Strasska, izira Dakujem kocky 😉

Ja 12 dni... To je dost. Aj 12n hodin sa mi zda teraz vela. Ale hlavne nech je drobec zdravucky. Kazda hodinka v brusku mu prospieva 😉

tinka349
3. júl 2010

@maxara preto to pan bozko zariadil tak, ze zeny maju vacsiu zodpovednost za dieta, aj ho vynosia a viac sa mu venuju , lebo vedel ze my sme silne stvorenia a dokazeme to 😀 😀 😀 😀

izira
3. júl 2010

jeeej ja mam termin presne o tyzden - nedela 11. jula... 🙂

tinka349
3. júl 2010

@izira mozno sa stretneme v nemocke 😀

maxara
3. júl 2010

@strasska 🙂 ved nie vyvolavat.. inak ani ja nechcem vyvolavat.. ja frflem a aj vpodstate chcem, aby to uz bolo, ale zase fakt je to uz len par dni, tak preco by som to nevydrzala.. nechapem sa.. si pamatam, ako som tu striehla na konovi, kedy sa mi prehupne 8mi tyzden na 9ty a teraz mam 39tt ani neviem ako.. no kazdopadne na brusko som zvyknuta a este stale si niekedy poviem, ze ani sa necitim tehotne.. a ci ma vobec niektroi ludia tak beru.. napr nasi.. Aj ked vidim, ze mama so mnou suciti, lebo ked tam idem, neskutocne ma obskakuje. No skratka este stale mam zmiesane pocity. A mozno by som este chcela nosit brusko, ale zas by som chcela aj babo uz kocikovat a aj vyspat sa mi zislo.. Konecne na bruchu.. Ale zas, kojenia sa bojim.. 😒 Ale na malinku som taka zvedava, ze ako bude vyzerat... no vidis.. tolko pre a proti a pritom aj tak to za chvilku pride. Mozno v stredu, alebo zajtra.. jeden nikdy nevie 🙂

nika23t
3. júl 2010

Tinka, ked uz hovoris o tej sile zeny... Vcera sme sa s mm bavili o epiduralke, a on mi na to, ze on by si nedaval, keby bol na mojom mieste... Tak som mu povedala, ze keby som ja bola na jeho, tiez by som si nedavala. A minule nieco v horoskope o rakoch pisalo, ze chcu vsetko vyskusat, tak hned pohotovo, ze mam rodit prirodzene bez vsetkeho, nech si to vyskusam na vlastnej kozi
🙄 Frajer nenormalny. A este dnes hundre, lebo dlho sa caka na vytah. A tehotenstvo trva kratsie, ze? A najlepsia hlaska bola, ked povedal, ze dobre by bolo, keby som rodila az po vymurovani (staviame dom), lebo potom nebude vladat aj staviat aj oslavovat 🙄

izira
3. júl 2010

@tinka349 🙂 bolo by to fajn... aspon by sme si pokecali babatka postrazili ak by bolo treba... v nemocke je strasna nuda a navyse ja nemocku z duse neznasam... strasne zle na mna vplyva to prostredie...

maxara
3. júl 2010

@alllexa @tinka349 mm bol predtym na zaciatku pri tom UTZ cez fazulu, tak som myslela, ze ked vtedy bol v poho, tak teraz tiez.. no ale tento dr je teda vacsi fesak, ako ten moj gyndas 🙂 tesne pred dochodkom. Ale zas sceny nerobil, len ked som sa ho spytala, ci ziarlil na dr, tak mi povedal, ze trosku ano 🙂 moj malinky..

maxara
3. júl 2010

@tinka349 no ja pevne verim.. snad to tak bude, ze mi to akosi dojde samo..ze co mam robit

alllexa
3. júl 2010

@maxara - ja sa bojim toho, ze sa nebudem vediet postarat o babo, ze ako ho chytit a nakojit... Takto clovek este nema taku zodpovednost. I ked jasne, ze chcem, aby bolo uz vonku, nech som mobilnejsia, i ked to tiez par dni potrva🙂.

strasska
3. júl 2010

@alllexa dva prsty mam uz dva tyzdne 😉
@maxara a ano, aj toho bojim...ze zase vetko bude inak a my sme si s Miskom uzili fakt svoje, a teraz odznova. Ale myslim pozitivne, ze tentokrat to bude lepsie a hlavne to podla mna budem lepsie zvladat psychicky 😉
ale velmi by som rada, aby to to slo spontanne, ved sa nemusim ponahlat a myslim si, ze je to aj pre telo lahsie a aj pre babo lahsie. A v podstate mi aj zienky tu z fora dali za pravdu, ze teraz by boli radsek keby to islo postupne samo...ale rozumiem, ze ked sa niekto nedokaze ani vyspat a furt sa trapi, tak uz to chce mat za sebou.

alllexa
3. júl 2010

No, idem spat, lebo sa ma zase hlad chyta🙂 Dobru noc, bruska!

strasska
3. júl 2010

@strasska idem off, lebo som po dnesnom dni unavena

strasska
3. júl 2010

drzte sa, pa!!!

izira
3. júl 2010

@alllexa Po porode vam vsetko pride celkom prirodzene...zrazu bude jasne ako ho chytit, pritulit si ho... priroda to vazne uzasne zariadila 🙂

tinka349
3. júl 2010

@nika23t ja odpaaaadnem z tvojho muza, som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som chcela epi, ale nedam si....odradili ma viaceri.....lekarka mi ale dala nejaku brozuru o porodnickom gele Dianatal, nejaka novinka a zaujimave veci tam pise....stoji to okolo 100 eur...ale hlavne nic mi nebudu pichat do chrbtice 🤐

tinka349
3. júl 2010

@izira ja len vkrocim do nemocnice a uz rewem 🤐 🤐 🤐 🤐 ci som sla za niekym znamym, kto bol vazne chory, ci som sla sama s mojim nejakym problemom, zrewana nenormalne = neznasam nemocnice.... a mna urcite spoznas - skoro 2 metrova zirafa staaale ukecana 😀

izira
3. júl 2010

@tinka349 ja som si pri prvom dala pichat epi - bolo to v pohode, ziadne vedlajsie ucinky...teraz si ale nedam...🙂 inak o tom gele som este nepocula..

maxara
3. júl 2010

@alllexa presne toho sa bojim.. navyse ja som straaasne nerada zodpovedna.. ja ani neviem, ci to dokazem.. byt tak moc zodpovedna, ale hadam ano..

@strasska jasne, ze to bude ine, budes mat dievcatko a tie su lubkave.. pekne sa bude mojkat a spinkat a papat a kakat.. ja tu len tak hovorim, ze to uz chcem, hlavne by som chcela zacat rodit spontanne a v case, ked som presvedcena, ze to pojde hladko a bez problemov a ze to hravo zvladnem.. potom mam take stavy, kedy si to nemyslim a ked pojdem rodit vtedy, no amen tma..

tinka349
3. júl 2010

babule dobru, idem si aj ja lahnut lebo malej sa uz cosi nepaci ze dlho sedim a koooopeeee 😅 😅 😅 😅 tak pekne snicky a nerusenu noc 😀

nika23t
3. júl 2010

Tinka, to on ma casto take hlasky... Vacsinou sa z neho tiez rehocem, ale teraz som taka nervna, ze mam chut hryzt, ked nieco take pocujem 😅

tinka349
3. júl 2010

@izira no to o nom nikto nepocul, a som ho dal avyhladavat aj na nete a dokopy mi nenaslo o nom nic....na SK strankach....ale v brozure je tam dost, pytaj si u lekarky v nemocke, daju ti info

izira
3. júl 2010

@tinka349 🙂 sme dve.... i ked neplacem, radsej sa nemocniciam vyhybam veeeelkym oblukom ak sa da.... skoda, ze na slovensku nie je rozsirene rodit doma - to by som brala...
a ok - ked ta uvidim, tak sa ozvem 🙂 aspon pokecame

tinka349
3. júl 2010

@nika23t 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taka si akcna ako ja 😀 😀 😀 😀 😀 kvoli tomu ked ja mam nervy tak si ich vybijam veeelmi anrocnym upratovanim celeho domu od rana do vecera, a potom am to prejde 😀 😀 😀 😀

izira
3. júl 2010

@tinka349 dobru noc 🙂

tinka349
3. júl 2010

@izira no ja budem 9.7 rano na kontrole, nie si aj ty nahodou objednana ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre