Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
19. okt 2010

@oacka
@tinaki1275 juj baby ake ste pokusitelky, len ja uz mam zase dieta na prse 😒

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola ja ta obdivujem..🙂nemyslim zeby som to zvladla..to ju krmis teraz kazdu hodinu?

adelaine
19. okt 2010

baby, bruuuu noc, idem...nech sa vyspim.

mirka285
19. okt 2010

@tinaki1275 ale to len preto ze ste o dva tyzdne mladsi...myslim ze tie nase babizne su taka rovnaka vahova kategoria 🙂 aspon nas ruky nebolia ked ich nosime 😀

monline
19. okt 2010

@mirka285 parádne stretko ste mali 🙂 tie dievky vedľa seba ukážem Danielovi, nech si vyberie 🙂)

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 neprisudzuj si prvenstvo, moja ma 5130 😉

tinaki1275
19. okt 2010

@mirka285 to hej..ale moja takym tempom tvoju aj tak nedobehne..pribera teraz cca 120 g tyzdenne ...ja ju ale nutit nemienim..no co budu z nich modelky🙂

monline
19. okt 2010

pozeráte niekto adelu?

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 posledne styri hodiny ano ale ona sa viac menej na prse uspi ale na noc by mala zaspat na tych svojich 6+6 hodin

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola jaj moja ale ty kojis,to je ina vahova kategoria🙂)

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola joj tak to je zle..a nemala by si ju uz zacat od toho nejako odnaucovat?ja som v tomto blba asi je to hlupa otazka..kojila som len 2 mesiace,ale moja na prse zaspavala len po jedle..a potom sa sama pustala..a ked mrncala tak mrncala nechcela ani prso ..

tinaki1275
19. okt 2010

@monline bohuzial🙂...

kafoditka
19. okt 2010

Babule caute, maly mi este stale bojuje v postielke... mne sa zda, ze mu asi pojdu zubky. Slinta jak bernardin, ruky si ide zozrat, a dole ma zdurene dasienko a taku bielu ciarku, citim taky jemny hrbolcek na dasienku.. tak zeby?? 😉 Inak baby NEZABUDNITE pripomenut manzelom stare zelezne pravidlo, ze za prvy zubok musime dostat nove saty 😀 😀 Dnes to povedal moj svokor Petovi - inak jedina rozumna vec, co som kedy od neho pocula, ma u mna male plus 😉

@adelaine Jezis Matka, to ma mrzi s Risinom, este ze sa mu nic horsie nestalo.. A s tym mliekom je to pravda. Skus zmenit a uvidis, ze mu bude smakovat 😉 Mne toto robil presne Filip, dala som mu sunar a zlepsilo sa to..
@mirka285 super foto, vsetky vypadate perfektne 🙂

Inak este sa musim postazovat, ze som rozcarovana z toho mojho obocia... opadali mi vsetky chrasticky a po ciarkovani ani stopa a ta farba mi moc nechytila 😠 😠 Som zvedava, ake ho budem mat po korekcii.. 😒

monline
19. okt 2010

dnes už tu nik neostal?

bambola
19. okt 2010

@monline jaaaaaaaa 🙂

petrap001
19. okt 2010

@monline ja 🙂 ale idem uz aj ja,lebo zacinam byt hladna a to nieje dobre tak radsej idem spat 😀 dobru noc vsetkym,nech sa vyspite 😉

monline
19. okt 2010

@petrap001 ja hladná nie som,len maškrtná, tak si práve miešam granko do smotany..už ideš? zaspíš ak si hladná?

@bambola to je dobre, už som sa bála, že tu ostanem sama

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 ver mi skusala som :-/ a nie raz ale vzdy sa to skoncilo tym ze sme boli obe unavene, mala urevana, nechcela zaspat uz vobec a ver mi ze keby som jej nedala to prso tak vydrzi plakat do desiatej rana aj dlhsie. bola totalne vycerpana , uz ani neplakala ale piskala a aj mi z toho zachripla. tak som si povedala, ze co uz, ze snad ju to prejde ked bude vacsia resp ju budem odnaucovat ked bude vacsia lebo predsa len nechat uplakat take male dieta do bezvedomia rozhodne nie je moj styl 😖

petrap001
19. okt 2010

@monline ved toho sa bojim,ze nezaspim,lebo jedla som asi o 12tej????pane boze ja som nejdla???vlastne o 6tej som mala kavu a kolac v mekaci.hmmm super no,prikladna kojaca matka 😀 tak asi nieco zjem tak to vyzera

bambola
19. okt 2010

@monline aa granko 🙂
ja som dnes nemala ale zato som spraskala polku milky :-P

bambola
19. okt 2010

a @merikac dnes spi?

monline
19. okt 2010

@petrap001 len sa pekne natlač, z čoho chceš mať mlieko? ja obhajujem svoju smotanovú úchylku mužovi tým, že to je skvelé na mlieko..a on mi ich vždy kupuje vo veľkom 🙂

@bambola ja iba jednu horalku..premýšľala som, či ísť spať, ale mladý mi rozpažený spinká na mieste, mrvil sa, tak ho ešte nechcem preložiť do postieľky, nech sa nepreberie..tak ked už tu sedím, tak ma aj chute chytajú

bambola
19. okt 2010

@monline no moj mala je nejaka nervozna cely vecer ale teraz sa mi pred chvilkou krasne vyprdela na brusku tak snad uz bude lepsie

petrap001
19. okt 2010

@monline JA SA BOJIM POSTAVIT ZE CO NAJDEM V CHLADNICKE ALEBO BARE 😀 ani neviem co by som si vlastne dala...sladke nechcem teraz,uz som mala dost 😀

monline
19. okt 2010

@bambola to jej určite pomohlo a mohla by už dobre spinkať..my sme boli podvečer na nákupe a malý nám zaspal cestou domov v autosedačke, samozrejme, doma hned vreskot, ale potom sa upokojil, celkom sa bavil a smial..ale o ôsmej už nevedel dobre zaspať, musela som ho na rukách uspať...po chvíli som ho uložila do postieľky, ale prebral sa..skúšala som ho presvedčiť, aby zas zaspal sám v postieľke, asi 10x som mu prišla vrátiť cumlík do pusy, ale jeho presvedčovacie metódy sú akosi silnejšie..a tak ma presvedčil, že ho mám odtiaľ vybrať a uložiť do svojej postele..trošku potiahol a zaspal..

monline
19. okt 2010

@petrap001 daj si chlebík, maslo či syr, nejakú zeleninku k tomu..je to vždy lepšie ako čipsy z baru 🙂

monline
19. okt 2010

@petrap001 koláč v mekáči je pre teba dosť sladkého? 😀

tinaki1275
19. okt 2010

no mna mm nasral...zobudil sa pri telke a kym som prisla zo spalne(dokrmovala som malu na noc) uz mi sedel na laptope..a nie a nie skoncit..

bambola
19. okt 2010

zase spominate mekac, joooj taky cheeseburger 😝

petrap001
19. okt 2010

@monline jasne ze nieje 😀 hej vravela som ze sladke nechcem ale co tlacim do hlavy??? kakao a uz druhy orechovy kolac 😀 a mam este jeden haha.to budu zas sny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre