Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
20. okt 2010

@monline ja mam tiez kramy ☹prve od porodu a saliem o d bolesti .a divne je ze ma strasne bolia akoby vnutorne stehy ..dufam ze to nic nie je.. 😒

tinaki1275
20. okt 2010

@monline no ja idem spinkat..🙂dobru..

monline
20. okt 2010

@tinaki1275 moje prvé ani tieto neboleli, tečiem viac ako predtým, ale dá sa ešte..točila sa mi dnes zas hlava, ale beriem to železo

monline
20. okt 2010

@tinaki1275 tak sa teda dobre vyspi..pekné sníčky

mojalili
21. okt 2010

Dobré ránko,
jejda kočky, ja som prvá? neni moznéééé.
Danko nemal v noci teplotu, ale budil sa, az teraz rano mu vyskocila na 38,3. Najhorsie je, ze na manzela ide chripka,a ja mam zapalene hrdlo....no to sme ale rodina ☹

lulu1983
21. okt 2010

bre ranko,

ako sa mate? dufam, ze ste sa vyspali do ruzova, ja som k malemu vstavala v noci kazde 2 h, ALE stale lepsie ako kazdu hodinu 😉

Prajem vsetkym fajny den, kym sa tu niekto ocitne, dam si rande s panom Murakamim ;)

lulu1983
21. okt 2010

@mojalili bre ranko 🙂 My sme takto boli chori vsetci minuly tyzden.. Nic prijemne. Mozem sa ta opytat, ako sa volaju tie cipky, co si davala dankovi po ockovani?

mirka285
21. okt 2010

dobre ranko..ja dom tiez cel nachladnuta,ze ani spat nemozem,tak som si uvarila kavu a lezim v posteli kym sa Linda zobudi 🙂
@lulu1983 asi myslis Viburcol cipky

lulu1983
21. okt 2010

@mirka285 ano tieto myslim... zavidim ti v dobrom, risko je hore uz od siestej 😒 uz ho tu chvilu vyzyvam, ze ci by si nepospal

mojalili
21. okt 2010

@lulu1983 dala som mu Paralen 100 - ked je teplota. ALe mam doma aj VIBURCOL - homeopatika pre placlive deti s teplotou i bez, na upokojenie... 😉 Prave citam, ze ma MIRKA predbehla, ano su to one 🙂

kafoditka
21. okt 2010

Dobre ranko..
Vidim, ze sme tu viacere chorlave, mna tak skriabe v krku a vysycha mi v nom, az ma napina a v noci ma dusilo 😒 normalne som si musela dat olivovy olej, aby som si hrdlo trochu premastila. Peto ma tiez hrdlo chytene, aspon, ze malemu tie sopliky trosku ustupili, ale este stale musime odsavat.. Inak ta vysavacova odsavacka je perfektna vec 😉
Vonku krasne svieti slniecko, tesim sa z toho, hned pojdem s malym na prechadzku 🙂

lutsine
21. okt 2010

@tinaki1275 ja mam tiez kramy, ale nastastie nemam take bolesti, krvacanie take ako pred otehotnenim.

maxara
21. okt 2010

Ranko baby,
no my sme mali divnu noc.. Ninka sa vecer nemohla vykakat, ale od unavy zaspala a potom ju to tazilo, tak sa zobudila 2:17, potom 4:44, potom o rovnej 6tej, potom 7:20 .. aj sa uz vykakala, ale doteraz je taka vselijaka.. chudatko..
ALE!!! Vcera vecer sa mi prvy krat nahlas rehotala 😀 az sme sa s mm normalne aj my rozosmiali. Krasne to je. Som jej tak fukala na brusko pred kupanim, tak ze to znie ako prdenie a to ju asi steklilo.. inak celkovo mala vcera smejkovitu naladicku, no a dnes sa to takto pokazilo ☹ no uvidime.

maxara
21. okt 2010

@mirka285 krasna si, co bojis.. ved hned som dala aj krasnu fotku.. ale ked chces, vymazem tu gumenu 😉

lutsine
21. okt 2010

@mojalili ako sa da urobit ten plienkacik, mozem poprosit postup 🙂

mirka285
21. okt 2010

@maxara Peti v poho,ved nie som ziadna dokonala fiurina takze mne nevadi ze tam robim ksicht...

karinnka
21. okt 2010

Ahojte 🙂 Tak noc po ockovani sme prezili,mali sme len mierne zvysenu teplotu 🙂 KOnecne to vonku nevyzera na velku zimu 🙂
@monline vsetko naj k vcerajsim narodkam 🙂
Prajem Vam pekny den 🙂

mojalili
21. okt 2010

@lutsine Veeeeeeelmi jednoduche. Vypln je vata, ktoru som zabalila v tvare gulicky do gazy, aby sa vata pranim nedavala von....Potom som vysila oci usta, dala gulicku do stredu plienky a zaviazala silnou snurkou,ktora sa nepretrhne. Nakoniec som dala a prisila maslicku, aby ju nerozviazal 🙂 POzor na bavlnky, aby nefarbili, ked ho budes prat medzi bielymi, preto som tam nedavala ine latky na ozdobu. 😉

mirka285
21. okt 2010

@karinnka u nas svieti slnko ale teplomer ukazuje 7 stupnov,nenechaj sa oklamat 🙂

petrap001
21. okt 2010

dobre ranko zeny 🙂 my sme dnes normalne spali do 9????nechapem tomu este vzdy 🙂 ale zobudil sa asi 10 krat 😠 no co uz,ale smeje sa uz o sto sest,takze sa asi vyspal dobre.vcera mi odisla kamoska z irska co tu bola na prazdniny aj so svojou malou.no ale tyzden stacil uplne 😀 uz viac by som asi nezvladla.saleny dom sme mali,lebo jej mala je stara ako moj brat,cize 8 takze si viete predstavit..a musela som ich odviest na letisko do polska.akoze na infarkt cesty maju ☹ som myslela,ze uz ma porazi.ale isla so mnou aj kamoska,takze v pohode sme to zvladli,lebo som mala aj maleho so sebou.on sa rad vozi,takze spinkal pekne,alebo len kukal po svete.v poslednej dobe mi cez den zaspava len s latkovou plienkou na tvari 😀 ked mu je tak dobre,nechsa paci,aj tri mu dam.
a vy co ste vsetky chore?dufam,ze my nebudeme tak skoro.idem si asi zafarbit vlasy,lebo uz mi odrastaju,ale aspon to tak nevidno ako ked som mala cierne.
baby a to uz vsetky mate kramy??ja este nie a ani mi vobec nechybaju 😝

bambola
21. okt 2010

Dobre ranko,

no konecne trosku slniecka von, ale kosa teda riadna, brrr 😉
mala sa mi zobudila o pol 10 ale kazde rano jej pustam vaznu hudbu a dnes sme si pustili vivaldiho styri rocne obdobia a by ste cumeli ako pocuva, je teda cumim 😕 😀
o chvilu ju napapam a ona este potiahne hodku-dve.

@petrap001 ja este kramy nemam, nechystam sa a tiez mi nechybaju 😉

bambola
21. okt 2010

inac aj vamm vase deti cestuju? lebo rano lezime v posteli mala na deje a zrazu o pol metra dalej 😠 dnes sa zase prevratila na bok a ked sa chcela aj na brusko tak sa zasekla nosom do postele 😀

mirka285
21. okt 2010

@bambola aj Linda cestuje,a najradsej mam ked sa pretoci na brusko a potom krici lebo sa nevie pretocim naspat 😀 aj v Dubravke fuka taky vetrisko jak u nas?
@petrap001 tak ale aspon si mala trosku zmenu,ale mas pravdu ze navsteva tak na vikend staci,tyzden je viac nez dost...a vlasy aj ja potrebujem zafarbit,pojdem sa dnes v ramci poobednej prechadzky objednat....vsak musime byt pekne aj ked sme na materskej..

bambola
21. okt 2010

@mirka285 hej fuka, taky neprijemny studeny, keby nefukalo tak je hodne prijemnejsie 😠 my pojdeme von az tak okolo jednej mohlo by to dovtedy ustat

oacka
21. okt 2010

jja sa už neviem dočkať,kedy začneme stavať dom vedľa mojej matky! všetko je lepšie ako country Michala Tučného! od rána to tu hučí a ja neviem identifikovať zdroj,asi to ide zvonku,ale počujem všetky pridrbané texty aj cez zatvorené okná. 😠 😠 😠 😠 😠
kočky, krásne fotky zo stretka máte, malé sú úchvatné a nejako sa na seba aj podobajú,nie?

oacka
21. okt 2010

kočky vážna otázka: daá sa nejako zmeniť formát fotiek???? ako? ja mám JPG a happy foto mi píše,že oni berú iba jpg , s malým písmom. čo s tým?

bambola
21. okt 2010

@oacka to je jedno jpg je jpg , o velkost pisma nejde 😉

oacka
21. okt 2010

@bambola aj ja som si to myslela,ale prečo mi potom happy foto vypisuje v objednávke,že fotky JPG neberie,že oni berú len jpg???????

bambola
21. okt 2010

@oacka a co su vadni? tak to naozaj netusim ale urcite v tomto rozdiel nieje. skusila si tam volat?

merikac
21. okt 2010

Pekny den baby, zeny a krasulky,,,
noc unavná- mala nespala ani jej obvyklu 4 hodinovku od 21 do -1,,ale bola na mliečniku kazdu hodinu- celu noc bola nekludna. Teraz na 11,30 som mala ist kadernicke,,vysla som von,,,a co nevidim?- nic! auto tam nebolo- predbehol ma otec,,tak som kedernicku musela zrusit 😠
A moja bambola vcera objavila svoj hlas,,tak si stale spieva,,skoro az jodluje a tak sa pocuva,,je to rozkosne,,,vidiet, ze ju to bavi a mna este viac 😀
Prajem Vam vsetkym krasny den.............
Ozaj a aby som neabudla,,,vecer oslavujem!!!!!!! o 20-20 hod.- pred 15-imi rokmi, som zistila po prvy krat ako chuti ozajstne stastie- narodil sa mi syn 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre