Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
21. okt 2010

@ericica
@merikac
@tinaki1275
ďakujem za pochvalu drobčeka 🙂) keď ja som taká pyšná mama na tie moje dve deti 🙂

monline
21. okt 2010

@oacka takže ak ťa bude chcieť niekto vytočiť, má pustiť country? 🙂)) ale nezávidím veru...

oacka
21. okt 2010

záhada vyriešená: 200m od nás dnes otvárajú DM drogériu, stojí pred ňou jeden cocot s varhanami a druhý s husľami a celý deň vyhrávajú a keď nie oni,tak pustia nahrávky.... je tam milión mamičiek s deckami, vošla som,vyšla som, dovidenia, neviem,ako môžu nakupovať v tom hluku!

oacka
21. okt 2010

@monline máme podobné nápady, ja som dnes vybalila vianočné gule,že idem robiť zátišie a fotiť malú,keď aj tak nespí...ale taká je nejaká zlostná, že som to radšej nechala tak.

alllexa
21. okt 2010

@tinaki1275 - mne robi Misko to iste - zhruba po hodine od kojenia ma brutalny zachvat placu, v podstate az do dalsieho kojenia. Dnes som mu dala Babycalm kvapky do prevarenej vody, potom sa ukludnil, ale to mu tiez nemozem dat zakazdym. A tiez je inak v pohode, smeje sa a tak. A aj vcera vecer tak spustil, ze uz som rozmyslala zavolat na pohotovost.

monline
21. okt 2010

@oacka ja som fotila ráno, vtedy má najlepšiu náladu...som zvedavá na tú profi fotku zo škôlky, mala by mať také vianočné obrázky naokolo a text s prianím...ozdoby máme na povale, tie skôr ako počas adventu nebudem vyťahovať...keď som chodila do práce a mali sme toho veľa, tak niekedy prvou vianočnou dekoráciou bol stromček na štedrý večer..nestíhala som ani veniec spraviť, ani ozdoby nadekorovať, ani okná či balkón vysvietiť

tinaki1275
21. okt 2010

@alllexa myslis zde je to kolika,tak prudka forma? mna len to napada..

merikac
21. okt 2010

@ericica este som nespominala,,az ked pride mm, sadneme vecer , tak potom to na mna dolahne,,napisem pocity🙂)))

alllexa
21. okt 2010

@tinaki1275 - aj mna len kolika napada, lebo aj tie nozicky tak krcovito stahuje a vystiera, alebo to, ze je hladny, lebo teraz som dokojila a dala som mu na skusku caj, ze kolko vypije a stiahol nejakych 80 ml, tak sa bojim, ci to nie je z hladu.

tinaki1275
21. okt 2010

@alllexa moja nemyslim ,ze bude hladny ,moja aj ked do nej narvem 150 ml mlieka ,caj ked ponuknem chce vzdy..proste jej chuti ..ja som ju uz objednala na ultrazvuk na pondelok -brusko a oblicky ..

merikac
21. okt 2010

@mirka285 dakujem za neho, pretoze on prisiel domov zo skoly a hned utekal von, vraj dohodnut na zajtra oslavu, tak som mu dala limit, ze domov moze pozvat maximalne 10-tich....ale odkazem 😉

merikac
21. okt 2010

@bambola ako bolo vonku?
@alllexa maly je chutny vedla toho moncicaka, ja fakt dakujem bohu, ze my ani neviem co su to koliky
@tinaki1275 to je des, co sa vam zas dnes pihodilo,,,,no verim, ti , ze sa dalsieho cohosi podobneho bojis ako cert, svatenej vody..dolezite, ze uz je zas dobre,,ale na tie vysetrenia chod, istotne bud dobre,,ale uz len pre pokoj duse
@monline ja som ti dnes obzerala albumy a tiez som si pomyslela, ze maly sa podoba na tatu,,,ale tu zahadu s tou krasou , ti teda neviem odovodnit 😀
@maxara musim sa priznat, ze tu nejako v poslednej dobe postradam tvoje siahodlhe prispevky- normalne mi chybaju,,,,,,a ozaj, chcem sa spytat ta flaska tommee tippee,,,chceme si ju s nunu kupit, len je ich viac druhov, aj vyuzivas to co mas v strede,,myslim ze ten ukazovatel teploty,,,? a kolko si za nu dala,,,lebo maju v ponuke aj dvojbalenie,,ze by sme sa podelili....

tinka349
21. okt 2010

stetko mamiciek 🙂 Meruskin krasavec spinkal, tak som ho nerusila bleskami pleskami 😀

zrzulka
21. okt 2010

ahojcek... co nove v teme???... akosik nestiham sledovat, pozrela som foto zo stretiek, deticky sa riadne zmenili, rastu nam ako z vody... kazdym dnom niecim prekvapia... normalne sa nestacim cudovat 😒

tinka349
21. okt 2010

@strasska citam spatne o klbikoch 😀 na siroko som ju balila asi len 5x, a to malinka nezniesla....ona sa musi vkuse krutit, vrtiet a to jej prekazalo...ved pomaly si uz nozky papa a to by jej psotolky nedovolili 😝 inak 3.11. ideme na kontrolu s klbikmi 🙄 🙄 🙄 uz teraz sa taaak tesim

zrzulka
21. okt 2010

@monline maly je paradny a tie oci nebeske.... to bude lamac zenskych srdc....
@alllexa misko s opicou bohovska foto.... to kde si vyhrabala??? ja tiez mam niekde odlozeneho 😀

merikac
21. okt 2010

@tinka349 kolko vas bolo?? ..nejak poskromne je tych fotiek,,to je petrap s alexom , karinnka s malou Emmkou a tvoje drobuliatko?...krasne su tie deturence,,,

tinka349
21. okt 2010

@merikac ano, no ja som prisla neskor a len na par minut, lebo moja wonderka stale zlosti, ,a s nou nemozem dokopy nikde chodit 🙄 meruskin timko spinkal, tak som ho nechcela rusit bleskom 😅 a meruska ma este zopar foteciek, tak mozno neskor prida

tinka349
21. okt 2010

@merikac no a bola harinnka, meruska a petrap001 🙂 joooj a strasne zlate deturence, maly Alex si vkuse cmulal obe rucky ale taaak cuhtnucko 🙂 potom sa pridala aj Emmka, a maly Timko to asi cele prespal...a moja nezbeda sa zlostila tak po chvile sme sli domov lebo aj tak sme museli niest babku domov

maxara
21. okt 2010

@merikac Ahoj draha, no nebolo o com.. ked mam cas, tak tu nikto nie je a vsetky zaujimave temy, ku ktorym mam co povedat sa pretriasaju zasadne vtedy, ked tu nefigurujem 🙂 akoby ste sa hadam bali, ze pridem a napisem siahodlhy prispevok 😀 😀 😀 navyse mam dnes a zajtra mm na WFH, cize ma kontroluje, lebo som vraj zavisla.. zase sme sa chytili kvoli tomu.. 😖
No a tu flasku.. ja som ich dostala od svokry a ona ich kupila ako dvojbalenie niekde v Prahe, ked bola na vylete. To dvojbalenie malo na sebe cenovku okolo 498 alebo 478 Kc. No a to v strede flasky mam tam vzdy, to je akoze protikolikova flaska, takze to vo vnutri je take dute a sluzi to na odvadzanie prebytocneho vzduchu z chladnuceho napoja, hlavne ked je mliecko zahrkane a spenene. No a samozrejme to ma na sebe teplomer ako bonus. A aj podla toho sa jasne ze riadim, ale len tak orientacne, lebo moja Ninus lubi mliecko take teplejsie a vtedy je este ten teplomer cerveny (co by podla navodu byt nemal pri piti)

mirka285
21. okt 2010

caute babule...monline, alexxa zlati su ti vasi chalosi 😉 tak co vam ja poviem-moja Linda dnes na veceru stiahla 200 ml mlieka 😕 som s nou bola na 2 hodinovej prechadzke,tak asi vyhladla 😝 kosicanky no mozte sa hanbit,moc sa netrhate na stretka,jedna uteka,dalsia nepride lebo ide nakupovat,akokeby obchody neboli otvorene stale ☹ mali by ste si brat priklad z Bratislavcaniek 😉

maxara
21. okt 2010

@merikac prosim ta Meri, hod mi ten link, co ste nasli na tie flasky, aj ja chcem este nejake totiz 😵

petrap001
21. okt 2010

no ahojte,uz sme doma.stretko dopadlo dobre si myslim,deturence boli zlate,pekne sa aj napapali 😀 .ja som si fotak samozrejme zabudla,ved preco nie.ale meruska mala fotak ta ta narobila viacero fotiek.Tinka sa zdrzala len trosku,lebo mala bola velmi aktivna a asi sa jej velmi nepacilo 😀 ale prisli aspon na trosku.maly mi celou cestou spat plakal,ale to bol taky nervny plac,uz sa mu asi v aute nepaci ako to bolo doteraz.myslela som ze je unaveny,ale teraz na to vobec nevyzera 😕 no okupkame sa a uvidime co bude.este ze nema vo zvyku zaspavat ako Tinkina mala o polnoci 🙂 to uz by som nezvladla heh.

maxara
21. okt 2010

@mirka285 mne vcera Ninka vytiahla 180 pred spanim a zobudila sa o 4:44 na hlad.. 😒 a to som si vecer hovorila, ze fiiiha, ta bude ale dobre spinkat

tinka349
21. okt 2010

@petrap001 no nezbeda mi zaspala ked sme sli domov, hned ako sme vysli z aidy tak zatvorila ocka a zobudila sa hned ako sme dosli domov 😀 a teraz sa vibruje vo vibracke a pozera telku 😎 joj ale co ja jej vymyslim do polnoci? ja ju zacinam uspavat okolo 9tej, ale ziaden uspech, len plac a nervy...ona sa vie taaak zlostit - normalne vrci ako medved 😀

katty17
21. okt 2010

ahojte babulky. sandricka uz okupana, napapana a uz aj zalomena v postielke 🙂 prisla som na par dni k rodicom tak uvidime ako sa jej tu bude hajat 🙂 dnes sme boli s maminou a sandrickou na vylete v rakusku. paradne bolo. sice chladno ale svietilo slniecko. este sme sa zastavili v Kik a cosi malej pokupili. velice chutne biele nohavice a k tomu bielu chlpatu mikinku a rukavicky. 😉 @mirka285 - videla som tam tie ruzove gature ktore ma Linduska. som zvazovala ci kupit 😉

katty17
21. okt 2010

@mirka285 - miri Linda pekne stiahla. ze 200 ml. wooowww. len nechapem kam to do nej ide. ved je ako paratko 🙂

mirka285
21. okt 2010

@maxara tomu sa hovori ze ojebala macka vtacka 😀 no dufam ze bude spat moja Linda krasna pekne do rana...

katty17
21. okt 2010

baby, si predstavte ze mi tu zmazali moju krasnu fotku v profile 😠

katty17
21. okt 2010

dufam ze tejto uz uveria ze som to ja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre