Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
22. okt 2010

bre ranko vsetkym,

ako sa mate? idem citat, co ste vcera popisali 🙂

ja mam dnes taky smutny den, pred 3 rokmi zomrel niekto pre mna moc blizky. Sada na mna melancholia, idem s tym nieco urobit ..

maxara
22. okt 2010

Dobre ranko,
Bambu este spinka, tak rychlo smejdim, ale ako pozeram, tak vas budem zas cely den len citat ☹ kedze mam mm doma..

@merikac je to tato supravicka.. tieto su antikolikove a maju tu blbost v strede a tie ostatne su len flase bez toho stredu. Ja si asi kupim este dve flasky, ale uz tie vacsie, tie su uz bez toho stredu a chcem aj cumlik od nich, lebo Ninka zistila, ze cumlik je na cmulanie pomerne idealny vynalez, len niektore smrdia.. tak ma dva take mensie, tie ma rada a viem, ze aj na tychto flaskach cumliky znasa dobre, cize vyskusam
https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/owens/a...

oacka
22. okt 2010

aj vaše deti tak revú,že máte pocit,že za sekundu zomrú od bolesti????? dnes som sa vážne zľakla, a ona len chcela spať... toto je najlepšie,čo dnes dala, no na modelku nič moc, musíme urobiť ešte jeden fotoshooting 😀 😀

meruska
22. okt 2010

dobre ranko 😉
@oacka v aide sme boli do neakej pol 7 😉 mala si po nakuboch priiiist

karinnka
22. okt 2010

Ahojte 🙂 Stretko bolo vcera super,len skoda,ze nemohli vsetci a ze Tinka isla skoro prec 😉
@oacka tak malicka je uzastna! 😵 😵 Vidim ze uz si vianocne naladena 🙂
Inak mna vcera tak vydesila zima,uz mate vsetky zimne overaly aj fusaky?
Ja este nie,mam sice jeden,ale ten je az 74 a ten je Emmmke este velky tak idem prezerat net 🙂
Prajem pekny den 🙂

oacka
22. okt 2010

@meruska to by ste videli Kiku v plnej nerváckej kráse! 😖 tak dlho ste potiahli, super. 🙂

meruska
22. okt 2010

@oacka to by nevadilo aj moj krasavec plakal 😉

merikac
22. okt 2010

@dugyna nie je dobre pre ten chrbatik, ktory nie je pevny a dietaktko sa neudrzi a aj tak ho rodicia davaju dieta stat, alebo sediet,,ked sa dieta do tejto polohy dava samo,,tak je to ok,,,,,

oacka
22. okt 2010

@meruska meruska,to čo ona vystrájala už nemalo s plačom nič spoločné, ona zúrila ako dračica, normálne chrčala ako nejaký pes....ale je to naša chyba,lebo už bola totálne unavená, a ke´d konečne zaspala,tak sme ju zobudili a vyteperili do mesta.

boddez
22. okt 2010

@oacka 🙂 🙂 🙂

robika
22. okt 2010

Ahojte, dnes rano bolo u nas -3 stupne a tak som s malym hned nesla von a ten rozdiel hodiny hned citil a vonku mi plakal o 106. Ja fusak este nemam ale uz mam vyhliadnuty, tak ho idem hned objednat, take teple overaly mame, len jeden nam je uz maly, takze aj tie musime kupit.... ako som dnes maleho obliekala, mam pocit akokeby v noci vyrastol par centimetrov.
Baby ako skoro davate malych von, ked je teraz tak chladno, tak neviem ako dlho by mal byt vonku a do akej teploty je to pre take babatko vhodne, niekde som citala ze -5 stupnov, ale neviem ci to neplatilo iba pre novorodencov.

robika
22. okt 2010

@oacka tieto place kvoli unave velmi dobre poznam... ked presvihnem jeho cas, je to hrozne, nie a nie prestat plakat... kristinka je krasnucka v tej cervenej 🙂

merikac
22. okt 2010

@maxara dakujem,,tak objedname tie,,su 260ml,,ved to su tie velke.....teda su?

meruska
22. okt 2010

vase deti uz tiez maju oblubenu hracku? moj maly posledne dni zaspava s kamaratom zajacikom 😀 aj vcera na stretku sme ho mali so sebou ...

dugyna
22. okt 2010

@monline hej moni lebo som dva dni skoro rano vstavala...koli majstrom a upratujeme s mm byt..tak som bola u navena

dugyna
22. okt 2010

@merikac neboj to vsetko viem....ale i tak mam na to svoj nazor..ak sa to tyka 4 mes..

robika
22. okt 2010

@meruska moj Filipko ma niektore hracky oblubene, ale by mal niektoru z hraciek, az tak velmi ako Tvoj drobcek to vobec... asi este nema tu spravnu 🙂

merikac
22. okt 2010

@dugyna je dobre mat vlastny nazor a podla toho sa aj riadit,,to ti schvalujem,,, 😉

oacka
22. okt 2010

@meruska bože to je sladkéééééééééééé, neviem,či som dačo rozkošnejšie v živote videla! zlatúšik!

jaruska8
22. okt 2010

Ahojte baby, počujte, mám jednu otázku, tie, ktorým detičky už pasú koníčky, tých by som sa chcela opýtať, že či si samé dajú pod seba ručičky alebo im pomôžete???? Lebo moja bambuľka to zvláda len tak, že jej s ručičkami pomôžem a potom pekne pasie. Už začínam byť nervózna a stresujem sa kvôli tomu. ☹

jaruska8
22. okt 2010

@meruska Naša má, plyšového motýľa, s tým sa vie hrať strašne dlho, ale nespáva s ním, lebo zaspáva na brušku. 😉

mirka285
22. okt 2010

dobre ranko koceny...ste nemohli spat,vsak som vas doteraz citala....Eri torta je uplne supisna,urcite bude aj dobra 🙂
@oacka Kika je jasna modelka,o tom niet pochyb 🙂
@meruska presne aj Linda ma svojho tigrika a zaspava len s nim..a s tym statim a dvihanim sa,moja Linda sa sponovala u doktorky uz ako dvojmesacna...dokyna povedala ze je pevna tak to preto,tiez bez problemov ked lezi na chrbte dviha hlavu do pol chrbta a chce stat,opica mala...a najnovsie cakam ze na seba strhne cely kolotoc,zatial uz veselo strhava medvedikov co su na nom....ja dnes varim granatir,Tomas si nakazal ...

jaruska8
22. okt 2010

A ozaj, včera sme boli na druhom očkovaní, po prvom vôbec nič a dnes teplotka, v zadočku 38,6. ☹ 😖

oacka
22. okt 2010

@jaruska8 ja rúčky pod ňu nedávam,ani ona si ich nedáva,ona má natiahnuté vedľa seba.

oacka
22. okt 2010

bože,aké má to moje dieťa smiešne vlasy....keď teraz pozerám ne tie fotky...

bambola
22. okt 2010

@robika ja tiez este nemam fusak ale vcera sme konecne kupili overal, ked pojdeme von hodim foto 🙂
daj mi tip na fusak, llebo ja sa stale neviem rozhodnut a vaham, ci to ty si spominala, ze mas lodger vyhliadnuty?
@meruska moja este nezaspava takto s hrackou ale ma rada taky plysovy kvietocek z kolotoca, vzdy ked jej ho ukazem tak sa rozziari ako slniecko 😵

lulu1983
22. okt 2010

@bambola my sme ku krstu dostali Lodger, je uplne skvely 🙂

mirka285
22. okt 2010

@bambola nevymyslaj tolko s tym fusakom lebo nakoniec budu vsetky dobre a pekne vypredane 😀

lulu1983
22. okt 2010

@meruska ano, my mame kamarata levika, ktoreho vzdy ked vidi, tak sa usmeje a hovori leeeee (co je ale nahoda, lebo hovori leee vela veciam 🙂)

mirka285
22. okt 2010

ja uz mam sportovu cast aj s fusakom prichystanu,ale zatial stale vozim malu vo vanicke....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre