Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
22. okt 2010

@lulu1983 aj Linda ma oblubene svoicko lee 😀

bambola
22. okt 2010

@tinaki1275 @monline @merikac @petrap001 dievcata cely vecer som vas citala, resp. docitavala a ked som dosla nakoniec boli dve hodiny rano a uz ste boli prec 😀 navyse cely vecer sa s malou hral mm a ja som tu bojovala s prsnikom ak vyfasujem zapal tak ma porazi ☹
@ericica torta je uplne uzasna 🙂 a mas sikovneho mm
@kikulina21 vitaj medzi julovkami 🙂
@tinka349 tinka tusim ty si pisala, ze ti mala nechce spavat, nic si z toho nerob, moja uz vyse mesiaca nechodi spat skorej ako o desiatej a to su tie lepsie dni, inak tak okolo polnoci. skusali sme ju uz preorientovat ale podarilo sa nam to stiahnut len na tu desiatu. no je to nocny vtacik 🙂 ale zase rano potiahne aj do tej 10-11.
este ma napadlo ci si vyriesila ten problem s flasou co ti malaa odmietala. ja ked idem v sobotu do skoly tak odsavam svoje mliecko a potom mm krmi malu z flasky. bali sme sa, ze nebude chciet flasu kedze cumlik vobec nechce. vraj sa tvarila divne ked dostala flasu do ust ale hned ako zistila, ze ide odtial MM tak pila. preto ma napadlo, ze skus najprv tvojej malej dat do flasky svoje MM, zvykne si tak mozno na flasku. ak si to uz nejako vyriesila tak aspon som skusila pomoct 😀

bambola
22. okt 2010

@mirka285 jja viem mirka uz som s tym otravna 😀 asi ho uz fakt kupim, len ja sa skor bojim , ze mi mm bude frflat, ze co som to kupila. ale dobrym zakladom je, ze nema pojem o tom ako ma fuusak vyzerat a kolko by mal stat 😀

bambola
22. okt 2010

prosim vas potrebujem SURNE poradit. vcera sa mi naplnilo lave prso mlieckom az mi stvrdlo, bohuzial to nejde von ☹ skusala som vsetko, malu som dala sat, no ak vytiahla par ml, potom som nahrievala lampou a odsavala, horucu plienku som si prikladala, masirovali sme to s mm (ta bolest 😖 ) po masazi sa mi podarilo vzdy tak tri kvapky a dost. v noci som myslela,, ze ma drbne s prepacenim. dnes rano som ho strcila zase malej trosku pocuckala ale moc tomu nepomohla, este som odsavala a pracne som dala 20ml ale stale boli aj ked uz je maksi ale bojim sa, ze tym odsavanim sa zase rychlo doplni , no bludny kruh. ako odtial dostat to pooondene mlieko, posledne co potrebujem je zapal a horucka ☹

dugyna
22. okt 2010

@merikac 😉

mirka285
22. okt 2010

@bambola takmu povedz ze bol v rebricku najlepsich fusakov v prvej patke...

oacka
22. okt 2010

@bambola masírovala si pod horúcou vodou?

oacka
22. okt 2010

@mirka285 lee? ja volám Kiku lee, lebo ona tak plače!

mirka285
22. okt 2010

@bambola tak toto presne som mala ja a k tomu hrce ako ponpongove loptickyja som si na noc davala este kapustne listy do podprsenky a stale dokola nahrievala uvex lampou masirovala a odsavala po kvapkach 😢

lulu1983
22. okt 2010

@mirka285 my uz sme v sportovom tento tyzden a paci sa mu tam viac ako vo vanicke 😖 ja viem, ze to nie je idealne, ale pomozem si?

tatianka.g
22. okt 2010

prajem krasny den, tak mi ideme dnes na rehabilitacne centrum, dost sa toho obavam a som nervozna z toho co nam povedia. uz teraz mi je luto Tomaska.
@bambola masiruj pod teplou vodou tak ako pise oacka

tatianka.g
22. okt 2010

*my 🙂

bambola
22. okt 2010

@mirka285 no vsak som si ho uz predpripravila, ze je najlepsi, ze su na neho super recenzie....a ze navyse ho budem pouzivat a robit s nim ja a nie on 😠

mirka285
22. okt 2010

@lulu1983 a aky mas kocik...moj ide uplne na lezato tak mala tam kludne moze spat keby som chcel,len ona je v nom este taka stratena,tak zatial ju vozim o vanicke,ale ked bude brutal zima uz tiez ju dam do sportiaku....

bambola
22. okt 2010

@lulu1983 lulu ja mam sportovy od narodenia ale nalezmo uplne.

@mirka285 mirka a pomahaju tie kapustne listy?

tinka349
22. okt 2010

@bambola no aj moja nezbeda je nocny vtacik 😕 ale vcera bol pokrok, zaspala o 11tej 😀 a bola hore uz o pol2hej, potom o 4tej, potom o pol7mej, a potom o pol10tej.....a teraz prave zaspala zas ,ale dlhsie ako pol hodinku nepospi. A cumlik chyti vynimocne....flasu vobec, MM mal zmrazene v chladnicke 3 porcie, este som jej ho neskusala davat no ale skusim ze co to spravi....ja musim inak stale dobehovat zo ksoly domov, kazde 2-3 hodiny, a babka s dedkom uz ani neskusaju flasu ked som v skole, lebo stale to dopadne rovnako - nenormalny plac 😝 no mame velmi podobne dcerenky potom 😀

tinka349
22. okt 2010

baby inak si predstavte, ze sme dostali pozvanku na uvitanie do zivota 😀 ale ze to je celodedinna akcia 😝 moja babka dostala pozvanku v ten isty den aj hodinu na oslavu 70tky 🙂 a ze bude aj kulturny program, no tak som zvedava....ale s mojou nezbedou ako to bude - ona nema rada spolocenske akcie, najradsej je doma, mimo domova stale place 🙄 babky budu mat podivanuuu 😀

lulu1983
22. okt 2010

@mirka285 @bambola: my ho nemame uplne na lezato, ale dvihnuty o takych 20 stupnov kvoli refluxu, ale to mame doma aj postel a postielku, lebo na rovnom sa dusi mlieckom z bruska.
Kocik mame ABC design Astro - ten ma velku vanicku - schvalne sme taky kupovali, lebo este ked bol risko v brusku, tak sme vedeli, ze bude velky chlap a vidite ho... vo vanicke nechcel byt 🙂

tatianka.g
22. okt 2010

ako je to s tymi fusakmi ja mam fusak a davam ho do vanicky, v sportovej casti je nanoznik, mozem aj tam pouzivat ten fusak? ved to akurat v zime budeme v sportovej casti
a my sme mali uvitanie a dostali sme aj cenny dar 🙂 tak potesilo

robika
22. okt 2010

@bambola tak mala som vyhliadnuty lodger, ale nakoniec som sa rozhodla pre emitex combi, aj kvoli tomu ze na nozicky je tam taka cast, ktora by sa nemala dole zaspinit, ked uz bude behat... myslim si, ze bude rovnako dobry ako ten lodger, aj ked ten je taky stylovejsi 🙂

lulu1983
22. okt 2010

@oacka : nas risko zase place ze ejaa ejaaa... tiez si z neho potom utahujem a spievam mu, ked place ze eeejaaaaa, mama mojaaaaaa 🙂 vacsinou ho to rozosmeje a je po placi 🙂

lulu1983
22. okt 2010

@robika @bambola: presne tak, kupis aj rovnako dobre fusaky lacnejsie, lodger je stylovy a drahsi. keby sme ho nedostali, ale museli kupit, tak by u mna zavazilo najviac to, ze je az do 3 rokov, co vzhladom k tomu, ze mam obrovske dieta je fajn a este sa mi paci, ze je dvojvrstvovy, takze moze byt na tuhu zimu aj prechodne pocasie 🙂

bambola
22. okt 2010

@robika ja som prave v teme o lodgeri citala, ze ked davas dieta do fusaku tak by si mala vyzuvat lebo deticky potrebuju s nozickami hybat aby ich mali v teple a to im topanky neumoznuju. vraj mamicka ked dala dole topanky malemu tak hned mal vo fusaku horuce nohy

bambola
22. okt 2010

@lulu1983 toto sa aj mne paci, ze je do troch rokov lebo vela fusakov je len takych malych

noemarta
22. okt 2010

caute herecky,
my mame dnes zas nasvstevu, tak kmitam od rana, peciem, varim..... a jak naschval, krpana az teraz zaspala, tak si musim maknut. pekny den prajem vsetkym.
@bambola aj ja mam lodger fusak, a som velmi spokojna, uz ho pouzivam asi dva tyzdne, s tym ,ze som tu hrubsiu vlozku vytiahla, ale dnes ju tam mozem asi aj vlozit, taka je kosa. takze nevahaj nad lodger, je super. 🙂

mirka285
22. okt 2010

@bambola som si odskocila navarit obed,a uz som tu 🙂 kaputne listy su stara overena receptura,urcite to pomaha aj hlavne aby vytiahli zapal...das do mrazaku listy na par hodin a na noc rovno z mrazaku sup do podprdy a nechat do rana...strasne to smrdi,tak pouzi staru podprdu a je to studene ale to za chvilu prejde...a to s tymi usakmi,ja by som malenu dietatu tiez nedavala topanky do fusaku a ked uz dieta chodi tak vacsina fusakov sa da dole rozsipsovat aby nespinili ten spodok....

meruska
22. okt 2010

baby musim sa pochvalit, dufam ze to nezakriknem 😝
uz cely tyzden sa mi dari odniest maleho naobed do spalne do postielky, dostane cumel, zajacika a odist si robit obed....ked ho pridem skontrolovat za neakych 10 min.. tak krasne spinka 😵

no aby ste mi zas nezavideli....on sice krasne na obed zaspinka ale trva to len 40min max hodinku...ale pokrocili sme ze zaspinka sam obednym spankom....druhy level bude natiahnut ten cas aspon na 2 hodinky

lutsine
22. okt 2010

pekny dnik, co dnes varite?

jaruska8
22. okt 2010

@lulu1983 Naša tiež plače, že ejaejaeja. A ešte aj krochká, no na popukanie. 😀 😀 😝

bambola
22. okt 2010

@mirka285 aka sikulka, ze obed 🙂 ja este nemam riady z dvoch dni umyte ale ospravedlnuje ma to, ze som sa konecne zacala ucit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre