• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katty17 Katka jeeej, ake super fotocky, posli aj mne, poslem ti mejl do IP
Ja som vtedy spominala Kiddy ako vitaza testov, ale nakoniec som objednala cybex pallas, co je porovnatelne, len o dost lacnejsie.. pockaj pohladam link ako vyzeraju
tu su testy
http://www.autosedacky.estranky.cz/clanky/crash-testy-a-videa.html

tu je ta kiddy
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/Kiddy-Autosedacka-Kiddy-Energy-Pro-2010
http://www.kiddy.de/kindersitze/kindersitz-9m-12j/kiddy-guardian-pro.html
a tu je cybex pallas
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-36kg/Cybex-Pallas-Plus-2010
ja mam presne tuto aj tu farbu :wink:
22. okt 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ale na tej stranke je dost draha :angry:
22. okt 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti tie sedacky vyzeraju dost zaujimavo. musim si o tom nastudovat. my sme zatial premyslali nad romerkou. peti, mam ti tie fotky teda preposlat do mailu? neda sa ti to stiahnut odtialto? lebo mne to marcelke nechcelo prejst. asi su prilis velke :(
22. okt 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 tu odtialto su prilis male zase :frowning2: ja mam gmail, cize to by malo prejst,, ked tak na viackrat
22. okt 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja som tiez hladala uz davno ze aku sedacku a vysla mi z toho kiddy ..som rozhodnuta ju kupit..tiez som pred casom davala link na nu .. :wink: v januari ked pojdem na sever tak ju v nemecku kupim ,vujde tam tropchu lacnejsie ako na svk ..tu je drahsia omnoho az cca o 50 eur..
22. okt 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti uz ti posielam fotos na mail. aj tebe marcelka. tak dufam ze tento krat prejdu. poslem dvoch mailov :slight_smile:
22. okt 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ano, aj ja som chcela tu kiddy, no pozrela som si aj starsie crash testy a aj tieto nove a aj ta cybex je minimalne rovnako dobra a kedze je lacnejsia, tak som zvolila tu. A navyse som nasla stranku, kde je oooovela lacnejsia, tak vyhrala ta.

@katty17 supis, dakujem, idem kuk :dizzy_face:
22. okt 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti este nekukaj,lebo ssa to len stahuje. ide to pomalicky :(
22. okt 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 :grinning: uz som kukla, ale som trpezliva :grinning: dokonca som pred troma minutami zakricala mm do kuchyne, nech mi donesie devu tycinku a doteraz trpezlivo cakam a nic, len sa tam vykecava s mojim synovcom, co sa k nam dovalil na vikend :angry: idem spravit poriadky :grinning:
22. okt 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - maxi, prvy mailik by si tam uz mala mat :slight_smile: uz sa stahuju fotky do druheho :slight_smile: paci a mi fotka na ktorej cosi popijas. si tam taku milunko chutnucka :slight_smile: nezny pohlad :wink:
22. okt 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 :grinning: ja a milunko chutnucka? to musel byt naozaj okamih :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline to aj mne mala spinkava pekne do 9-10h :wink:
22. okt 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti, jasne ze chutnucko. ved sa kukni do zrkadla ked pijes cajik :grinning: . uz by si mala mat oba mailiky :slight_smile:
22. okt 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi tak keby som vychadzala z tvojej teorie tak my sme dostali autosedacku Romer 9-18kg pred troma rokmi k autu, cize sme usetrili (neviem vobec kolko by mohla stat) a tym padom mam narok na lodger fusak :grinning: alebo som aj rozmyslala, ze vlastne ked sme si robili este pocas tehu rozpocet tak sme pre istotu ratali aj s UM, nooo a kedze plne kojim tak na tomto setrime tak zase je to dalsie plus pre lodger :grinning:
@maxara - skoda ze som nefotila viacej. sakris. nabuduce budem cvakat ako o dusu :wink:
@bambola - paradne rozpocitane :grinning: . ozaj, uz ste boli na tom ockovani u dr. Rolnej? nas to caka v pondelok.
22. okt 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripajam foto z dnesnej vychadzky uz v novom overaliku ,moc ho tam nie je vidno ale je strasne super a vydrzi snad az do aprila a pritom je to 62.
22. okt 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 jeeeeeeeeeeeej katy aj my ideme pondelok :slight_smile:
22. okt 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - ten overal je skvelej farby. kde ste kupovali. fialova farba je tiez skvela. na detickach sa mi paci. na kolku idete k dr.?
22. okt 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - nadherne fotky mate? kto foti? manzelik? :slight_smile:
22. okt 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ano mam uz oba :dizzy_face: no ale pit caj pred zrkadlom radsej nebudem.. :unamused: ja asi na sebe vidim viac nedostatkov ako vy,aspon zatial.. mozno casom aj vy ich budete vidiet viac

@bambola :grinning: presneeee taaaaaak :grinning: :grinning:
22. okt 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 mne sa strasne pacu fialova a jej odtiene, manducu mam fialovu, dve ciapocky pre malu a ak kupim lodger tak tiez fialovy :wink: ten overalik mali v tejto farbe alebo v sedej, tak si vyber :wink: a je z H&M. v auparku ale uz maju len velkost 56 tak sme museli do eurovei tam maju aj 62 ale je to taka vacsia 62, od pliecka do rozkroku ma 41cm.

a foti u nas mm, je to jeho hobby :wink:
22. okt 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj ja som objednala fialovy :wink:
22. okt 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 jaj a k doktorke ideme na 13.50 ale nieco mi tam vysvetlovala s chripkovou sezonou a ze ked sa mi bude zdat ze je chripkova sezona ze mame dojst o 12, no priznam sa ze som to vobec nepochopila :confused: nevies co mohla mysliet? :grinning:
22. okt 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak my si uz obliekame 68 a niektore bodynka co mam zdedene tak aj 74 :astonished: Ninka ma akesi dlhe telicko a kratke nohy :frowning2: to ma po mne taku hroznu postavu :angry:
22. okt 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika ja som teraz citala spätne diskusiu zo vcera, tak neviem ako to dopadlo s tymi overalikmi, co si davala link, ale ma napadlo, ze co keby si ho normalne obliekla, do veci nejakych jemnych farieb, co mas doma a zabalila ho do bledej deky?akoby do perinky, hm? teda ak to uz mas nejako zariadene tak nic.. idem citat dalej, tak sa mozno dozviem, co ti kto poradil
22. okt 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi ja mam tiez kratke nohy tak dufam, ze mala bude mat nohy po tatovi, ale zatial vychytala vsetky moje chyby resp co ja na sebe moc nemusim :angry: sme sa tesili, ze nema usi po mne (odstavajuce) ale bohuzial uz aj jej zacinaju odstavat, ale ked ona je s tym taka rozkosna :grinning:
22. okt 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ved jasne, ze ju budem lubkat aj s kratkymi nohami :grinning: len som z toho nestastna.. ako povedal mm, lubila by som ju aj keby bola skorpion :grinning:
22. okt 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - my mame prist k dr. o 12:55. pridite aj vy :slight_smile: stretneme sa tam :wink: . inac aj mne sa velmi moc paci ten fialovy lodger. uvazujem nad nim . len farebne mi neladi. sakris. ale ziaden lodger mi neladi. nemaju hnedy ani oranzovy... :(
22. okt 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok