• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@merikac dnes to na mňazas doľahlo,lebo vobec nechcela papať, a ja by som jej tak dopriala, bojím sa,že sa jej stiahne žalúdok,keď bude málo papať,a že si potom na to telo už zvykne... neviem, dnes ma to zas sere, tie jej chudé rúčky... a ešte tá moja matka...
26. okt 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka
@carrie84 baby neblaznite ved v jednom roku by malo dieta mat priblizne (!!!) trojnasobok porodnej vahy, tak kde osem kilo v pol roku, v pol roku ma mat cca dvojnasobok al. o nieco menej :wink:
26. okt 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak ja som mu dala tu kasicku :sweat_smile: ako normalne som ho nakojila kao vzdy a tak som mu spravila tych 120ml vody a dala som dve velke poloievkove lyzice tej kase a on to vsetko spraskal :astonished: :astonished: no chapete tomu??ved to bola polka misticky.som z toho paf.a hned zaspal.takze uvidime co sa bude dnes v noci diat,ci to bolo na nieco dobre.ale tak to vyzera,ze hladny este urcite bol :frowning2:
26. okt 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkala a akuze ma mala vahu?
26. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 mozno ak byval hladny, tak to pomoze,,ale kdesi som citala, ze ak sa dieta v noci budi na papanie, tak ziadna kasicka to nevyriesi,,tak ale prajem nech buvate ako macovia v zime celu noc:slight_smile:
26. okt 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky, idem vas citat aspon 10 stran dozadu ze o com ste tocili....dufam ze ste vsetky v poriadku... ja som prave doodsavala mlieko a vecer to je dost ubohe, som musela skoro az z paty tahat aby som 150 tku naskrabala :grinning:
26. okt 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj vcera som pred kupanim vazila maleho a mame konecne 6 kilov....jupiiii
26. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac hm to si ma nepotesila velmi :grinning: no uvidime.skusila som a ked nepomoze,tak ostaneme pri ciciku
@oacka ja by som ti tiez dala po riti :grinning: neries jej vahu a nepocuvaj co ti hovoria ini ze kolko ma mala vazit.kazde dieta je ine a daj jej pokoj s tym UM ona chce len teba :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja nechapem preco chcete mat baculate deti?moja mamina dnes povedala na Lindu ze aka je buclata a to ma ledva 6 kil,to ona keby videla tych vasich cvalikov,tak povie ze su obezni :grinning:
@bambola dobre pise v jednom roku trojnasobok vahy,v polroku dvojnasobok...
@petrap001 som zvedava ako bude maly spat,daj vediet zajtra...
26. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tym golfacom mne sa pacia tieto http://www.aprica-italia.it/listaprodotticat.asp?idcateg=199 , maju krasne farebne prevedenia ale este som nepozerala kolko stoja.... tipujem okolo 250-300
26. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu stranu s vasimi obedikmi som radsej preskocila lebo ma chyta hlad :unamused:
26. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 ten bledunkozlty je krasny...urcite by bol hned spinavy,ale aj tak sa mi paci...
26. okt 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 vám sa to ľahko hovorí,ke´d máte bacuľkov.
26. okt 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ano lepok sa ma zavadzat paralelne s dojcenim...ak chces teda pokracovat v dojceni, tak zaved lepok az neskor. Ak chces dojcenie po 6 mesiaci vyrazne zredukovat, tak zacni uz teraz...napr. nejakou kasou s lepkom
26. okt 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a taketo vytvorili pre fendi http://www.aprica-italia.it/scheda.asp?idcodint=200 ... to by bolo do nasej slovenskej zimy :grinning:
26. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 este tie s tymi malickymi kolieskami su velmi pekne ale ostatne sa mne osobne nepacia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baby a to chcete kupovat taketo drahe kociky zas??? ved mate sportove nie??? ci to len do kedy planujete pouzivat???
ja mam ten svoj do 3 rokov takze to je otazka velmi dalekej buducnosti,nie??a to sa este take velke deti vozia v kociaroch? :confused: len sa pytam :wink:
26. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkala a kolko vazi tvoja mala alebo maly?
26. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 jezis ten je nadherny s tou kozusinkou,no nechcem ani vediet cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 vsak golfac je len ten s malymi koueckami,ten druhy to je sportovy kocik...a pozerali sme len tak ze ktore su pekne aby sme mali prehlad...
26. okt 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 miri vies si predstavit, ako by vypadali nasi chlapi pri takom kociku?? :grinning: :grinning:
26. okt 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 no moj Tomas sa ako dvojrocny uz nechcel vozit v kociku,tak som mla len tky jednoduchy olfac ktory som tlacila pred sebou prazdny a ked sa unavil tak sa viezol..no a nebudem predsa zbytocne terigat velky sportiak so sebou ked dieta chodi....uz chapes?
26. okt 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse mame presne toto http://www.slune-cz.cz/thermobaby-sedatko-do-vany-aquababy/
my mame velku vanu a dost zle sa mi nad nu naklana tak, aby som ho mohla bezpecne drzat, tak ked budeme pouzivat toto sedatko, budem mat aspon lepsi pocit...
26. okt 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka tak som ho schvalne ukazala Gabovi a Gabo ze jee aky pekny :slight_smile:
@ludkala nemyslim si ze moj alex je nejaky baculko :confused: a preco,ma tvoj maly problem s papanim? my jeme skoro kazde dve hodinky ak nie castejsie,tak musi priberat aj keby nechcel :grinning:
@mirka285 ten biely je z polarnej lisky a este maju aj z cicncily ak by si sa bala ze sa ti biely zaspini :grinning:
http://www.aprica-italia.it/scheda.asp?idcodint=201

aj tento farebny je chutnucky , plus vazi len 5 kilov... kolko vazia tie maclareny?

http://www.aprica-italia.it/scheda.asp?idcodint=248
@mirka285 no vidno, ze ma vkus :slight_smile:
26. okt 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aj ja nebudem terigat velky sportak ked zacne maly behat, plus s nim budem lietat domov cize golfac budem urcite potrebovat.... ked tvoj gabo chce zistim mu cenu na ten biely :wink:
26. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa vas musim opytat na to sedatko do tej vane..takze naco mi je sedatko do vane ked tam sa dava dieta az ked sedi,ved to uz potom nepotrebuje sadatko,ci?
@mirka285 no ved preto sa pytam,lebo vazne neviem :grinning: no ved taky hej taky ten mini s malinkymi kolieskami co ma pol kila aj nakupom co tam budes mat :grinning: ja len som myslela,ze katarina7777 ukazuje tie golface za tych 300 eur,tak preto som sa pytala :slight_smile:
@katarina7777 ale to by mi uz musel k takemu kociku aj poriadny kozuch kupit :grinning: a tie golfky su fakt pekne,su take jednoduche ako tie maclareny,to su uz tretie ktore sa mi fakt pacia...
26. okt 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok