Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
26. okt 2010

@mirka285 no logiku to ma,ale asi sa este mozu smikat vo vanicke,tak asi preto.ale aj tak si myslim,hoci uz bude samo sediet,ze ho tam same nenechas aj tak.ja som dostala od kamosky take,len v modrej farbe 🙂 http://www.mothercare.com/Mothercare-Aqua-Pod-P...

mirka285
26. okt 2010

@petrap001 vsak ked nevies sa treba pytat,ja zas nechapem do sedatko do vane tak tiez sa pytam....

mirka285
26. okt 2010

@petrap001 no ved to ze same dieta aj tak vo vani nenechas...

katarina7777
26. okt 2010

odkedy budete davat detom cerstve stavy? napr. mrkvovu alebo jablkovu.... dneska som kupila ostavovac a este ako cistite drobcom spinu medzi prstami na nohach? Leo tam ma vzdy take biele chumace z oblecenia 😠

petrap001
26. okt 2010

@mirka285 ako ja osobne by som to nekupovala...radsej si do tej vane vleziem s nim aspon si poplave a mna nebude boliet chrbat 😀

merikac
26. okt 2010

@mirka285 no sedatko do vane preto,lebo niektori rodicia kupia skoro vsetko co sa pre deti vymysli,,tak aby na tom aj priemysel zarobil,,,tiez s mi to zda uplna zbytocnost,,,

merikac
26. okt 2010

@katarina7777 ja jednoducho - ked ju kupem, tak sa to krasne vycisti pri umyvani noziciek,,cez den len osucham rukami,,ale medzi tei drobne prstiky sa nedostanem,,tak len pri kupani to riesim

katarina7777
26. okt 2010

@merikac lenze ten moj ma pri kupani totalne stiahnute prstiky ze mu tam ta spina zostane, aj otvorit prsty narukach je vo vani boj, tak mu ukazujem ze moze rucickami spliechat aby ich uvolnil

merikac
26. okt 2010

@katarina7777 zlaty 😀 ..sranda, ze tie deti sa tak velmi podobaju a zaroven su tak odlisne

petrap001
26. okt 2010

@merikac no ja tiez tak.akurat som mu dnes pozerala,ze ake zmolky ma medzi prstikmi na nohach od oblecenia.no jasne ze sa tak so svojimi velkymi prstami nedostanem. 😀 takze vo vode sa to pekne odplavi.a ja mam taku mini vanicku.,kde si moze tak polo lezat ale uz mi strasne spliecha s nohami.uz prisiel na to,ze je to sranda.no aspon pre neho urcite 😀 teraz za tie dva tyzdne sa strasne zmenil,uz je taky vysulany 😀

merikac
26. okt 2010

@petrap001 vyšulaný? 😀

katarina7777
26. okt 2010

@petrap001 to je aky vysulany???

petrap001
26. okt 2010

@merikac noo 😀 neviem ci chapete aky to je 😀 to asi len my na vychode take pouzivame 😝 uz aj ked si ho davam tak hore nad hlavu tak sa strasne smeje.minule,priznam sa,som si ho tak trosku nadhadzovala nad hlavou,ale len trosicku a straaasne sa rehotal,este som ho tak nepocula 😀 taky bol z toho nateseny.ale niektore deti sa boja,ze?ale my sme vsetci ako z divych vajec tak sa ani necudujem,ze sa mu to pacilo 😀

ericica
26. okt 2010

@luminkasp lumi ved aj ja som tak vedela ze po ukoncenom 7 mesiaci az lepok, ale dakto tu pisal ze podla noveho by sa malo kojenym detom zaviest este pred 6 mesiacom ,,,,,,,,dobre pisem ak nie opravte ma 😝

petrap001
26. okt 2010

@katarina7777 no to je taky,ze uz ho mozes hocijako chytit,ze uz to neni take jemnucke babo,ze musis pomalicky,pozor na hlavicku..ako nehovorim ze nedavam pozor,ale uz ho aj stiskam,krutim,no hocico uz..proste taky sulko maly 😀

mirka285
26. okt 2010

@merikac takze ja sedatko nekupim...my mame aj tak len sprchovy kut a proste sa mi zda ze je to hovadina...

merikac
26. okt 2010

@ericica dobre pises,,pisala to meruska, mala to od svojej tety pediatricky

petrap001
26. okt 2010

@ericica no to som pocula aj ja,ze vraj pri kojenych detoch a hlavne ked vies ze budes dajme tomu kojit len 6 mesiacov,tak ze sa ma zaviest..cize este pokial kojis.
len jednej veci nechapem.vtedy je to v poriadku hej,ze mozes zaviest lepok aj prakticky teraz niekedy a ked chcem kojit dlhsie tak uz to nieje ok??? trosku blud nie?? 😕

ericica
26. okt 2010

@petrap001 ved to.....preto to nechapem,ja by som este chcela kojit aspom do roku ,vsak idem v piatok do poradne tak sa spytam co na to dokina....

katarina7777
26. okt 2010

inak tu maju take bezlepkove keksiky rozpustne vo flasi s mliekom uz od 4 mesiacov, ale zase tam je cukor co ja moc nechcem davat

katarina7777
26. okt 2010

@petrap001 tak aj moj je teda vysulany 😉

katarina7777
26. okt 2010

teda budete davat malym aj cerstve stavy alebo len vsetko varene? Mne mamina hovorila ze nam davala mrkvovu stavu od 6 teho tyzdna, volakedy to tak byvalo a sestra spavala len na bruchu a teraz hovoria ze vobec na brucho nedavat spavat.... kto by sa z toho vsetkeho vysomaril 😒

petrap001
26. okt 2010

@katarina7777 no to hej.a mse tu aj napriek tomu co sa s nami vsetko robilo a co vsetko sme pojedli 😀
no my zasa mame doma toho bezlepkoveho az az ale mas pravdu,ze je tam cukor 😒
ja uz som z toho vsetkeho debil.cim viac vies,tym je to horsie..

katarina7777
26. okt 2010

@petrap001 presne tak , sa mi zda ze to moc prezivame.... my papame zatial varene jablcko (lebo tu sa zacina ovocim) a planujem mu postupne pridat mrkvicku a chcela by som skusit aj cerstvu mrkvovu stavu a neskor zemiak, cukinu, brokolicu, hrusku....
Leo papa denne jednu celu davku umeleho a keby sa mi behom mesiaca podarit tu davku nahradit zeleninou a ovocim tak by som bola rada, lebo po umelom mu byva tazko... ale zas uvidim dokedy vydrzim este odsavat...jaaaj

katarina7777
26. okt 2010

co ste vsetky isli spat? alebo zabavate manzelov ? 😀

petrap001
26. okt 2010

@katarina7777 ja som tu,ja sa zabavam sama pri nete,lebo som sama az do stvrtku 🙂 maly zatial spi,tak uvidm do kedy potiahne dnes.keby tak do rana juuuj to by bolo radosti.ale nemozneeee.aspon zatial.takze vy s jablckom zacinate??a preco tu so zeleninou? asi preto ze ovocie je sladke a tak by nechceli zeleninu,ze?a mozno ze je to len dalsi blud a pritom je to jedno s cim sa zacina 😕

katarina7777
26. okt 2010

@petrap001 inak ked si uvaris jablko a mrkvu a ochutnas ich tak mrkva je sladsia a jablko je kyslejsie , lebo u nas sa zacina zeleninou kvoli chuti myslim, ja som skusila jablko a krasne sa mu upravilo kakanie a ked ho krmim tak si tak kraaasne chutka 🙂

katarina7777
26. okt 2010

dobru noc, nech vam deticky krasne spinkaju.... a hlavne ten moj vymyselnik 😉

cigaretka5
26. okt 2010

baby nejak nestiham citat celu historiu , a mozno sa uz o tom pisalo.......... uz vam idu zubky? lôebo ja mam pocit ze u nas to uz prepuklo. Mala dnes vyse hodiny revala, papala asi tak ze si dva krat potiahla a potom rev, tak sme skusili vymenit UM ale zas to iste....... POtom od vycerpania zaspala po pol hodke zasa rev tak sa ju manzel snazil zabavit ..............kukala som dasienka sa mi zdaju nejake belsie ale ja uz neviem ci si to nenahovaram

bambola
26. okt 2010

@monline @merikac @tinaki1275 ste tu? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre