Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. nov 2010

@bambola mne mama potom povedala, ze jej vypadavali vlasy pri kazdej z nas a potom jej zacali pekne rast.. ze normalne si videla, ako jej rastu nove.. ibaze to mi je na hovno, ked mam teraz dlhe vlasy a vypadaju mi na polovicu a potom budem mat dvojcentimetrovu podstielku 😠 .. no ale zas lepsie ako vobec ziadne keby mi nemali narast 😀

@lulu1983 hm, to je cudne, no snad ti povie pedina, co a ako.. Ninka sa ale nerada paradi, potom uz zacala mrncat.. a neviem si predstavit, ze by som s nou tak mala ist niekam von.. 😒

Inak mi akurat volal mm, ze nas pridu kuknut svokrovci 😠 ked mam namastene vlasy olejom 🙄 som nasrata.. a on ze noa, ved pridu pozriet Ninku, nie teba 😀 😅 teliak

maxara
1. nov 2010

@lulu1983 aaa ozaj, ta nalepka je fakt pekna, teda mne sa paci.. je to jedna z mala co sa mi pacia a som milo prekvapena, ze zrovna taku nam dali urobit.. uz sa aj vozi na aute 😉

maxara
1. nov 2010

inak, na tych fotkach mam pyzamove gate a normalne tricko a pri foteni hovorim mm, nech ma normalne odfoti, nie ze tam budem mat tie gate.. tak som jasna.. na kazdej foto pyzamo 😒

katty17
1. nov 2010

@lutsine - sandra uz to ma take biele. lekar mi vcera povedal ze najskor je to take cervene a potom to bude biele ked sa zacnu predierat zubky... mne mamina vravela ze ani nevedela a zubky som mala. cize som neplakala ... ale sandricka to asi horsie znasa. a mozno ze chcu ist von viacere naraz ☹ . tak uz mam kupeny gelik na dasienka...

katty17
1. nov 2010

@maxara - peti, ved pyzamo je paraaaaaaaaadne 😀 . proste domaca pohodicka s ninkou 😉

monline
1. nov 2010

krásne ránko
ja som akási nevyspatá skrz tú zmenu času..žeby to bolo tým, že spať idem po polnoci? 🙂

lulu1983
1. nov 2010

@maxara joooj maxi? ja pyzama lubim - mam zvlast na spanie, zvlast na nosenie po byte.. 😵 😵 😵

mirka285
1. nov 2010

dobre ranko....tusim su tie nase babuliatka nejake nepokojne v polednu dobu ☹ my sa chystame dnes do msta niekam,mozno sa prejdeme v sade Janka Krala lebo tu v Devinskej nenormalne fuka...na obed pojdeme na Sushi,v poslednej dobe mame na to nejalu uchylku 😝 a vlasy padaju aj mne nenormalne,mame ich vsade,aj sa mi strasne mastili,a teraz ako som zafarbena je to lepsie ,farba trocu vlas vysusi..

bambola
1. nov 2010

co sa mi stalo 😠 sla som malu prebalit tak som jej dala dole plienku a nechala ju tak vyholenu nech si chvilku pokopka v spalni na posteli a ja som odbehla do obyvky po espumisan (a dve vety napisat na konika 😀 ) a vratim sa a mala komplet posrana 😠 😀 😀 . esteze bola na podlozke, tu davam vzdy lebo ako nahle je hola tak cika ale este mi nekakala. samozrejme, ze si do toho namagala aj ponozky a ako tam tak stastne prestastne kopkala a sibrinkovala tymi nohami tak sa dostalo aj na postelnu plachtu tak aj tu musim vymenit. dve minuty predtym som sa s nou rozpravala a vravela jej ze vcera ani nekakala (teraz zrazu kakci 3x denne 😕 ) ale kukam jej na brusko a ze ho ma krasne malicke 🙂 no a pridem o pat minut a potvora vykadena 😀

bambola
1. nov 2010

@maxara maxi sak vyuzit svokrovcov, supni im ninku a ty si daj pekne sprsku 😉 (alebo teda vanu ked ty minas menej tej vody tam 😀 😉 )

bambola
1. nov 2010

ja uz slubujem, ze dam pokoj. rozhodla som sa teda objednat bunker a chcela som fialovy ale strasne mam rada zelenu (modro zelenu) tak sa neviem teraz rozhodnut..... 😒

noemarta
1. nov 2010

caute baby,
veru veru su tie deturence akesi nekludne, nasa vstava rano o siedmej, cize na stary cas o osmej, ale hodku si pomrmlala v posteli a potom sme spali este do 9,30 🙂 😉 takze sme vyspatyyyy.
My este aj dnes pobehame po hroboch a na vecer zakotvime u kamaratoch na kavicku.
Vsetkym denisam a denisom vsetko naj naj.
@katty17 velky boztek posielam Sandricke, nech to zvladne
paaa

noemarta
1. nov 2010

@bambola my sme kupili cerveny so sedim, lebo fialovy je krasny aj zeleny, ale sa nam nehodil do kocika. 🙂
Ak planujes este deti a chlapca, tak kup ten zeleny, lebo ten fialovy s ruzovym, asi by moc nepasoval chlapcovi, preto aj my sme zobrali cerveny so sedym.

lulu1983
1. nov 2010

@bambola my mame ten zeleny - je to taka tmavozelena, velmi pekna

macik27
1. nov 2010

@bambola no ťažká volba krásne sú obidva 🙂

maxara
1. nov 2010

@katty17 @lulu1983 aj ja rada chodim v pyzamku, aj cez den.. ale moja mama to strasne neznasala, tak teraz mam normalne vycitky, ked kvasim v pyzi cely den 🙂 paranoja z detstva..

@bambola horkize sprsku, ci vanu.. najprv som sa tvarila ako hostitelka a potom dostali Ninku a ja som si navarila a vyvesala pracku.. a rovno som aj dala prat dalsie.. a okrem svokrovcov zachvilku prisli aj nasi, doniesli nam strom na privese, tak rovno pokecali aj so svokrovcami.. no ale uz su vsetci prec, Ninuska bola takaaaa unavena z tolkych tvari a natahovania, ze teraz chrochni.. normalne sa tesila, ked som ju pozila na gauc a vytasila prso. 😀 Inak tie vlasy musim mat az do vecera naolejovane, takze sprska je bezpredmetna.. dam vecer a k tomu triple samponadu

maxara
1. nov 2010

@bambola ja sa priznam, ja budem mat fialovy, ten sa mi najviac pacil, ale potom som si to aj vycitala, lebo ho ma asi kazdy 😒

bambola
1. nov 2010

@maxara ja som lodger videla v kociku zatial len u jednej mamicky ale tak este nie je taka zima. a to sa bojim aj ja, ze ten fialovy bude mat asi kazdy. ale zase farebne sa hodi malej k overalu a na malej sa mi fialova neskutocne paci 😀 no a ten zeleny...na tu farbu som zatazena 😀 a tiez ma napadlo, ze ak by som mala este dieta a bol by to chlapec tak ten fialovy asi moc ee 😒

maxara
1. nov 2010

@tinaki1275 kuk 😉 http://www.abenys.sk/samolepka-na-auto-s-fotkou...
dokonca ju davaju k fusakom gratis, kukni

@karinnka celenky sme dostali na krstiny, 4, ruzovu, bledomodru, hnedu a ciernu a k tomu boli tie nacvakavacie kvetinky, asi 10 roznych masliciek a kvetiniek.. neviem odkial, ale je dost mozne, ze to doniesla jedna mm sesterka z USA alebo druha z UK, lebo vsetko oblecko, co sme dostali, bolo odtial 😒 ale urcite to maju aj niekde u nas, ale kde, netusim

maxara
1. nov 2010

@bambola aspon si budes moct kupit novy 😉 😀 a kocik mas aky?

katarina7777
1. nov 2010

@maxara moje najoblubenejsie oblecenie je pyzamo aj teraz mam jedno teplucke flanelove na sebe.... dneska nikde nejdeme lebo tu strasne prsi, malinky mi tu teraz zaspal na gauci pri papani a ja si trosku vegetim.

bambola
1. nov 2010

@maxara kocik je pozicany- sedy a v aprili uz planujem golfky a zatial co mam vyhliadnute tak su len v ciernej alebo sedej, cize asi aj golfky budu sede. a do sedej sa hodia oba, cize tymto si nepomozem 😠
dostanem po riti ked budem kupovat druhy fusak za taku cenu 😀

denisse
1. nov 2010

ahojte ...
tak sme boli na rehabke a vyfasovali jeden vojtov cvik 😒
vobec sa teda netesim, ale snad to nejak zvladneme cvicit ... 😝

tinaki1275
1. nov 2010

@bambola no musela byt rozkosna v tych hovnach 😉 zazila som to aj ja..a tiez mi teraz zrazu kaka aj 3x denne(c o ma tesi samozrejme) a ja som tiez na vazkach s tym lodgerom ..mala miluje fialovu ale mne sa paci aj zeleny a aj ten framboise ..mam ale ten ruzivi oranzovy buzz...tak zelena by asi bola velky ulet☹
@maxara dik za link 🙂hned tam mrknem..
baby nam ten posun casu sposobil mensi chaos.. 😒mala mi zaspava vecer skor a budi sa miesto o pol siedmej o pol siestej ,dnes uz o piatej ☹ dufam ze to nejako zrovnam...a vecer mi o pol deviatej odkvecla bez papania,lebo som si naivne myslela ze teda ju klasicky o pol desiatej nakrmim ,co tam posu n...a potom som ju musela budit na papanie o polnoci 😠

strasska
1. nov 2010

@denisse preco cvicite a ktory cvik ste dostali? inak vsetko naj! 🙂

denisse
1. nov 2010

@strasska
tak vraj 3,5 mesacne dieta by v polohe na brusku malo byt nasledovne:
ruky (ramena) by mali s telom zvierat uhol 120 stupnov (to nemame), hlava by mala byt v predlzeni trupu (my mame zaklon), a telo by sa malo opierat len o lono (barunka sa opiera celym bruskom - vraj slabe brusne svaly) ...

tak mame cvik, ze lezi na bruchu, treba jej zafixovat jednu ruku pozdlz tela, hlavu ulozit na ucho a tiez zafixovat (pozera prec od tej zafixovanej ruky) a druhu ruku dat prave do toho 120 stupnoveho uhla a palcom tlacit rameno akoby dozadu ... krkolomne je to dost, neviem ako to zvladneme 😝

denisse
1. nov 2010

@strasska
a dik 🙂

tinaki1275
1. nov 2010

@denisse chuda Barunka.. 😒 ale aj tak neprehana to dr.trochu ?niektore deti ked maju 3,5 mes.tak nechcu ani past ovecky ..nie to este premieriavat uhly ci ma ruky tak alebo onak ..moja nechcela este pre 2 tyzdnami ani za nic dvihnut hlavu ked bola na brusku a za dva tyzdne sa zrazu zacala aj otacat z bruska na chrbat ..kazde dieta ma svoj rytmus..kazdopadne drzim palce 😉

strasska
1. nov 2010

@denisse my to cvicime tiez, neboj zvladnete to a Barunka bude o chvilu ok 😉

strasska
1. nov 2010

@denisse ale my mame este k tomu dalsie dva cviky a uz sa desim toho, ked pride cvik na boku 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre