Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. nov 2010

@bambola tak si potom vyber zeleny.. malej sa ta farba urcite bude hodit a tebe za nou srdce pisti, navyse je vhodny aj pre chlapca a fialovy ma kazdy 😉 .. tak nevahaj

@denisse aj ja sa pripajam ku gratulke aj @merikac inmu denisovi vsetko naj ..a tebe drzim palceky s Barunkou. Verim, ze cim viac sa teraz pre nu obetujes, o to vacsiu radost z nej budes mat

lulu1983
1. nov 2010

ahoj,

poradte mi prosim, z ktorych znaciek su 74 vacsie cisla? Lebo Tesco 74 je riskovi uz uplne len tak tak, neverim, ze je az taky velky :( ved 74 som mu kupovala pred 10 dnami... to sa neda takto dalej 😠

lulu1983
1. nov 2010

@denisse vsetko najlepsie 🙂 barunka ti prinesie este vela vela radosti, uvidis 🙂 aj ked teraz je to urcite narocne.. vydrz

lulu1983
1. nov 2010

@bambola kebyze chces okuknut nazivo ten zeleny, daj vediet, byvame na fedakovej ulici, neviem, ci je to od vas daleko, ale sme v dubravke 🙂

maxara
1. nov 2010

@lulu1983 ja som naposledy kupovala v KIKu a tam maju teraz bodynka ze dve spolu a velkost 74-80 je to Ninke este trosku velke, ale je to skor dlhe, ze nie je siroke.. a takisto vo wenice maju vacsie cislovanie

lulu1983
1. nov 2010

@maxara dakujem, radsej vacsie ako male 🙂 znacku wenice ani nepoznam

maxara
1. nov 2010

@lulu1983 oni maju obchod tu u nas v PK v obchodnom dome a potom v BA maju taky ako velkosklad, ale da sa tam normalne nakupovat aj bez zivnostaku (akurat, ze niektore veci maju po dvoch po troch kusoch, ale to vacsinou overaliky, bodynka a tak), je to na Hranicnej v takom velkom dvore

mirka285
1. nov 2010

@lulu1983 v HaM maju tie veci vacsie ako inde....Deniskam zelam vsetko naj,Barunka to urcite dobehne za chvilu,a ak mam byt uprimna tak to ta dokina trochu prehana...

strasska
1. nov 2010

@mirka285 krasne fotky Mirka! Linda je kocka, a mamina je este vacsia...Vyzeras tam velmi zaujimavo, take nieco od srdca z Teba ide. Velmi pekna fotka 🙂 A to je ta ciapka, co ti hackovala nejaka baba z MMB?

mirka285
1. nov 2010

@strasska si ma vycihala 😀 ano tu ciapku mi hackovala kocka z babybazaru,tak este ju Linde davam kym nie je moc zima lebo na jar jej uz bude mala....ja neviem,ale Linda strasne rastie 😕 vcera mi segra nabalila zase plnu tasku veci c.68,tak nemusim nic kupovat,tak potom nakupujem v zime bazeny 😀

bambola
1. nov 2010

@mirka285 mirka cize ked mojej je 62 z HaM akurat tak normalne uz nosi akoze 68? lebo sa mi zda ze to zavisi od kusu 😠 kupila som jej tam este predtym ako sa narodila taku supravicku s mackom pu (pyzamko, polodupky, tricko, coapky, podbradnicek) a az teraz to nosi ale je jej to akurat 🙂 ale kupila som jej tam nedavno overalik flisovy c.62 (2-4-m) a ten jej je trosku vacsi , tak som vyberala aby vydrzal do jari.

mirka285
1. nov 2010

@bambola ak nosi HaM c.62 tak normalne nosi velkost c.68 😉 alebo v Nexte je to 3-6 mesiacov.....Linda uz fici na 68 aj z HaM,velka je uz veru 🙂

bambola
1. nov 2010

@lulu1983 dakujem 🙂 vsak mozme dat nejake kocikove rande ak chodievate von, fedakova je hned za rohom 😉

bambola
1. nov 2010

@mirka285 do nextu moc nechodim lebo tam maju take cacane veci, ktore by som asi moc neuvyuzila pre moju sportacku 😀

merikac
1. nov 2010

@denisse vsetko naj k slovenskym narodkam,,neviem ci ich oslavujes tak ako na SK, alebo podla ceskeho kalnedara,, 😀 ..a preco vlastne vyfasovala barunka vojtovku? ved na tom videu, je mrstná,,pekne sa otaca,,,,,,🙂))

merikac
1. nov 2010

@bambola popravde, sa mi paci ten zeleno modry, nieje tak precackany,,,,ozaj pekny,,,

merikac
1. nov 2010

@mirka285 normalne som sa prichytila pri myslienke,,ze ved 15-nastrocny rozdiel nieje tak vela,,aby denis zbalil Lindu 😀 😀 - ale zas ked o nom uz tolko vies,,asi by si z neho- ako z napadnika pre tvoju krasnu princeznu nebola az taka nadsena 😀 😀

bambola
1. nov 2010

@merikac pockaj aby ti mirkin tomas nezbalil emmu 😀

mirka285
1. nov 2010

@merikac no ale kym Linda vyrastie,Denis mozno dospeje 🙂 aj ked sa mi zda ze chlapi nedospeju nikdy...ten moj prave zaspal s rukou na klavesnici 😒 komicky pohlad na neho,by som ho aj odfotila ale nechcem ho zobudit..
@bambola ja by som si kupila fialovy ale ja som zatazena na ruzovu,fialovu ale podla tvojho vkusu ten tyrkysovy,takze nevaham a ten zober,bude aj pre druhe dobry ak by to bol chlapec....

merikac
1. nov 2010

@bambola vidis, to ma nenapadlo 😀 ,,tak ale ktovie kam tie nase detiu osud zaveje- len nech su zdrave.....minule som sa vas pytala ci niektora neviete co je s jednou julovkou a jej babom- bolo na operaci isrdiecka,ona len dala prisevok do albumu jujlovcatiek-pod fotkami

merikac
1. nov 2010

@mirka285 kiez by si mala pravdu- ved nevadi, ze ho zobudis, nech ide do postele🙂)

mirka285
1. nov 2010

@merikac ved je v posteli,s notebookom na kolenach a slinkou ktora mu tece v kutiku 😀

bambola
1. nov 2010

@merikac
@mirka285 mirka ja praveze mam fialovu tiez rada a na malej sa mi neskutocne paci ale ako uz aj pisala maxi tak tych fialovych je vela a ten zeleno modry je taky univerzal, do kocika sa mi hodi, malej pojde aj k ociam 😉 a ja mam tu farbu rada, tak asi vezmem ten 🙂

bambola
1. nov 2010

@merikac ja som si to tam nevsimla ale citala som co si pisala. asi nikto nevie, ak sa odvtedy neozvala 😒 mohla by dat vediet co a ako. aky to bol nick?

mirka285
1. nov 2010

@bambola vezmi ten,tych fialovych bude urcite viac...baby ja som dnes kupila malemu topanky na zimu a on uz ma velkost 40 😕 minulu zimu nosil 38....to je strasne,kazde topanky ma na par mesiacov...

bambola
1. nov 2010

@mirka285 40? 😨 no tak ale snad uz mu prestane rast nie ? 😉

mirka285
1. nov 2010

@bambola no ja neviem,ved bude mat teraz len 14 rokov....mne bolo luto vyhodit za zimne goratexove topanky 100 eur,ked viem ze na buduci rok uz mu mozu byt male ☹ nakoniec som mu vybrala take obycajnejsie za 60 eur,ale vyzeraju v pohode...nieze by som chcela setrit na detoch,ale potrebuje aj nove lyziarske oblecenie,lyziarske topanku a lyziarsku vystroj som sa rozhodla ze mu darujem moju kedze ja sa tak skoro na lyze nedostanem...ved pri takomto tempe na nej aj tak polyzuje tento rok a na buduci mi mozno budu kratke lyze 😕

merikac
1. nov 2010

@mirka285 mirka,,denis ma 44 a som napalena,,lebo pred dvoma rokmi sme mu kupovali nove snowboardacke topanky a odhadovala som, ze ked ma mm 43, ze predsa nebude mat vacsiu nohu, vtedy mal 41......tak neviem, neviem, ci ich tuto zimu obuje,,,,a denis k tomu chodi na tenis, tak kazdu sezonu mu kupujem nove tenisky,,,ja som uz obdarovala celu rodinu,,pretooze na tej antuke ich nezoderie a su ako nove,,,,,len uz nik nema vacsiu nohu ak on,,

merikac
1. nov 2010

@bambola jasne, zober zeleno modry a mas to vyriesene,,,,

merikac
1. nov 2010

baby,,my sme dnes mali zas navstevny den,,,,som si ani neuvedomila, ze den ma meniny,,pred kupanim odisli posledni navsetvnici,,este ze niekto vymyslel tie umyvacky,,lebo si fakt neviem ani predstavit, ze teraz by som mala zacat umyvat,,,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre