• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@monline jo jo, mas pravdu, a preto jaaaa som za hviezdu nebola :unamused: :unamused:
1. nov 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta veru chyba mi zelezo,a aj si ho pojdem kupit,tiez som si myslela ze z toho mam tie kruhy...etste mam chvilu cas,napchava sa pudingom...
@noemarta :grinning: :grinning: no neviem, neviem, ci ju dnes nenaseries,,uz si ju starou nazvala,,kruhy jej vytkla,,,,a este ju aj vyhanas z kona :wink: :grinning: :grinning:
@merikac no ale noe vyháňa mirku s iným zámerom! len dobre jej chce, dokonca až na rozobratie dobre :slight_smile:))
1. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 kup si actiferin, ten je dobre stravitelny.
a a a nehnevas sa na mna za to ze som ti napisala o kruhoch, vyhanam ta z kona a este som ta oznacila aj za staru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta tak ale zas byva,,ze na stretavkach po x rokoch zas tie co mali kozy, su stare domace buxty a tiez co boli sede vychrtle mysky,,su akurat v obdobi, kedy stoja za hriech pre starnucich spoluziakov :grinning: :grinning:
1. nov 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie,vsak ja viem ze nemladnem...no co uz,nic s tym nenarobime.ale citim sa dobre :slight_smile: no keby som teda este 5 kil schudla tak sa citim vyborne...ale do leta ich schudnem,som sa rozhodla...
1. nov 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no ved ja to sledujem,,len som vybrala z kontextu tak aby to zapadlo do toho mojho :grinning: :wink:
1. nov 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline veruuuu este ze si ma ty podrzala, lebo merikac ma natrela ze uuuplne strasne :grinning:
mna vyhanala minule mirka, tiez spravila dobre tak aj ja jej chcem dobreeeee
1. nov 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ty mi citas myslienky,presne ten aktiferin chcem kupit lebo som ho brala aj pocas tehu a bol dobry,aj srat som mohla z neho :grinning:
1. nov 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ono to zas nie je žiadna výhra...pubiši to nevedia oceniť tak, aby to tešilo
1. nov 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tak ja teraz stojim za hriech :wink:
@mirka285 co tam po veku, hlavne ze sa citis mlado, to je podstatne :slight_smile:
@merikac, @monline hovorim, ze mi to chcela natret..... :grinning: :grinning:
1. nov 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ozaj,,co znamena to noe v tvojom nicku ?!
1. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja som ho tiez brala pocas tehu, a presne, da sa z neho vykakat.
Ved ja ti chcem len dobre, za svatku ta nechcem, ale dobre ti chcem.... :slight_smile:
1. nov 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta pamätám si ten večer, čítala som to tu :slight_smile:
ja so mala dnes plány, ale zase sa nám posral motor vo vodárničke..muž nadáva, že tomu pomôže len ak tam hodí granát, ja nadávam, lebo pračka mi ukazuje E10- problém nenapúšťania vody..:frowning2:(( tak s takouto náladou radšej nie
1. nov 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta veru, veru,,,inac aj my mame 12.11 stretavku zo ZS po 20-tich rokoch,,teda prvu, este sme zo ZS nemali,,,tak som zvedava,,,,,
@noemarta a co znamena aj ta marta?
@mirka285 a ona neni marta?! :grinning:
1. nov 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirka u teba to je jasne,,,,este aj datum narodenia :slight_smile:))
1. nov 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a aj mon, by mohla rozobrat svoju prezyvku
1. nov 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ked som sa prihlasovala na kona, tak vsetky marcely a podobne zdrobneniny boli obsadene, tak som myslela ze rozkopem pc, a nakoniec som dala noemarta. Moja byvala velmi dobra sefka, (bohuzial mala tazku autonehodu a na mieste zomrela :pensive: :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry: ) sa volala Marta. A jeho synovi sa narodila dcera a zije v holandsku a dal jej meno Noe Marta. Tak preto, na jej pamiatku a kedze je zajtra pamiatka zosnulych, tak tymto jej odkazujem, ze na nu strasne moc myslim a ze mi strasne moc chyba. :pensive: :cry:
Prepacte, nechala som sa uniest....
1. nov 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ved to je mileeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
1. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty merikac??? co to znamenaaaa??
1. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj mm akurat zaspal v obyvke, mi tu chrni nahlas, takze u nas tiez nic nebudeeee :wink:
1. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta jee to je dojimave :wink:
1. nov 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac raz ma jeden kamoš takto nazval- ako monika, čo je furt online..vzniklo monline, rýchlo som si zaregistrovala aj na pokeci tento nick, lebo sa mi páčil..a aj tu bol voľný..predtým som tam mala nick mng- moje iniciály
1. nov 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta mna tak volal brat ked som bola mala ,ked si robil zartiky,- tak merikač,,,,,svagrinka ma doteraz vola meri- ale nik iny okrem nej,,,,marianna by bolo ako nic asi velmi dlhe a stavim, sa, ze takych tu uz je
1. nov 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline tak to je fajn,,lebo ja ta obcas oslovim Mon,,a uz minule som rozmyslala, ze dufam, ze sa tak aj volas :slight_smile:))
1. nov 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vy ste sa dnes rozbehli :slight_smile: ja dufam ze mi internet zase nevypadne..mm mi odisiel na futbal a mala konecne zaspala..dufam ze jej to vydrzi ..a dufam ze vy sa vsetky za chvilu nevyparite ako mirka na rozoberanie :grinning:
1. nov 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline hi hi ten online nic by bol super, hi hi :slight_smile:
@mirka285 a ty tu este co robis, ci UZ si tu :grinning: :grinning: :grinning: to by bolo nejake ryyychle
1. nov 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok