Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
1. nov 2010

@mirka285 😀 😀 ,,,,to by bolo mile foto

mirka285
1. nov 2010

@merikac neuveris ale ja Tomasovi kupujem nove tenisky kazde dva tri mesiace lebo on ich jednoducho zederie...nastastie teraz asi tri posledne pary si vymakol kupit v akcii takze to nebolo take hrozne ...no a tieto snowbordacke a lyziarske veci su pekne drahe,tak ja mu prave preto necham tento rok moju vystroj,vsak ja ju nepouzijem,vysku mame teraz rovnaku,tak by bola blbost kupovat dlsie lyze...

meruska
1. nov 2010

ahojte, tak u nas sa toho udialo tiez dost...za tyzden sme pribrali ledva 50 g,par dni sme dokonca chudli.... pritom posledny tyzden v noci papa kazdu hodinu, a niekedy uz je hore za 45min tak si viete predstavit asi ako vyzeram ☹ cez den ma dvojhodinove intervaly...
ale kedze priberame zalostne malo, po kazdom papani je k veceru desne nervozny a place od hladu, musim zacat prikrmovat...teta mi kazala dat zatial jednu flasu k veceru a ak nepomoze pridat i jednu cez den...ale o 2 tyzdne uz zacnem na 17 tyzden i s mrkvickou, tak uz to len dovtedy neako vydrzat a postupne sa to snad upravi.... zail moje kojenie mu nestaci... ☹ je hladny a nevyspaty sme potom obaja....ale kedze uz i chudol, museli sme to riesit...
takze asi tak...

@maxara preco ja nevidim ziadne foto ak ty neake privas?
@denisse wau..prvy zubor 😉

merikac
1. nov 2010

@mirka285 mudro si to vymyslela- aj denis nosil isty cas moje lyze aj ked snowboardoval, len zrazu tak podrastol z roka na rok, ze som az zirala,,,on akokeby normalne preskocil dve cisla,,,nosil napriklad tricka S a zrazu XL,,,,,,

merikac
1. nov 2010

@meruska ja som akurat dnes odvazila emmu,,a zistila som, ze mi cca za 4 tyzdne pribrala len 100 gramov,,,tiez som zostala vyocena,,, 😕 ale este som to neriesila pridanim UM
a maxine fotky nevidis preto, lebo ma album len pre priatelov,,tak ju poziadaj o priatelstvo

mirka285
1. nov 2010

@meruska juj ale ved aspon uz vies ze je hladny,tak ho pekne prikrmis a bude dobre 🙂
@merikac a nebudem ti hovorit ze mi tu vyvolava ze chce ist spat kamosovi,ale nato nech zabudne 😠 som mu povedala ze kamosom moze chodit ked sa bude vediet spratat do koze 😖

monline
1. nov 2010

@merikac
@mirka285 ahojte, čo dnes preberáte? párite deťúrence? 🙂

@meruska to je blbé, že ho nenasýtiš svojim mliekom, ale myslím, že ak jedno dve denné jedlá nahradíš UM, budete spokojní obaja
smejem sa na zuborovi 🙂))

meruska
1. nov 2010

@monline hups...ze zubor 😀
dufam ze mi UM pomoze, ale najme jemu, mojmu hladoskovi...som mu dala vcera ochutnat cajik a keby ste videli ako schmatol flasu..a to bol prave akoze najedeny....akoby 100 rokov nejedol a ked ho dopil spustil taky krik ze uz nie je...to bol len dalsi dokaz toho ze je hladny....

merikac
1. nov 2010

@monline snazim sa Lindusku dostat do rodiny,,mne sa tak velmi to dievca paci 😀 - TAk dnes som prisla na sposob ako by to slo 😀 😀 😀

meruska
1. nov 2010

@denisse malo to byt..wau ..prvy zubok 😀

monline
1. nov 2010

@meruska neváhaj a konečne ho riadne nakŕm, hladoška malého...ja som včera dala čaj do fľašky, to mi nechce piť, len ked je hladný...ale lyžičkou pil, otváral pusu, nestíhala som mu tam dávať..špekulanta mám 🙂

meruska
1. nov 2010

ja dufam ze tu jednu flasu UM postupne nahradim na noc ryzovou kasou ktoru budem davat lyzickou a pit bude len moje mliecko a pripadnu obednu davku Um nahadim zeleninkou...tak aspon planujem

monline
1. nov 2010

@merikac šikovne si to vymyslela 🙂) spomeň to denisovi ešte---a uvidíš ako ťa vysmeje 🙂))

monline
1. nov 2010

@meruska určite sa to zlepší, hlavné je, že vieš, že je hladný a treba ho nasýtiť

noemarta
1. nov 2010

caute caute,
@merikac tak ty chces lindusu do rodiny, priznaj sa ze chces Mirku za svatku 😀 😀 😀 😀 😀
@mirka285 pekne fotky mate s linudkou 😉 hadam nedas Lindu takeme postarsiemu panovi Merikacovi 😀 😀 😀
Ked sa bavite o mlieku, tak dnes sme boli na navsteve a tam bola jedna baba a ma 5 mesacneho syna a ma 7,5 kg. A hovori mi, ze jej prespi celu noc, hovorim, ze to je dost divne ze kojacie dieta a nezobudi sa na kojenie, hovorim ze ta nasa je hore kazde tri hodky a ona ze asi ma dobre mlieko, ze sa mam pozriet na nu, ze aka je korba (trosku dost pri sebe 😨 ) a jej svagor jej hovori, za to ze si silna, nemusis mat silne mlieko 😀 😀 😀 tak som sa dnes dost pobavila 😀 😀

merikac
1. nov 2010

@noemarta 😀 😀 😀 tak to ma nenapadlo,,ale na navrh @monline , som ukazala fotky denisovi, ze aha, nasla som ti nevestu- on so smiechom povedal, niekolko krat po sebe, ""no iste"" a hovorim mu pozri a aku fesnu svokru by si mal,,a on mi zahlasil,,no keby si mi nukala tu,,tak tu by som bral a nie tu malu 😀 😀 😀 😀 😀

monline
1. nov 2010

@noemarta ja tiež iba kojím a malý mi prespí celú noc..niekedy do šiestej rána, niekedy až do ôsmej...samozrejme, niekedy sa v noci zobudí a naje, podľa toho ako papal pred spaním a počas dňa
dávam okolo druhej aj príkrm, ale zvyčajne ho po nom ešte dokojím
a či som korba? no..nebudem za štíhlu nikdy 🙂

noemarta
1. nov 2010

@merikac vsak jasne ze radsej staru skusenu nez mlaaada 😀 😀 😀 (pockaj jak mi teraz da Mirka, za tu staruuu.)

monline
1. nov 2010

@merikac sa divíš? mladý hľadá kozy a nie plienky 🙂)))

noemarta
1. nov 2010

@monline to faaakt ti prespi celu noc??? a aj ked si neprikrmovala???
Ale to som nechcela nikoho urazit, ja som sa len na tom rehotala, ze ona si asi mysli, ze ma dobre mlieko za to ze je korba...

merikac
1. nov 2010

@monline
@noemarta tak ja korba som,,ale kojim aj vnoci,,,od jednej do 9 kazde necele dve hodiny,,,,,,,,,takze ja som podla tvojej znamej silna korba so slabym mliekom 😀 😀

mirka285
1. nov 2010

baby tak Gabo sa zobudil a zase sa napchava,uz druhykrat veceria,vykrikuje na mna z kuchyne ze preco nemame kolac,tak sa ho pytam co sa tolko dnes napchava,tak ze musi sa posilnit lebo ma vecer rozobere 😕
@merikac snad by sa neulakomil na taku staru raketu ako som ja...a navyse som na tych fotkach strasne bleda s kruhmi pod ocami co nechapem kedze ja som vyspata dost,asi som anemicka alebo co....

monline
1. nov 2010

@noemarta fakt..zvyčajne o 8 už spí, zaspáva v mojej posteli, prekladám ho do postieľky ked idem od pc, pokiaľ sa na to preberie a začne rehotať, pre istotu ho nakŕmim ešte..ale najčastejšie sa neprebudí a spinká do rána, nakojím ráno a ešte spí do deviatej, desiatej

merikac
1. nov 2010

@monline 😀 - to si trafila,,,,jemu sa nepacia take vychrtle detske tvary,,ked aj mi nejaku ukaze co by sa mu zaliecala,,tak vzdy taka puckatejsia,,nie pevna,,ale teda ani nie stihla,,alebo potom starsie....ale tie uz take stihle,,, 😀 😀 , taz darmo,,,,ide ako si povedala po vyvynutych kozach 😀

mirka285
1. nov 2010

@noemarta jasne ze som stara...nevadi,Gabo mi vzdy povie,ze este nie som na zahodenie..

monline
1. nov 2010

@mirka285 to bude len blbé svetlo 🙂

merikac
1. nov 2010

@mirka285 😀 ja som si ani kruhy a ani bledost nevsimla🙂)))

noemarta
1. nov 2010

@monline tak to mas super, ja som na tom s kojenim ako @merikac
@mirka285 tak teraz ta musim ja vyhodit z kona a chod sa laskavo venovat Gabovi 😀 😀 😀
A ozaj, to som ti minule chcela povedat, za tie kruhy pod ocami, ze ich mas jak ja, hnede. Nechyba ti nahodou zelezo??? 😕

monline
1. nov 2010

@merikac ako väčšina mladých normálnych chalanov..nechcú anorektičky, však ich lákajú na babách práve rici a cici...nepamätáte, že na zš v hornom stupni boli hviezdy tie, čo im už narástli prsia? 🙂

noemarta
1. nov 2010

nooo baby, a ja som si jedina vsimla kruhy, fasaaa, budem za najhorsiu 😉
Ale to len preto, ze aj ja mam a ja sa toho neviem zbavit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre