Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
16. feb 2010

máme to teda doma srandistov! 😀 😀 😀 😀 šak inak byy to s nami asi nevydržali! ja som si povedala,že budem sexi mamina! Schudnem,budem nosiť vysoké čižmy a úzke rifle,ako tie maminy,čo sa vozia v BMWéčkach!

jaruska8
16. feb 2010

Ahojte, jaj, ja mám manžela takého macíka, má vyše 190cm a odkedy som tehotná, priberá aj za mňa, ke´d vidím, koľko zje!! Ja som naopak, mini žena 158cm a pred tehotenstvom necelých 47kg, tak sme vydarený párik. Doteraz som pribrala 3,5kg do bruška a do pŕs, uvidíme, ako to pôjde ďalej, mám zatiaľ mini bruško a s manželom sa pred zrkadlom porovnávame, zatiaľ vyhráva. 😉

oacka
16. feb 2010

moj muž je malý ako ja ( 168 cm), a tiež mu narástlo brucho,tak mi povedal,že on tam má tú druhú dvojičku! 😀

jaruska8
16. feb 2010

To je dobréééééééééé, ja si zase z manžela uťahujem, že kedy má termín on, že to vyzerá, že už čoskoro, že či aj neprenáša. 😀

zrzulka
16. feb 2010

Ospravedlnujem sa ze som vas nechala tak dlho cakat v napati ... ale vcera som uz fakt nevladala ... Ano cakame na 100% chlapceka.... Vcera na 3D sa nam predviedol v plnej krase. napriek tomu ze som velmi tuzila po druhom dievcatku sa tesime.... Hlavne nech je drobec v poriadku... A nasa hviezda bude mat osobneho bodyguarda.....Trosku to este predychavam lebo v nasej rodine sa len dievky rodia ale zmena je zivot a ja mam zmeny rada....

oacka
16. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 no moj brat má úplne také brucho ako tehotná! neviem,ako sa to chlapovi podarí!

maxara
16. feb 2010

oacka... to ja som si uz povedaaallaaaaa... uzke rifle doma mam, dokonca niekolko, take uz tri roky nezapnem... a cizmy ziadne neobujem cez lytka 😅 takze budem asi musiet zvolit inu sexi strategiu

oacka
16. feb 2010

zrzulka, budete mať krásny modrooký párik!! super, gratulujem! 🙂

zrzulka
16. feb 2010

Oacka moj muz tiez patri k bruchacom (milovnik piva 😀 ) a ked mu poviem "ocuj ved mas vacsie brucho jak ja" tak len poznamena ze ved sme tehotni.... 😀 len ja ho vzdy podrypkavam ze on ale urcite caka slona....

maxara
16. feb 2010

zrzulkaaaa gratulujem... ved ale je to super sprava... budes mat parik

jaruska8
16. feb 2010

Zrzulka, budete mať krásny párik, čo viac si možno želať, GRATULUJEM!! 😉

zrzulka
16. feb 2010

Maxi ano uz sa s tym zacinam vzivat ze budem mat synceka... i ked ... vcera mi segra pise ze no teraz budes musiet byt opatrnejsia pri prebalovani.... 😀 co sa tyka pipikovych zalezitosti tak to budem totalne mimo.... uplny novacik.... no co zmena je zivot....

kafoditka
16. feb 2010

no to moj muz je bruskaty ale zaroven vypracovany(okrem bruska), vcera sme stalii pred zrkadlom, sme si ich porovnavali a on mi povie: zlato, za chvilu ma dobehnes a potom bude este vacsie! 😉 no ohromnu zabavku z toho mal... A co sa tyka prs po kojeni, ked to bude po druhom babu dost zle, tak si ich dam jednoducho plasticky zdvihnut- ziadne umelaky, len podvihnut 😀

tutifruti
16. feb 2010

zrzulka gratulujem 😀

katarina7777
16. feb 2010

zrzulka gratulujem k chlapcekovi... aj ja som v podobnej situacii ako ty, len same dievky v rodine, chlapca si budu obzerat jak nejaky exoticky druh 😀 😀

zrzulka
16. feb 2010

Dakujem dievcatka, moja svokra skoro plakala ked jej muz povedal ze bude mat prveho vnucika 😀 Aspon v niecom bude prvy, lebo inak je cierna ovca rodiny....

maxara
16. feb 2010

no tak moj muz je asi 175 cm vysoky, ja 168 a chodili sme pekne v zime lyzovat. Tak pred styrmi rokmi mal taku supravu, ze oteplovacky a bunda, modrokremove a pred troma rokmi si odo mna pozical zicherku namiesto gombika, lebo sa mu oteplovacky "zbehli". Pred dvoma rokmi ich uz mal take zbehnute, ze si zobral moje nohavice a ze "aha ako na mne visia, ty fušník" mi povedal... a tento rok som mu povedala ja, ze sa mu tusim tie moje nohavice nejako zbehli... no neviem kam to speje, na vine je samozrejme pracka... okrem toho mu aj zerie ponozky

kafoditka
16. feb 2010

MXARA- netreba uzke rifle a kratke sukne, staci volne tricko s veeelkym vystrihom a mas vyhrate 😀 😀

karinnka
16. feb 2010

zrzulka tak gratulujem k chlapcekovi 😉

kafoditka
16. feb 2010

ZRZULKA gratulka! Dalsi pipik do partie! 🙂

maxara
16. feb 2010

no my mame samych chalanov, takze ja budem mat premieru pri cikule.. no uvidime... ale ano, viem, ze sestra bezne riesila problem s pipkou 🙂 akoze mu neslo stiahnut a stipe ho a podobne...

oacka
16. feb 2010

maxara: 😀 😀 😀 😀 😀
zrzulka, u nás v rodine je to zas naopak! Po vnukoch konečne vnučka, moja mama je totálne happy!

maxara
16. feb 2010

kafo - mas pravdu, toto by mohla byt moja strategia 😀 my mame podla mna v rodine pekne dekolty...
inak moj manzel je tiez taky svalovity typ, ktory momentalne nabera slaninku, aby sa my dorovnal

zrzulka
16. feb 2010

Maxara na "vine" si urcite ty lebo sa o neho tak vzorne staras,vypekas, vyvaras.... no co je mu pri tebe skratka sveta zit🙂)))

mirka285
16. feb 2010

dobre ranko,juj ale ste ma rozosmiali hned po ranu..no ja som si tiez vypocula od doktorky svoje za moju nadvahu...ale kocky nebojte sa,ja som isla rodit ako 87 kilova a po roku a pol som mala 53 kg a doktorka nechapala ako som to dokazala 😉 a to som bohuzial kojila len mesiac,nemala som mlieko a maly bol dobre dieta ze ani som sa nemusela vela tocit okolo neho..dufam ze toto tehotenstvo budem kojit,lebo to uz by som bola fakt sklamana keby zase nie ☹ tak teraz sa aj trochu kontrolujem,bo sa bojim ze po tridsiatke to pojde horsie dolu ☹ ☹ ☹ ale hlavne je ze sme najkrajsie pre svojich chlapov a hotovo 😉

kafoditka
16. feb 2010

Jeeezis! toho sa fakt obavam! Pretahovanie pipika!! Moja teta bratrancovi raz tak tak pretiahla, ze museli volat sanitku 😲

zrzulka
16. feb 2010

Kafo a vy co cakate? tiez pipika??? ja uz stracam prehlad....Takze dievcata su v mensine....

maxara
16. feb 2010

🙂 ano, zrzulka, mas pravdu, ale ja si vinu nikdy nepriznam... doteraz bol zvyknuty, ze na rodinnych stretnutiach rozoberali mna, ze rastiem a podobne a mala by si trosku schudnut a tak... a teraz rozoberaju jeho, ze "ten nas Michal akosi zmuznel, nie???" Inak vsimate tu nespravodlivost? Muzi zmuzneju a zeny stucneju... to je sila

oacka
16. feb 2010

no veru, moja mama mi hneď s úľavou povedala: aspoň sa nebudeš musieť trápiť s pipíkom! majú to tí chlapci ťažké!

kafoditka
16. feb 2010

ZRZULKA ano, my tiez chlapceka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre