Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
16. feb 2010

Oacka moja svokrusa mala 4 synov a teraz vsetci maju dievcata. Cize ma uz 4 vnucky .... U nas v rodine mam zatim dieta len ja , ja som mala segru.... Mame uzasny vztah tak hlavne preto som chcela mat dievcatko aby mala hviezda kamosku ale verim ze aj vztah brat a sestra moze byt super.... ja som to nezazila....mala sa bude musiet ucit byt trosku viac bojovna v zivote tak v tomto je to uplne super....chalanisko ju nauci jak sa v zivote ubranit....

maxara
16. feb 2010

oacka no tusim sme naozaj na tom uuuplne rovnako... aj nasi maju styroch vnukov a my teraz babulu, cize mama bola nadsena... aj sestra, ze konecne moze kupovat ruzove... inak som tak zbezne prebehla teraz tu vybavicku a "naozaj same neutralne"... uz som pofotila, hodim do albumu, snad uz coskoro

zrzulka
16. feb 2010

Maxi coze ta riesili????, vsak si normalna zenska, nechci byt "vychrdlina" to tiez nie je ziadna vyhra. Moja segra je tiez taka "spravna zenska" so vsetkym co k tomu patri. ja vzdy frflem ze chcem pribrat, ona ze chce schudnut 😀 takze si super rozumieme. Skoda ze sa tie kilecka nedaju nejako rozlozit. keby mi prihodila zopar zo svojich tak sme obe dokonale 😀 😀 😀

zrzulka
16. feb 2010

Alebo jak sa vravi... ako dve hrozna, jedna hrozna, druha hrozna .... 😀 to zavisi od uhla pohladu ....

zrzulka
16. feb 2010

My zase z nasej vybavy nic nevyuzijeme ale neva aspon mam prilezitost opat sa vyburit na nakupoch..... zajtra zaciname... 😀 Ale uz vcera sme kupili s maminkou taky fest chlapcensky frajersky overal na zimu... vsak prvy vnuk ....

maxara
16. feb 2010

Zrzulik - no mna za posledne tri roky rozoberali uz vsetci... akoze je fakt, ze som priberala vlastne 8 kg za rok a hned ako som si naliala kofolu, tak "nechces radsej mineralku???" ... pozerali kolko jem a tak... a pritom jem menej ako v 18tich, cele dni pijem len vodu z vodovodu a akurat doma, alebo na navsteve si dam nejaku sladku vodu a napr. sladkosti vobec nelubim... teda kolace a tak... ja som skor masovy typ... takze ziadne torty, ani zakusky, maximalne nejaka obcasna napolitanka...

maxara
16. feb 2010

Babule, musim koncit, vyhadzuju ma z kompu... zatial pa, este sa ozvem a fotyo teda az potom

zrzulka
16. feb 2010

No veru v juli budeme rozoberat pipikove trampoty 😀 Dufam ze skusene maminy poradia ....🙂))) Mne ani mamina nebude moct radit.... vsak syna nemala...

oacka
16. feb 2010

tak to ja som sa poctivo vyžrala,maxarka! U nás doma čokoládu nemala šancu vydržať,kým sa manžel vráti z práce! Aj mi to bolo trápne,že som mu všetko pojedla, keď on si to vedel odložiť aj na týždeň. no tak to zmizlo... ale moja rodina je celá tučkovská,takže mi nemôžu nič vyčítať! Už aj chúďa švagriná pribrala pri našich!
maxara,my to máme fakt podobné! 🙂 😉 😉

zrzulka
16. feb 2010

Ufff Maxi nezavidim.... To je inak sila, si taka aka si, je to hrozne ze kazdy kazdeho hodnoti len podla akejsi ikony a pokial sa jej clovek nepriblizuje tak uz ho zacnu skumat, hodnotit, davat "premudrale" rady. Mne zase bolo vzdy do revu ked mi kazdy hovoril a mala by si viac papat a ty si taka chuda.... ved to je strasne.... teraz mi je to uz sumafuk ale vtedy som sa dokazala kvoli tomu trapit....a pribrat ani za boha....stale som chuda jak smrtka ale uz to neriesim.... najlepsie sa citim ked som tehotna 😀 😀 😀

tutifruti
16. feb 2010

Maxara s hormonom neurobíš nič 😉
Ja sa tiež v tehu doslova vyžieram, čokoládka a tak... Dnes na ráno mi manžel hovorí : "A zabudol som, že čo som ti včera kúpil: čokoládové bonbony na váhu asi 10ks /marcipánové a tak/, no nezjedz ich 😀

zrzulka
16. feb 2010

baby s tym vyjedanim. pri malej som sladkosti mohla ale teraz mi vobec nechutia. Skor si odkusnem z klobasy ako dat si sladke a to som ja veruze mohla zjest aj polku torty na posedenie predtym.... normalne nechapem.... ale priberam viac ako pri malej zo sladkosti no cim to asi bude?🙂)))))nemam take stresy ako pri malej. to som este pracovala

oacka
16. feb 2010

máš ppravdu, zrzulka, nikto nie je dokonalý, hlavne aby sa každý vo svojom tele cítil dobre a keď sa necíti,aby mal silu a možnosť to zmeniť. ja som furt mala komplexy, ale keď život prinesie ozajstné problémy,tak sa ti výzor posunie na posledné miesto v rebríčku problémov! 😉

tutifruti
16. feb 2010

Máš pravdu oacka, ja som o prvé vytúžené bábätko potratila v 12tt, a bolo mi všetko jedno keď som čakala Alžbetku, mohla som rovno vyzerať ako lopta, len aby som mala doma bábätko...

jaruska8
16. feb 2010

No, ja som si minule zase vypočula poznámku, že ty si v piatom mesiaci??? To ja som v 5. mesiaci bola obrovská... Hahaha... A tiež celý život počúvam, aká som chudá, hlavne od svokrovcov, sem-tam nejaké tie poznámky, asi sa báli, že nebudem môcť otehotnieť alebo čo. 😉 Teraz by zase chceli oni vnúčika, lebo už majú dve vnučky, tak uvidíme, mne je to srdečne jedno, hlavne, nech je zdravé, ja som šťastná, že sa nám pomerne rýchlo podarilo otehotnieť. Škoda, že som na PN, ale tehotenstvo si užívam. 😉 Ja mám brata a máme spolu skvelý vzťah, nikdy medzi nami nebola rivalita, vždy som to brala tak, že on je chalan a ja baba a a každý je dobrý v iných veciach. Ale verím, že aj medzi súrodencami rovnakého pohlavia môže byť super vzťahy a ešte keď tam nie je veľký vekový rozdiel, tak si môžu byť navzájom naj kamarátmi/kamarátkami. 😉

asihej
16. feb 2010

Ahojte tehulky,chcem sa spýtať,kupujete už výbavičku? po prvom mi totiž neostalo ničovité nič a pomaly sa obzerám po obchodoch,ale zaiaľ som nekúila nič. Ja si ani nepamätám,koľko vecičiek som mala v čísle 56 😕

zrzulka
16. feb 2010

Oacka presne si to vystihla... o tom zivot je o hodnotach.... niezeby na tom ako vyzeram nezalezalo (asi tak ako kazdej zene) ale naco sa trapit niecim co aj tak nemozem zmenit???? zbytocna strata casu a energie....

tutifruti
16. feb 2010

Ja by som hlavne dopriala každej žene dievčatko pre to, že si myslím, že vzťah medzi svokrou a nevestou nikdy nie je taký ako k matke /a to ja mám naozaj skvelú svokru/...

jaruska8
16. feb 2010

Aha, a myslíš, že vzťah zať a svokra je inakší???? Podľa mňa je to jedno. Záleží od ľudí, ako si sadnú a tak. Aspoň myslím, že som to správne pochopila. 😀

zrzulka
16. feb 2010

Tuti moja rec, presne tak to je chlapcov vychovavame pre ine zeny 😀 😀 😀 Ale tak tesim sa ze budeme mat aj chalana ...Aj muz s atesi i ked on by sa rovnako potesila aj dievcatku..... ale taka tuzba v kutiku duse po dievcatku tu stale drieme.... 😀 chceli sme len dve deti ale kto vie???? tuzby su na to aby sa plnili....

zrzulka
16. feb 2010

Moja kamoska mi na debaty podobneho rázu povie len jedno... som rada ze mam chalanov lebo maju jednoduhsi zivot.... mozno ano ale ja som rada ze som zena a ze mozem prezivat to co zial muzi nemozu 😖 ale tak ved je to jedno hlavne nech je vsetko tak ako ma byt no nie?????

jaruska8
16. feb 2010

A dievča pre cudzieho chlapa!! Aj ke´d niečo na tom bude, svokra skôr vyjde so zaťom ako s nevestou... No môj manžel má brata, takže svokra má vo mne a vo švagrinej dve dcéry, ktoré nikdy nemala, tak to aj povedala. Ona je fajn, nestará sa do nás a ke´d som teraz doma a nič nemôžem robiť, tak mi aj varí. Škoda len, že jej vykám(oslovujem mama a otec), manžel našim tyká (oslovuje menami), ale to je tak preto, lebo švagriná je staršia a tá vyká, tak som sa prispôsobila. 😉

katkaking
16. feb 2010

dugy-teraz po druhom chcem trochu pauzu, nie hned tretie babo, ale neviem neviem ci pri takych pomeroch sa chcem hned vratit do roboty...stres mi nechyba 😀 , takze asi tesne pred skoncenim druhem materskej by som chcela nastupit na dalsiu...ale uvidim ako to vsetko vystreli...ved ani toto nebolo planovane.

maxi, no to dufam ze ked sa budem krutit okolo dvoch deti, schudnem rychlejsie...ja tiez patrim medzi tie plnsie zienky ako medzi tenucke.

oacka, mna sa to muz opytal v prvom tehu...haha, ale nemala som 😀 😀 😀 ale on tiez priberal so mnou...ale ani on nedosiahol tu stovku... 😀

katkaking
16. feb 2010

zrzka, gratulujem k chlapcekovi..

mne este v prvom tehu muz prisiel z roboty a hovori...ze aj on je tehotny, ze on caka slona a ze chobot uz trci... 😀 😀 😀

kafoditka
16. feb 2010

ZRZULKA presne, nezalezi ci chlapec to ma lahsie alebo dcera.. Napriklad moj manzel ma tak uzasny vztah so svojou mamou, ze to som este nezazila. TO keby sa podarilo vypestovat taky medzi mnou a mojim synom, tak som velmi stastna.. Ako ziadny maminkin maznacik ( no mozno trosku 😝 ) ale vedie sa porozpravat uplne o vsetkom, otvorene..

oacka
16. feb 2010

katkaking: 😀 😀 😀 😀 😀 bože,čo si tí naši chlapi nepovymýšľajú!

zrzulka
16. feb 2010

Kati to moj muz tiez s oblubou hovori ... ked mu poviem ze caka slona 😀

katkaking
16. feb 2010

inak baby, ja som mala ist nabuduci pondelok na to morfo sono a uz by nam aj pohlavie mohol povedat...a muzicek chce ist so mnou...len mi teraz volal z roboty, ze musi ist na sluzobku, tak som ostala veeelmi smutnaaa.... ☹ ☹ ☹
...a potom mi povedal, ze sak si to mam prelozit hoci aj na piatok, tak som volala a mozme prist uz v piatok...jupíííííí sa veeeelmi tesím, ze to bude uz o tri dni skôr...lebo sa uz neviem dockat. Hned mam krajsi den... 🙂 🙂 🙂

zrzulka
16. feb 2010

Kati verim ze sa nevies dockat, ja som tiez uz odratavala dni odkedy moj gyndos poznamenal ze 75% chlapcek sa ukryva v brusku.... tak nech ti to rychlo ubehne aby si sa mohla vytesovat.... i ked aj to napatie je super....

maxara
16. feb 2010

Babulky, tak na chvilku som sa potajomky dostala k notebooku, ked mi na to pridu, zabiju ma... totiz na dnes si nas "podnajomnik" zvolal pracovnu poradu... ide ma slak trafit... je tu jeho "sef" a moj svokor ako ich pravdepodobny buduci zakaznik, tak si tam riesia tieto traposiny... komp mame prepojeny s telkou a oni si potrebuju urobit PROJEKCIU, prosim pekne... takze mam vypadnut... no a notebook je napojeny zase tu zhora na siet a cez neho ide internet... cize ked ja browsujem, im to pojde pomaly... cha cha...aspon mala satisfakcia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre