• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 ty mas tusim pre malu vybavene kazde rocne obdobie, hi hi
ja furt neviem co mam malej kupit, rozmyslala som toho hovoriaceho havina, od fischer, ale neviem ci uz tomu bude rozumiet.... fakt neviem...
12. nov 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri ja som naposledy kukala farmara a musim povedat ze som sa pobavila. ale na stupidite niektorych zeniciek :slight_smile:
12. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ved ja vieeeem ako sa volaaas, ale tiez som si myslela ze ci nie je tvoj ujo, nebodaj ockooo... :grinning:
@noemarta jojka robí hrozné stupídnosti,ale ak to berieš naľahko,tak sa na tom super zabavíš... ľudia tam odhaľujú to najhoršie zo seba!

@mirka285 prosím ťa,tá devčica s ofinou,to odkiaľ jju vyhrabali???? ona je úplne neskutočná! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@oacka noo asi si to dnes kuknem :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 je aj nieco, co by ta zaskocilo?? :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ta s tym komunistickym ruzovym ruzom??? :grinning:
12. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - ty uz prikrmujes? ty si nekojila? ci?
12. nov 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, máte už niekto kúpenú ďalšiu autosedačku? trochu som sledovala diskusiu - takže do 18kg kupujete? dá sa používať aj keď bábo ešte samostatne nesedí??? lebo Kika strašne nenávidí vajíčko,no v podstate je jej ešte dobré....len ona neznáša byť stiesnená.
12. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta vsak aj to je stupidne,ale normalne sa pri tom pobavis..my sme to minule nahodou prepli a normalne sme sa do toho zapozerali...a aj tak ziadny poriadny program v telke nedavali ani nepamatam...
baby ja mam na toho maleho negrika s bukekela vianocami uz alergiu :angry: :angry:
baby som nasrata, tak ja som objednala z jednej spocnosti mm rukavice na motorku a a a uz ubehlo 10 dni a ani kurier nechodi a ani ze bozajte nas v rit.... akoooooo jaaaaaaaaj... :angry: :angry: :angry: :angry:
a to som chcela take prekvapko, nooo tak asi z toho nic nebude, ozaj @kafoditka ty si sa dockala kurierov???
tusim si teda aj ja kuknem farmara nech mam prehlad kto ma ruzovy ruz :grinning:
@oacka oni su svojim sposobom neskutocne vsetky :grinning: hlavne neskutocne tupe :confused:
12. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka áno tá! ona má 28rokov! ale vyzerá akoby vyskočila z filmu Nevera po slovensky! to odkiaľ má ten svoj štýl???? príšerná je. :grinning: :grinning: :grinning:
@katty17 kojím a prikrmujem,lebo kikuška sa začala divne správať na prsníku a tajne som dúfala,že prikrmovaním začne lepšie priberať,ale houby.... nepriberá skoro ništ a keď jej dám príkrm,tak mi kašle na prsník aj 4 hodiny.. a to zas nechcem... a krásavica prestala večerať, lebo zadrichme už o pol šiestej.,
@kafoditka teraz tu nervaci nad nim moj mm :grinning: :grinning: :grinning:

@mirka285 no ved to, ze je piatok a clovek nema co pozerat.
Ozaj baby, ja uz 7my den nemam kramy :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: @mirka285 ty si ich vtedy po akom case dostala???
@noemarta Marceli dnes dosli obaja behom pol hodiny cez obed :wink: Takze hodinky pre peta mam doma, jeden darcek vyrieseny :slight_smile: a co tam nenapises alebo nezavolas aky je stav objednavky?
12. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja ešte furt nemám krámy... ale asi nie som jediná, či?
12. nov 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka pocuuuj ved ma faldiky je krasna , tak co furt riesis priberanie, hlavne ze je zdrava a dobre vyzera :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ale ja uz som mala prve, a teraz mi mali dojst a niiiic.... :confused: :confused:

@kafoditka ved som tam pisala a niiiiiiiic, hovorim ze ani bozaj ma v rit...
12. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta zeby si bola tehulka??ale mne nemeskali,ja som len dlho cakala na prve kramy po porode.....ty chces predbehnut Allexu,prizna sa :grinning:
12. nov 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta inak to tak byva, ze dlho dlho cakate na babo a potom bum dve - tri hned za sebou :wink: :grinning:
12. nov 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - ja som si myslela ze zeny ktore koja tak nemusia prikrmovat tak skoro.
baby, kupila som si dnes v stanku casopis vyziva deti . je tam vsetko popisane o prikrmovani deti od narodenia az po skolakov :slight_smile: su tam aj recepty.... takze zajtra si dam pekne vanu a budem si citat . nech viem ako zacat prikrmovat.
12. nov 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to ty si vtedy cakala na prve, nie uz na druheeee ????
ani mi nehovor, mm uz stresuje, ani sexovat nechce.... hi hi hovorim mu, ze takto pred rokom sme sa dozvedeli krasnu novinu a on ze, noooo a teraz druhu, hi hi to by bola sranda cooo, keby sme sa trafili zas do JULOVIEK2011. aleee hadam nie, ved sme si davali pozor.... ale keby bolo tak by bolo,by sme sa tesili. :slight_smile:
12. nov 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - mne uz chodia pravidelne :frowning2: a to kazdy mesiac a hoooooooodne silne ich mam. sakris.
12. nov 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ved to mi presne povedal moj gyncos, ze a teraz budes plodit ako jablon, fasaaaaaaaa... :wink:
12. nov 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - ja som vzdy chcela tri detitcky :grinning: .ale uz som asi po funuse :wink:
12. nov 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 vitaj v klube, ja idem jak vodovod :frowning2: :unamused:
12. nov 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 aj ja som si ho dnes kúpila a už aj študujem. hladné kojené deti môžeš prikrmovať aj skôr... a Kika začala papať každú hodinu a furt na prsníku začala revať. tak som myslela,že je hladná... ale ona sa asi len chcela uspať a nevedela. aj monline a merikac prikrmujú skôr a aj meruska bude.
12. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 co si??????????????????? ti sisi, preecooo, ved si iba o dva roky starsia, vsak nic ti nebrani plodit dalsie dieta, ciii?????
12. nov 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok