Termín pôrodu v júli 2010

Ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky :-N x-)
kafoditka
12. nov 2010
@katty17 jak po funuse?? =-) moja sefka ma 36 a caka prve babo 😉
noemarta
12. nov 2010
@oacka no ja tiez iba kojim a prikrmovat chcem zacat az po piatom - siestom mesiaci.
katty17
12. nov 2010
@noemarta - uz asi nechcem byt ako jablon 😃 cim som starsia tak zacinam upustat od troch deticiek.
noemarta
12. nov 2010
@kafoditka zee jak po funuse, moja kamoska ma 37 a teraz porodila prve dieta!!!! a urcite planuju aj druhe...
noemarta
12. nov 2010
@katty17 a preco???? ti staci iba Sandricka????? to jej hadam nespravis ze bude sama |-|
kafoditka
12. nov 2010
ja mam sestru a neviem si predstavit, ze by nebola :-N vzdy sme si rozumeli, tym chcem povedat, ze urcite chceme pre Filipka surodenca, aby nebol sam..
katty17
12. nov 2010
@noemarta - chcela by som aj druhe babatko. ale asi nie tak skoro... vy by ste chceli hned?
mirka285
12. nov 2010
@noemarta ja som cakala veru na prve....takze neviem neviem ci nebude mat Nelka segru alebo braska 🙂
@katty17 a ty co sa uz opustas ako keby si bola stara zena?
katty17
12. nov 2010
@kafoditka - domi ja som tiez velmi rada ze mam brata. velmi si pomahame a vychadzame spolu uzasneeeee. len by som chcela aby sme dokazali kazde dietatko zabezpecit co najlepsie....
noemarta
12. nov 2010
@katty17 tak za dva -tri roky, tak ze by som napr. isla z jednej materskej na druhu, skor nie. A kedze ja som po cisaraku, tak by som ani nemala byt este tehoska.
Kati, Kozolkova sa chysta do dochodku, tak ju musime stihnuuuut. 😉
katty17
12. nov 2010
@mirka285 - miri plnujete este tretie? resp. vase stvrte? 😉
katty17
12. nov 2010
@noemarta - fakt chce ist do dochodku??? to ti povedala? ved ona je este mlada, nie? 😉
noemarta
12. nov 2010
@mirka285 teraz nechapem, a preco si teda stresovala, ze ci si neni tehoska a robila si si testy?? jaaaj sice ty si nekojila, takze tebe by mali prist hned... som blondyna..... 🙂

@katty17 a co nie je dostatocne Sandra zabezpecena???? ale vsak jasne, vy musite vediet.... 😉
oacka
12. nov 2010
@katty17 ja som tuším tvoj ročník a s druhým sa ponáhľať nechcem... čo má byť bude. nebudem sa do toho siliť len aby som to do 35ťky stihla... chcem si vychutnať Kristínku. a mm ani nehovorím, tomu by stačila aj Kika momentálne.
noemarta
12. nov 2010
@katty17 neni, ved ona ma tusim 57alebo 58 rokov. 😉 hej spominala.
mirka285
12. nov 2010
@katty17 neplanujeme,ale nikdy nehovor nikdy 😃
kafoditka
12. nov 2010
@katty17 my by sme chceli tak o 4-5 rokov.. ale vies, ako sa hovori. clovek mieni, pan boh meni.. 😉
katty17
12. nov 2010
babulky ja uz chrumkam pecene gastany prave vybrane z truby. mnami 😉 pri panelaku dobre padnu 😃
kafoditka
12. nov 2010
@katty17
@noemarta tak vy ste rodili u celebritnej porodnicky?? 😉
katty17
12. nov 2010
@kafoditka - celebritnej? rodila u nej tusim z. puskarova, vsak?
mirka285
12. nov 2010
@katty17 ja som este tento rok gastany nejedla,musim si zajtra kupit 🙂
@kafoditka dufam ze uz vo vlastnom byte ...
kafoditka
12. nov 2010
@katty17 ano, aj viacere baby so showbiznisu..
kafoditka
12. nov 2010
@mirka285 samozrejme, to je podmienka..
katty17
12. nov 2010
@kafoditka - lebo je vazne uzasna porodnicka a hlavne operatorka. v kritickych situaciach si vie paradne poradit... 🙂
mirka285
12. nov 2010
baby zjedla som prave cerstvy chlieb s tou cesnakovou pomazankou z Lidla,dojde Gabo,dychnem na neho a odpadne...
katty17
12. nov 2010
@mirka285 - miri chcela som sa opytat, bola si uz v tom novom metre u vas v devinskej? da sa tam ist s kocikom? lebo v ivanke ma normalne nechceli pustit s kocikom. skoro som odpadla. normalne som sa musela otocit a ist prec. este som zakricala na "tetusku" ze kde maju znacku s preciarknutym kocikom. ani na mna nekukla... ]-( v rakusku mozes chodit do metra s kocikom...
katty17
12. nov 2010
@mirka285 - mnaaaaaaam. ta pomazanka je uzasnaaaaaa 🙂
meruska
12. nov 2010
Ahojte..odkedy som sa na 2 tyzdne nasackovala k nasim, akosi vas nestiham 😞 a to dedko chodi maleho vzdy minimalne na 2-3 hodinky kocikovat

@oacka co by som ja dala keby moj betar spal aspon polovicu z toho co tvoja Kika, najnovsie vstava medzi 6-7 rano a o nocnom vstavani ani nebudem hovorit..skoda pismeniek 😃
meruska
12. nov 2010
krasne sanky ste si tu nasli, musim uznat ..ale my mame este v perfektnom stave sane po mne aj s opierkou, potom jedne take mini pre 1 dieta tak do 5-6 rokov a aj boby...tusim by sa nam viac zimnych vozidiel ani nezmestilo do pivnice 🙂
mirka285
12. nov 2010
@katty17 Kati nebola som tam,ale o tomto viem,na Slovensku nemozes ist do metra nieze len s kocikom ale ani s dietatom tusim do 12 rokov =-) =-) si to pamatam ako sme sa raz vytrepali s Tomaskom ked mal asi 4 roky a oni nas normalne nepustili ]-( a pomazanka je fakt superska,a odporucam aj ten multicerealny chlieb co tam zacali piect 🙂