• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katty17 mozno v Rakusku len tolko na tom nebaziruju ako u nas...u nas sa v tom vyzivaju jak ta mozu vysmarit a nic im nemozes :angry:
12. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - aj mm miluje lidl! Je z neho prudko akciovy typ! Len by chodil do lidlu a cihal, co maju v akcii :grinning:
12. nov 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline vsak aj ty to mozes dat do albumu,nie?
tak tu to je
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/monline/album/julovky2010-hmotnost-deti-v-3-mesiacoch/
aj tak tie popisy žiadna sláva..možno mi maxi dá tip ako to vylepšiť
@mirka285 isiel vcera okolo nasho baraku, ale iba nas pozdravil a fical dalej so psom....asi nema odvahu sa ma pytat, hi hi
Ja neviem co na tom lidl vsetky vidite, mne moc nevoni ten obchod, ja mam strasne rada kaufland, maju tam skvele pecivo, chleba co oni pecu. A velmi sympaticky mi je avion-hypernova. :wink:
12. nov 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 môžem..len nechcem byť zas moc iniciatívna, nevedela som, či vás to bude zaujímať a či to tam chcete..ale napadlo ma to pre kľud oackinej duše :slight_smile:
12. nov 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 my sa obidvaja normálne každú sobotu tešíme na leták! :grinning: :grinning: otrasní sme :grinning:
@monline a budú tam váhy len v 3. a 6. mesiaci? mňa to deprimuje...... :wink: ale naša pribrala viac,lebo z porodnej schudla 300g.... :grinning:
12. nov 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline no mne také štatistiky na kľude moc nepridávajú.....
12. nov 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline supeeer ano ano chceme toooo!!! si sikulka
12. nov 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline coby,vsak kazda aktivita sa ceni :wink:
@noemarta my mame v Devinskej len Lidl a Terno,ale stavaju nam Tesco konecne a take mensie nakupne centrum ako Aupark...
12. nov 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline tak pre oacku to sprav nepristupne :grinning: :grinning:
@oacka zatiaľ je to takto, asi aj iné deti z pôrodnej váhy schudli rôzne..viem tam pridať aj váhu v 6.mesiacoch ak bude treba
@monline mne sa paci to spracovanie..je super

@oacka kazdy podla mna schudol z povodnej vahy..my napr. 280g
@oacka / tak si predstav mna, ked som zistila, ze budu mat v akcii plechy s macikmi a obehla som vsetky pobocky, kym som ho nekupila :grinning:
12. nov 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ale aj tak Kiku porovnávaš a vždy budeš...tu aspoň vidíš, že úplne krásne zapadá do priemeru a priberá primerane toľko ako deti s podobnou pôrodnou hmotnosťou

mohlo by to byť väčšie, keby som tie grafy ešte rozdelila ...
12. nov 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 @oacka, baby vy ste blazneve, :grinning: :grinning: :grinning: ja by som na to nemala nervy.....
12. nov 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja Linda je piata najchudsia a to sa mi zda ze je jej dost :wink:
12. nov 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 mm tak naháňal detské knihy,keď ich maali 1.krát. a nezohnal! :grinning:
ja budem ten graf bojkotovať,dobre? lebo som zistila,že len 5 dievčat pribralo menej ako Kika..... :grinning: :grinning:
@mirka285 no coooo, od malicka miery modelky, po mamine :wink:
@monline ja mám práveže najradšej,ke´d sa už o tom vobec nehovorí,neviem,kto je na tom ako, a mám kľud.
12. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta po mamine za mladi :grinning:
12. nov 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
@oacka ale ak vás to má stresovať, tak tie grafy dám preč..len som nemala chuť pozerať panelák :unamused:
12. nov 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aj ty sa robis uz stara :grinning: :grinning: no ale aj ked bude "stara" tak bude kocka, to ja hovorim mojmu mm, ze kukni sa na svokru aku mas kocku, takze sa nemas coho obavat aka budem ja, hi hi :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline čo si,to len ja stresujem! kočky oceňujú tvoju makačku! ve´d ťa to muselo stáť kopec roboty. :wink:
@monline Moni co si mna to nestresuje,ja si vobec nemyslim ze moja Linda je chuda,ja si myslim ,ze vase deti su tucne :zipper_mouth:
12. nov 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 taaak a teraz si to zabila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
idem pozerat tie herecky na farme.
12. nov 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - ani ja este nemam kramy, tesim sa:slight_smile:

@noemarta - nie ze ma predbehnes s babom:slight_smile:

@katty17 - no to ani nehovor, ze si stara, co som potom ja?:slight_smile: A ja sa este myslienky na tri deticky nevzdavam, preto by som rada mala to druhe cim skor...
12. nov 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jeej super tabulka :wink: pozeram ze zdaleka nepatrime k tym najvacsim prirastkomi ked pata je dost...

mala je chora tak sa modlim nech to maly nechyti... sakra tieto choroby

@noemarta inak aj mne bol lidl vzdy total nesympaticky ... lidl a billu som nemusela a teraz ako nie som v ba tak tu je tesco o nicom, Hypernova este ako tak ale lidl boduje :wink: velmi rada tam nakupujem zeleninu, minule som take sqele bagety kupila ale napriklad polotovary o nicom alebo mozno som len nenatrafila na tie spravne :wink:
12. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa neboj, nechcela by som ta predbehnut, aleeee ...... :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok