• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285
@katty17 aky obal ma ta pomazanka? sak ja som v lidli varena pecena a o nu som este nezakopla :confused:
12. nov 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ani v Ke ma nechceli minule pustit dnu s kocikom...tak ako pisala Mirka...na SR len s dietam starsim ako 12 rokov...som povedala, ze ved on nic nezhodi ani nic neznici ked je v kociku, naco mi tetusa zahlasila..ani keby bol v klokanke ani tak vas nevpustim..nema 12 rokov a hotovo :frowning2:
12. nov 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska aj naša vstáva medzi 6-7. spí 12 hodín v noci.... ale teraz keď sa zobudí na kojenie,tak nezaspí hneď,ale leži v postieľke a kecá....potom sama zaspí. koľkokrát sa budí Timko? cez deň spí??? 2-3 hodiny vonku v kočíku? to je pre mňa Snívajte s nami! :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka vyraba to Toppo a je tam napisane pikantna syrova pomazanka s cesnekem a maju ju tam kde pomazanky,vlassky salat....
12. nov 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ak je doma tak spi tak 40 min asi 3 krat za den a v noci vstava 4-5 krat :(
12. nov 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka ale ak je vonku a kocik sa nezastavi tak pospi aj 2 hodiny
12. nov 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no pojdem ju kupit, ja cesnak mozem a veeeeela :slight_smile: Ja uz mam tyzden chut na take dobre halaszle, joj keby mi ho tak niekto doniesol az pod nos domov :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska to našej nehrozí. asi preto je večer unavená,že cez deň nesmie zaspať viac ako polhodiny,lebo by sa svet bez nej prestal krútiť! ráno otvorí oči a už kuká smerom na televízor!!!!
12. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akooo, chvilu som bola prec od pc a moj mm ma vysackoval s netu
:unamused: :unamused: @katty17 aj moravcovu rodila, to mi spominala. :wink:
katiii a to si nevedela ze do metra nesmies s kocikom, vobec s dietatom do 12 rokov ako pise mirka.
12. nov 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, co budete zajtra varit, hodte nejaku inspiraciu, my sme dnes ficali na mekaci, hi hi
12. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka za cely den len pol hodiny..alebo viackrat za den pol hodiny?
12. nov 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja mam perkelt a sosovicovu s parkom :wink:
12. nov 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska ja som na tom podobne, v noci je teraz nejak casto hore, tuto noc som uz bola aj trosku zuriva na malu, sa priznavam. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ona neni hladna, len mrnci a nervaci... az ju musim prebrat dat dudel, popripade prso a spi dalej.
12. nov 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka presne som myslela na kuraci perkelt s haluskami ze spravim. :wink:
@oacka moj by zasa neprezil keby aspon raz v noci nepytal jest niekedy aj po 45 minutach :angry:
kocky inak k tomu Metru,moj Gabo chodi do Metra na velky nakup kazdy tyzden lebo zasobuje bufet a akurat minule mi hovoril ze nachape naco tam ludia tolko nakupuju ked aj posrate Tesco je vraj lacnejsie...napr.minule pozeral nejaky televizor a nakoniec zistil ze hocikde inde ho kupi lacnejsie...podla neho sa tam maloco oplati kupit....
12. nov 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja v noci vzdy skusam cumel, ved obcas je hore aj po 45 minutach..a ak to do 5 minut nezaberie, vyberiem ho a prso vzdy zaberie..8-10 minut potaha a spime dalej..hodinku, hodinku a pol :confounded: a vynimocne 2
12. nov 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nečítala som vás ešte, hrala som sa s tabuľkami...kuk
(tu to asi nebude čítateľné, ale ide o nárast hmotnosti detičiek za tri mesiace, chlapci a dievčatá sú zvlášť, usporiadané sú podľa pôrodnej hmostnosti)
chcete mať takú tabuľku v júlovkovom albume? @maxara maxi čo myslíš?
12. nov 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak my tam chodime, lebo to mame hned pod nosom, a chodime tam hlavne na malinovky, plienky maju lepsiu cenu, ale inac chodime do tesca, hypernovy, kaufland.
12. nov 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline ja by som si to rada pozrela v citatelnej velkosti :wink:
@monline nie je to dobre vidno, mas to v albume??
@meruska včera za celý deň polhodiny - dnes to bolo super - až 3x pol hodiny!
12. nov 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline neni to moc dobre vidiet, je to male. :confused: :confused:
12. nov 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tak moj 3x po 40 minut ovela lepsi teda nie je :wink: ale ta noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri toto napadlo aj mna ked som sla po niekolkych rokoch do naseho metra. vobec sa mi to tam nezdalo vyhodne. a este som aj bola napalena lebo som malu musela nechat s maminou vonku. :angry:
nechapem ze v rakusku mozes ist s kocikom a u nas nie? preco vlastne, neviete?
@noemarta Marceli presne toto mi hovoril,ze zopar veci sa tam oplati ale ze inak je najlepsie nakupit v inych velkych retazcoch..a co moj kamos Orech?
@meruska
@kafoditka
@noemarta viem, že to nie je vidno..tak si to dám do albumu a ak to budete chcieť mať v júlovkách, pošlem to maxi
@mirka285 to máš úplnú pravdu. oplatí sa tam len alkohol a ke´d majú občas dobrú akciu na niečo. a aj tak toho musíš vždy kúpiť kartón a keď sme len dvaja,tak kto to poje? ale kaufland a lidl to u nás istí. my s mm sme normálne zamilovaní do lidlu! :grinning: :grinning: :grinning:
@monline čo to je?
12. nov 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline - jasneeee! Supni to tam :wink: Trochu statistiky vzdy potesi :slight_smile:

Babule - tak to nocne vstavanie poznam. Ale ako tak citam, sme natom este celkom dobre. Maly sa budi cca. kazde 3 hodiny. A dnes v noci sa prekonal - potiahol od polnoci do 5! :dizzy_face: Konecne som spala niekolko hodin v kuse .... inak - sranda, co ludske (a najma to mamickovske) telo vydrzi, ze?

12. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 netusim ze preco to tak v rakusku nie je, ale tu je to kvoli bezpecnosti, ze je to vlasne velkosklad a by sa nahodou nieco nestalo, ze deti lietaju po obchodoch atd....
12. nov 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok