Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
12. nov 2010

@katty17 mozno v Rakusku len tolko na tom nebaziruju ako u nas...u nas sa v tom vyzivaju jak ta mozu vysmarit a nic im nemozes 😠

carrie84
12. nov 2010

@oacka - aj mm miluje lidl! Je z neho prudko akciovy typ! Len by chodil do lidlu a cihal, co maju v akcii 😀

mirka285
12. nov 2010

@monline vsak aj ty to mozes dat do albumu,nie?

monline
12. nov 2010

tak tu to je
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/monline/albu...
aj tak tie popisy žiadna sláva..možno mi maxi dá tip ako to vylepšiť

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 isiel vcera okolo nasho baraku, ale iba nas pozdravil a fical dalej so psom....asi nema odvahu sa ma pytat, hi hi
Ja neviem co na tom lidl vsetky vidite, mne moc nevoni ten obchod, ja mam strasne rada kaufland, maju tam skvele pecivo, chleba co oni pecu. A velmi sympaticky mi je avion-hypernova. 😉

monline
12. nov 2010

@mirka285 môžem..len nechcem byť zas moc iniciatívna, nevedela som, či vás to bude zaujímať a či to tam chcete..ale napadlo ma to pre kľud oackinej duše 🙂

oacka
12. nov 2010

@carrie84 my sa obidvaja normálne každú sobotu tešíme na leták! 😀 😀 otrasní sme 😀
@monline a budú tam váhy len v 3. a 6. mesiaci? mňa to deprimuje...... 😉 ale naša pribrala viac,lebo z porodnej schudla 300g.... 😀

oacka
12. nov 2010

@monline no mne také štatistiky na kľude moc nepridávajú.....

noemarta
12. nov 2010

@monline supeeer ano ano chceme toooo!!! si sikulka

mirka285
12. nov 2010

@monline coby,vsak kazda aktivita sa ceni 😉
@noemarta my mame v Devinskej len Lidl a Terno,ale stavaju nam Tesco konecne a take mensie nakupne centrum ako Aupark...

noemarta
12. nov 2010

@monline tak pre oacku to sprav nepristupne 😀 😀

monline
12. nov 2010

@oacka zatiaľ je to takto, asi aj iné deti z pôrodnej váhy schudli rôzne..viem tam pridať aj váhu v 6.mesiacoch ak bude treba

meruska
12. nov 2010

@monline mne sa paci to spracovanie..je super

@oacka kazdy podla mna schudol z povodnej vahy..my napr. 280g

carrie84
12. nov 2010

@oacka / tak si predstav mna, ked som zistila, ze budu mat v akcii plechy s macikmi a obehla som vsetky pobocky, kym som ho nekupila 😀

monline
12. nov 2010

@oacka ale aj tak Kiku porovnávaš a vždy budeš...tu aspoň vidíš, že úplne krásne zapadá do priemeru a priberá primerane toľko ako deti s podobnou pôrodnou hmotnosťou

mohlo by to byť väčšie, keby som tie grafy ešte rozdelila ...

noemarta
12. nov 2010

@carrie84 @oacka, baby vy ste blazneve, 😀 😀 😀 ja by som na to nemala nervy.....

mirka285
12. nov 2010

moja Linda je piata najchudsia a to sa mi zda ze je jej dost 😉

oacka
12. nov 2010

@carrie84 mm tak naháňal detské knihy,keď ich maali 1.krát. a nezohnal! 😀
ja budem ten graf bojkotovať,dobre? lebo som zistila,že len 5 dievčat pribralo menej ako Kika..... 😀 😀

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 no coooo, od malicka miery modelky, po mamine 😉

oacka
12. nov 2010

@monline ja mám práveže najradšej,ke´d sa už o tom vobec nehovorí,neviem,kto je na tom ako, a mám kľud.

mirka285
12. nov 2010

@noemarta po mamine za mladi 😀

monline
12. nov 2010

@mirka285
@oacka ale ak vás to má stresovať, tak tie grafy dám preč..len som nemala chuť pozerať panelák 😒

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 aj ty sa robis uz stara 😀 😀 no ale aj ked bude "stara" tak bude kocka, to ja hovorim mojmu mm, ze kukni sa na svokru aku mas kocku, takze sa nemas coho obavat aka budem ja, hi hi 😀 😀

oacka
12. nov 2010

@monline čo si,to len ja stresujem! kočky oceňujú tvoju makačku! ve´d ťa to muselo stáť kopec roboty. 😉

mirka285
12. nov 2010

@monline Moni co si mna to nestresuje,ja si vobec nemyslim ze moja Linda je chuda,ja si myslim ,ze vase deti su tucne 🤐

oacka
12. nov 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
12. nov 2010

@mirka285 taaak a teraz si to zabila 😀 😀 😀 😀 😀
idem pozerat tie herecky na farme.

alllexa
12. nov 2010

@oacka - ani ja este nemam kramy, tesim sa🙂

@noemarta - nie ze ma predbehnes s babom🙂

@katty17 - no to ani nehovor, ze si stara, co som potom ja?🙂 A ja sa este myslienky na tri deticky nevzdavam, preto by som rada mala to druhe cim skor...

zrzulka
12. nov 2010

@monline jeej super tabulka 😉 pozeram ze zdaleka nepatrime k tym najvacsim prirastkomi ked pata je dost...

mala je chora tak sa modlim nech to maly nechyti... sakra tieto choroby

@noemarta inak aj mne bol lidl vzdy total nesympaticky ... lidl a billu som nemusela a teraz ako nie som v ba tak tu je tesco o nicom, Hypernova este ako tak ale lidl boduje 😉 velmi rada tam nakupujem zeleninu, minule som take sqele bagety kupila ale napriklad polotovary o nicom alebo mozno som len nenatrafila na tie spravne 😉

noemarta
12. nov 2010

@alllexa neboj, nechcela by som ta predbehnut, aleeee ...... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre