• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 no tak ja si kvoli tym prkotinkam nebudem moc kupit ten pekny hnedo-ruzovy :angry:
17. nov 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi perfektne si to vymyslela :slight_smile: mne sa najviac paci december :grinning: :grinning:
17. nov 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne tu dnes cely den dva chlapi cucaju pivo :angry: kupili si 5litrovy sudok a tak im zachutilo a bolo za dobru cenu ze sme boli este dva dokupit :angry: :angry: :angry: ale aspon je mm doma a nie som sama :grinning: mam to pod dohladom. teraz im robim starocesky hovadzi gulasik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara uplne ze ppc je ten kalendar,fakt krasny...ja nie som taka kreativna,naozaj pekne si to urobila :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tie parohy proste nemaju chybu :grinning:
17. nov 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj Mirka sa v nich fotila a tiez sa jej hodili :grinning:

@mirka285 vsak? :grinning: no ja sem na seba tentokrat hrda a som rada, ze sa vam paci aj vam, nezaujatym ludom :dizzy_face:
17. nov 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Maxi, ta obdivujem, ze si mala nervy sa s tym serinkat a takto krasne to urobit, fakt super :wink:
17. nov 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gungulo s nausnickami :dizzy_face: ale urobila som asi 10 foto, no vsetky take ako ta kde schovava obe usi za lica :grinning:
17. nov 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ked serinkat, tak aspon poriadne :slight_smile: takze stalo to za to, podla vasich komentarov.. vdaka za pochvalu :dizzy_face:
17. nov 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenuss84 no jasne že ma to potešilo :dizzy_face: uvidíme či aj zajtra jej tak bude chutiť :sweat_smile: baby a ako dlho sa má dávať jeden druh? stačí tak tri dni a potom pridať novú zeleninku napr. zemiak? a ak by jej malo niečo robiť zle, tak za aký čas by sa to prejavilo? :confused: ja už si to nepamätám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@adelaine no tak to máš peknú potvorku, ked sa nedá oklamať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: mojej je to jedno - či je to čaj, či voda, akurát v nemocke čo jej dávali ten ryžový odvar - tak to teda neznášala, plulááá ostošesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sa jej nečudujem - som to koštla a bol to riadny humus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska je Ema ako vymenená - už sa toľko nečertila jak posledné dni, dokonca sa už aj troška zahrala pod hrazdičkou, aj v lehátku chvílku sama, aj celkom fajn spinkala cez den, tak snád sa nám blýska na lepšie časy konečne :dizzy_face:
17. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata neviete kde by som mohla ist na koberec v BA? potrebujeme do obyvacky taky do stredu , strednej velkosti hlavne asi kvoli malej ale nam to trosku aj zutulni :wink:
17. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no klobúk dolu, úplne super si to spravila :wink: :slight_smile: :slight_smile: je to perfektnééé :dizzy_face: a ninka s náušničkami nemá chybu :wink:
17. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@any23 som citala co ste si prezili :frowning2:
17. nov 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@any23 neboj polepsi sa jej, rozpapa sa :wink: hlavne, ze jej chutila mrkvicka,
ja mozem zacat s mrkvou az o 2 tyzdne, tiez sa na to tesim, sice viem, ze jej nezje vela,
ale aspon nieco ine skusi okrem toho hnusneho mlieka :unamused: hadam mu to smakne :sunglasses:
@any23 :dizzy_face: jeej dakujem
@bambola chod do jutexu..
17. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola alebo tam ani nechod len kukni www.jutex.sk
17. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja sa s vami lucim na dlhsiu dobu, idem kupkat a zajtra tradaaaaa Tuti tes sa :grinning:
17. nov 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara uuuuuplne super kalendar, nadherne si ho spravila, ale ani sa necudujem, ved bol robeny z lasky a k tomu si mala krasnu modelku nafotenu
17. nov 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola pekne aj celkom lacne kusky najdes v Diegu. http://www.diego-slovakia.sk/zaruka.php
17. nov 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme dnes boli vo Viedni na trhoch, fajn bolo, len som hrozne utahana... A maly sa celkom drzal, ani moc neplakal.
Co ste tu pisali o tych fusakoch - tak ja mam Kaiser a je fakt dost teply, vobec ho nemusim obliekat, lebo ak ma viac vrstiev ako jednu, tak je spoteny.
Autosedacku zatial moc neriesim, ved Misko je este malicky:slight_smile:

@maxara - fiha, ina kreativita pri foteni, mala si dobre napady! Maxi a preco vlastne davas malej okrem vlastneho mliecka aj umele, ked je taka velka? Mozno by stacilo aj to Tvoje vlastne, nie?

17. nov 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja som si odtial kupila tento http://www.diego-slovakia.sk/koberce_produkty.php?id=5996285073219 a poviem ti ze to bola osudova chyba.. on je sice pekny, ale ked je cerstvo povysavany. Inak na tmavej farbe vidno vsetok bordel :angry: som mala na to take nervy, ze som ho zrolovala a teraz mi trci pod postelou.. :wink:
17. nov 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ano ten je krasny, prave som tam pozerala a aj na tento mi padol zrak ale v tej svetlejsej verzii, my praveze urcite svetly potrebujeme, nejaka bezova, hneda (svetlo) , oranzova. podklad teda asi bezovy nieco pekne a zaujimave navrchu v zvysnych farbach
17. nov 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak, mala spi sice takym nejakym lahkym spankom ale spi. som zvedava dokedy :angry:
17. nov 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,co sa tu deje,riesite koberce?my mame v celom byte iba jeden maly v obyvacke pod stolikom,kupili sme v Kike...
@alllexa dava aj UM lebo svojho ma malo...
17. nov 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa a co ste boli na trhoch,na akych?len tak na vylete?
17. nov 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa aj my chceme ist na vianocne do viedne ale nevieme ci nam ostane volny vikend :unamused: sli ste autom?
17. nov 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok