Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
18. nov 2010

dobre ranko....
@katarina7777 ja mam par favoritov na golface,a to maclareny,quinny zapp xtra,gesslein swift,chicco liteway.....tak som tiez zvedava ktore nakoniec vyberiem,jak chcem golfky ako druhy kocik do auta,na dovolenky...a hladam take do ktorych sa zmesti aj vacsie dieta.....maclereny a chicco mam odporucene od kamosiek ktore ich maju,a ten zapp sa mi velmi pozdava,takze vazny konkurent,ale dost drahy,lebo je to novinka,ja budem najskor kupovat az v lete,tak mozno cena sa vylepsi dovtedy 😀 a inak dobre ranko prajem

carrie84
18. nov 2010

Dobre rano, babule 🙂

Ja som komplet znicena 😒 Boli ma hlava, chrbtica, tusim zacinam kaslat a zase som skoro nespala .... maly ma najnovsie zalubu, ze sa zobudi o 22hod., potom kazde 3 hodky zuje a rano o 5 je uz vyspany a ma strasnu potrebu sa so mnou rozpravat. Ach jo.... A navyse sa este aj pocasie kazi. No na porazenie.

Baby - viete mi poradit nejaky dobry kuchynsky robot? Ale taky, co by aj odstavoval.

katarina7777
18. nov 2010

@mirka285 diky za tip na ten chicco liteaway, celkom sa mi pozdavalo predvadzacie video a hlavne stoji okolo 120 eur, maju aj pekne farebne kombinacie, musim ho ist vyskusat do obchodu...

lulu1983
18. nov 2010

bry den,

@maxara: bohovske foto, paradne prevedenie, ninocka bude mat pamiatku do konca zivota, kalendare su uplne skvele

vonku je prudko asexualne pocasie...nic sa mi nechce.. 🙄

kafoditka
18. nov 2010

Caute 🙂 Tak ja som so pozrela na youtube videa ku golfacom, ktore spominala Mirka a zatial u mna vedie macleren techto xt. Nic sa mi nechce, najradsej by som spala v tomto pocasi.. akurat som dala malemu varit kusok telacieho maska na obed.. Dufam, ze nebude liat aby som mohla ist s malym na prechadzku..

mirka285
18. nov 2010

@katarina7777 ten liteway ma kamoska,tiez casto lietaju,ma muza libanoncana a je s nim velmi spokojna,vraj maly v nom aj v pohode pospi..
@lulu1983 to pocko si vystihla,zomrem od nudy dnes doma..

lulu1983
18. nov 2010

@kafoditka ja by som aj spala... len toto pocasie nejako spavo neposobi na moje dieta 😉 mnam... telacie ja prudko lubim
@mirka285: mne treba ist na postu, ale trepat sa vonku v dazdi s balikom a dietatom naraz...eeeee

mirka285
18. nov 2010

@lulu1983 aj ja musim ist na postu,ale spravim to tak ze pockam kym pride Tomas zo soly a nech postrazi malu chvilu a ja pojdem autom......
@kafoditka na tom maclarene ma seru tie farby,nelubia sa mi,chcela by som farebny kocik,kedze Teutonku mam hnedu,a dost mi vadi,ze ho ma vela ludi,asi tak jak Teutonku...a potom,ze ludia nemaju peniaze 🙂

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 ja kedze mam teraz cervenu tuetonku, tak by som praveze privitala cierny farbu golfiek 🙂 ved este uvidim, do leta daleko, dovtedy svoj nazor na golfky este sto krat zmenim 😀 mna este stale drzia tieto ale este som ich neskusala nazivo http://babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_deta...
Miri nahodou si neskusala este plastenku na sportak? ako tak pozeram vonku, tak dnes budem mat premieru..

noemarta
18. nov 2010

ahojte holky, ozyvam sa z polska, dobro dosli, mala to vydrzala, cestovali sme skoro 10 hodin, ale dalo sa, mala bola super, akurat teraz moc nechce spat.... ale je to streka pre to dieta, byt furt v rovnakej polohe... ☹
majte sa kraasne.

lulu1983
18. nov 2010

@kafoditka tento golfac co si poslala sa mi najviac paci zatial, aj v sivej, aj v tej zelenej, aj cena je fajn

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka nebojis sa ze v lete mu bude v ciernom kociku teplo?a veru plastenku som nepouzila,ja nechodim nikam ked prsi,sa mi to nechce rozkladat 😀
@noemarta tak ste to zvladli,uzite si vylet 😉

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 sak to, ked uz ju raz rozlozim, potom sa mi to nechce naspat skladat do toho vrecuska 😀 😀
Miri ja som citala tu na konovi forum o ciernych kocikoch a zevraj to nie je pravda, ze sa tam deticky potia.. maminy tvrdili, ze tak isto sa potia napr. v cervenom alebo tamvo modrom... no neviem.. aj tak si myslim, ze cierna mi u Peta neprejde 😉

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka ja som to tiez citala ale neverim tomu,aj auta mas vyrobene z rovnakeho materialu a ked si sadnes do cierneho je v nom ovela vacsia horucava....ja suhlasim s tym ze kociky maju UV filter,ale nikto ma nepresvedci o tom ze v ruzovom je rovnako teplo ako v ciernom...

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 urcite je kus pravdy na tom, co pises.. ved aj ked mas cierne tricko tak na teba viac prazi ako ked mas biele.. este sa mi paci tento chicco liteway ale ten by bol za chvilu straaaaasne spinavy 😉 http://www.enikibeniki.sk/shop/components/com_v...

mirka285
18. nov 2010

baby ja som uvarila bryndzove pirohy a upiekla domacu slaninku,nenormalne mi to tu rozvoniava 😝

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka ten sa paci aj mne v tej girl kolekcii..ja sa nebojim bledych farieb,ja mam bielu autosedacku a vobec neni spinava...a golfac bude spinavy v kazdej farbe asi,lebo detom budeme stale pichat do ruky piskoty,rozky alebo lizatko 😀

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 jeziiis, jakeeee chute si mi narobila 😝

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 myslim, ze ten potah by sa mal dat dole a vyprat..

mirka285
18. nov 2010

ja sa strasne nudim,mam navarene,upratane,idem asi povysavat,mala sa zabava v lehatku...net uz mam tak nastudovany,zeby som mohla predavat v obchode s detskymi potrebami 😎

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka kazdy potah sa da dat dole vyprat....ja som vcera prala akurat pasy z autosedacky,mala ich vzdy ogrca...

janulienocka
18. nov 2010

ahojky dievcata, zase som sa dlhsie neozvala, no pri dvoch detoch, domacnosti a robote bez sance ... 😒 Jakubko mi dostal siestu chorobu 😕 , od nedele mal vysoke horucky, bola som u lekarky, nic mu nebolo len tie teploty, aj mu brala krv ci nema nejaky zapal, ale nemal nic, takze hned povedala ze to bude virusove, asi 6. choroba, ze po troch dnoch teploty zmiznu a cely sa vyhadze, a tak aj bolo - dnes uz je vyhadzany.
TAkze za take dva dni by mal byt v pohode, no tak som sa strasne bala, v kuse mal 39, striedala som paralen s nurofenom, ledva mu to kleslo na 38 ... takze tak sa mame. Inak vecer papame ryzovu kasicku, par lyziciek, lebo inak by mi celu noc buntosil, moje mliecko uz mu asi moc nestaci ...
Idem vas pocitat 😉

oacka
18. nov 2010

ahojte, tak ja som včera malú povážila,schudla 105g, tak som dnes hne´d nabehla k lekárke. za mesiac pribrala iba 90g a nič nenarástla... mám ju teda prikrmovať. že podľa nej to nemá z kaše, ale že ona by navrhovala radšej ovocie a nevarené, že to vzbudí v deťoch chuť do jedla. to je pravda,ja keď zjem jablko,som hneď hladnaá. 😀 tiež jej mám dávať avokádo,že to má veľa tukov... a že aj nutrilon hypoalergénny alebo AC môžem skúsiť namiesto kojenia,aby sa stihlo dorobiť viac mliečka. ona hovorí,že kojené deti tak zle môžu reagovať na varenú stravu, že to je mrtva strava a že materské mliečko je také,akoby papala veľa šalátu. a že fakt veľmi krátko papá.... ona asi nevie poriadne ťahať, vyťahá predné,to jej na hodinku stačí a potom zas vyťahá len predné.... takže pomaly budem kojenie nahrádzať,lebo už z neho nepriberá.

meruska
18. nov 2010

@oacka nic sa neboj, aj ja musim dokrmovat UM a maly zacal krasne priberat 😉 ak si citala...tak za 2 tyzdne mi pribral 600 g ..ale ja nenahradzam nikdy prsnik..ked uz vidim ze by jedol, rychlo nachystam 60 ml...najprv mu dam vytahat prsnik a potom mu ponuknem tych 60 Um...a vypije to skoro vzdy

meruska
18. nov 2010

@oacka a takymto sposobom sa konecne napapa dostatocne a predlzili sa mi intervaly na 3 h..a za ten cas sa mi krasne naleje prso....lebo vlastne oddychuje 6 hodin...ja davam vzdy iba jeden prsnik

oacka
18. nov 2010

@meruska lenže ona keď sa tročku napije z prsníka, tak jej to stačí. ona fľašu nechce. musím ju nejako naučiť na fľašu.

oacka
18. nov 2010

kočky,čo máte menšie deti,akú druhú autosedačku budete kupovať? naša nenávidí vajíčko, tak by sme chceli kúpiť od 0 do 18kg... kupujete aj vy takú? naša bude mať 9kg možno na 1rok... mm našiel nejakú Chicco,vraj sa mu vidí priestranná. to aj vaše deti prepotia vajíčko? ja jej doň dávam len tričko a mikinu bez čiapky,ale aj tak je hlavová opierka celá mokrá.

merikac
18. nov 2010

@mirka285 ty sa nudis?? pridi ku mne poupratovat,,ako to robis, ze vsetko stihas?????? 😕 😒

merikac
18. nov 2010

@kafoditka a preco riesis uz golfac,,ved teutonku mas sportiak, ci nie?

kafoditka
18. nov 2010

@merikac ahoj, golfky riesime tak s predstihom 😉 ze sa nam budu hodit v lete ked by sme sli na dovolenku, alebo len na presun autom, ked ides niekam do shoppingu.. jasne, ze zatial mi staci sportak, to sme sa bavili len tak do buducna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre