Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

janulienocka
18. nov 2010

@oacka ani moj maly nechce flasu ani vidiet, lyzickou papa kasu pekne, uz pil aj z poharika, to mu tiez celkom ide 🙂

oacka
18. nov 2010

@janulienocka ale ty ho nepotrebuješ dokrmovať nutráčom...ale ja to moju hviezdu nejako musím naučiť. babka kúpi cumeľ s väčšou dierkou,možno to sa jej zapáči.

alllexa
18. nov 2010

@oacka - no aj moj sa v nej poti, ja ho obycajne vlozim este do zavinovacky, tak ta je potom mokra... Akoze na kratsie vzdialenosti ani nie, ale ked sme boli vcera vo Viedni, tak sa spotil. A neviem este, aku autosedacku kupime potom, asi nieco, co by mohol vyuzit aj neskor, do troch rokov.

strasska
18. nov 2010

@oacka takze ani ni nepodrastla? 😢 tak potom to nie je dobre a skus ju presvedcit na UM, ale ja by som nim nenahradzala kojenie. Nechapem ako moze Dr. povedat taku kravinu, ze ked das UM, tak ze sa ti vytvori viac mlieka 😲

oacka
18. nov 2010

@alllexa dávaš ho do zavinovačky? takej špeci do vajíčka? moja sa tiež spotí na také dlhšie trate. ale brutálne, úplne mokré fľaky na autosedačke. nevyvádza vo vajíčku? naša sa po polhodine pučí ako nepríčetná.

oacka
18. nov 2010

@strasska ale ja mám takú skúsenosť,že keď dlhšie nekojím,tak sa prsia viac nalejú. ona vychádza z toho,že v tých prsiach už bohviečo nie je. a zase to riešiť častým prikladaním je volovina,lebo častejšie prikladanie ako každú hodinu si už neviem predstaviť a aj tak to nepomáha. ja už pomaly s kojením seknem. aj teraz som jej od pol dvanástej dávala každú polhodinu - pocicala, zaspala, s revom sa zobudila,zas pocicala, zas zaspala a tak pekne dokola. ja to už nerozkojím, ona asi nevie piť alebo čo.

janulienocka
18. nov 2010

@oacka a skusala si sa poradit aj s nejakou laktacnou poradkynou? to by som urcite urobila, a este ma napadlo, ked hovoris ze velmi nepribera - moj Palko ked mal 4 mesiace prestal priberat, ale vobec nic mu nebolo, tak lekarka vzala pre istotu moc a krv, no a zistil sa mu zapal mocovych ciest. Ziadne priznaky ani teploty, len malinko priberal. No a po prelieceni sa zase vsetko rozbehlo ...

strasska
18. nov 2010

@meruska a ty uz chces ostat na um, ci chces este skusit nastartovat plne kojenie?

karinnka
18. nov 2010

Ahojte 🙂
@oacka @meruska Dosli Vam uz kalendare?Mne dnes dosli fotky ale kalendare este nie,asi preto aby som im platila za vsetko postovne 😀 😀

strasska
18. nov 2010

@oacka ono je to vzdy tak ze ked dlhsie nekojis, tak sa ti v nich nahromadi viac mliecka, cize akoby sa ti viac naliali, ale urcite sa nevytvorilo viac mliecka.
Podla mna si sa natrapila dost, skus to ako Meruska, najprv prsnik az potom UM a ked nebude priberat, tak prejdes na UM uplne.

oacka
18. nov 2010

@janulienocka mám prísť budúci týždeň na kontrolu a ak sa nič nezlepší,tak vezme krv. janka,ja už mám kojenia plné zuby, radila som sa niekoľkokrát s laktačnými,už sa mi proste nechce..... nevidím v tom už žiadnu nenormálne úžasnú výhodu. ak bude piť ráno a večer MM,budem rada,ale na plnom kojení netrvám.

oacka
18. nov 2010

@karinnka napísali mi,že včera ich poslali,ešte ich nemám.

merikac
18. nov 2010

@kafoditka jaaj, tak,,ja mam momentalne quinny buzz, tak ten sa dobre sklada,,,cize nebudem riesit ani leto,,,fuuha, aspom o starots menej 😀 a pravdupovediac zatial nemienim vymenit ani sedacku - najblizsie az niekedy februar- marec

lulu1983
18. nov 2010

@oacka ahoj oacka, uz chvilu vediem vnutorny boj sama so sebou ci ti napisat, alebo nie, lebo podla mna si sa uz rozhodla, ale napriek tomu to skusim. Vsetci tu na fore vieme, ze ja a moj risko mame opacny problem, risko je momentalne najvacsie a najtazsie dieta medzi julovkami a je cisto kojeny... Ja sa borim s opacnym problemom, vsetci mi vravia, ze kedy konecne prestane priberat a rast a ze mam prejst na cumle a UM a vybudovat mu presny rezim, lebo je obrovsky. Chvilu ma to lakalo, ALE rozhodla som sa inak. Pretoze: som sa rozhodla pre vztahovu vychovu = ziadny cumel, satkovanie, kojenie na poziadanie a verim, ze to ma zmysel, kvoli tomu, ze napriklad mm predcasne odstavili od mm, kvoli jasliam a do 16 roku zivota mal problemy s nechutenstvom, je pre mna dolezite dojcit... Ak kika odmieta UM, mozno stoji za zvazenie bojovat... neviem... ak nechces, ignoruj to.... 🙂 Tot vsjo.

miki060707
18. nov 2010

@karinnka ste si dali robiť foto? ja som si dala cez happy, ale oni neposielaju kalendáre a foto spolu, ja som sa ich raz pýtala...za všetko si učtuju dobierku...

ericica
18. nov 2010

@oacka prosim porad mi tvoja malinka mala ten biely povlak na vnutornej pere a jazyku a potom si to mala aj na bradavke co si na to pouzivala??

lenuss84
18. nov 2010

@any23 no ja myslim ze sa to ma davat detom tak.po 3 dnoch.zevraj sa to za tie 3 dni prejavi,ak by im cosi vadilo.vzdy po 3 dnoch pridat novy druh zeleninky. a asi po 2-3 tyzdnoch sa ma prejst na ovocie.tusim ze to tak je.musim kuk papaier co dala dokina kamoske.

lenuss84
18. nov 2010

@maxara kalendar je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny.gratulujem.

karinnka
18. nov 2010

@miki060707 aj fotky a 2 kalendare....Tak uvidim kedy dojdu 🙂

lenuss84
18. nov 2010

ahojte baby.mala som strasnu noc.mala bola vecer od 20tej nejaka nevrla.zaspala o 10tej.ked som ju o pol 11 prelozila do postele,sa zobudila a strasne plakala.len na rukach bola kludna.uz som aj myslela ze idem volat brachovi nech so mnou skoci na pohotovost,kedze mm neni doma je na tyzdnovke.ale potom sa o 11tej najedla,a zaspala mi na rukach.tak som ju o pol 12 s malou dusickou prelozila na postel a spala do 5tej.teda ale vam poviem ten plac bol strasny.ale myslim ze brusko ju nebolelo-mala ho pekne makke.ale sa mi zdalo ze pritahovala nozky k brusku.tak neviem.dnes je ale kludna.a teraz mi vonku spinka uz od pol 2.tak uvidim aka bude dnesna noc.ale vam poviem ze som sa aj riadne vyplakala.ked vcera konecne zaspala.tak mi jej bolo luto.chuda.ja neviem-mozno aj zub najdem.no co uz.

patresko11
18. nov 2010

dokrmuje uz niekto?kedy sa ma zacat?

lutsine
18. nov 2010

@oacka my kupujeme tuto...romer britax evolva 123 plus.http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?p...

aalexis007
18. nov 2010

Nam uz prisiel kalendar a je naaaadherny 🙂

merikac
18. nov 2010

@aalexis007 aky novy image na profilovej fotke,,takto ked si napisala prispevok pod @lustine, tak som si vas pomylila a myslelal som, ze ste jedna a ta ista osoba
😀

merikac
18. nov 2010

cavte zaby,,,,ATB sme sa nakoniec nevyhli,,,boli sme u lekarky pre istotu, nech ju popocuva, aby som nieco nezanedbala,,nasa doktorka tam nebola, tak sme isli k druhej a ta povedala, ze by neriskovala a radsej nasadila ATB, lebo mala si tam zakaslala- aspom sa prejavila,lebo nasa pediatricka nam ani verit nechcela, lebo mala vtedy anilen nemukla,,

mojalili
18. nov 2010

@merikac Ajejje, MArianka, a ake ATB jej predpisala? My sme mali take ako malta...hrozneeee, maly kakal z nich strasne... ☹ ALe my uz sme boli na kontrole, DAnko uz je OK, este trosicku sopli,ale je to lepsie.
Poradila mi, ktory pripravok na nosik pouzivat. Vraj je najlepsi taky, ktory ma prud, aby preplachol nosik cely az po hltan...Mne sa osvedcil ten Physiomer.

Danko dnes zjedol 150ml zemiakovej kase s materskym mlieckom a spal 3 hodiny ako zabity, tak sa tesim na noc... 🙂

Dnes som robila prvykra v zivote dukatove buchticky,mnam, vydarli sa a boli super... 😉

oacka
18. nov 2010

@lulu1983 ach lulu,veď ja jej tú cicku neviem odoprieť...dnes sme bez UM,zajtra skúsime po troche UM. takže aj to je zle,keď je bábo veľké?? ja by som to brala. stále uvažujem,ako jej zostaviť jedálniček.... a som rada za každý názor. či nechať aj zeleninku,či ju komplet vymeniť za ovocie...

merikac
18. nov 2010

@mojalili predpisala na suprax a do nosteka ani neviem co davam,,lebo to nema nazov,,su to take umelohnotne malinke ampulky,,,celkom zaberaju,,sopliky uz take nema,,,,
ja som Emme este nedavala len zemiakovu kasu- ale chcem zarobit dnes prvy krat mliecnu kasu z mm mliecka,,,uvidim, ako jej bude smakovat, buchte malej,,,,

oacka
18. nov 2010

@ericica u nás sa to nakoniec nepotvrdilo,že sú to kvasinky,ale na bradavku canesten a malej na jazyk mi radili sodu bicarbonu, alebo nejakú fialovú voodičku z lekárne. a naozaj je to pleseň? možno to má od mliečka

merikac
18. nov 2010

BABY,,ktora sem hodila ten link o tej hracke do vody pre deti od 1 roku??????????????? mne to nedalo a napisala som im len jedinu vetu "" toto nemyslite vazne" s odkazom na obrazok,,a kuk, co odpisali,,,,,,

Dobrý deň,

dovoľte mi aby som sa Vám za to, čo ste na našej stránke objavili ospravedlnili. Nesprávny obrázok bol k tomuto produktu priradený pravdepodobne pracovníkom, ktorý bol za pridávanie produktov zodpovedný. Prosím prijmite naše ospravedlnenie a ako malú náplasť dovoľte aby sme Vám ponúkli zľavu 5% na akúkoľvek objednávku, ktorú na KuboToys.sk uskutočníte. Zľava bude automaticky pridaná k prípadnej objednávke, ktorú u nás uskutočníte a ako zľavový kód zadáte ...............Zľavový kód zadáte v nákupnom košíku (http://kubotoys.sk/order.php).

S pozdravom Jakub Kapusta.
KuboToys.sk

😀 😀 😀
tak ta ktora obajvila tuto chybicku,,nech mi napise IP, poslem jej ten zalavovy kod,ak si chce z tade nieco objednat 😉 😀

Ja som sa teraz na tom pobavila 2x 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre