Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
22. nov 2010

ale nieco vam napisem,vsimla som si ze dost predajcov teraz znizilo ceny autosedaciek,myslim si ze chce ku koncu roku vyskladnit stary tovar..takze normalne uvazujem,ze asi nejaku autosedacku kupit aj ked mala bude potrebovat novu az tak v januari,ale mam taky tusak ze v Novom roku zase supnu ceny hore,co si o tom myslite?

kafoditka
22. nov 2010

@mirka285 romerku mam jednu vyhliadnutu, fialovu 😉 ale ci je king to netusim 😝

kafoditka
22. nov 2010

@mirka285 pekna, farby sa mi pacia.. to vies, ze v novom roku pojde vsetko hore.. preto aj my chceme kupit do vianoc.

monline
22. nov 2010

@kafoditka ahoj, tu som, práve som prebehla o čom píšete..malý dlhšie zaspával, takmer som zaspala skôr ako on....silvester..my budeme určite doma, nakukne rodina, ale neplánujem nejakú akciu...vlani sme mali doma známych, zabavili sme sa, vtedy som si vravela, že ktovie kedy sa to bude dať zopakovať..

monline
22. nov 2010

@mirka285 mne práve včera švagriná vravela, nech nekupujem autosedačku, že mi dá svoju po Eveline..ani neviem akú má, pozriem a potom sa rozhodnem..

kafoditka
22. nov 2010

@mirka285 no vidis, tak som dobre vybrala, lebo som myslela tuto :http://www.babymarket.sk/sk/store/product/3530/19/king...

monline
22. nov 2010

@lulu1983 normálne som sa zamyslela, či som vo svojej koži a prečo sa ti to tak zdá....?

mirka285
22. nov 2010

@kafoditka fajn ze ju maju v Babymarkete,ked pojdeme nabuduce do Sale,tak sa tam zastavime a popytam sa na nu a ked bude dobra veru ju vezmem...i ked este ma mata ta Kiddy ale mam vazne obavy ze Lind by ten pultik nechcela,vsak ona ani v kociku nechce byt,takze nebudem to riskovat a kupim radsej bez pultiku..
@monline no povedz,si vo svojej kozi?

kafoditka
22. nov 2010

@mirka285 Miri ja neviem, ja mam stale taky pocit z tej kiddy, ze vdaka tomu nacapenemu pultiku na dieta, sa bude viac potit.. mozno je to uplna hlupost, ale videla si v predajni, ako tesne sa dava ten pultik k dietatu?? 😖 Mojim favoritom ja zatial tato fialova romerka. Aj cenovo.

mirka285
22. nov 2010

@kafoditka ja ani cenovo nemienim kupit drahsiu sadacku ako tych cca 200 eur,ja sa bojim toho pultiku,ze mala bude mat pocit ztiesnenosti,no neviem,Linda je mala mrska,neviem preco ale mam tusak ze jej bude vadit...

zrzulka
22. nov 2010

@mirka285 tu istu mame aj my ale v zelenom 😉

oacka
22. nov 2010

@mirka285 a kedy chceš začať používať tú novú autosedačku? až keď bude mať 9kg,či aj skôr sa dá? lebo máme podobné kočky, a mne sa zdá,že sa na tých 9kg ešte načakám a ona už vo vajíčku nevie obsedieť. kedy ju plánuješ používať?

cigaretka5
22. nov 2010

No v novom roku nás budú chcet odrbat obchodníci tak že navysia ceny o zvýšenú DPH aj pri tovare, ktorý este nakupili za starú DPH. No ale čo s nimi. Ja neviem tiež akú sedačku ale nechce sa mi vyhadzovat mrte prachov. Mám kamaráta čo má detský obchod s prefava aj sedačky a odporučil
mi www.autosedacka.eu. Vraj sú bezpečne len to nie je este taká známa firma, myslím že sú z cr.

monline
22. nov 2010

@mirka285 mám pocit, že hej..neviem prečo sa to lulu zdá..ale možno má citlivé senzory a vníma viac ako si pripúšťame..ktovie

strasska
22. nov 2010

@oacka
@mirka285
@kafoditka
nemusite sa pozerat na vahu, ovela dolezitejsi parameter je vyska, ak dietatu precnieva hlava cez okraj vajicka/sedacky, tak musite kupit vacsiu

a neskusili ste popozerat aj ceske stranky, tam vyjdu lacnejsie
http://eshop.autorapr.cz/autosedacky/romer-king...

zrzulka
22. nov 2010

@strasska no hej ale ked priratas postovne ktore je vyssie tak ta to vyjde rovnako 😉

mirka285
22. nov 2010

@zrzulka no tak sup sem nejake info,si s nou spokojna?
@oacka Linda tiez nechce byt vo vajci,ale myslim ze to je jedno ci vajco ci ina sedacka,planujem ju dam dat v osmych mesiacoch,odvtedy sa ta autosedacka moze pouzivat...dufam ze vtedy uz bude mala aj pekne sediet a nebude jej hlavicka padat..

strasska
22. nov 2010

my sme Miskovi kupovali pred nedavnom romerku - evolvu a tiez sme ju objednavali z ciech

strasska
22. nov 2010

@zrzulka no treba to preluskat, ale evolva nas vysla aj s dovozom ovela lacnejsie ako z svk

cigaretka5
22. nov 2010

No mne sa zdá 200 evri za sedačku veľa a navyše keď cena neznamená vyššiu bezpečnosť dieťaťa

zrzulka
22. nov 2010

@mirka285 mame ju kratko cca 2 mesiace ale zatial sme spokojni... zase zalezi co sedacky ocakavas... pri kupe sme sa rozhodovali medzi recarom a romerkou , predajca odobril prave romerku tak sme vzali tu...a kedze to bolo v babymarkete tak asi aj tebe odobria ju 😉

zrzulka
22. nov 2010

@strasska sedacku som nepozerala ale ked sme chceli kupit kocik v cr tak nas s postovnym vysiel uplne rovnako 😒

mirka285
22. nov 2010

@strasska ja ju chcem kupit tu kvoli pripadnej reklamacii...pri mojom stasti ak by som ju kupila inde,urcite sa mi s nou nieco stane ☹

zrzulka
22. nov 2010

@cigaretka5 to nie je vela, tie bezpecnejsie tolko stoja 😖

strasska
22. nov 2010

a ak by ste sa spojili viacere, tak by to vyslo urcite este lacnejsie

mirka285
22. nov 2010

@zrzulka no chcela by som nch ide trosku polohovat,dufam ze ked mala zaspi nebude jej v nej padat hlavicka a dufam ze sa v nej nebude potit...

cigaretka5
22. nov 2010

@zrzulka No neviem zatiaľ má ziadne testy kvality nepresvedcili že cena rovná sa vyššia bezpečnosť.

mirka285
22. nov 2010

@cigaretka5 cigi a kolko stoji ta sedacka co chces kupit?inak 2oo euri je zlata stredna cesta,su aj ovela drahsie sedacky...a romerka ma dobre vysledky v crash testoch..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre