Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
3. dec 2010

@maxara To koépanie nožinami, to robí aj naša, celá sa krúti dookola. 😝 😝

jaruska8
3. dec 2010

@maxara Čo???? Ve´d hádam každý sa tak baví s deťmi, nie??? ?

jaruska8
3. dec 2010

@maxara Ale, veď ako s ,,dementnými" sa predsa každý tak baví. 😉 Teda, jednoducho a žužlavo, šušlavo. 😝

boddez
3. dec 2010

@oacka keby jej nedavam desiatu vyýživku a na olovrant kašičku...tak vypije

luludi
3. dec 2010

@maxara paradna prednaska.. to som netusila... kam na take mudrosti chodis? 😉

@katarina7777: blahozelame k vymesaciu 🙂 a vsetko dobre prajeme

@oacka: ja teraz nedojcim, ale krmim maleho bud zo striekacky, alebo pije z poharika a vypije cez den max. 60 a rano a pred spanim 80

@jaruska8: u nas zaberalo presne to, co u maxi, prdenie do brucha a natriasacky na brusku a taketo "certoviny"

jaruska8
3. dec 2010

@luludi No, tak potom ja už neviem... 😉 Ale hlavné je, že ste ma upokojili, lebo už som mala pocit, že som asi nudná mama či čo, že sa malá nerehoce. Ona vlastne pri smiatí sa otvorí celé ústa a urobí takéže ha alebo výskne, ale nerehoce sa, tak neviem či už aj toto sa počíta. 😉

mirka285
3. dec 2010

tak a som tu zas...mala je vyvetrana,chodbu mam plnu vody co sa mi teraz topi sneh z kocika 😠
@jaruska8 a vies o tom ze s detmi by sa tak nemalo bavit???ma sa s nimi rozpravat pekne,ziadne suslanie a podobne,lebo sa to potom prenesie na deti a maju potom problem spisovne sa vyjadrovat a pekne rozpravat....nahodou nedavno o tom rozpravala v telke jedna odbornicka,ze kopec deti teraz potrebuje logopeda a vraj preto,ze rodicia maju sprosty zvyk rozpravat s detmi suslavo.....takze ja tak s malou rozpravat urcite nebudem ale ty ked chces tak kludne 🙂

luludi
3. dec 2010

@jaruska8 jasne ze sa pocita 🙂 inak riskovi mojmu sa najlepsie blbne s mm, to vyvadzaju take kusky, ze mi vlasy stavaju dupkom a to sa len potom maly na mne smeje ;)

mirka285
3. dec 2010

@katarina7777 velkeho chlapa uz mas doma 🙂
@maxara fuu akoze aka prednaska o mrkve 😀 asi ako ta moja preco nehovorit s detmi suslavo 😀

oacka
3. dec 2010

@jaruska8 ja som minule mojej do ksichtu povedala:: ty moja pinduša! a tak sa začala smiať! to šššš je prišlo smiešne a ešte ju aj ofuklo. 😀

oacka
3. dec 2010

@luludi ja som chcela kiku zdvíhať do výšky,ale také oči vystrašené vypleštila,že už to nerobím 😀

luludi
3. dec 2010

@oacka to si napriklad ja nedovolim, ale mm nema problem 🙂 blaznia sa ako male deti 🙂

maxara
3. dec 2010

@jaruska8 😀 ale Mirka vtedy reagovala na to, ze som Ninke recitovala skace zaba a to tak pomaly, lebo ja som jej to recitovavala pomerne casto a pritom som ju dvihala do rytmu tej basnicky a ona to uz vie sama, ze sa sama zacala tak na nozky stavat do rytmu.. a ja som to chcela vtedy babam ukazat, ze ako nam to krasne ide, ibaze Ninka nemala naladu, tak som recitovala pomalsie a atk trhane, nech sa chyti.. a .. 😒 😀

maxara
3. dec 2010

@luludi @mirka285 mam na to skolu neee? 😀 😀 😀 som mala zeleninarstvo na maturitach 😀

@mirka285 Miri ale musis uznat, ze ja na Ninku nesuslem.. ja sa s nou bavim pekne, normalne.. vsak?

jaruska8
3. dec 2010

@mirka285 To o šušlani viem, ale niekdy to proste nejde... 😀 😀 😀 😀

sonkab
3. dec 2010

Ahojte, mozem k vam vtrhnut ? 🙂
Moj maly ma 4 a pol mesiaca a od pondelka je neznesitelny. Akonahle ho polozim z ruk dole, zacne mrncat, staleby sa nosil, ruku z ust nevytiahne ani v bazene na plavani a neuveritelne slinta. Dasienka ale cervene ani naliate nema. Myslite, ze to uz mozu byt zubky ? Dakujem 🙂

noemarta
3. dec 2010

aj my sme prisli akurat z vonku, nenormalne bolo, sa tesim z toho snehu jak malaaaa. Mala mi spala vonku dve a pol hodky 😉
Inac aj ja sa tak trhlo rozpravam s malou, nesuslem ale straaaasne zdrobneniny pouzivam.
Ja som dnes vecer sama, tak sa vecer ozvem, teraz sa idem venovat mm a malej, pokial je doma, ide na husacinuuuu.

mirka285
3. dec 2010

@maxara Peti nie nesusles...ja rozpravam pekne na Lindu,ale tiez obcas trepnem nejaku hovadinu-Lindusa-pindusa,Lindi-pindi 😕
@jaruska8 ale ved pohoda,ja si nato davam dost pozor...ja som zo svojim synom chodila logopedovi doteraz,tak snad sa tomu pri Linde vyhnem....
@maxara som si myslela,ze tej mrkve rozumies,ze to nebude len z nejakych novin precitane 😀

jaruska8
3. dec 2010

@mirka285 Ja to mám jednoduché, Ninka bublaninka, slaninka, zeleninka... 😉 😉 😉 A oslovujem ju všeljako, teraz si práveže dávam na to pozor, aby bola najčastejšie Ninka, aby reagovala na meno. Ale často býva guga, bubala, buba, žužu atď. 😀 😀 😝 A snažím sa nešušlať, ale napr. môj ocino v poslednej dobe začal, ale zase to len niekedy a vyváži to tým, ako jej krásne vysvetľuje, čo všetko vidí, najmä stromy, on sa na prechádzke zastaví a ukazuje jej z kočíka stromy, rozpráva jej, no parádny dedo. 😉

jaruska8
3. dec 2010

@sonkab Môže byť, že sa ďasienka prebúdzajú a možno ju svrbia, naša malá to takto mala, všetko sedelo, až na to nosenie, ale bola viac podráždená. Zúbky ešte nemáme, ale ja si myslím, že to bolo tým, potom to prešlo a znova sa vrátilo, teraz je chvíľu pokoj. 😉

sonkab
3. dec 2010

@jaruska8 aj si jej to niecim natierala alebo si to nechala nech to prejde same ?

mirka285
3. dec 2010

@jaruska8 ale Ninka bublaninka znie urcite lepsie ako Lindi pindi 🙂 zlaty dedo 😉

luludi
3. dec 2010

@mirka285 @jaruska8: nasho zase volame bubo (cela verzia bubu zvane male lesne huhu) alebo grulka ... ale tiez sa ho snazim volat menom, lebo ked sa nas minule na poradni pytali, ako sa vola, normalne som chvilu lovila z pamate 😉 😕

meruska
3. dec 2010

mm zas stále hovorí malému toto. Timi Timi Timi, máš prasiatko z hliny 😀

kafoditka
3. dec 2010

Caute 🙂 Tak sme uz doma, kupila som si naaaadhernu vianocnu ruzu v cervenom crepniku, tak sa z nej vytesujem 😵 😵 zatial moja prva vianocna dekoracia v tomto byte 😀 Videla som krasny adventny veniec - ozdobeny oranzovymi svieckami, susenym pomarancom, skoricou a mini bankami a skoro som odpadla z tej ceny - ze 55evri 😕 😕 😕 no tak som ho tam pekne nechala, to je sialena cena.. Dali sme si super cinu, posmejdili obchody. Baby na zajtra sme dostali pozvanku pre Filipka na Mikulasa k nam do roboty, kazdy rok sa kona pre deti zamestnancov. Som zvedava, co pekne dostane ten moj synator 🙂

jaruska8
3. dec 2010

@sonkab nenatrela, lebo to nebolo také zlé, ale v tvojom prípade by som kúpila gél v lekárni, oni ti poradia.
@mirka285 No, lepšie, to je pravda. 😉 😉
@luludi 😀 😀 😀

luludi
3. dec 2010

@meruska jeeeeeeej, to je mile ;)

meruska
3. dec 2010

@luludi dokonca sa mu rozhodol na Vianoce kúpiť pokladničku prasiatko, keď už mu ju toľko spomína...aby bolo kde hádzať korunky 😀 nebudeme ho chovať na šunky

ywett
3. dec 2010

@kafoditka
pozor na tu vianocnu ruzu,je jedovataa...nedotykat sa rukami...

ahojte kocky,
my sme doma uz treti den, bo sa neda chodit po chodnikoch, nic tu nie je odhrnuteee...strasne to pocasie.

kafoditka
3. dec 2010

@ywett 😕 ja mam kazdy rok vianocnu ruzu a bezne sa jej dotykam a zatial nebadam, ze by som bola otravena 😀 ale nie, vazne, je jedovata????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre