Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
3. dec 2010

@mirka285 a ked tu deku tak nasklada aby bola sikmo, teda vyvysenu hlavicku mala?

noemarta
3. dec 2010

@meruska no jasne ze jej moze byt zima tak ci tak, ale .... no som sa zamotala, proste si neviem predstavit dieta na sankach ako lezi, vacsinou sa deti na sankach iba vozi a nie ze tam spia.

mirka285
3. dec 2010

@meruska zdielam nazor s Noe....ale mozno zavediete nejaky novy trend 😀

meruska
3. dec 2010

@noemarta ved jasne ze to nie je na 2 hodinovu vychadzku...iba taky maly zazitok z jazdy a vyhladu na sneh 😀

meruska
3. dec 2010

kocik je vzdy len kocik

noemarta
3. dec 2010

@meruska no ale ked bude lezat, tak asi nic nebude vidiet 😕 😕 😕
preto si myslim, ze sanky su iba na vozenie, cize ked uz dieta dokaze sediet...

noemarta
3. dec 2010

co budete zajtra variiit???? ja uz ozaj neviem co.... 😕
o ide farmar, som zvedava, co tam dnes bude....

ywett
3. dec 2010

@mirka285
ja ich este fyzicky nemam..ale vsak po vianociach hadam uz bude sedeit, teraz sa sama dvihne do polosedu...tak uvidime a ty mas presne tie iste?

@noemarta
myslim, ze ked ju zababusim aj do deky a dvoch fusakov, tak nema sancu jej prefukovat...vsak uvidime, ked pridu sane a vyskusame

noemarta
3. dec 2010

@ywett jasneee, treba vyskusat 😉

mirka285
3. dec 2010

@ywett ano mam presne tie iste...ale neboj,este ich tuto zimu urcite vyuzijeme,ja ratam,ze januari by mohla uz mala sediet 🙂 babyyyy kukajte farmara...

meruska
3. dec 2010

@mirka285 kukame 😀

ywett
3. dec 2010

@mirka285
tiez si myslim 😉

ty kokso ten farmar to je vazne, alebo komedia???

maxara
3. dec 2010

Baby ja pozeram farmara a teda som riadne v soku.. ten Milos je riadny kokot, toho by som nezniesla.. 😠

maxara
3. dec 2010

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 to je akyyyy posuk.. trapny dement.. presne potrebuje pipinu, co drzi hubu a krok.. este bude chciet od nich aby sa tesili zo stopkania ponoziek.. 🙄

maxara
3. dec 2010

sedlak.. totalny jesitny magor.. vypatlany.. 😠 mam tu na vyber malo debilnych smajlov.. 😔

maxara
3. dec 2010

a ta silva je tiez teda trubka.. akoze je donho buchnuta, ale toto co robi ten dement jes ila..
akoze tu sice mam solo ale toto som musela napisat.. pcheee fuuuuj, humac hnoj

noemarta
3. dec 2010

ja bych ho tak poslala do p.. 😠 to je original k..,t, to neeeee v ziadnom priiipade 😲 🙄

noemarta
3. dec 2010

nemaas solo, ale asi vsetky sedime s otvorenou hubou pri telke a nechapeme tie babyyyy 😕 😕

maxara
3. dec 2010

a tento blondacik ruzolici Zdenko, ten si tam nechal tu uderenu introvertku, co tiez ani slova neprerecie a tu fesi kobylu zubatu blondavu.. akozeeee iny vyber.. ☹

meruska
3. dec 2010

ja sa tym dvom cudujem, ved byt s nim to je ako za trest

maxara
3. dec 2010

@noemarta no jedine.. trapos na entu ..

noemarta
3. dec 2010

@maxara ty si mala dnes pikao???? mnaaam, to som nemala sto rokov....
ja som zozrala teraz vsetko co som nasla, booze co som taka nenazranaaa, takto mi to brucho nezmizne nikdy 😠 😠

maxara
3. dec 2010

ja sa cudujem hlavne tomu, ze ta Silva rozmyslala uplne normalne, teda sa normalne vyjadrovala do kamery.. presne tu pointu povedala, ze proste a co keby stopkala tie smradlaky, tak by akoze kone nezdrhli? podla on chce ju, preto je na nu taky vyprdneny.. ale 30 krat by som sa na neho vysrala

maxara
3. dec 2010

@noemarta 😀 jasneeee.. ale iba asi tri styri lyzicky.. normalne sa mi zdalo strasne sladke

oacka
3. dec 2010

@maxara ja som z neho mala od začiatku taký blbý pocit...absolútny egoista, vôbec nevníma,že aj iní chcú dačo povedať. debil namyslený, jasne,že si vyberia tú puťku bez vlastného názoru....
ale ten Maťo,to je podľa mňa celé hrané, jemu a tým jeho čajám neverím ani pol slova,to je čisto všetko pre kameru robené. podľa mňa im zaplatili,nech hrajú,že ho chcú. veď on vraj ani farmu nemá.

noemarta
3. dec 2010

@oacka presneeee ten pocit som mala z toho aj ja, ze to hraju.

maxara
3. dec 2010

@oacka ved vidis, ze ma maringotku a ohradu so sliepkami.. ma slepaciu farmu 😀 a k tomu tie dve slepice uplne sadli.. a ja nemozem z toho Mariana.. 😔

meruska
3. dec 2010

@maxara sa nemozem prestat smiat z tej slepacej farmy 😀 😀 😀

maxara
3. dec 2010

@meruska 😀 ale ved ma aj ine zvery?

meruska
3. dec 2010

@maxara máá aj husky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre