Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
6. dec 2010

@petrap001 teraz si to vystihla...môj je tiež duracelkový zajačik 😀

petrap001
6. dec 2010

@meruska preesne to iste.zobudi sa okolo 11tej tak o pol 2,pol 4,7mej a pol 9tej.a ked mame DOBRU noc tak je hore aj hodinu ked sa zobudi okolo 4tej.a to je dost casto. nech mi to niekto vysvetli 😀

ale spolieham sa na to,ze ked zacne lozit,viac sa unavi,tak bude spat.to je moj plan 😀

meruska
6. dec 2010

no môj napr. včera vstal o 22, potom 00:15 1:20 3:30 5:50 a vstal o 8-mej

meruska
6. dec 2010

@petrap001 veľmi pekný plán 😀

petrap001
6. dec 2010

@meruska ved ako sa hovori na vychode: plán je od slova plano 😀 😀 😀 (to znamena zle,keby niekto nerozumel 😀 )

strasska
6. dec 2010

@petrap001
@meruska
tak idem vas utesit...Julka sice spi cez den dobre, ale noci...
tak napr. dnes zaspala na rukach o 7 a zobudila sa po hodine a teraz opat a to som jej uz dala aj papat...my posledne dva mesiace nocny interval dlhsi ako dve hodiny nemame. A julkin rekord je, ked papala v noci kazdych 45 min.
no hroza a uz mi tiez nechce zaspavat sama, ani na prsniku vzdy nezaspi ☹ 😢

mirka285
6. dec 2010

@meruska moja Linda tiez cez den vobec nespi...tri krat po 15 minut zdriemne a to je vsetko ☹
@katty17 trhy v Inchebe boli vzdy otrasne,je to tam jak jeden velky bazar,aspon na mna to tak posobi...takze darceky mas poriesene,takze mas pokoj uz..Kati mas upraveny popri cviceni aj jedalnicek?

noemarta
6. dec 2010

@kafoditka kafko za styri mesiace sa nam zjazdili zadne pneumatiky az do snurok, tak som to dala reklamovat a povedali ze mam zaslat cely podvozok, lebo je chyba v nom, je tam zla geometria, tak preto. ☹
@bambola vsetko bolo kupovane v mothercare 😉
Prikladam este par fotiek co mi nepresli... 😉

meruska
6. dec 2010

tak ja idem spinkať..o chvíľu budem zas kojiť 😉

oriesok
6. dec 2010

@petrap001 ja mám tiež to šťastie, že malá je dobré dieťatko.. tiež vôbec neplače..
drobci určite vedia, koľko spánku im stačí.. niekto je proste väčší spachtoš a niekto jednoducho ten spánok až tak nepotrebuje..

noemarta
6. dec 2010

nasa krpana dnes spala skoro tri hodky vonku a aj to som ju musela budit 😉
Veru vianocne trhy v inchebe, raz som bola, a stacilo mi....

meruska
6. dec 2010

@mirka285 Linda je tiež taká zvedavá že nemôže cez deň spať aby jej náhodou niečo neušlo? 😀

petrap001
6. dec 2010

ale aspon to je dobre,ze mu dam najest a lahne a v sekunde spi.niekedy je aj v spanku 😖 ale skusala som ho aj dat lahnut hned ked si trosku cucol,ale kdezeee spustil rev.on sa proste musi poriadne najest a tak spi.to skor ja sedim a spim 🙂 ale nechapem zas,lebo cez den mi vydrzi dost dlho bez papania od kedy ho prikrmujem.3 hodinky v pohode,niekedy aj viac,takze preco v noci vstava tak casto nechapem 🙄

noemarta
6. dec 2010

@meruska @mirka285 ale tak hlavne ze vam v noci spia 😉

katty17
6. dec 2010

@mirka285 - miri stravu som si trosku upravila. ale ziadne drasticke upravy. v prvom rade som vynechala papanie po siedmej. inac papam normalne ze ranajky, obed, vecera a cosi drobne cez den. papam viacmenej vsetko ale mensie porcie. a najdolezitejsie je pit vela cistej vody. ja som mala vzdy velmi slaby pitny rezim. cize som sa dala do toho a odkedy pijem viacej vody, vsetko mi ide nejako lahsie. myslim co sa tyka zdravotnych problemov a stravovania, diety. 🙂

strasska
6. dec 2010

@meruska a uz sa ani na laktacnu krizu nemozem vyhovarat, bo ta uz presla a na 6 mes. je vraj dalsia, tak to ju potom budem mat na prsniku v noci stale 😝

strasska
6. dec 2010

@petrap001 aspon z toho sa vytesujem, ze hned zaspi, lebo Misko mi vstaval podobne, ale on v pohode este medzi tym aj zurkoval 😕

petrap001
6. dec 2010

@oriesok tak to ma asi po mne,ja som nevedela na riti nikdy obsediet,este aj ked som bola tehu tak som v 7.mesiaci malovala obyvacku 😅 a prekladala a vsetko mozne robila a teraz tu mam vysledok 😀 to radsej mohol zdedit po svojom ockovi,ten keby mohol,tak prespi cely zivot 😀

tinaki1275
6. dec 2010

@denisse joj to musi byt strasne..moja teraz posledny tyzden zle zaspava..predtym som nevedela ani ze ju mam..a mne staci ze mrnci 20 minut ona ani neplace ale neda sa to pocuvat tak ci tak...ona ani nechce na ruky len aby jej niekto robil spolocnost ..co som nerobila doetraz a ani nemienim zacat...fakt to mas tazke..ono sa to hovori vydrzat plac ale ja to tiez neviem...prajem hodne sily ..moja mama hovorieva ze ak su deti "zle "ked su male tak potom su dobre ked podrastu a naopak..🙂)

meruska
6. dec 2010

@noemarta nie nie..mne ani v noci nespí 😀

katty17
6. dec 2010

@meruska - a spite vy dvaja vobec niekedy? 😀

mirka285
6. dec 2010

@noemarta vsak to,takze ja sa nestazujem 🙂
@katty17 ja po siestej nejem vobec,tiez jem mensie porcie,ale moj pitny rezim je katastrofalny..ja vypijem za den asi pol litra vody 😕 tak toto musim asi upravit,od zajtra si napustim flasu s vodou a do vecera ju musim vypit...lebo vobec mi nechce ist vaha dole,a to cvicim uz stvrty tyzden som dnes zacala,ale na postave vidim zlepsenie,tak snad sa to pohne..

petrap001
6. dec 2010

@tinaki1275 cista pravda,poznam vela takych prikladov 😀 takze mamicky,co mame zlate deticky,este si to uzime,lebo to prave este len pride 😀 😀 😀

noemarta
6. dec 2010

@meruska to faaakt, mate nejake hyperaktivne dieta, ze ani spat nepotrebuje.
Nela je zas dost casto v noci hore, ale nie vzdy je hladna, proste ona spi, ale mrnci a musim ju ukludnit a spime dalej...

katty17
6. dec 2010

@noemarta - marcelka, strasne je podarena Nelka. ja mam pre malu tiez mikulaske oblecko ale ostalo doma :( . risi je tak chory ze teraz nemozeme byt s nim doma. on sa pekne lieci a ja som so sandrickou u maminy.

strasska
6. dec 2010

@tinaki1275 zajtra oslavujeme 😀 😀 😀 😀

kafoditka
6. dec 2010

Baby ja chodim na trhy do incheby kupovat natelniky, pyzama a vzorovane silonky 😉 mne sa paci, ze to kupim od slovenskych vyrobcov a je to kvalitne. Inak stoja trhy za hovno, ale tieto tri veci tam kupim vzdy v ramci Jeziska..

macik27
6. dec 2010

ahojte, mne moja keď zaspí pri kojení a dám ju do postielky tak sa za 20minut zobudí ale keď ju uložím a ona zaspí v postielke tak spí až do rána

meruska
6. dec 2010

@katty17 občas, ale útržkovito 😝 ja už ani neviem čo je súvislý spánok dlhší ako 3 hodiny

noemarta
6. dec 2010

@mirka285 to ani zo srandy nehovor, ze vypijes nanajvys pol litra, ti sisi???? chces si dohnat nejake zdrav.problemy????? ved si matkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! musim ta zdrbkat ako max za tu capicu 😒 😒
je pravda ze ja tiez menej pijem ako ked som bola tehoska, ale aj tak pijem dost, lebo keby som pila malo, tak sa mi hned ozve hlava.
Babyyyyyyyyyyyyyyyyy a ja som zas taka rozozrata, straaasne mi chuti a hlavne po siesteeeej 😒 😒 ☹ ☹ ☹ ale tak vahu mam stale moju povodnu, akurat to brucho mi previsa a takymto stylom sa ho nezbaviiiim ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre