Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
6. dec 2010

@mirka285 máš väčšie nohy. Treba nové boty. 🙂 Inak- ked mala Nika pol roka, odvážila som sa a pomerala(obvody cez prsia, pod nimi, pás, boky, stehno, nad kolenom, lýtko, paže), lebo som chcela schudnúť tých 5 kíl a chcela som vidieť výsledok..samozrejme, nič som neschudla a odvtedy som postupne každým rokom kilečko pribrala, až som sa na takúto vypásla..pred 3 rokmi som objavila ten zápis a ostala som zdesená, že som sa pri takých mierach cítila tlsto! chyba..ale začala som cvičiť, chodiť do posilky, bicyklovala na trenažéri denne, upravila som stravu a zhodila som za tri mesiace 8 kíl...a teraz- kojím, tak to nechcem ešte riešiť (vyhováram sa, ale aké je to príjemné)..chcelo by to ten trenažér vyniesť z pivnice 😖

tinaki1275
6. dec 2010

@oriesok presne tak a aj mlaska a obcas vyprskava ked pri tom hovori ..🙂)ale vela toho skonci aj na mne bohuzial..

monline
6. dec 2010

@tinaki1275 nika veľmi kašle a soplí, lekárka jej merala CRP z krvi a mala hodnotu 14, tak jej nasadili antibiotiká, kontrola budúci utorok...začína aj mňa bolieť hrdlo, dúfam že to rýchlo prejde

boddez
6. dec 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 pekný večer júlovčiatka..ako sa vám darí? 🙂 🙂

tinaki1275
6. dec 2010

@monline joj tak sa drzte..aby ste nepochoreli vsetci ...☹

tinaki1275
6. dec 2010

@boddez nam fajn a tebe a Sofinke?

oriesok
6. dec 2010

@tinaki1275 a aj ju kojíš, alebo ste na UM?
my sme na UM, len my nie sme nejaký tabuľkový papkáči.. my spapáme len 150ml..

boddez
6. dec 2010

@tinaki1275 parááádička...mááme kráásn nastavený režim papame všeliake dobrotky..v noci spinkame 10hodin minimálne...cele dni sa hráme mojkame usmievame...no radosť radosť a ešte raz radosť 10teho mame 5 mesiacov 😀 😀 ...a tvoj anjelik sa máá ako?

monline
6. dec 2010

@boddez to je radosť čítať ako sa vám darí, držím palce, nech je to také krásne radostné stále..🙂

tinaki1275
6. dec 2010

@oriesok na UM sme uz od konca tretieho mesiaca..akurat som davalu jednu davku denne svojho este z mrazaka..ale uz dochadza..my tiez papame malo ..150ml 5x denne viac do nej nedostanem obcas nejaku 180tku ..ale nad 800 denne sme sa este nedostali ..

macik27
6. dec 2010

mandarinky a kojenie to asi nejde dokopy že? svokra mi ich doniesla asi kilo provokatérka

bambola
6. dec 2010

my sme sa rozhodli, ze dameprvu mrkvicku na stedry den 😵 symbolicky 😉
@noemarta to mas odkial? zase som si niekde hubu otvorila? 😕 😀 jaaaaj pri tom choditku.....moderny patboj sa tomu nadava 😉 (plavanie,beh, strelba, serm, jazda na koni)

mirka285
6. dec 2010

@monline to si sa nam dala ako odstrasujuci priklad 😀 no mna Gabo tiez strasi,ze uz mi nejdu dole kila lebo vraj som uz neni mladica 😕
@oriesok tusim ziadne z juloviek ktore je na UM nepije viac ako 150ml..Linda niekedy vecer da 180 ale vacsinou nie ako ano...

tinaki1275
6. dec 2010

@boddez tak to je super,tesim sa ze je Sofinka taka dobra a ty taky stastny ..my sme ok ,klasicke problemiky ako vsetky deturence v tomto veku ,idu bam zubky tak sa trosku trapime..ale to sa zvladne..videla som tvoje videa s malou ,je fakt rozkosna🙂)

monline
6. dec 2010

@tinaki1275 dík..snažíme sa..s drobčekom idem vo štvrtok na poradňu, muž ma prehovára aby som malého preobjednala o týždeň, že by strašne chcel ísť aj on..tak uvidím, zavolám tam, čo mi povie...dnes bola Nika hotová z tej zastupujúcej lekárky..normálne ju vyzliekla do pol pása! tej predtým stačilo vyhrnúť hore veci, podprdu mala na sebe..a táto ju nechala vyzliecť..nika vraví, že k nej už nechce nikdy ísť..no- aj malého by som rada dala inde, možnot o k novému roku aj spravím

boddez
6. dec 2010

@monline 🙂 🙂 🙂 nema to mat byť prečo zle...svoje vtačatko milujem nech je hociaka🙂) 🙂 🙂 🙂

tinaki1275
6. dec 2010

@macik27 ale skus..ja som jedla ked som kojila,sice len malo jednu-dve som si dala raz za tri dni ..ale my sme mali koliky zovstekeho tak som rozdiel nespozorovala..

monline
6. dec 2010

@macik27 ja si mandarinky z času na čas dám, samozrejme nie 5 naraz

tinaki1275
6. dec 2010

@bambola ja som robila biatlon a triatlon na gympli..

boddez
6. dec 2010

@tinaki1275 noo zuubok my už jeden mame uplne von...a druhy hned vedla neho sa tlači...a ani o nich nevieme..občas je mrzuta a slintuškame...pohodička je to moje vtačatko ved ju fotim a nataááčam vkuse..no netoč ju..🙂)) 🙂 🙂 a pííšem jej aj denniik..to bude zaujimave čitanie..za par rôčkov 🙂 🙂

macik27
6. dec 2010

@tinaki1275
@monline no to ste ma potešili už robím na ne útok 😀 teda na jednu

oriesok
6. dec 2010

@tinaki1275 mne sa podarilo malú kojiť len mesiac.. ☹ ale vďačím aj za to.. 😉
@mirka285 nám sa už tiež pár krát podarilo spapať 180ml.. to bol fakt zázrak..
ale od minulého týždňa malá nejako štrajkuje.. moc sa jej nechce papať.. priemerne od min. týždňa spapá cca 630 denne.. 😖

boddez
6. dec 2010

🙂 🙂 🙂 aj ja si davam mandarinky🙂)):D:D:D: 🙂 🙂 🙂 🙂

monline
6. dec 2010

@mirka285 áno, taký bol zámer..ukázať, že s tými kilami to nie je až také ľahké..ale zas- ty sa tak ľahko nevzdáš, však už na sebe makáš, ja som dosť lenivá

bambola
6. dec 2010

@tinaki1275 jeeeeeeeeeeeej, to je super, ty ironwoman, sa nezdas 😉

mirka285
6. dec 2010

@oriesok odkedy malej zachutili prikrmy tam aj Linda nevypije denne viac ako 600ml...dufam,ze to nevadi,ale jej naoaj tie prikrmy tak chutia teraz,ze mlieko mi po prikrme uz nevypije...

macik27
6. dec 2010

@boddez my sme jeden rok bez tatinka tak som kúpila kameru a snažím sa malú natáčať no ona keď tú kameru vidí hneď sa prestane smiať nahodí kamenný výraz až kým ju neodložím

bambola
6. dec 2010

@macik27 ja zjem aj tri naraz 😀 😀

mirka285
6. dec 2010

@monline no ja som sa poriadne nasrala,teda vyhecovala som sa k cviceniu,a predstav si,ze aj Gabo chodi skor domov,aby som hned ked malu okupem a obriadim isla cvicit.takze je to super,oni maju taku svoju sukromnu polhodinku kym mala nezaspi...

tinaki1275
6. dec 2010

@monline no to je prehnane ,Niku chapem...v jej veku je to neprijemne..my v piatok ockovanie ..desim sa...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre