• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 lepsie su hlinikove alebo ocelove?
7. dec 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tip nemam,my sme si kupili tiez taku zlatu strednu cestu..nam predavac pomohol,inak to neni vobec lacne :confused:
7. dec 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola tak to netusim,uz sme to dva roky nemali vytiahnute a je to u Gaba v garazi takze ani ti neviem povedat...
7. dec 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola hodila som link do sukromky.. aj som nasla predavajuceho, lebo teda nikde to nemaju.. ani hentam to nemaju skladom.. :slight_smile:
7. dec 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@luludi
Misko je z berneho rodu...ja som sa zalubila raz a vydala som sa...tak neviem, ale mozno si to rozmysli ninka :grinning:
7. dec 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja umrem, co sa uz dnes nevymysli :grinning: napad je to asi dobry, ale ked to nikde nemaju tak ako to zozenies? :grinning:
@strasska to je aky? :confused:
7. dec 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ved praveze som nasla jedneho predajcu.. a ma to skladom, len vyjednavam teraz zlavu.. je to dost drahe :unamused:

@strasska :slight_smile: tak ja to necham na Ninku, nic jej nenaplanujem a je to..
7. dec 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola som chcela napisat, ze z verneho, ale na kolenach mam julku a uz na mna liezol aj Misko, tak som rychlo odoslala :grinning:
7. dec 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara a myslis, ze vyjednas? mozno bude chciet nieco od teba reciprocne :grinning:
7. dec 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska jaaaaj a ja, ze berneho- beres co pride :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyyy, tak som si nalozila tu moju svieckovu, na ktoru som vcera pindala, ze je iba dobra a beriem spat.. je vymakanaaaa.. zase sa obzerem, lebo toto bez duply neostane :grinning:
7. dec 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no uvidim.. ked nie, tak objednam len jednu.. tak si moze rozmysliet :wink:
7. dec 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a dakujem za gratulky...Julka si dnesny den uziva naplno a zuruje uz od rana, a do vecera este kooooooopec casu...dufam, ze podvecer pospi lepsie
7. dec 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara joj, mala by som to aj ja niekedy skusit, ja svieckovu milujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jedavam ju vzdy len ked sme v prahe a ideme na obed do koruny, tam varia veeelmi dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
toto poviem vecer MM, sa narehoceme
baby boli ma uz zae ten moj zadok a rano som zase krvacala z konecniku...poraite mi nieco nato :cry:
@mirka285 :frowning2: ak je to zvnutra, tak cipok, ak zvonku tak masticka.. ale neviem ake.. ja take nemam :unamused:
7. dec 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mirka na toto nic nieje, len ten lekar :frowning2:
7. dec 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som chcela ist s malym von a on mi uz dve hodiny spi v postielke :confused: :confused: :confused: co sa mu stalo??
7. dec 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem von a do lekarne,mam to zvnutra,tak asi cipok...
@bambola a naco lekar,aby mi predpisal cipky,ktore mi aj tak poistovna nehradi??
7. dec 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 myslela som aby ti pozrel ze co to tam vlastne mas
7. dec 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ked je to moc zle, tak sa to normalne operuje.. a este viem, ze sa treba omyvat dubovou korou
7. dec 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aj mne sa to stalo tri mesiace po porode. ked to bolo len par kvapiek pri stolici, ignorovala som. ale ked zo mna krv zacala fakt tiect, sla som k vseobecnemu dr. - dal mi dvoje lieky a jedny cipky, preslo hned v ten den. ale sama som si nasadila liecbu: koniec lah-sedom. cvicila som 60 denne...
7. dec 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 a inak, vobec ma nepozeral, iba brucho postlacal. takze ziadne obavane vysetrenia sa nekonali :slight_smile:
7. dec 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aj david je onkolog :wink:

@maxara @strasska nooo teda pockame veru az pockame :slight_smile: :wink: :wink:
7. dec 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi :astonished: David je kto? teda okrem onkologa.. preco sa David angazuje pri vybere maleho povolania? co mi sakra zas uniklo? :confused:
7. dec 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, pisala som si so Zrzulkou, malu ma stale v nemocnici, mala silny epilepticky zachvat, robia jej vsemozne vysetrenia, bude sa 3 roky liecit :frowning2: Zrzka vas vsetky pozdravuje, ale je z toho vsetkeho dost hotova, tak ani nema silu pisat na konika.. mame im obom drzat palce, aby sa z toho dostali..
7. dec 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara v podstate ti nic neuniklo.. bol to moj lekar :slight_smile: nejako zapadol do rodiny ..
7. dec 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ale je Riskov tatino?? :wink:
7. dec 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi :grinning: ako zapadol do rodiny? vzala si ho tvoja sestra? :wink:
7. dec 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok