Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. dec 2010

@luludi jezis sorry, teraz som si vsimla, ze v pase mas Mareka ... ups 🤐

luludi
7. dec 2010

@kafoditka ☹ ☹ ☹ chuda @zrzulka nech sa drzia... myslime silno na nich

luludi
7. dec 2010

@kafoditka 🙂 v pohode 🙂
@maxara aaaaaaale kdeee... david je zenaty s nemocnicou 🙂 🙂 🙂 okrem toho uz ma svoj vek

maxara
7. dec 2010

@luludi tak co to? napis nam story, ako vam zdomacnel 😀

maxara
7. dec 2010

jeeeej som prva po blackoute 😀

monline
7. dec 2010

@maxara ale to len preto, že dočítavam dozadu 🙂

monline
7. dec 2010

@zrzulka držte sa, myslím na vás

kafoditka
7. dec 2010

@luludi aj ja som zvedava 😉 🙂

monline
7. dec 2010

@maxara inak- klobúk dole pred plackou 🙂
a aj @bambola a @meruska - máte môj obdiv 🙂
@mirka285 kúpila si si čípky? bolí ťa to len ked si na wecku, či aj dlho potom?

bambola
7. dec 2010

@kafoditka kafko ako je to myslene, ze sa bude liecit tri roky? 😕 chuda moje ☹ @zrzulka myslime na vas a drzime pasticky aj s maťkou

maxara
7. dec 2010

kedze striedavo zehlim a striedavo som konikovala, ale kedze nesiel konik, tak som striedavo zehlila a triedila fotky a aha co som nasla 😉 prva je vikend pred nastup do porodky a druha je vecer pred nastupom

kafoditka
7. dec 2010

@bambola tak mi to Lenka napisala . ze sa bude liecit 3 roky a potom sa uvidi.. ze budu mat este vacsie obmedzenia ako doteraz.. 😒 konkretna nebola..

kafoditka
7. dec 2010

@maxara jeeej, by si si to zopakla, coooo? 😀

maxara
7. dec 2010

@kafoditka no zopakla.. preco nie.. ale vies co? teraz ako som triedila tie fotky, nasla som aj ninkine malinke a ja normalne cumim.. ved ja si ju ani takuto nepamatam.. normalne pozeram, ze toto je moje babo? to bola takato? a mne sa zdalo, ze len trosku podrastla a predstav si to, ona je dvojnasobna 😕

maxara
7. dec 2010

@bambola Bambi pocuvaj, dala mi celkom slusnu zlavu, 20% a postovne v cene 😉

luludi
7. dec 2010

strasne dlha story o tom ako zdomacnel david: Ako prve musim napisat, ze do svojej 18 som bola u lekara velmi malo, vlastne som chodila len na povinne ockovania a prehliadky. Potom som zacala mat problemy a zistili, co mi je, ale to nie je dolezite: liecit ma zacal stary pan doktor - to bol davidov stryko - ale kedze uz bol naozaj stary (pred vyse rokom zomrel :() a s nim som si povahovo sadla, bol to taky elegan a gentleman zo starej skoly, ale vzhladom k veku preberal postupne jeho agendu a pacientov david, co som samozrejme nevedela. Kvoli liecbe sme sa pristahovali do BA, aby sme to mali blizsie a kedze sme tu nemali nikoho a mm pracovne zvykol cestovat, stary pan doktor mal rezervne kluce od bytu, keby nieco, aby sa ku mne mohli dostat. No a konecne k veci, jedneho krasneho dna som prisla do ambulancie a tam bol miesto mojho stareho pana david - obleceny cely v zelenom (mala som zivotne obdobie, ked som fanaticky zelenu neznasala) a pozrel na mna takym tym nezaujatym lekarskym pohladom a ked som sa pytala, ze kde je moj stary pan, len mi povedal, ze ma nic do toho nie je... no proste taaaak ma vytocil, ze som mu len medzi dverami oznamila, ze ja uz nikdy nepridem.. a aj som najblizsie 2 tyzdne neprisla. Po dvoch tyzdnoch, leziac doma v posteli (bolo mi taaaak zle, ze uz by som aj prisla, ale uz som nevladala bez liekov), pocujem kluce vo dverach a kto neprisiel domov.... david. Samozrejme, ze mi vynadal, vzal ma do nemocnice a potom domov. Asi mesiac sme mali problemy so vzajomnou komunikaciou 😉 ale vzdy ked mal cestu, tak sa u nas zastavil doma, ze ako sa mam a tak podobne... A ked prisiel niekedy sa mi zdal unaveny, tak dostal kavu, sem-tam obed a nakoniec zdomacnel... a nejako sa vybudovali nadstandardne vztahy. Ale na vysvetlenie, hlavny problem bol, ze ja som sa lekarov bala a dost som bola vysadena na stareho pana, takze david mal co robit, aby ma dostal do ambulancie... a velmi vela pre mna po lekarskej stranke urobil.

Dufam, ze to davalo nejaky zmysel... tazko opisat nieco, co sa rodilo vyse 2 rokov do par viet 🙂 🙂 🙂
Vysledkom je, ze david je v podstate clenom rodiny a citi sa kompetentny vyjadrit ku vsetkemu svoj nazor. 😉

bambola
7. dec 2010

@luludi lulu a robi v nou? inac nahodou dobra story, keby si nebola vydata mohla byt z toho aj svadba 😀 😀
@maxara ty si aky vyjednavac 😉 tak supis

kafoditka
7. dec 2010

@maxara ja som menila telefon a v starom som mala este nejake fotky, tak ze to skopirujem do kompu..a mala som tam odfoteneho Filipka tyzdnoveho, ako ho ma Peto na rukach, ked bol s nami na izbe a este foto, ako lezi pod UVlampou a na bilibede.. taky je tam chrustik malicky.. 😅 neuveritelne ako to leti, ved my mame o 10dni pol roka 😕 a je to uz riadny chlap 🙂

oacka
7. dec 2010

ahojte,krásky,vobec nemám čas vás čítať,ale musím sa pochváliť, už máme čiapočky partner look a v piatok bud aj šáliky, budeme vážne ako dve hrozná, hroooozne krásne.. 😀 😀 😀 😀

luludi
7. dec 2010

@bambola nie je zo svk, je rakusan..
@oacka:hrozne krasne 🙂 potom hod aj foto, ked mate na sebe capice
@maxara: jeeej ta tesne predporodna je super

maxara
7. dec 2010

@luludi 😵 😵 😵 mo to je fakt super story.. story o tom, ako zdomacnel David 😀 😀 😀 skvely nazov.. len skoda, ze je onkolog a cele sa to odohralo iba "vdaka" tomu.. no ale ak by si chcela na tom hladat nejake pozitiva, tak toto urcite jedno je 😉

@bambola 😉 az tak vela prace mi to nedalo, len som sa opytala, ze ked vezmem z kazdeho jeden (6) a vybavim tak mojich synovcov a mm sestru tou vecou, ci dostanem nejaku prijemnu Vianocnu zlavu 🙂

@kafoditka veru strasne to leti a zachvilku bude behat 😕

Baby bol tu moj svokor zastaveny, kvoli tej nehode na dialnici sa mu zdrzalo auto s tovarom na ceste, tak ze pocka u nas a az som sa musela v duchu zasmiat, ze uz viem, po kom je Misko nepozorny.. Ninka mrnkala a tak sa ponukol, ze ju prebali. Ninka mala na sebe bodynko a tmavomodre dupky. A tak ju prebalil a kuknem, ze co sa mi na nej nezda a Ninka mala bodynko, ruzove pancusky a biele teplacky 😀 😀 zlateee, ze?

maxara
7. dec 2010

@luludi a on ked je Rakusan a ked ty si chodila do Rakuska sa liecit tak on isiel kadial nahodou okolo, ked ste byvali v BA? 😀 😀 😀

bambola
7. dec 2010

@maxara asi som to nepochopila 😅 😕 on ju prezliekol namiesto vymeny plienky ci ako? prepac asi som nejaka natvrdla 🙄

meruska
7. dec 2010

@oacka ako čo robíš že na nás nemáš čas??? 😀 😝

meruska
7. dec 2010

@oacka @strasska v stredu platí to stretko?

kafoditka
7. dec 2010

@maxara on ju akoze celu prezliekol??
@luludi pekna story 🙂 mala si stastie, ze si sa liecila v rakusku 😉

kafoditka
7. dec 2010

halooo kde ste vsetky?? uspavate??

oriesok
7. dec 2010

ahojte.. konečne som sa sem dnes dostala..

kafoditka
7. dec 2010

@oriesok perny den?? 😉

oriesok
7. dec 2010

@kafoditka no.. tak trochu.. malá si dnes celý čas, keď nespinkala vyžadovala pozornosť.. tak som sa jej musela venovať.. pomedzi to keď spinkala tak som sa snažila rýchlo niečo navariť.. a ešte ma tu čaká strašne veľká kopa prádla.. a tak strašne sa mi do toho nechce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre