Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. dec 2010

No Filip sa mi zobudil po 2hodinovom spanku akoze vyspaty.. 😲 😠

meruska
7. dec 2010

inak aj mojalili sa tu už dávno neukázala

merikac
7. dec 2010

@mirka285 mirka pomoct samostatne nepomoze, ale ako kombinacia k liecbe je to velmi fajn,,,okrem cipku a masticky,,ktoru si pravidelne davaj, samozrejme vratane zvysenej hygieny,,su dobre vlhcene hygienicke obrusky na hemoroidy- Hemoral od fyto pharma- mne tato kombinacia velmi po porode zabrala- doniesla mi to svagrina z lekarne a odvtedy ich nosim stale v kabelke, ke mi treba aj na wcko niekde mimo domu

oriesok
7. dec 2010

baby? môžem vás aj dnes poprosiť o hlas?
http://www.dojcenskavyziva.sk/soutez_vanocni_na...
ďakujem..

merikac
7. dec 2010

@kafoditka - dik za spravu o @zrzka-e a malej Miske,,,cloveku je to velmi luto, a keby sa dalo, tak rad pomoze,,drzim im palceky celej rodine aby to zvladli a tak isto stale myslim aj na @miki060707 a drzim im palceky,nech su silni,,,,,,,,,,,,,,,,

merikac
7. dec 2010

@maxara Peti pri tvojich bruskatych fotkach som si uvedomila ako ti tehulkovanie svadcilo a ze cas neskutocne rychlo leti a vsetkym co sme tu sa nam to asi zda, ze to bolo straaaasne davno ☹((((((((((( jaaaaaaaaaaaaaaj,,ja chcem byt este tehu 😢

oacka
7. dec 2010

@meruska naša sa začala v noci budiť 2-3x s plačkaním, lebo chce hneď jesť! a vstáva o šiestej ráno s výskaním a kecaním super vyspatá...bohužiaľ jediná z rodiny. 😠 cez deň dnes spala dokopy hodinu a pol... strašne ju tie ďasná trápia.... všetko by rozkusala...keď jej dám detský keksík,tak ho prehryzne na polovicu...sa bojím,že sa udusí.

merikac
7. dec 2010

juj baby ale ste mi dali zabrat kym som vas ako tak docitala,,to je hrozne tato zavislost,,,normalne som bola nervna, ze nemam prehlad, co sa deje 😀

macik27
7. dec 2010

@mirka285 ja som tieto problemy mala keď som bola tehotná, skončilo to tak že mi museli ukončiť tehotensvo a okamžite operovať... takže po pôrode mi doktor povedal s úsmevom "gratulujem mamička porodili ste dcérku a tri hemoroidy 😀 " štvrtý mi tam nechali ževraj už by mi to nemali ako zašiť a s tým sa trápim dodnes... najlepšie zaberá faktu čípky a masť a 3 krát denne po 3 sušené slivky ( zjesť 🙂 ) a hlavne veeľa vody aj 2-3 litre denne aby si nemala problém ísť na velkú...dúfam že ti to nejako pomôže 😒

kafoditka
7. dec 2010

@oacka ja som malemu kupila detske keksy Nestle v DMke a dnes kusal do vsetkeho uplne besne a slintal, tak som mu ten keksik dala do ruky nech si zuzle. A sa mi paci, ze tie keksy sa nedrobia ale ked ho papas tak akoby sa "topil" ako nanuk, takze sa nemusim bat, ze by kusok odhryzol a zacal sa dusit.. samozrejme, som pri nom ked ho papa..

maxara
7. dec 2010

@merikac veru, je to uz taaaak davno.. ale este stale som si dost neuzila Ninku.. takze este druhe babo pocka.. musim sa dat nejako doporiadku fyzicky.. musim zacat cvicit, lebo ma dost hnusne bolievaju krize.. prakticky od porodu ☹

oacka
7. dec 2010

@kafoditka Kristína dostala nejaké Sunarky od krstnej na Mikuláša, a tie sú také krehké, mrvia sa. ale sú strašne dobré. 😀 samozrejme,že ich nechce dať z pusy. 😀

kafoditka
7. dec 2010

@oacka ja mu ich rozdrvujem do ovocnej vyzivy a celu mi ju spraska, ze mu nestacim davat do pusy 😀

oacka
7. dec 2010

najsrandovnejšia je,keď kuše do deky a hneď s hnusom vypľúva,lebo je to chlpaté. 😀

maxara
7. dec 2010

ja som dnes dala ninke banan.. akoze na olovrant, iba lizat, nedala som jej ho popuceny, ale taky cely.. a ona trubka si ho normalne po chvile, co sa ho nechcela vzdat, napchala do pusy a odhryzla 😀 najlepsie bolo, ze som jej to nemala ako vybrat, tak som ju musela otocit, nech jej vypadne a aj tak jej tam kusok ostal, ten potom vykaslala a znova sa zacala po nom chnapat.. takze bananik asi bude jej number oneee

oacka
7. dec 2010

@kafoditka no presne,ja som jej dnes namrvila do UM... dnes som ju chuderu prežrala, grckala troška, neviem, či ten odvar neni na ňu moc sýty,ani príkrm som jej nedávala,iba banán,to musí byť.

maxara
7. dec 2010

heh, kazdy toci o tom svojom 😀

kafoditka
7. dec 2010

@maxara ano ano banan boduje aj u nas 😉

kafoditka
7. dec 2010

@maxara 😀 😀

oacka
7. dec 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne,že si rozumieme,ne?

oacka
7. dec 2010

@maxara ale na banáne sme sa zhodli 😀

maxara
7. dec 2010

@oacka @kafoditka ano 😀 esteze mame spolocne slovo banan.. 😀

mirka285
7. dec 2010

akoze to ako to,ze mne nesiel doteraz net a ostatnym ano???
@kafoditka no cvicila som,ale so zehlickou v ruke...dnes je utorok,a ja utorky stvrtky necvicim,takze som pozehlila vsetko pradlo...
@macik27 kupila som si tie faktu cipky,boli ma to jak hovado...malo pijem,ale dnes som sa snazila viac....

oacka
7. dec 2010

@mirka285 malá bola nadšená z Mikuláša, čo? sedí jak veľká. 😀

mirka285
7. dec 2010

@merikac som dopadla,na stare kolena hemaroidy 😢 a to sa chodim po kazdom kakani sprchovat,ja neviem co sa mi to tak zhorsilo...mala som to aj pred tym ale len obcas,teraz ma to boli uz dva tyzdne,a to som rodila cisarakom 😕

monline
7. dec 2010

@kafoditka tak môj banán moc nemusí, striasa ho z neho, primiešavam mu ho do výživy spolu s keksíkom, tak si z neho dá

mirka285
7. dec 2010

@oacka ano dostala sunar,vlhcene obrusky a jednorazove podbradniky 😀

oacka
7. dec 2010

@mirka285 😀 😀 😀 😀 😀 jaký odrb! ale ste to parádne zabalili! 😀 ja že fajne sladkosti!

oacka
7. dec 2010

@mirka285 akurát včera som hľadala na nete tie jednorázové podbradníky. oplatí sa to? vydržia len jedno jedlo?

mirka285
7. dec 2010

@oacka to jej Mikulas tak zabalil 😀 babka zabalila vsetkym vnucatam rovnako akurat ze kazdy si nasiel v balicku to svoje....a musim vam povedat ze Linda mi dnes normalne odmietla mlieko na olovrant..len si cucla,potom ho vypluvala a proste ho nechcela vypit..tak som jej dala vyzivu a zjedla plnu misku 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre