Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
10. dec 2010

@katty17 no to musis kukat,my uz sme pravidelne divacky 😀 aspon mame o com klebetit....
@noemarta mne mala super zaspala o pol osmej ,tak som hned isla cvicit,a o pol deviatej mi ju zobudila kamoska telefonom,skoro ma drblo,nastastie 5 minut nato dosiel Gabo,tak s nou bol a zaspala az teraz akoze 😕 a rano vstavam,som sa objednala na kozmetiku lebo sa uz nemozem na ten moj ksicht kukat...

katty17
10. dec 2010

inac, ten zdenko nemal nejaky velky vyber. 😉

noemarta
10. dec 2010

@mirka285 ja som zajtra objednana u susedy, idem na depilaciu, leboooo uz vyzeram ako king kong. 😀 😀 😀

noemarta
10. dec 2010

babyy si myslite, ze su tie zeny take zufale ze sa sem prihlasia a a a hned su zamilovane a robia intrigy len aby vyhrali, alebo tam dostanu aj nejake prachy, ciiii, to mi nejak uslo na zaciatku. 😕

mirka285
10. dec 2010

@noemarta no za ucinkovanie urcite daco skasnu....

noemarta
10. dec 2010

@mirka285 ale nie za ucinkovanie, ale za to ze vyhrali???? vyhraju len toho farmara????

lela1809
10. dec 2010

😉 ahojte kocky... tak po tyzdni som tu konecne opat 🙂 najprv problemy s internetom, potom nase sidlo co nechcelo hajat a nakoniec sme mali sopliky...
a tento vikend sme na ,,svadobnej ceste,, v Skalici 😀 sme dostali od sestry svadobny dar este pred rokom a nejak sme to nestihli vyuzit... tak mame svadobnu cestu aj malou 😀
a ako prava svadobna cesta, moje oba poklady spia vedla v izbe 😀 😀

lela1809
10. dec 2010

@noemarta oni za ucinkovanie myslim 1000evri 😀 teda farmari vraj... (volali aj kamarata aby tam isiel ale odmietol)

mirka285
10. dec 2010

@noemarta jaj tak to neviem....
@lela1809 a co je v Skalici?

katty17
10. dec 2010

@lela1809 - leni, paradne si to tam uzite 🙂 co tam robite? relaxujete? 😉

katty17
10. dec 2010

@noemarta - vies ako funguju reality show. su tam aj nastrceni ludia aby robili zo show show. cize nastrceni ludia tam robievaju naschvaly...

lela1809
10. dec 2010

@mirka285 je tam hotelik sv.Michal, taky peknucky v centre mesta...neviem ako segra na neho dosla ale tusim sem chodia na Silvester... dali nam taky relax pobyt 😀
@katty17 dakujeem 😀 no baby momentalne si uzivam s vami 😀 kedze obaja chrnia vedla v izbe 😀
no dnes sme iba prisli.. zajtra mame ranajky do postele 😀 potom mam kadernicku, potom mame masaze, veceru pri svieckach a ked mala zaspi tak jakuzu so svieckami a sektom 😀 saunu.... tak sa tesim ..hlavne na tie ranajky do postele 😀

lela1809
10. dec 2010

@katty17 ja uz cakam na tu kleopatru 😀 to je riadan kocka 😀

noemarta
10. dec 2010

@lela1809 co by relaxovili, babyyyyyyyyyyyyyy, vy ste neboli na svadobnej cesteee???? tam sa fuuuuurt sexujeeee!!! hi hi aleeeee oni to uz nejak predbehli ked uz maju aj dceeerku, hi hi

katty17
10. dec 2010

@lela1809 - ked budete vo vyrivke kto sa bude starat o lauru?

katty17
10. dec 2010

@noemarta - marcelka, ja este nemam tusaka co sa robi na svadobnej ceste. cize ma mozete kludne poucit 😀

tinaki1275
10. dec 2010

baby tak ja som malej konecne vnutila Viburcol ..2x mi ho s prepacenim "vysrala" este ze najprv vysiel cipok a potom az hovienko ..a chvalabohu prikrmami sa aj konzistencia upravila 🙂)tk som si ruky vobec nespinila..no dufam ze sa mio za tri hodiny nezobudi ako vcera.. 😒
rozoberate farmara .keby ste videli toho greckeho to by ste sa nasmiali ... 😀 tu je farmarov vela..a aj takych vymakanych ze s 100 ovcami ci ziju cely rok v kopcoch a ledva je im rozumiet co hovoria ...taky dialekt maju ..a tuje uz tretia seria..uz na to ani nepozeram..inac tu sa tri pary zatial aj normane zobrali dokonca jedna pani (taka starsia ) od nas z Chanie si vybrala v druhej serii jedneho celkom symposa ktory chova kone-fakt pekne..
ozaj brutalne sa tu ochladilo na 12 stupnov!!a teraz hodinu padali krupy!!!ze ako sneh mi to pripadalo ..

noemarta
10. dec 2010

@lela1809 a to preco ste nevyuzili este pred rokom?????
ja som mojmu mm spravila taketo prekvapko ked sme mali 5te vyrocie svadby do piestan, to bolo supeeeeer, takze vam tiiiisko zavidim 😀

katty17
10. dec 2010

ty vole. ten v tej cervenej kosely sa ide uz aj s niekym brat???? ako pocuvam "VELMO SA LUBIA" 😀 a tie bozky pri tom ako tam kravy serdzia . 😀

noemarta
10. dec 2010

@katty17 aaale ty si to tiez predbehlaaaa, ved uz mas sandricku, ty tam uz ani nemusis iiiist 😀 😀 😀
jedine ak tak budete zarabat druheeee.
A ozaj, kedy bude svadba katka, mirke ideme na buduci rok v septembri a vaaam????????????????????

noemarta
10. dec 2010

@katty17 ale akurat mi mm hovori, ze uz cital, ze ju vyhnal, ze sa idu rozvadzat 😕 😕

mirka285
10. dec 2010

@lela1809 tak super,si to uzite...
@noemarta 😀 baby tento Marian to je strasny ksicht...

lela1809
10. dec 2010

@noemarta xixixix ved vidis ten seeexxx mm zaspal s malou... 😀 😀
@katty17 virivka je hned vedla...a zobraal som angelcare tak to mm prebehne ze ked sa zobudi 😀 ale ona sa nebudi do druhej v noci...a popripade vraj sa da dohodnut tu na recepcii...

robika
10. dec 2010

Ahojte tak ako pozeram toho farmara... normalne nechapem, kde uz mohli nabrat tych ludi, preboha... jeden lepsi nez druhy...

mirka285
10. dec 2010

@noemarta ako Marian vyhodil Darinu??

lela1809
10. dec 2010

@noemarta no nestihli sme...najprv v praci stale nieco...potom som bola tehu a ked sme mali uz objednane tak mi lekar zakazal ☹ no tak az teraz aj s Laurou 🙂

katty17
10. dec 2010

@noemarta - pockaj, oni sa akoze vazne vzali? a teraz sa uz rozvadzaju? to muselo byt vopred dohodnuteeeeee !!!

adelaine
10. dec 2010

Baby no fakt, to je sila...riadne ksichty su v tej show-ke 😀
ale na Kleopatru nema nikto 😀 😀 😀 😀 to som az oci otvarala..

lela1809
10. dec 2010

😀 @katty17 😀 no ten je dobry... zasnuby chysta 😀
@robika no neviem ako ich vyberali, ale kamarat je vinar a ze mu volali.... podla mna normalni tam ani ist nechceli... lebo tento vyber dost zvlastny :D ale aj tie zeny... poniektore

noemarta
10. dec 2010

@katty17 @mirka285 neviem, tak to cital, ze darinu vyhodil s farmy a ze sa rozvadzaju....
Nooo ale katka neodpovedala si, kedy bude veselka??? 😉
No to poznam, chystas sa chystas,az nakoniec sa nevychystas.... my sme chceli ist takto na babsku jazdu na welnes v novembri minul.roku a ked uz sme dohodli termin, objednali to tak ja som otehotnela, moja svagrina zistila, ze ten jej uzasny drbo ju podvadza a vyhodila ho, a tak sa to celeee zrusilo... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre