Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
10. dec 2010

@katarina7777 dobru..

strasska
10. dec 2010

Ahojte, aj ja tu strasim...lebo som sa zacitala a ked som sa spamatala, tak som si uvedomila, ze sa mi neoplati ist spat, lebo sa za chvilu krpana zobudi na mlieko a tak tu teraz sedim uz dve hodky 😠
Tak kazdy vecer sa modlim, aby sa jej nocne intervaly predlzili a dne ked ratam s tym jej 2hod. budickom, tak spi dlho 😕 😲 😲 😲

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola to mi hovor..2 mesiace som bola delegatka v Benatkach ...

monline
10. dec 2010

čau kočky
tak som tu aj ja

tinaki1275
10. dec 2010

@strasska joj vitaj tak neskoro medzi nami //tusim tu v taku hodinu nikdy nechodis..

monline
10. dec 2010

@strasska kedy by sa ti mala zobudiť? môj je už v postieľke, dúfam, že až ráno vstane

strasska
10. dec 2010

@tinaki1275 ja vacsinou uspavam, tak zadrichmem tiez, ale dnes sa podujal MM, tak som tu

tinaki1275
10. dec 2010

@monline a co 200 medovnickov s menami napecenych ?🙂)

monline
10. dec 2010

@tinaki1275 dnes vám tam padajú krúpy, aby ti nebolo ľúto, že u nás je sneh, vidíš 🙂))

strasska
10. dec 2010

@monline tak cakala som o 22.00 a druhy pokus som tipovala o 23.00. 😀 😀 😀 Tak dlho mi nespala uz dva mesiace

monline
10. dec 2010

@tinaki1275 nieee...to až zajtra...zatiaľ máme len tri plechy medovníkov, to je asi 60 kusov, ale vyžrali sme asi tretinu 🙂

tinaki1275
10. dec 2010

@strasska moja zvykla zaspat sama..teda v posledne dni sa to velmi nedari ale dnes sme ockovali (uz treti krat) a tak som jej dala viburcol ..tak zaspala..inac aj keby som ostala s nou ked sa jej nechce ,ona nezaspi ..proste sa musi uspat sama☹

strasska
10. dec 2010

najhorsie je, ze som nebola prilozit, 100% mi vyhasne 😠

tinaki1275
10. dec 2010

@monline uzasne a to sme bol akurat v aute..mala sa od strachu az rozplakala.. 😕 chuda este nic take nevidelo..problem je ze totu poskodi olivy a aj mandarinky a pomarance..

monline
10. dec 2010

@strasska inak- ked mi zaspí o ôsmej a okolo 23ej či polnoci vidím na ňom, že je nekľudný a rozhadzuje rukami, dám mu prso..napije sa, upokojí a spí ďalej...odkedy má zuby, je taký nepokojnejší, tak takto predchádzam tomu, že sa o pol druhej zobudí s úsmevom a chuťou hodinu sa hrať (lebo aj to sme párkrát zažili)

tinaki1275
10. dec 2010

@strasska tak mozno svita na lepsie casy🙂)a prespi celu noc..

strasska
10. dec 2010

@tinaki1275 no ona predtym tiez nechcela zaspavat so mnou, ale posledne dva mesiace to isti prso abo fit lopta...
a este na tej fit lopte s nou nemoze skakat MM,a le musim ja. Ked ju zoberie on, tak sa mu bud zacne rehotat a gagotat, abo reve o 106...takze de facto musim nabehnut ja

tinaki1275
10. dec 2010

@monline napis mi recept mozno upeciem aj ja..

strasska
10. dec 2010

@tinaki1275 cosi 😲 tak na celu noc som nedozrela este ani ja nie Julka 😕 😕 😕

monline
10. dec 2010

@tinaki1275 http://www.facebook.com/editaccount.php?languag...
neviem, či sa ti podarí dostať do tohto albumu, ale skús...to sú krúpy, ktoré padali u nás v lete (v ten deň ma vzali do nemocnice s vysokým tlakom)

tinaki1275
10. dec 2010

@strasska joj to je zle..uz si zacina presadzovat svoje..nasej je jedno ci ju ukladam ja alebo mm..ked sa jej nechce spat tak ju neulozi nikto 😖

strasska
10. dec 2010

nas Misko prespal prvu noc celu na 18 mesiacov a u Julky sa pripravujem na rovnake obdobie a iba v kutiku duse dufam, ze sa to podari trosku skor 😎

tinaki1275
10. dec 2010

@monline no tak toto je sila..to by tu neostali ani grepy na stromoch ....tu tobolo male ako hrach ale aj tak sa o tom bude hovorit este mesiac..

strasska
10. dec 2010

@tinaki1275 ona na neho nie je zvyknuta, proste citi, ze to nie som ja. Ale moj MM sa na 100% postara o maleho, uz mi ho prinesie iba do izby...da mu veceru, okupe, oblecie, pomodli...no proste parada 😉

strasska
10. dec 2010

@monline dik za tip, hned ukladam medzi oblubene 😉

tinaki1275
10. dec 2010

@monline dik uz som ho okopirovala..

tinaki1275
10. dec 2010

@strasska ka to je dobre..moj to necha na mna..je taky utahany ze sa snou akurat vie blaznit ..a vsetka robota je na mne.. 😠

monline
10. dec 2010

@strasska kedysi ked mal koliky (resp. pôsobil tak, ale asi sa chcel len nosiť), tak som nadskakovala, kolísala, chodila s ním, uspávala ho na rukách..potom už zaspal aj ked som bola posediačky a kolísala, cez deň zaspal kolísaním v kočíku..ale občas zaspal pri kojení, alebo sa aspoň tak chvíľu tváril, tak som sa zamerala na to, aby sa to zaspávanie opakovalo v zhruba rovnakom čase a rovnako..takže teraz mi stále zaspáva na mojej posteli so mnou, pritúli sa, potom, ked vidí, že som stále pri nom, tak si nájde pohodlnú polohu a zaspí

monline
10. dec 2010

@tinaki1275 ja som sa bála, že sa nám rozbijú strešné okná, to boli strašné rachoty..rozmer vajec, aj pár veľkých ako tenisová lopta sa našlo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre