Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
10. dec 2010

@monline vidis mozno aj v tom je problem, ale ked ona niekedy potiahne doobedu 3 hodinky a niekedy len 90 min. a podla toho sa odvija aj jej dalsi spanok...takze niekedy mi uz o 7 reve od unavy a inokedy mi o pol 7 este len vstane z poobedneho spanku 😒

monline
10. dec 2010

@strasska mne sa teraz malý budí pred ôsmou a už nezaspí, tak zaspáva zhruba o pol jedenástej a spí hodinu, dnes 1,5hod..a potom spí od druhej do piatej..a večer po siedmej sa pripravujeme na spánok, o ôsmej zvyčajne spí

robika
10. dec 2010

@strasska ja to mam podobne ako Ty, nespi kazdy den rovnako a potom cez den neviem zaviest system... akurat rano vstavame vzdy o 7.00, o 10.00 uz spi (po hodine uspavania), no a potom to je vzdy ine, niekedy potiahne 2,5 hodinky to je vtedy idealne, ale niekedy iba pol hodinku a potom mame uz rozburane uplne vsetko... akurat kupanie mame vzdy okolo 18:30, potom cicik a potom buvanie a v noci sa zvycajne budi kazde 3 hodinky (obcas aj castejsie) aj teraz vstane za takych 10 minut 🙂

tinaki1275
10. dec 2010

@strasska my mame stabilny denny spanok uz od tretieho mesiaca ,a tak som si myslela ze uz sa prakticky nemoze stat nic ani s tym nocnym ..ale prd...mne spipoobede od po l stvrtej aj do pol siedmej a tak ju ukladam na vecer az okolo desiatej ..a niekedy spi hned a niekedy vyvadza aj 3 hodiny ☹
@monline mne sa taketo katastrofy pacia....ale mne nema aku urodu znicit tak mi je to relativne jedno 🙂)

robika
10. dec 2010

@monline ten recept na medovnicky, co si sem dala, si teraz robila? aj ja by som nejake skusila len nemam recept... joj uz ideme papat.. maly je hore... dobru noc prajem

bambola
10. dec 2010

ja poraziiiiiiiiiiiii, zase sa napapala, stale ju vsak hadzalo, rukami nohami, smaozrejme zase sa prebrala usmev na mna, teraz mi ogrcala ruku ale ked ju davam odgrgnut tak nic 😠
navyse nam tu po pozemku behaju srnky cico tak sa psy idu aj zblaznit a vystekuju ako zmyslov zbavene.
dala som malu na brucho tak iba drzi na rukach a pozorne cita co pisem 😀 😀

tinaki1275
10. dec 2010

baby ak by som nahodou neodpovedala tak mi dosiel kredit na net..som napojena cez mobil ..tu je to strasne lacne cez system a la carte a dost rychle tak to vyuzivam v poslednej dobe..akuratze za 1eur mam 250 MB a tie vyuzivam uz tri tyzdne a raz urcite skoncia a mam citak ze to bude coskoro .. 😒

strasska
10. dec 2010

@monline
@robika
@tinaki1275
no u nas je hlavny problem rano, lebo ona by mozno aj pospala, ale Misko ju zobudi...a najlepsie spi v kociku, ale ako sa skor stmieva, tak vecer uz nechce pospat dlhsie.
Ja sa priznam, ze to nocne vstavanie velmi neriesim, lebo jej dam prsnik a ona spi...ja som si s Miskom uzila ovela horsie veci, tak som voci nej benevolentna 😀

monline
10. dec 2010

@robika dobrú noc, daj papať hladošovi

strasska
10. dec 2010

@bambola joj tak grcanie mi ani nespominaj...nasa strasne vela grca, polka postele je od nej mokra a najradsej mam, ked sa v polospanku pretaca na brucho a niekde na pol ceste zalomi 😀

strasska
10. dec 2010

zienky ja idem tiez, uz som to riskla a aj som bola prilozit a uz ma stipu oci.
bru noc 😉

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola no to je potvorka..to uz ale prehana nie? a nejdu jej zubky ? alebo je proste nocna sova ako ty?

tinaki1275
10. dec 2010

@strasska dobru 😉)

monline
10. dec 2010

@bambola ahoooooj, maťkaaaaaaa...kukuč krásne dievčatko, ty tu nakúkaš mamine čo píše? a ktože bude krásne spinkať?
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😝 😝 😝 😝 😝

bambola
10. dec 2010

@strasska no nasa nastastie len ked neodgrgne. ale teraz som uz z nej fakt nervna, vyzera ako keby dnes v noci ani nemala spat a to pritom vstala o 18h. mala trosku posunuty poobednny spanok a spala aj dlhsie ale ziadna tragedia a nepredpokladala som, ze teraz bude tak dlho hore vsak od siestej je to uz sest hodin 😠

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 ja jej dam takej nocnej sovy.....na to ma este cas 😠
kurnik sopa, takymto stylom to nestihnem ani zopakova 😒 nieto este nejake veci podocitovat 😠 😠

bambola
10. dec 2010

@monline nezabera 😀 ale cita dalej aj ked uz je unavena a obcas da hlavu na matrac 🙂 ved ja ju ukonickujem pekne k spanku 😉

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola o hold mozno ta chce takto podporit😉)ze aby si sama nebola hore..o ktorej to zajtra mas?

bambola
10. dec 2010

@tinaki1275 rano o deviatej 😒

monline
10. dec 2010

@bambola chúďatko malinkaté ospalé..6 hodín je moc, musí byť tak unavená, že práve preto nevie zaspať

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola oj joj..skoro ..tak hadam keby ze ti zaspi do polhodky este mas take 2-3 hodinky a potom spat ..no sranda to nie je..a to si s malou sama?

bambola
10. dec 2010

@monline mon praveze ma celkom aj dobru naladu
@tinaki1275 som pisala ze uz prisiel za nami aj mm ale vecer strazil asi hodku a pol , potom, ze chce papat tak kym som ju nakrmila tak on uz spal. do riti, ja viem, ze ma v praci vela a nema to tam lahke a ze je unaveny, ale chcela som len tuto noc resp vecer. ved by som mu cely vikend dala pokoj. ked je to nahovno s tou jeho pracou, no skoda reci, proste nemam to srdceho ho zobudit

tinaki1275
10. dec 2010

no nieco sa mi tu seka s netom ...idem prebrat mm ,zachrapal na gauci vedla mnaa rano vstava o siestej(zase robi sobotu aj nedelu )a idem aj ja zalahnut..

monline
10. dec 2010

@tinaki1275 tak sa dobre vyspite všetci, sladké sny

tinaki1275
10. dec 2010

@bambola ale mala by si ..to je na figu ..ved ty mas zajtra skusku tak snad by sa mal tolko obetovat.. 😠 nechcem byt zla aj moj toho ma vela ale velakrat ho proste aj v noci zobudim ked uz nevladzem..len ho na to nenauc lebo to potom budes mat fakt tazke..

monline
10. dec 2010

@bambola máš to náročné..ale- možno by si mala zhasnúť a pospať si..a vstať ráno skôr a vtedy si to prebehnúť..kedy ti vstáva malá? šlo by to?

tinaki1275
10. dec 2010

@monline dik aj tebe 🙂)

bambola
10. dec 2010

@monline mon ja nedokazem rano vstat, co sa tyka malej tak by to slo len ja sa k tomu nedokopem, navyse ja som rano taka ako mechom udreta. ja radsej potiahnem noc a potom dam kratsi spanok.
@tinaki1275 ja viem ☹ len ty nekojis tak sa aspon nemoze vyhovarat ze on nema prso. ale u nas je to take ze ked sa malej nieco nepaci a mrnci tak "na,chce prso" 😠 ale zase nemozemm povedat ze sa nestara aj sa vie postarat, sak aj ked budem v skole 😉 vyzera ze uz kazdu chvilku zaspi. dobru a pokojnu noc vam prajem

monline
10. dec 2010

@bambola tak aby rýchlo zaspala a ty si sa mohla učiť..inak ani mne to ráno nešlo..pokusy boli, ale neprinútila som sa

bambola
10. dec 2010

@monline uz 🙂 dakujem, uz sa mi podarilo aj urobit hluk a spala dalej tak snad uz bude az do rana. no idem citat. dobru noc prajem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre