• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@katty17 ale zo zaciatku aj ona zjedla tak ako Sandricka a zlom nastal az ked som dala tu hippku s ryzou,ta jej velmi chutila tak som jej davala tyzden take co obsahuju ryzu a takto neuveritelne sa ni rozjedla..ona je schopna zjest na olovrant uz celu tu velku vyzivu :confused: do Sopone idem ku kamoske,tak sa tesim :wink:
14. dec 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY - v ponuke su este posledne kusy pancusiek pre nase deturence. su vazne dobre, teplucke.@maxara - ste s nimi spokojnucki?
@lela1809 - leni, tebe posielam zajtra ruzove, cervene a bleducke.
kuknite si fotecky:
14. dec 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak vidim,ze ozaj su tie nase deturence vsetky asi rovnake.aj moja sa v postielke kruti dokola a pomaha si mriezkami.uz sa mi aj zacala prevalovat z bruska na chrbatik aj opacne.a tak sa rozpapala.uz sa naucila papat,papa ako 5 rocne dieta,tak jej chutia prikrmy.zje aj 100 aj viac by zjedla,keby som jej dala :slight_smile:
14. dec 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska
je to mozne ... ucila som cvika z analyzy a zo statistiky :slight_smile:
14. dec 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha, teda určite sme sa aspoň stretávali..... za nič na svete si ale neviem spomenúť s kým som mala cviká zo štatistiky, ale tuším s neakom mladou babou a mali sme ich v botanickej...ale analýzu som mala cviká s Ohriskom
14. dec 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska
nie si spoluziacka mita klasovskeho?
14. dec 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 ja som ti chcela napisat, ze ci mas este pancusky, lebo by som potrebovala :slight_smile:napisem ti ip
14. dec 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse nie...neviem či si pamätám dobre ale marí sa mi, že sa volala Inga neviemaká :grinning:
14. dec 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - mati este ich par mame. ale tie cervne, ruzovo biele a bleducke uz posielam Leli :slight_smile: inac niektore su aj take trosku vacsie, cize aj o take dva mesiace budu dobre :slight_smile:
14. dec 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 jaaaaaaaaaaj, tak som ti napisala ip a samozrejme tie cervene :grinning:
tak mi mozes tie tmavo ruzove a ktorekolvek blede (tie s bruzovymi bodkami alebo tie s tymi malymi postavickami)
14. dec 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze toto sme my : )
14. dec 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - mati, tak ked nam pridu tie husenicky, sa stretneme a prinesiem ti pancusky. vyberies si nazivo. :slight_smile: este sa opytam krsnej ci ma v obchode nejake :slight_smile:
14. dec 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 fiha,jaka ohoz,to kde si zobrala?chutne ste :slight_smile:
14. dec 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri to som nakupila v tych skladoch :slight_smile: normalne sa zo mna stal zensky mikulas :grinning:
14. dec 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 vsak vyuzijes este aj dalsie roky,Risi moze robit Mikulasa :grinning:
14. dec 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - tento krat sme boli bez risiho na mikulasa. bol strasne chory :( tak hadam na dalsieho si to vynahradime :wink: si ho predstav v tom ohoze , aj brada je k tomu. ale to som uz nemala odvahu si dat :grinning:
14. dec 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 dobre, super
uzasne ste, musim aj ja malej kupit nejaky vianocny ohoz :wink:
14. dec 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - lutujem ze som tam malej nekupila za par eur mikulasky ohoz ako je kabatik s kapuckou s opaskom a gaturky :(
14. dec 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - lebo taky ohoz som videla v mothercare ale za 25 eur. skoro som odpadla :(
14. dec 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute fesandy :slight_smile: ja som bola rano na UPSVaR, teraz pijem kavicku a filip bojuje v postielke. Je tak unaveny, za ma oci ako pomlcky ale demolovat postielku este stale vladze..
@katty17 to je super, ze budes jazdit, ja sa stale neviem dokopat, vyhovaram sa momentalne na pocasie, ved ja som to nase nove auto este nesoferovala :angry: :angry: ale uz naozaj musim zacat, lebo totalne vyjdem z cviku..
Peto mi ide vymenit telefon, ten dotykovy bol len pekne blby napad :unamused: co dnes varite? My mame vytiahnute kuracie prsia len nevieme co s nimi..
14. dec 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola @mirka285 a vlastne vsetky, planuje niekto z vas zacat po novom roku chodit na detske plavanie do devinskej? mirka tu raz davala link.

a este prosba, nepoznate nejaku stranku, kde su nejake riekanky a detska gymnastika pre deticky? chcela by som najst nieco nove, co by riska zaujalo a uz dva dni hladam na nete a nic neviem najst ;(
14. dec 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka @meruska velka vdaka :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky! uspávať cez deň moju malú je super! musím totiž zaspať s ńou. :grinning: :grinning: :grinning: takže už mám hodinku a pol za sebou. ona ešte spí. :grinning:
14. dec 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka aj my už máme doobedný spánok za sebou..25 min :grinning:
14. dec 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooo to dnes ziadna nic nevarite????
14. dec 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 Risi v tom bude vyzerat ako naozajstny Mikulas :grinning:
@luludi ja nechcem ist do bazenu lebo v momente nieco dostanem,som nato strasne nachylna,ale mozno nahovorim Gaba,lebo malej sa vo vode strasne paci...
14. dec 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja nevarim,som pozvana...
@meruska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás sa to strieda. pár dní spí ako dudek a potom nič.

@kafoditka včera bolo lečo,dnes bude nejaké kuracie mäsko s ryžou.... a odvčera perfektná zemiaková polievka nakyslo.
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok