• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@luludi no ja hladam nejake plavanie ale to v dnv som si nevsimla :confused: skor som rozmyslala nad ruzinovskou poliklinikou lebo by sme sa mohli vozit s mm aspon jjednym smerom :wink: ale ak by sme sa dohodli a chodili spolu do dnv tak by to mohlo byt super, navyse to je tuto za rohom :wink:
14. dec 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka kafko ja cordon bleu :wink: s hranolkami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 zlaté ste.. :grinning: malá aká okrúhla! to už asi len moja a Linda trvajú na modelingu. :grinning: :grinning: :grinning:
ten mikulášský oblek majú za pár korún v hypernove, teda spoň zvykli mať.
14. dec 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka paradajková polievka a tvarohová žemľovka s hruškami
14. dec 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - sandricka je uz predsa sedem kilova slecinka :slight_smile:
14. dec 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola cordon blue...mňaaaaaam! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vlastnoručne robený? nie polotovar? joj,možno aj ja spravím....v nedeľu neboli rizky, tak by mohli byť dnes.
14. dec 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 vidno,vidno, veľká kočka to je! :slight_smile:
14. dec 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - my sme vcera robili zapecene zemiaciky nakrajane na kruzky s kuracim maskom pokrajanym na rezanceky. zaliala som to syrovo sampinovou omackou, posypala kukuricou a zapiekla. bolo su take stavnate, rychle a chutne. nakoniec to mozes posypat syrom a este na chvilu zapiect. mnam :slight_smile: k tomu sa hodi aj kysle a aj cerstvy salatik :slight_smile:
14. dec 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola http://rolando.sk/aqua-baby/ skus pozriet.. ved to, ze je to blizko, ja nemam vodicak, takze ruzinov a petrzalka su pre mna dost od ruky :(

@kafoditka: z kuracieho mozes urobit napr. paprikas: opecies masko, sladka paprika, kysla smotana a hotovo, alebo pridas sampiony,sladku smotanu a hotovo. Alebo pridaj trochu wokovej zeleninky a pecene zemiaky. Alebo opec kuracie kusky, daj na salat zeleny, trochu paradajok, kukuricu napr. a polej roztopenou nivou alebo nejakym podobnym syrom - to je velmi dobre
14. dec 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi , @bambola - baby tiez hladam co najvhodnejsie mieste pre nas na plavanie. :slight_smile:
14. dec 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi - to rolando vyzera naozaj fajn. aj ceny sa celkom daju. s tymi zlavami je to dobre :slight_smile:
14. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse dakujem :dizzy_face:
14. dec 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka
my sme mali cez vikend toto a bolo to fajne

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15559
14. dec 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse bola tam nejaká Inga vtedy? alebo si pletiem predmety?
14. dec 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 @bambola - ano, cenovo je to tiez fajn :slight_smile: keby sme chodili spolu, bolo by nam veselsie :slight_smile:
14. dec 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm... teraz som hladna :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka jasne, ze rucne robeny :wink: ani som nevedela, ze existuje taky polotovar :confused: ale pekne si nakrojimm bravcove rezniky a do toho to popcham, iste da sa aj z kuracieho alle ja som bravcovaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dec 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kocky :dizzy_face: z vasej ponuky si vyberam
@merusk-ino a
@katty17 kino menu :slight_smile: :slight_smile: Kati idem spravit tu tvoju rychlovku, si mi narobila chute :wink: dufam, ze mam niekde schovane sampiony..
14. dec 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 co vsetko si dala do tej omacky?
14. dec 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v KE krásne modrá obloha,slnce svieti,sneh praští. tuším ma mirka totálne preorientovala... z leta na zimu :wink:
14. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka dúfam že tak bude krásne i zajtra :wink:
14. dec 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - olivovy olej, orestujes cibulku, hodis nakrajane sampinony, posolis. potom prihodis rozne druhy syru . na ake mas chut. vyborna ja kombinacia bambino a niva. a este sladku smotanu.. :slight_smile:
inac ak by si mala doma od maggi v prasku "zapecene kura sampinony a syr" tak to je uplne ze mnam :slight_smile:
14. dec 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 dakujem, tu zmes od maggi nemam ale nevadi...
14. dec 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska presne na to som myslela! a ešte na punč. :grinning:
14. dec 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moja,tak ja som uz osprchovana,oblecena,o dvanastej vyrazam z domu...juj strasne sa tesim,idem k mojej koegyni s ktorou som robila,a strasne sme si rozumeli,asi preto,ze je blizenec,narodena den predomnou :confused: a po ceste beriem este druhu kolegynu...bude sranda dnes,dame sektik,rano mi volala ta druha kolegyna,ze ci to teda plati,ja ze jasne a ona,ze nezabudni zobrat malu :grinning: akoby som ju mohla zabudnut?
14. dec 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ta stranka je vazne super :slight_smile: vdaka
14. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tak nech to vyjde! znie to ako super deň! :wink:
14. dec 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, boli sme na kontrole u ortopéda. Nejako sa mu nevideli kĺbiky na nožičkách tak sme museli ísť dnes znova na kontrolu. Kázal nám baliť doteraz na široko na noc. Ale že to už je celkom dobré. Že nás ale chce ešte o mesiac vidieť.
A dnes sa mu to nepáčilo, tak nás poslal na RTG - tam nám urobili oničom snímok, videl dobre len jednu stranu. A že sa mu to veľmi nepáči tak nám dal takú abdukčnú perinku a mám mu to dávať 24 hodín denne. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Debil, nie že by mu to dal už skôr, keď sa mu niečo nepáčilo, ale až teraz, keď sa už malý učí pomaličky sedieť a stále sa prevaľuje z chrbátika na bruško - lebo sa mu veľmi páči na brušku. A teraz sa chudáčik nemôže. A že až za mesiac na kontrolu. No hrozné....... To si ani neviem predstaviť ako v tom môj zlatúšik celý mesiac vydrží. :angry: :angry: :angry: Plačem ako malé decko :cry: :cry: :cry: :cry:
Najradšej by som išla k nejakému inému ortopédovi na kontrolu.
14. dec 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 - tak skus naozaj ineho ortopeda ak si si neni ista. za to nic nedas !!! radsej akoby si si nemala byt ista a mala by si byt z toho nervozna. bezkajte.
14. dec 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok