Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
20. dec 2010

@maxara dobre ranko,no vidim,ze dnes si uz lepsie naladena 😉 aspon budes mat zmenu trosku popri materskej a budes moct vymyslat a rozmyslat,ja na taketo zariadovanie nemam absolutne talent,ja mam len predstavu ale doladit by to musel niekto iny...ja vlastne vobec nemam umelecke vlohy ☹

zuzik1983
20. dec 2010

ahojte 🙂
tak my sme hore uz od pol siestej,vlastne ako kazde rano 🙂
velmin krasne stromceky mate,ked som ich videla,normalne som mala chut si aj ja postavit,lenze my staviame az den pred vianocami alebo na vianoce,tak musim pockat 😒
a aj deturence su krasne v tych obleckoch,od dnes ich maju v lidli v akcii,asi malej kupim,aj ked je to trosku zbytocne podla mna,ved to ani moc neponosi,ale tak na tu paradu 🙂
inak pridala so do albumu foto,take vianocne,manzel sa hral, ak chcete kuknite 🙂

maxara
20. dec 2010

@mirka285 ale co to hovoris.. ved mas vkus, to su vlohy.. akoze kazdy nejaky ma, ale niektory maju proste lepsi.. asi budem musiet dnes ist do BA, kvo9li tomu pasu na brucho, tak vybehnes so mnou?

kafoditka
20. dec 2010

Bre ranko 🙂 My sme spali do 8:30 🙂 Dnes mi treba ist na postu a do DMky, navarene mam... dostala som rano kramy a je mi nejak slabo, toci sa mi hlava.. 😒
MAXI super, mozes sa plne realizovat, ja som v tomto podobne ako Mirka.. keby som mala zariadovat holobyt, tak este pol biedy ale holodom - to by som urcite nevedela co a ako.. skor si viem nalistovat niekde v casopise a povedat , ze takto sa mi to paci ale najskor by som si musela nechat poradit.. viem, ze sa mi paci drevo a teple farby ale zariadovat dom od piky by som sama urcite nezvladla...
A nie, nerysuje sa nam byvanie-bohizial 😔 ved som pisala, ze keby sa stastie unavilo a sadlo by na nas... ale to asi tazko..

mirka285
20. dec 2010

@maxara Peti v pondelok cize dnes nemozem,... ☹

maxara
20. dec 2010

@mirka285 no skoda, akurat som tam volala, a ze hodinu a pol to trva, kym to usiju, cize sa tam budem musiet niekde poflakat 😒

mirka285
20. dec 2010

@maxara ved mrknes pri najhorsom este nejake darceky...mne dnes pride jedna zasielka,takze chcem byt v Devinskej,a inak som zistila ze tento tyzden total rychlo ubehne,treba mi este pobalit darceky co sme vcera pokupili,musim este nieco napiect a navyse som zistila,ze tnto tyzden som este aj objednana na moje depilovanie bokombrad...takze do Vianoc mam toho dost este..

bambola
20. dec 2010

Dobre ranko,

stromceky mate nadherne, vsetky do jedneho kazdy ma svoj osobity nadych 🙂
tak ja kedze je mm chory som na tom ziskala a mam auto 😀 takze ma caka nakupovanie darcekov, stromcekov, svetielok a neviem coho a potraviny samozrejme. upratovat asi budem skor zajtra, dnes chcem vybavit behacky.
musim ist zhanat ten umely stromcek, vraj v auparku maju, neviete o tom nieco?
inac este su trhy na namesti?
no idem do sprchy kym mala este drieme. smrdiiiiiim 😠

bambola
20. dec 2010

@katty17 @luludi a ostatne 😉 ozvite sa , ze co a ako 😉

noemarta
20. dec 2010

caute babule,
ja uz mam rannu prechadzku za sebou a teraz krpana spi vonku, akoze ona mi total odmieta spat vnutri 😖 😖
ked sa zobudi idem s nou do avionu reklamovat tie blbe svetielka, a pak by som chcela piect, ved ten cas letiiii..

luludi
20. dec 2010

Dobry den z Dubravky prajeme,

moje drahe dieta ma rano zobudilo naozaj originalnym sposobom, pod pyzamom si rozoplo plienku a nasledne sa rozhodlo cikat.. a este sa na tom aj patricne zabaval... 🙂

My zdobime stromcek vzdy 24.12., tradicia. Vyzdoba je ladena do zlato-cervena - tradicia. a NEPOZERAME mrazika - tradicia ;)
Uz mame aj schvalene vianocne menu lekarom: teda 24.12. hovadzi vyvar so zeleninkou, losos na pare, zemiaky a brokolicova omacka
25.12. dusene kuracie maso (mm rezen) so slovenskym salatom
26.12. kapustnica s hribami a zemiakmi (ziadna klobasa ani udene)

Mnam mnam.

Pisete rychlo, nestiham vas docitavat .. no

katty17
20. dec 2010

@bambola - ja som tu len na minutku, kuknem maily a risi berie notebook. cize ak sa dohodnete cinkni mi prosim. mam u seba pre teba a aj pre luludi tie vecicky. co takto keby som vam to dala zajtra alebo v stredu? potom uz nemozem.

lela1809
20. dec 2010

@mirka285 ja tiez mam navarene od vcera 🙂 nastastie 🙂 asi pojdem na prechadzku po nasej ,,uzasnej dedine,, 🙂 Laurinka spala do siestej a potom sme si ju dali k nam do postele a snazili sa uspat 🙂tak potiahla do pol osmej 🙂
@maxara tak to je pekne 🙂 sa tesim ako budes zariadovat 🙂
no myslis asi tatianu 😉 tam si aj ja kupujem spodne...od kedy som bola tehu tak som musela pokupit bavlnene gatuse 😀 tak vsetky som tam nakupila... pojdem tam mrknut...kupim mu aj take bavlnene a chcem aj nejake vesele 😀 minuly rok som kupila take mikulasova v atlantic 😀

lela1809
20. dec 2010

@noemarta ani nam nechce spat vo vnitri...tiez musime najprv na prechadzku a ked stoji kocik tak sa modlim aby aspon chvilu spala 🙂 teraz zaspala vonku v kociku...tak ked zacne kricat musim letiet prechadzat sa aby spala aspon dve hodky 🙂

kafoditka
20. dec 2010

Baby tak teraz mi volal peter, ze 24.12. mame 11 ludi na hoteli a je otazne, ci budu chciet veceru, takze ich musi cakat do piatej v praci... 😲 😲 😠

lela1809
20. dec 2010

vnutri 😀 😀

lela1809
20. dec 2010

@kafoditka jaaaaj tak to je hroza.... nevedia byt doma????? 😨

kafoditka
20. dec 2010

@lela1809 to su podla mna urcite nejaki zidaci alebo cinania, co sviatky nemaju... jaaaaj nejdem sa rozculovat hned zrana, aj tak mi je uz zle z kramov... 😖

maxara
20. dec 2010

@lela1809 asi ano, asi myslim tatianu. a ja mu tam prave take vesele kupujem.. 🙂

@kafoditka no tak stastie by mozno aj sadlo, ale ako to poznam z vlastnej skusenosti, treba pre te zacat robit totalne maximum a az ked sa dost snazis a myslis si, ze si v koncoch, az potom to stastie na vas sadne 😉

@mirka285 to nevadi.. tak inokedy..

@bambola ja idem tiez nieco pokupovat.. akurat, ze beriem Ninku, lebo mm je zase pan dolezity a ma veeela roboty do roboty a on by ju strazil tak, ze by lezala pod hrazdov s rukami po lakte v puske a on by robil.. a az plac by ho donutil ju poriesit ☹ tak som sa rozhodla, ze ho sereme a idem tam s nou.. je to pri milde, cize pojdem na trh kuknut.. budem mat asi 2 hodiny cas a vooobec nemam predstavu, kam by som zasla 😒

bambola
20. dec 2010

@katty17 katy zavolam ti ale tiez sa mi najviac pozdava zajtra alebo stredu

lela1809
20. dec 2010

@maxara blizko mileticky je apollo busines centrum a tam zboku je taky pekny obchodik so satkami a svieckami a tak 😉 len neviem ako sa to tam vola ☹ ani ti to neviem nejak vysvetlit ☹ ja som tam segre kupila taku peknu kabelku

kafoditka
20. dec 2010

@maxara ano Peti, mas pravdu..maximum sa pre to zacne robit, ked nastupim do prace, cize za takeho 2,5 roka....ak dovtedy nieco nezdedime 🤐

bambola
20. dec 2010

@maxara maxi ja tiez berem moju nadhernu lebo vsak mm je chory. som zvedava ako idem trepat vianocny stromcek do kufra s dietatom v manduce. ja urcite idem do auparku kvoli tomu stromcu a ak nezozeniem tam tak hornbach ale urcite musim este avion a ikea, tak ak sa chcete nejako pripojit mi to nevadi ale na namestie pojdem asi az zajtra lebo pri obchodnej si mam ist nieco vyzdvihnut a dnes to este nemaju az zajtra tak to vezmem jednym vrzom, lebo ja zvyknem parkovat v auparku ked idem do mesta

lela1809
20. dec 2010

@kafoditka si viem predstavit...my sme zhanali pred 3rokmi bytik... a nakoniec Dankova babka nam dala kusok zo svojej zahradky a tak sme si postavili maly domcek... inak by nebola sanca... tiez sme zauverovany a robili sme ho svojpomocne... inak sa nedalo... drzim palec aby na vas stastie sadlo 😉

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka Domi ale tak robi v hoteli a bohuzial vsetci nemaju Vianoce ked my...mal si to zariadit tak aby ma volno kedze su to prve Vianoce s Filipkom a rodinkou 😒 bohuzial mame taketo povolanie,nie sme jedini,ktoi robia cez sviatky,ja si pamatam,ze za cely zivot som mala volno na Silvestra mozno dva krat ☹

mirka285
20. dec 2010

@luludi a u nas Mrazik musi byt,ja by som to neprezila keby ho nedavali 😕 Gabo sa mi smeje lebo on to este nikdy neviel cele,ale ja MRAZIKA jednoducho zboznujem 😀

lela1809
20. dec 2010

@mirka285 ja zboznujem S tebou mne bavi svet 😀

mirka285
20. dec 2010

@lela1809 moze byt,Matysek nema chybu 🙂

maxara
20. dec 2010

@bambola Bambi, ja na teba ani nemam cislo, keby som sa aj chcela pripojit ☹ ale ja tiez dnes nejdem na trhy, tiez by som chcela kuknut ikeu a mozno jysk.. ale asi az po tom, ako dostrasim tam pri milde.. 😒

maxara
20. dec 2010

@mirka285 @lela1809 ja si rada pozriem s tebou mne bavi svet, ale uz mi to zacina liezt na nervy.. mm sa pri tom smeje vzdy ako keby to videl prvy krat a ja uz poznam pasaze naspamat.. cize...
a mrazik.. tiez neviem, ci som to videla uuuuplne cele od titulkov po titulky..ale videla som ho po kuskoch celeho aspon 300x 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre