Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
20. dec 2010

@kafoditka no mozno by nebolo naskodu zacat setrit, nech mate nejaku hotovost zo zaciatku.. 🤐

lela1809
20. dec 2010

@maxara no ja sa smejem asi ako tvoj mm a aj ked to viem uz na spamat 😀 no cvok som 😀 a to nehovorim ako sa smejem pri slnko seno... Danko uz nema sil mi odporovat ked to ide 😀
@mirka285 no matysek je uzasny

kafoditka
20. dec 2010

@maxara Peti, bude lepsie, ked si to povieme potom sukromne a vysvetlim, co je vo veci..

maxara
20. dec 2010

@kafoditka jasneee, ved ja nechcem rypat.. len tak, ze stale snivas o vlastnom ale podla toho co pises, tak to nevyzera, ze by ste po tom naozaj tuzili.. 😒 teda podla seba to hodnotim..

maxara
20. dec 2010

@lela1809 😀 😀

luludi
20. dec 2010

@bambola @katty17 utorok alebo streda je fajn 🙂

@mirka285 @lela1809 - s tebou mne bavi svet luuubim a princeznu z mlyna a male zeny a harryho pottera - to na vianoce musi byt ;)

blahozelame k vsetkym novym zubkom ;)

@lela1809 krasna fotka

@maxara: joooj tm mi obcas pripomina mm, ale ze neskutocne
@monline: mne by sa zase pacilo mat dom, ktory by mal nad obyvackou tak vysoky strop, ze by sa tam dal vyrobit, cosi ako loft alebo kvaziposchodie a tam by som chcela mat kniznicu na celu stenu a pohodllneho usiaka na citanie ;) napisala som to zrozumitelne? 😕

kafoditka
20. dec 2010

@maxara prave preto ti hovorim, ze na to treba vysvetlenie..

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka mna minule napadlo,ze svokrovci co maju tu zahradu,tam keby si oni nieco zrekonstruovali alebo vy?

monline
20. dec 2010

@maxara to je super výzva- zariaďovať kamošovi dom...ja som raz kamarátke riešila dom, ona kúpila hrubú stavbu poschodového domu, ktorý mal mať na prízemí reštiku a hore pár izieb ako hotelík..ale susedia nesúhlasili, tak majiteľ to predal a kamoška ma požiadala, či jej pomôžem rozmiestniť priečky, schodište a voda s odpadmi boli dané, okná..ale vchod len spredu cez veľké presklenie- navrhla som jej to, bola veľmi spokojná..🙂
a náš dom som tiež vymyslela sama, je projektovaný ako dva samostatné dvojizbové byty, hore pre niku, dole pre nás..to som netušila, že príde Danielko 🙂

monline
20. dec 2010

@luludi úplne jasné mi to je...🙂 to by bolo pekné...len či by sa tam aj dobre čítalo? či by tam nebol ruch z obývačky?

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 ved my by sme tam mohli zacat stavat aj zajtra..ale je to trochu zlozite a ja tam nechcem ist, lebo je to tatalny zapadakov, jazyk len madarcina, a rano ked nevystartujes pred siestou do BA, tak nemas sancu sa dostat nacas alebo trcis v hodinovej zapche, cestou spat to iste, kedze je to smer Rovinka-Dunajska Streda... Neziju tam vobec mlade rodiny a ani potraviny tam nenajdes.. najblizsie su 5 km..

monline
20. dec 2010

keďže stromček budeme mať až v piatok, pridávam takýto vianočný stromček 🙂 šila som ho Nike na karneval, cestou postrácala väčšinu ozdôbok 🙂

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka a svokrovci by tam nesli,vsak uz su dochodcovia,ci?

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 ale kde.... svokra ma svetovu robotu dve zastavky busom od nasho panelaku a svokor - ten je hnily a okrem ineho sa staraju o babku, co byva oproti nam v byte, spominala som, ze ma alzheimra a je to cim dalej, tym horsie.. A ten dom je v katastrofalnom stave, to by sa muselo komplet zrovnat zo zemou a nanovo postavit, takze pre svokrovcov je to bezpredmetne. Im staci, ze tam maju velku zahradu, ktoru obriaduju a dom-pokial im nespadne na hlavu, tak ho neriesia.. Inak je to krasny velky stvorcovy pozemok, ktory ma pristupovu cestu z dvoch stran, cize sa da predelit na dve casti a predat ako dva samostatne pozemky, LENZE...... 😒

luludi
20. dec 2010

@monline mne by ruch nevadil, ja ked citam, mozu aj bomby padat 😉 prave to by sa mi pacilo, ze by som bola aj nebola v obyvacke ;)

monline
20. dec 2010

@kafoditka nedá sa vymeniť s babkou? nech je tá u svokrovcov? babke sa asi nechce zo svojho, čo?

luludi
20. dec 2010

@monline jeeej, to je chutny stromcek 🙂 to si sila doma? 🙂

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka hm tak to mate blbe,no moji rodicia sa postarali o tom aby sme ja aj sestra mali vlastne byvanie,moji rodicia su v tomto super 🙂 ale Peto mi tiez nepripada ako muz cinu,takze mala by si ho trochu tlacit 😔

monline
20. dec 2010

@luludi hej, kedysi dávno, ešte kým chodila do škôlky..ona vždy chcela byť niečo iné ako bolo bežné...napr. vietor, batman, žiadna princezná 🙂

mirka285
20. dec 2010

kocky ma OTAZKU-je mozne aby sa zelene oci zmenili opat na modre?asi pred tyzdnom som spozorovala,ze Linde zacinaju modrat oci,proste uz to nie je zelena,ale je tam aj modra taka tmavsia(,nie belasa ani seda )a zelena...uz ste sa s tym stretli niektora????

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 Miri nieje pravda, ze sa nema peto k cinu..vies, kolko krat aj s bratom dohovarali tatkovi, aby pozemky alebo dom predal, ze by im to pomohlo?? Ale on sa zakazdym vyjadril, ze nech si s tym robia co chcu, ale az ked on zomrie... 😲 😲 😲 nepochopitelne.. drbnute.. je toho este vela na vysvetlenie zalezitosti, ale to uz sem nepatri, az osobne...

monline
20. dec 2010

@mirka285 ževraj do pol roka sa mení farba očí a medzi zelenou a modrou nie je taký výrazný rozdiel..možné to určite je, my doma sme ale všetci modrookí

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 ja som si vsimla, ze malemu sa straca seda farba z oci a vyjasnuje sa modra, predtym ich mal take sedo-modre, akoby kalne a teraz sa mu tak modra tak vyjasnuje...

monline
20. dec 2010

dala som pred malého na stôl dudeľ, červené hrýzatko a mobil..čo myslíte, čo si zobral? ..áno mobil 🙂

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka ten svokor to teda co ma byt?vsak teraz treba pomoct a nie potom... ☹ baby moja Linda ma teraz oci akokeby tyrkysove,normalne sa jej pomiesala modra so zelenou,teraz ked svieti slnko je to vidiet..a presne ako hovoris,zacali sa jej cistit akoby a vyjasnievat,tak ja som zvedava co z toho nakoniec bude,lebo este pred mesiacom mala oci take ako ja a teraz ich ma no neviem to ani definovat...

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 No nakoniec bude z Lindy modrooka spinava blondina 😀 No modelecka.. 😉

oriesok
20. dec 2010

ahojte.. konečne som sa sem dostala.. boli sme u svokrovcov.. návštevu sme našťastie prežili.. 😅 do januára máme pokoj 😀

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka no sama som zvedava ako bude nakoniec vyzerat...pre mna bude stale najkrajsia...

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 aky caj si kupila Linde? Spominala si, ze jej chuti... ja mam teraz pre maleho sunarek medovkovy ale je na mna prilis sladky tak som ho vyhodila, nechcem aby mal potom pokazene zubky..

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka ja mam ten ovocny nesladeny z DM ky....fuj prave som drhla sprchovy kut a normalne som omamena z tych cistiacich prostriedkov 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre