Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
20. dec 2010

@maxara tak som googlila a dve stranky mi vyhodili ine znamenie 😕 najprv ze som prasa a potom ze som potkan 😀 tak neviem, co je horsie a co vlastne som 😀

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 zeby nejaku sexi bielizen? 😉

oriesok
20. dec 2010

prosím zahlasujte mi ak sa vám ešte dá.. dnes nám súťaž končí a chýba nám 10 hlasov.. ďakujeme.. tu je link.. http://www.dojcenskavyziva.sk/soutez_vanocni_na...

lela1809
20. dec 2010

@oriesok paci sa a drzime palceky 😉

oacka
20. dec 2010

@kafoditka ako dopadlo to,čo si nám spomínala v súkromnej?

gabika41
20. dec 2010

@maxara uf.........ja mam doma barana a skutocne aj taky,ktory za cely rok moc nenahovoria,ked sa zatnu,tak s tym clovek nepohne.... 😀

oacka
20. dec 2010

@alllexa joj, to je hrozné.... držím vám palce... ☹

maxara
20. dec 2010

@oriesok 😉 vybavene

@gabika41 🙂 ja baranov nemusim.. teda chlapov partnerov, inak mi nevadia a dokonca su vacsinou pritazlivy pre mna, ale mala som a stacilo 😀

@kafoditka a ktory si rok?

@mirka285 normalne sa uz tesim na fotku 😀

gabika41
20. dec 2010

@maxara ja nemusim ryby.........mam brata aj sestru v rybach a obidvaja maju dost velke problemy aj so sebou a aj so svetom........ 🙂

robika
20. dec 2010

@aalexis007 gratulujem k zubku

@lela1809 hod mi link na ten receptik na domaci aktimel, nech aj my doma vyskusame 🙂
@maxara maxi s tym pruhom mi je velmi luto... joj stale sa na Teba daco lepi, tento rok bol pre Teba zdravotne dost narocny (mam taky pocit ze pre vela ludi), ale buduci rok uz bude uplne suuper, uz si budes iba uzivat Ninku a pohodicku a samozrejme sa budes realizovat pri tej super ponuke, co si dostala od toho znameho... urcite je to pre Teba velka poklona, ja som sice u Teba nebola, ale podla tych fotiek sa mi tiez velmi paci styl, akym mas doma zariadene, najviac sa mi vsak pacil ten obraz co si sem do fora davala naposledy, jednak tie farby su moje oblubene, ale aj celkove prevedenie, no presne taky obraz by som si priala ked budem mat vlastne byvanie, asi si jeden u Teba zajednam 🙂, samozrejme este si nan musim nasetrit 🙂
@oriesok zahlasovane 🙂
@alllexa chudatko male.. dufam ze sa mu to uz zacne hojit, aby ste nemuseli ist opat do nemocnice... drzte sa

lela1809
20. dec 2010

@maxara no ja baranov chlapov voooobec nieeee... a baby.. mam segru je tvrdohlavec ale zlata 🙂 teraz je to v poho ale ked bola mladsia tak mi riadne isla na nervy 😀
rybu mam druhu segru a to som radsej ticho...lebo des.... ona si vzdy tak zavari...ze nechapem

kafoditka
20. dec 2010

@oacka ups, vidis to, mam resty 😉 Cakaju chlapca, geneticke testy dopadli dobre, len sa jej musi robit ovela viac kontrolnych vysetreni, ako je bezne.. A nakoniec bambolin muz mal pravdu, ten pan primar, co sa o nu stara vylucil moznost, zeby sa pod vplyvom hormonov zvrtla jej choroba na rakovinu, tak sa im ulavilo 🙂 Babatko je tiez sledovane a ona je na rizikovom. Tak to nakoniec nevypada tak hrozivo, ako sa to na zaciatku zdalo, ale obaja sa zhodli, ze ich v prvej nemocnici pekne dostrasili a cele to strasne nafukli 😠

kafoditka
20. dec 2010

@maxara 1984 😉

lela1809
20. dec 2010

@robika http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=11921 posielam :D dobry je ked tam doplnis nejaky pomarancovy sirup... najlepsi je YO bez konzervantov 😉

gabika41
20. dec 2010

@lela1809 podla mojho nazoru pri baranoch strasne zalezi aj na ascendente,ale pri rybach tam je to nanic tak ci tak......... 🙂

lela1809
20. dec 2010

@gabika41 ja nejak velmi neriesim horoskopy... ale ked som si na seba precitala tak to sedelo dost 😀 panna panovacna 😀

kafoditka
20. dec 2010

Baby ja mam problem s malym. uz pomaly druhy tyzden nevie cez den sam zaspavat v postielke ani na inom mieste(skusala som nasu postel aj gauc v obyvacke) Prebieha to takto: vidim, ze je unaveny, ulozim ho do postielky, dam cumel, chvilu ho hladkam alebo mu spievam, tak dve minuty to vypada, ze aj zaspi, ked sa zacne zlostit, v sekunde sa obrati na brucho, konikuje, stava sa na nohy, samozrejme s placom.. znova ho obratim na chrbat, snazim sa ho ukludnit,ale situacia sa opakuje a takto bojuje aj pol hodinu. oci ma cervene ako angorak od unavy a placu, stale si ich mnie a aj tak bojuje.. potom mi neostava nic ine, ako ho dat do vajca a ukolisat ho, tam zaspi hned.. ja viem, ze je nervouny z tych zubkov - teda myslim si- ale co ked to bude trvat aj mesiac ako napr. Deniskinej Barunke? nechcem, aby sa naucil spavat vo vajci 😒 poradte mi, kde robim chybu? MIRI ako ta to ucila tvoja sestra? ved predtym mi tak pekne sam zaspaval v postielke a teraz sa tak pokazil.. 😒

lela1809
20. dec 2010

@kafoditka my cez den vooobec nespime dnu ☹ musime ist na prechadzku alebo ju dam von. tak ti asi neporadim...alebo skus balkon 😉

kafoditka
20. dec 2010

@lela1809 lela balkon mame zaskleny a aj tak sa mi tam kocik nezmesti, lebo mame pidi balkon..

robika
20. dec 2010

@kafoditka ja som Filipka nevedela inak uspat ako na rukach, pocuvali sme Rytmusa a ja som sa tak pomalicky pohupovala, samozrejme mi to trvalo aj 5 pesniciek, ale nakoniec ho to monotonne hybanie dostalo do takej fazy, ze nakoniec zatvoril ocka a ja som ho dala do postielky... inak nevedel vobec zaspat a nespal aj cely den... urcite to nie je idealne uspavanie, ale aspon spal 🙂

kafoditka
20. dec 2010

@robika 😒 ach ti Filipovia.. nechcem ho uspavat na rukach, chcela by som skor prist na to, ako ho ukecat na spanok v postielke..

oacka
20. dec 2010

@kafoditka a v kočíku ho neuspíš? podľa mňa je to prechodné,a tak si ani nezvykne na vajíčko,prejde ho to... naša zaspáva každý mesiac inak, netrápim sa tým, teraz má obdobie spania v kočíku, doteraz zaspávala v postieľke, alebo so mnou na posteli, musela som spať pri nej. stále sa jej to mení...

lela1809
20. dec 2010

jej videli ste film s jeniffer aniston The switch ??? pekne take romanticke 🙂 sme to pozerali cez vikend s mm 🙂 odporucam ak mate radi Jenifer aniston

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka to uspavanie robis dobre,presne tak by sa to malo robit...dieta vraj treba uspavat po dvoch az dvoch a pol hodinach co je hore...tak mozno skus to sledovat na hodinkach a ked bude hore uz dve a pol hodiny,tak ho skus dat do postielky a uspa...mozno je uz moc unaveny ked ho davas a preto nevie zaspat...ja to s Lindou praktikujem,u nas to zabera,jediny problem je,ze ona si zdriemne len 15-20 minut a je zase svieza 😀 Domi a spodne pradlo to nebude,to ma zakazane mi kupovat,mne sedi maloktore,takze to vie,ze mi nesmie kupovat bez skusania...ja som hovorila,zeby sa mi zisla prechodna alebo nova kozena bunda,takze tipujem skor to...ale som trosku v pomykove,ze sa mi odvazil nieco take sam kupit 😖

noemarta
20. dec 2010

@kafoditka ako my mame za posledne dni to iste, doma cez den nie a nie zaspat 😒 😒
Ako pise lela, jedine vonku. cize aj doobeda aj poobede spi vonku, aj dnes som ju isla uspat a nechala na dvore a ja som piekla, neviem co tym julovcatam je, ale kazdopadne sa vonku super spi. 😉

robika
20. dec 2010

@kafoditka budem Ti drzat palce mne sa to doteraz nepodarilo, jedine kedy zaspi celkom v pohode je vecer po kupani a posledne 3 dni zaspal aj vonku v kociku, doteraz v kociku nevedel zaspat vobec... Filipkovia su velmi velmi narocne deticky 🙂

noemarta
20. dec 2010

@mirka285 presne aj ja malu ukladam po dvoch hodinach, a minule uz bola tak brutal unavena, ze nie a nie zaspat, a revala ako keby som ju zbiiiila 😕 😕

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka ty si potkan v cinskom,ja som drak...
@noemarta ja ked to prepasnem tak tiez mi mala uz nie a nie zspat len sa potom mece jak ryba na suchu...

lela1809
20. dec 2010

@noemarta no julovcata su zvedave a nechce sa im hajat 😀

noemarta
20. dec 2010

baby, ja som tak nasrataaaa a smutnaaaaaaaaaaaaaa 😔 😔 😔 😔
Strasne som sa tesila na moj darcek hodinky, a tie ku..y mi dnes na moj telefonat povedali, ze su neni a uz ani nebudu, tak som im vynadala, ze ci sa mi oni nevedia ozvat a oznamit mi situaciu a nie ze ja tu mesiac cakam jak debil a nic..................... som si aj poplakala....
a moj mm povedal, ze to mas za to, ze si vsetkym vytrubila ze co dostanes... fasaaaaaaaa, to ma povzbudil co... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre