Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
20. dec 2010

Baby no vy mate vyhodu, ze mate terasky 🙂 On mi pospi v kociku hodinu a pol poobede, ked s nim idem von ale inak doma je to des.. Miri presne ako pises-spavat ho davam najskor po dvoch hodinach a ked naozaj nechce, tak sa s nim hram a zabavam ho, aby sa unavil ale to dieta je snad na baterky 😕 Uz som rozmyslala, ze sa mu v tej postielke nepaci alebo co..

lela1809
20. dec 2010

@mirka285 som si pozrela cinsky horoskop...som kohut...ale sa mi to nejak na mna nepodoba 😀 http://www.moneo.sk/zverokruh/cinske-znamenia/

oacka
20. dec 2010

@kafoditka naša spí v kočíku v spálni alebo v obyvke 😀

kafoditka
20. dec 2010

@oacka 😀

oacka
20. dec 2010

@kafoditka väčšinou deti potrebujú k uspatiu monotónny zvuk alebo monotónny pohyb.

mirka285
20. dec 2010

@noemarta nebul a sup vyber nejake ine...vsak teraz je taky vyber hodiniek,ze ked sa naseres,zbehned do Avionu a kupis 😉
@kafoditka tak potom ma asi len nejake prechodne obdobie,lebo robis to dobre...a inak ja malu tiez neoklamem balkonom,ona zaspi vonku len ked s nou chodim,mrska mala,neodrbem ju len tak 😝

oacka
20. dec 2010

dobre som sa vyjadrila - monotónny??? proste taký,čo sa opakuje.... Kike to niekedy trvá aj 10 minút,kým ju ukočíkujem... predtým na ňu zaberalo hladkanie po hlave a po nôžke... ale na rukách nosiť odmietam....

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 no z toho potkana mi vacsina nesedi ako sedi... asi mam iny ascendent..

kafoditka
20. dec 2010

@oacka asi mu pustim v telke Spisiaka a porad do minuty zaspi 😀 😀

noemarta
20. dec 2010

@mirka285 no bola som dnes v avione vymenit tie svetielka, a mrkla som jednym okom na hodinky a niiiiiiiic.... 😖
jaaaaaaaaaaj.....rekni proc Irenko, proc....
😒

kafoditka
20. dec 2010

Baby ako zadelujete detom lepok do stravy okrem zuzlania chlebovej korky??

tinka349
20. dec 2010

ahojte kocice,

dnes som ozdobila stromcek pokial boli rodicia v meste a vratili sa a otec mi hovori, ze je prenesmierne stastny, ze keby som ho neozdobila ja, tak mame vianoce bez stromceka 😀

no a dnes ma moja buchtusa 5 mesiacokov 😵 a zajtra s nou idem na gastro lebo mame problemy s bruskom ☹ ked papa stale place a stolica len raz za tyzden...aj to je tolko placu pri tom ze hruuuza tak som zvedava co nam povedia....

tak pekny vecer prajem

mirka285
20. dec 2010

@noemarta to preto si nic nevidela lebo si mrkla iba jednym okom 😀 baby ja som v cinskom drak a gabo opica a tieto ve znamenie vraj uplne najviac pasuje k sebe 🙂
@kafoditka j dvam len tu korku a teraz som v Rakusku kupila Manner piskoty,tam neni lepok?

meruska
20. dec 2010

@kafoditka aj ja som mala problém cez deň uspať Timiho...ale prišla som na to, že naňho platí len dať ho do postieľky s cumlíkom, pohladiť a odísť z izby... po 1-2 minútach prísť opäť, pohladiť, dať cumeľ a zas odísť....on samozrejme reve jak najatý..ale vraciam sa k nemu max 3-4 krát... niekedy stačí iba 2 krát....postupne by som vraj mala ten časový interval naťahovať a bude zaspávať sám...

meruska
20. dec 2010

@tinka349 aj my máme 5 🙂

kafoditka
20. dec 2010

@mirka285 ja som chcela dat normalne piskoty do vyzivy ale bojim sa toho vajca... viem, ze v dvoch-troch piskotach toho vela nie je, ale uz som mu raz dala, ved pamatas a tak ste ma dostrasili za mam respekt 😀

meruska
20. dec 2010

@kafoditka samozrejme že ho do postieľky dávam nie keď chcem ja, ale keď už na ňom vidím že je unavený a šúcha si očká, prípadne zíva

kafoditka
20. dec 2010

@meruska
@tinka349 gratulka k vymesaciu, ako by maxi povedala 😉

merikac
20. dec 2010

brý večer,
konecne som vas docitala,,,,som sa pobavila na @mirka - od mm, dobra hlaska 😀 , @alllexa to mi je luto,,kolko patalie dokaze narobit pupak,, ☹
@maxara,,musis byt v tom dobra,,,malokto by zveril niekomu komplet zariadenie bytu, komu by nedoveroval a neveril v uspech 😉
@monline,,aj Emma by si iste vybrala mobil,,,,,,, 😀 ,,to nasere s tymi prachmi,,,obdivujem, tak ze to budes zvladat,,ale co ine ti asi zostava
@luludi mas moj velky obdiv, ze dokazes byt na seba tak prisna a dodrziavat jedalnicek, aj cez sviatky, vela ludi, ktori sa citia po zdravotnej stranke lepsie zabudaju, na zakaz, prikaz a to co by mali dodrziavat- ja sa radim medzi tych nezodpovednych ☹
@noemarta - tak to by nasralo aj mna,,,,je jasne, ze si zozenies ine hodinky,,ale ide o princip a kym to nasa zenska logika pochopi, ze nema vyznam sa koli takym veciam trapit- lebo existuje aj ine riesenie, - ako mirka spomenula,,tak uz sme davno vynervacene a vyrevane,,,,,,,,verim ze zozenies este nieco krajsie- proste to tak malo, byt,,,asi by akurat tie hodinky,,ktore by sa ti mali ujst boli kazove,,,,,,,,ber to tak 🙂
@bambola a ty si jaka sikovnica,,pokupit, stromcek doniest,,malu mat na starosti,,ten mm si vedel vybrat ten spravny cas na chorobu
😀

merikac
20. dec 2010

@meruska tak takto krasne zaspavalo aj moje potesenie,,,ale v poslednej dobe to asi vyzera ako u @kafoditka (kafkovcov)---- normalne sa nervaci az zachripne od tolkeho revu,,,,nechapem, co sa snou deje,,tak strasne by spala a tak strasne sa tomu brani,,ze miestami neviem, ci sa mam smiat, alebo plakat s nou 😠

tinka349
20. dec 2010

@meruska tak gratulujeme 😀

meruska
20. dec 2010

@merikac krásne?? ty si si nevšimla tú časť kde som písala že reve jak najatý? 😀

mirka285
20. dec 2010

@kafoditka Domi ale maly uz papa prikrmy a ma pol roka,ja si myslim,ze teraz tie piskoty uz mozes dat...

meruska
20. dec 2010

@tinka349 aj my vám... 😉

oacka
20. dec 2010

@kafoditka ja jej do príkrmu drobím žemľu, dávam aj keksy do ovocia a občas žužle rožok.

oacka
20. dec 2010

@kafoditka piškóty som dávala,kým sme nedostali tie detské keksy....

merikac
20. dec 2010

@meruska 😀 😀 no jasne ze nie,,precitala som si presne po tu cast 😀 😀 - som ja ale truuuba 😀

oacka
20. dec 2010

@meruska a nepretočí sa ti v postieľke na brucho? moja odkedy to ovláda,tak sa just pretočí a potom reve,lebo chce naspäť...

merikac
20. dec 2010

@kafoditka ja davam, tiez piskotu, alebo do ovocia,,banan, jablcka,,ale aj vyzivy,,davam marina keks,,,...kase mi mala odmieta

robika
20. dec 2010

@meruska ako to vies vydrzat s tym jeho placom... ja ho neviem nechat plakat dlhsie ako par minut, lebo u neho sa to stupnuje az zacne byt zachripnuty, cim je starsi tym hlasnejsie aj vytrvalejsie place... nastastie teraz vie zaspat vonku v kociku, bez toho ze ho musim uspavat, len neviem dokedy mu to vydrzi... ale vonku vie spat najdlhsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre