Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka ed ani moj nie je uplne podla mojich predstav,uz by to chcelo nove ozdoby a tak,ale som povedala ze novy stromcek bude ked bude novy dom 😀 ja stale nemam kramy,to co zas je?

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka
@noemarta skoda,ze sa nemozte vyspovedat aj za mna,ja sa dnes nepohnem z domu radsej kvoli tym soplikom,ale mozno to nakoniec naozaj ma zo zubov 😒

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 Miri ten cyklus ti moze stale haprovat, ved aj mne dost meskali min. mesiac...

luludi
23. dec 2010

Dobre ranko 🙂,

ja sa dnes nechystam robit takmer nic... risi stale teplotuje a to je potom taky pricucnik a mojkacik. Ale nevadi, Vianoce pridu aj tak ;) Mozem povedat, ze poslednych 5 - 6 dni spava celu noc, uvidime ked sa vylieci, ci je to unavou po teplotach, alebo ci mu to ostane.
Inak ma dietak este jednu strasnu zabavu posledne dni a to si cez pyzamo rozopnut gumicky na plienke a potom cikat.. a zavrsit to spokojnym usmevom ;)

mirka285
23. dec 2010

@kafoditka no to hej...len mi to leze na nervy,a ked mi pridu,tak zase cez viatky ked tam nemam gyndosku,no chapes?kedy si uz dam konecne zaviest tu Danu?
@luludi zlaty...mna sa Linda nastastie vycikala len na prebalovak,ale to robi tiez dost pravidelne 😖

kafoditka
23. dec 2010

@mirka285 Ja toto budem riesit az po novom roku, lebo aj tak momentalne nemam gynekologa.. 😒

luludi
23. dec 2010

@mirka285 uz neviem, co mu obliect, aby sa k tym gumickam nedostal 🙂

@bambola: uspesny a rychlo ziarovkolov prajem, tm nech sa rychlo vyzdravie. Ja napriklad doma nepeciem, lebo za prve moje cukrarensko-pekarenske vyrobky sa daju povazovat za smrtiacu zbran a za druhe najst chutny, jednoduchy kolac, co moze jest aj bezlepkac aj normalny clovek je umenie 🙂

luludi
23. dec 2010

@kafoditka bola si vcera kupit ten darcek, co si chcela? co pekne si nakoniec vybrala? 🙂

maxara
23. dec 2010

Ranko, tak hadajte ako to vcera dopadlo? Samozrejme, drzal sa statocne az po druhy obchod..Kupili sme jeho sestre takeho mrte vysokeho pelikana a ja som si vyzdvihla moje krasne kalendare.. keby ste niekto chceli info, tak vo faxcopy robia aj take kalendare ako cez happyfoto. Cenu neviem, ale viem, ze to robia, lebo mi vravela, ze ma plno. A taky ujo pozeral a vravi zene, videla si ake krasne babenko bolo na tom kalendari? 😵 a potom ked isiel okolo mna s kocikom, kukol na Ninku, na mna a potom na ten kalendar predo mnou a mne ze Ahaaaa, uz chapem, to bolo toto babenko, vsak? 😵 Zlaty..
Potom sme sli k lekarke, ktora nas ockovala do oboch noziek.. Ninka bola statocna, zvladla to uzasne, len potom chvilku plackala, ukludnila sa a znova spustala vzdy, ked zbadala doktorku 🙂 krasna moja malinka.. cely den bola uuuuplne suprova, bez teplotky..
Tak som bola v Raci v tom arealy a kupila som v jysku pre Ninku taku brutalne nadhernu dlhu stonozku farebnu, dlha je ako ja, ma 26 parov noh, no som unesena 🙂 😵
otcovi som nakoniec kupila pyzamo, bol to osud, lebo v kiku mali jedine panske pyzamo a to malo presne otcovu velkost 😉.. Ninke som kupila nejake bodyno a sebe take tricko s dlhym.. Hlavne ze ten moj kysloksicht znechuteny nic nechcel.. a najviac sme pokupili jemu 😒 nejake menzestraky a mikinu, vodnu fajku a uz ani neviem..
v jysku ma osvietilo a kupila som take jednofarebne podsedaky, dva oranzove a dva zelene a spolu ich zosijem a urobim Ninke zastenu za postel, aby sa nesuchala o stenu.. uz sa tesim 😵
Potom sme sli uz domov, cestou sme sa zastavili este v elektre, kupit mame solux.. toto som zhanala uz dlhsie a nikde to nemaju, tak si vravim, ze toto bude posledne elektro a predstavte si, zlaty Pezinok 😵
No a ked sme dosli domov, nervy a vrcanie.. zas ma nasral, tak som mu slepchla, ze nech sa ide kurnik vyspat, lebo mi je na grcanie z jeho oduteho blbeho ksichtu .. tak aj isiel.. ja som balila uuuplne vycerpana a nasrata darceky, nastastie Ninka spala, bola unavena z celeho dna.. a ked vstal, tak akoze sa nic nedeje..prisiel vtirat.. bola som na neho hnusna, ale bolo vidno, ze mu to je luto, len proste nakupovanie neznasa.. ale ano ja nie som dvakrat nadsena, ale jednoducho nieco kupit musime.. mohol to urobit kludne mesiac pred..

@tatianka.g ja osobne kupujem vyhradne bavlnene, polyesterove neznasam, takze ak sa niekde mihnu bavlnene 220tky, tak kupujem.. a teraz v jysku mali aj lacnejsie aj drahsie, aj obycajne hladke a aj flanelove.. ja som kupila troje, ale iba obycajne bavlnene mam natiahnute a su skvele, ja som spoko.. a to boli tie najlacnejsie..
http://www.jysk.sk/4/58/ag/catalog/

@gabika41 🙂 ano.. su si nejaki moc isti nami 😀 bestie

@noemarta inak noe, ja by som tomu tvojmu svagrovi tie veci co ziada nahadzala do jedneho vreca a tou hajzlovou kefou by som predtym isla vycistit vsetky okolite hajzle u vsetkych susedov a tu by som mu tam hodila taku dobre osratu k tym veciam.. nech sa zadrhne magor..

kafoditka
23. dec 2010

@luludi Luci ano bola som, ale ziaden pekny ramik mi do oka nepadol... tak som jej zobrala velku pol litrovu salku na caj - tym sa zavdacim myslim, ona rada cajickuje a este som k tomu k DMke kupila telove mlieko.. 😉

luludi
23. dec 2010

@kafoditka to si dobre vymyslela, bude mat radost 🙂 vela cajickarov miluje salky, tych nikdy nie je dost 🙂

@maxara: gratulka.. mas to za sebou.. skusil by niekto pochybovat o tom, ze ninka je krasny dietak..(stale je sanca, ze strasskin misko si to rozmysli ;)) Najviac sa mi paci ten napad so zastenou, ked to budes mat hotove, hodis foto, vsak?
Chvalim ta, si velky sikovnik. 🙂 tm neries... je to muz, co by si cakala? je z marsu.. ani vodu tam nemaju, ani vzduch, bohvie co jedia.. muselo sa to na nich nejako podpisat..;)

noemarta
23. dec 2010

@maxara presne tak jak pises, vsak svagrina povedala, ze ak tumu dojde, tak mu to bude vyhadzovat cez okno a on nech si to chyta, stupidny hnusnyyy chlap 😠 😠 😠 😠
MAx, hlavne sa uz s mm ukludnite co bolo bolo a zajtra su vianoce, tak hlavne aby ste mali pokoj v rodine a aby ste sa tesili na prve vianoce s ninkou, ona je najdolezitejsia!!!!!!! cmuk 😉
holky idem makat, mm isiel s malou von, tak ja idem makat, ale taaaak sa mi nechceeeee..... ved kurnik zas musim upratovat, vyzera to tu ako keby som ani neupratovala 😒 😠

maxara
23. dec 2010

@miki060707 teba som sa chcela spytat na plienky ake pouzivas.. neviem ake to budu ale mala by som dostat veeela plienok z DMky a rada by som sa s tebou rozdelila.. neviem teraz ci to budu babyloveky ale asi tie.. mali by prist vo februari

A ozaj zabudla som na vahu 9080g

kafoditka
23. dec 2010

@luludi Luci 100 bodov za chlapov z marsu 😀 😀

maxara
23. dec 2010

@luludi 😀 😀 😀 😀 tak to si ma teray pekne pobavila.. 😀 uz som mu to aj bola povedat 😀 .. ako vravim, uz je dobre.. uz vtira a predstavte si, vcera zrejme zistil, ze nakupovanie si iba sam zhnusuje a dnes sa ponukol (kedze vcera uz potraviny by boli nad ramec ramcov nad ramcom jeho moznosti), ze pojde sam teray rano do tesca a pokupi co si poviem.. 😲 a uz je aj obleceny a prave hlada papier a pero na zoznamcek

maxara
23. dec 2010

prave som Ninke vytiahla z nosa taky mrtny susen.. 😲 😲 😲 vacsi jak jej nos

miki060707
23. dec 2010

🙂 @maxara dobré ránko, hej, ja používam z dmky babylove, a čo máš niejaké známeho, čo robí v Dm, alebo čoo???
napiš pak cenu, určite budem mať záujem

maxara
23. dec 2010

@miki060707 neviem moc toho, len ze od februara by to malo prist.. ale neviem ani ake plienky ani aka velkost.. ale ak teda budu dobre, tak ti poslem, alebo donesiem.. 😉 malo by to byt gratis na rok..tak polku by som ti dala

miki060707
23. dec 2010

no ja som nič nepiekla, ale mama piekla, tam budeme mať čo do ust vložiť 🙂 , nemám ani bohvie ako upratané, ale o tom su neni Vianoce, síce som si minule trošku v skle utrela...ale darčeky mám zabalený, síce skromné, ale sú, ešte babke pôjdem do Jednoty niečo kupiť 😀
idem si vás prečítať,
ja sa hlavne tešim, ako budú Sone žiariť očká, ked zbada stromček a pod nim zabalené darčeky, ako šimonka oblečem do vianočného a dam pod stromček, nato sa najviac tešim, lebo malá stále "kedy už dojde ježiško" ...no idem si vás prečítať

maxara
23. dec 2010

@mirka285 mne ani kramy nemozu inokedy prist ako na Vianoce alebo na Novy rok.. inak minuel Vianoce boli prve, odkedy menstruujem, co som ich nemala 😀

miki060707
23. dec 2010

@maxara íha, a čo si niečo vyhrala, alebo to čo, Maxi, šak plienky sa spotrebuju a nikdy ich neni dosť, kludne si ich nechaj a ked ich nespotrebuješ, tak si kupim....ale asi ich spotrebuješ..

adelaine
23. dec 2010

Dobre ranko 🙂

ja sice takto predcasne, lebo uz sem nebudem stihat nakuknut,
prajem vsetkym maminkam a ich detickam krasne prezitie vianocnych sviatkov,
prajem Vam vela peknych chvil v kruhu najblizsich a bohateho Jeziska 😉

maxara
23. dec 2010

@mirka285 inak podla mna je to znamenie, ze by ste mali mat toho Viliho 😉

kafoditka
23. dec 2010

@maxara Do noveho domu s novym babatkom, vsak Miri? 😉 😀

adelaine
23. dec 2010

@mirka285
mne tiez chodia ako sa im zachce..raz dojdu 2x za mesiac,
minuly mesiac meskali vyse tyzdna, uz som mala obavy, ze
Risimu pribudne surodenec 😕
asikym sa nam vyrovnaju hladiny hormonov, bude to take vselijake 🤐
ja tiez dufam, ze to bude co najskor, lebo uz ma to stve, aj vlasy mi strasne padaju,
uz 3 mesiac, nic nepomaha... 😖 budem na leto total plesata

maxara
23. dec 2010

@miki060707 ale Miki ja ti ich chcem dat 😉 ked pridu tak ta poinformujem.. ide o to, ze sesterka robila pre cerveny kriz a ten dostal sponzorsky pre maminky s babatkami od DMky pre 20 deti plienky na rok.. bolo to urcene pre maminky v nudzi, co ja nie som, ale kedze nevedia ziadne maminky s takymi detmi zohnat, nepoznaju.. a nechcu to riesit verejne, tak oslovili znamych svojich znamych, nech daju vediet.. no sesterka rovno prihlasila mna a mne volala riaditelka toho kriza a pytala si udaje.. ja som jej aj povedala, ze nie som v hmotnej nudzi a ona ze tak ale radsej niekomu ako nikomu, tak som sa potesila a povedala som si, ze sa teda aspon rozdelim s tebou 😒 a teraz ked to tak pisem, tak mam pocit, ze by som ti ich mala dat vsetky.. ☹

maxara
23. dec 2010

@kafoditka presne tak 😉 a s novym stromcekom..

luludi
23. dec 2010

@maxara @kafoditka tak tak 🙂 @mirka285 neboj, maxi sa hned prida ;)

maxara
23. dec 2010

@adelaine mi hovor.. ja uz som vyhodila viac vlasov ako mi ostalo.. 😖 ale rastu mi nove a je to dost smiesne, lebo tie moje kuty mi pekne zarastaju.. ale vyzera to tak, ze medzi vlasmi mi nove nerastu.. kupila som si v DMke taky caj na rast vlasov a aj pathenol kapsule

maxara
23. dec 2010

@luludi 😀 😀 😀 aby si nemala pravdu.. zatial sa kramy nejako nechystaju.. a ked nebudu na Vianoce, co je zajtra, budu to druhe Vianoce v mojom zivote, co nebudem mat kramy 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre