• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
baby, tak uz aj mna to draplo. cele hrdlo mam zapalene a soplim ako o dusu. co to sakra je? :frowning2: vobec netusim kde som to mohla chytit. ako vidim draplo nas to viacere :( miri, co si brala, ake lieky? mala od teba neochorela?
28. dec 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 - miri , dnes ja vyzeram ako SUPOLIENKA :angry:
Inac dnes je na markize cesko-slovensky den. same nase filmy :wink: si ich vychutnavame. i ked o chvilu ideme so sandrickou "zbierat" vlocky. :slight_smile:
28. dec 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja tiez,,ale denis je uz druhy den na parkach, lebo hribovicu nechce, ani pupacky, ani rybu a salat,,,a mala mi zas odmieta hipky- ona len varene,,,,drnda mala fajinova
28. dec 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 mala neochorel a davala som si paralen a tantum verde do hrdla...to bude asi nejaky virus vo vzduchu :frowning2:
@merikac tak nakoniec spagety,vraj maso uz nechce vidiet...
28. dec 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nove fotos by mm :wink:
28. dec 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. dec 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara tak to ste mali pestre sviatky :slight_smile: my sme boli minuly rok u manzelovych rodicov, tak tento rok sme boli u mojej maminy. bolo to fajn, len sme ju museli vyhodit z kuchyne, lebo nam slubila, ze sa postara o vnucku, kym my budeme varit. v reali to vsak vyzeralo tak, ze drzala v jednej ruke Janku a v druhej pekac a obiehala s dobrymi radami po celej kuchyni. tak sme ju poslali lehnit k rozpravkam a navarili sme si v klude. nakoniec bola rada, ze moze byt s vnuckou a to bez starosti o stedru veceru :slight_smile:
28. dec 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola krásne fotky...vyzeráš ako dievčatko :slight_smile:
28. dec 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnygirl krásne fotky...stromček, poklad v autosedačke pod ním, zberačka saloniek, aj prestieranie krásne...:slight_smile:
28. dec 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline presne si bambolu odhadla- ako dievcatko-mne pripomenula tvoju Niku :wink:
28. dec 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac aj mne..ako staršia Martinkina sestra :slight_smile:
28. dec 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porovnajte mňa, niku a daniela :slight_smile:
28. dec 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tieto čiaročkové ústa majú po mne :slight_smile: aj bradu
28. dec 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline presne brada a usmev maju z teba :grinning:
28. dec 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola krasne foto, tm ma talent
@monline: ano, su po tebe :slight_smile: ten usmev je carovny :dizzy_face:
@maxara: dakujem. Tesim sa na foto zasteny :wink:

vsetkym maminkam prajeme rychle uzdravenie
28. dec 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline presneeee, usmev a brada su tvoje :wink:
28. dec 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - mati, naozaj uzasne fotky. v ktorom programe manzel upravuje fotky? chcela by som sa to naucit :grinning:
28. dec 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem prijemny den :slight_smile:
vsetkym chorym detickam a ich mamickam skore uzdravenie prajem... :slight_smile:
pekne sa nam rozsnezilo,tak pojdeme asi zajtra asi sanky vyskusat :slight_smile:
fotky su vsetky krasne :slight_smile:
mala zacala akosi casto kakt a dnes rano bola trochu divna,tak som sa nalakala,ze nachladla,lebo vcera sme sa vratili od nasich....ale vyzera to,ze teraz je uz v pohode..... :slight_smile:

@maxara krasne choditko :slight_smile: aka to je znacka?velmi sa mi paci a momentalne to tiez zacinam riesit.dakujem :slight_smile:
28. dec 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 kati pisala som ti, ze v adobe fotoshope ale ma aj dost kvalitny fotak a k tomu tusim pat-sest objektivov :sweat_smile: a ten fotosop je dost zlozity tam sa prekryvaju nejake vrstvy..... :unamused: no na moje vykojene mozgove bunky to bolo moc, mozno ty to skor pochopis :grinning: :grinning:
28. dec 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. dec 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@booklover veru, ja som donutila mm nech mi slubi, ze buduci rok budeme 100pro doma, takze sa tesim.. potom vyhodim z kuchyne vsetkych a uvarim super hostinu :wink:

@luludi veru, aj ja by som prijala, keby uz bola co vidiet hotova, lebo co nevidiet je este daleko :unamused:
28. dec 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola krááásne fotky...
28. dec 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola - ozaj mati, sandra nakoniec dostala pod stromcek od babky a dedka ten puzzle koberec. :wink: je uplne super. som tomu rada lebo my mame doma dlazbu kvoli Aronovi. takto na tom koberci je teplo a moze sa tam pohybovat :slight_smile:
28. dec 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika41 je to smoby.. nenasla som ho na nete, ale toto je velmi podobne
http://deti.bazos.sk/inzerat/5509347/Noveee-odrazadlo-Smoby-Berchet-5v1.php
28. dec 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285- vidis,,tie som uz nerobila ani nepamatam kedy- ja som spracovoala brokolicu- co neskonzumovala emma- zostala mi skoro cela, takze bola kremova brokollicova polievka a oprazenym chlebikom
28. dec 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac brokolicovu lubim aj ja....ja som si pre seba udusila zeleninu so zemiakmi,lebo ked sa budem stale napchavat vianocnymi dobrotami tak tie kila mi ostanu na vecne veky :frowning2:
28. dec 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kukulienky
nieco sakra hnusne je vo vzduchu, ja sa uz vyse tyzdna liecim a ustupuje mi to len velmi pomaly :angry: (davam si nasivin, sterimar a do krku striekam jox, ale oddnes si dam asi bioparox a stoptussin na kasel)
dnes som bola s malym petom u dokiny, lebo mal taky kasel, ze sa ani nadychnut nevedel... dala mu antibiotika, ma hnusny zapal priedusiek a jemne chytene pluca, otrasne, len aby to nase najmensie pokladiky nedostali :pensive: :pensive:
mama mi je v nemocke, ta ma zas ine problemy :frowning2: ach jo,
ja uz chcem leto
@bambola pekne fotos :wink: maju atmosferu
28. dec 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako ste sviatkovali??? Strašne rýchlo to prešlo. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Posielam zopár fotiek:
28. dec 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ťava som ich nepridala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes som mimo, keď som malej šúpala zemiak, tak po nakrájaní som ho namiesto do hrnca šupla do koša. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani von sa mi nechcelo ísť (hanbím sa). :angry:
28. dec 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 aj aj do vsetkeho zdibem, este stastie, ze nemame zakusky,,sice ich nemusim,,ale ked uz ich vidim na tanieriku, tak zdibnem,,,mamina ich prezeravo strcila vsetky do mrazaka,,aby vraj nezochli :grinning:
28. dec 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok