Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
5. jan 2011

@bambola jaaaj 😀 tak to ma asi polyesterove ked jej smrdia nozky 😀

bambola
5. jan 2011

@maxara ale prd to jej ta bavlna medzi prstami zatucha 😠 clovek moze kazdy vecer vymetat odtial aj tak to tam ma 😔

maxara
5. jan 2011

@bambola ano ja viem, ale som myslela, ze ked mas taku beziacu teoriu, tak bavlna by sa luftovala pri behu, chapes.. 😀 ved aj Ninke razia nohy a urcite aj ostatnym, take kyslaky.. a navyse sa to ani neda poriadne vybrat.. ja sa s nou kupem vo velkej vani a vtedy to vzdy poriadne vyumyvam, takze kazdy druhy den ma vonave a kazdy druhy tchorie 😀

bambola
5. jan 2011

@maxara 😀 ja jej to tiez mydlom surujem a ked nekupem tak aspon vlhkou utierkou, ale tou to odtial akurat vypracem ale zapachu to nepomaha, ibaze to ma este aj aromu tej vreckovky, cize tchori zapach v cistej bielizni 😀 😀

ericica
5. jan 2011

ahooojte kocky tak malinka celu noc horuckovala 😒 a nechcela som ju budit na cipok lebo by nezaspala naspet a ja som bola ako vyzmykana handra tak som jej dala nurofen a pekne zabral 🙂

@maxara pekny opis telenovely 😀 nechces hadat ako to bude pokracovat.....ja uz sa normalne tesim na stvrtok len dufam ze malinka bude uz v risi snov,lebo inak zase nic neuvidim 😝 malinka teraz spi a ja si uz konecne idem kupit tu debilnu ciapku lebo vcera bol obchod zatvoreny...
ozaj este otazocka mne sa zda ze malinka je hladna ale ked ona tak zalostne malo spapa 😢 teraz pred spankom som jej dala jablcko vela nespapala,ked sa zobudim okolo obeda jej dam masko zo zeleninou a co jej mam podla podvecernym spankom???kasu jej dava az okolo 7 aj to len malinko aby jej netlaciko na zaludok....

ericica
5. jan 2011

@monline ozaj mon ako sa ma danko dufam ze lepsie,,,daj vediet ako ste pochodili u dr???baby hanka tu uz davno nebola aspon ja som ju tu nezazrela....a @mirka285 ta tusim lyzuje?nie???som zvedava na fotky....normalne mi tu chybaju jej prispevky 😀 😀

oacka
5. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 😀 ja som bola nenormálne nervózna z toho kojenia... mne sa to strašne nepozdávalo to jej papanie počas kojenia... teraz viem,že jej dávam dosť a ona si zoberie,koľko chce...ale ten posledný mesiac s kojením bol horor, teraz to už viem posúdiť, to bol len rev a nervy... šak ona už vobec neplače po papaní a vtedy furt revala. ☹ fakt odkedy nekojím sa u nás všetko zlepšilo... je mi to ľúto,ale viem,že tak je to lepšie.
ja idem 14.1. na ockovu šesťdesiatku,tak aj ja práve zháňam šaty, objednala som si z bonprixu,ale zrejme mi dovtedy nedôjdu ☹ ☹ , nevadí, nabehnem do marks and spencers a dačo vezmem...
@bambola aj našej smrdkajú nožky!!!! 🙂 ja ich stále ovoniavam. 😀
ale tabuľky aj tak pozerám len veľmi opatrne, radšej sa nechcem znova rozrušovať. 😀 😀 😀

miki060707
5. jan 2011

@adelaine mne spočiatku krpec nechcel brokolicu, ale som mu dala od hipp, ale ked som mu pridala do zeleninky a maska tak ju spapal a dokonca ja minimálne mixujem, ja to dobre uvarim a potom to len vidličkou "rozmágam" a pekne mi to zje, ani nepamatám kedy som mixovala....ale je to individuálne,
no ja mám baby už pežehlené a aj spratané a rozmýšlam, čo variť, asi spravim dolky a niejakú polievku...
inak dobré ránko, idem si vás prečítať viacej,
hladam, kde maxi nechala link na tie šaty, neviem to niejak nájsť....reku kuknem sa 🙂

oacka
5. jan 2011

@ericica to jej už dávaš tak často príkrm? 3x za deň? nestačilo by len raz a ostatné mliečko? naša nie je kojená,tak dávam niekedy 2x do dňa, niekedy len raz, podľa toho,či na raňajky vypije mliečko alebo nie.. keď nechce mliečko urobím jej ovocie s keksom. držím malinkej palce,nech je už iba zdravučká a poslušná. 😉
monline,daj vedieť,akko sa má Daniel náš okatý.

oacka
5. jan 2011

@miki060707 naša fajnová zas nechce domácu stravu, už len výživy z pohárika.. ☹ minule som jej urobila fajnú kuraciu polievočku s mäskom a kopou zeleninky, no také zhnusené ksichty hádzala, že strach! kupované jej zachutili s cestovinami a paradajkami....neviem,či sa neplánuje vydať do Talianska. 😀

meruska
5. jan 2011

moj herec mi dnes tak ogrcal lehatko, ze hruza, normalne som ho musela supnut do vane a osprchovat...som zvedava kedy uschne 😠
rozhodol sa totiz ze pri jedeni bananu si bude klabosit a vyspevovat az mu z toho tak zabehlo ze ho naplo a vsetko vratit von 😠 a to sme prave dojedali ..

sarai
5. jan 2011

@gabika41 kasicku si davala? a kedy? ty si ju nechcela davat, nie?
to masko si musim zistit. mne to pride vela davat 6x maso za tyzden. tak som zvedava, dokedy. a cestoviny si uz tiez dala? ja som minule pridala trochu ovsenych vlociek, kvoli lepku a cestoviny sa chystam tak nabuduci tyzden skusit aj ja.

meruska
5. jan 2011

@oacka moj je dedincan ako vysity....varene lubi.... 😎 Kika je z mesta, len kupovane by jedla 😀

meruska
5. jan 2011

inak sa musim pochvalit, vcera sme prvy krat spali na obed dlhsie ako 25-40 min v postielke...rovno hodil 2,5 hodiny ..nechapem 😵

bambola
5. jan 2011

@miki060707 2358 strana 🙂

bambola
5. jan 2011

@oacka ja neovoniavam, ja sa mam rada 😀 😀

oacka
5. jan 2011

@bambola 😀 😀 😀 😀 ja to milujem,mne aj jej hovienko vonia... a to teda smrdí ako hovado! a ako strašne smradľavo prdí! no celý tato!

@meruska ja už mám výčitky, že jej nevarím, že ju balamutím kupovaným...ale keby si videla,ako ju striasalo z tej mojej polievky.... to som až taká zlá kuchárka????? 😀 😀 ja neviem,koľko jej mám navariť, stále sa mi podarí pol hrnca a to skoro všetko napokon vyhodím.....

maxara
5. jan 2011

@bambola no preto sa ani neunuvam jej to cistit vlhcenou utierkou.. niekedy je horsi vonavy tchor ako cisty tchor.. ked si predstavis nejakeho prepoteneho sedlaka a naparfemovaneho 😀 😝

@ericica Eri, najprv sa musim pozriet, kolko to ma dielov, dufam ze nie 1001 ako nazov napoveda.. to by ma drblo.. ak by to malo vo stvrtok koncit, tak sa podujme na to, aby s nim stravila noc, ale bude sa hanbit, bude v rozpakoch a on cynik totalne zmakne, lebo sa mu paci, zalubi sa do nej a necha ju vykecat sa a potom sa spolu vychrapu z lasky a nie pre prachy, ktore jej aj tak da, lebo sak to musi skoncit hepyendom.. dnesny svet si opat ziada hepyendy.. a ak to vo stvrtok koncit nebude, tak to bude mat takyto dej len v skratke.. 😀

@oacka ved to je v poriadku, na to sme tu.. maminam ktore maju dostatok mlieka sa lahko hovori este vydrz a koj co najdlhsie.. proste ked to nejde tak to nejde.. a ake saty si si objednala? hod link

@miki060707 na strane 2358

bambola
5. jan 2011

@oacka nemozes byt zla kucharka, kedze si to nijako nedochucovala len vlastne nahadzala a vyvarila. tam sa predsa neda nic pokazit, ci? 😕 😀
ja som teda tie kupovane neochutnavala ale nemoze to byt ze predsalen maju nejaku inu chut ako cerstvo urobene? ze je tam trosku niecim dochutene? 😕

meruska
5. jan 2011

@oacka ja varím vždy na dva dni, už viem koľko asi zje...ale zďaleka to nie je také množstvo ako kupovaná fľašticka

bambola
5. jan 2011

@maxara ako ked som nastriekala zachod nejakym sprejom, ze aby nesmrdelo a mm, ze mame teraz hovno v lese 😀 😀

meruska
5. jan 2011

@bambola 😀 😀 😀

maxara
5. jan 2011

@oacka ja som tiez rezignovala s varenim.. ona to nechce.. ale ked som urobila to, ze som dala zeleninu do parneho a pod neho som dala varit masko a potom z toho vyvaru som pouzila na rozriedene tej rozmixovanej zeleniny, tak to zjedla.. ta na pare chuti ovela lepsie ako varena, tak skus.. a uz viem, ze karfiol jej nedam 😀 a ja teraz velice prebalujem a bozkavam nohy, lebo este stale nemam bohvieaky uzasny cuch.. miestami vobec ziadny, takze .. 😀 machrujem

maxara
5. jan 2011

@bambola 😀 no este v lese je celkom prirodzene, ale hovno na plazi je nechutny smrad 😀 a orchideove ste uz mali?

sarai
5. jan 2011

a komu vam uz deti sedia?

maxara
5. jan 2011

@ericica 😲 😲 to ma 180 dielov

meruska
5. jan 2011

kuknite aky je spokojny ze je v autosedacke, kedze lehatko sa susi po sprche 😠
inak moj sa rozhodol ze asi zapusti dlhe vlasky ako jediny z konikovych chlapcov 😀

gabika41
5. jan 2011

@sarai iba vcera som skusala,lebo mi nechce papat ovocie,tak reku dam ho trochu do tej kase.....bolo to len zopar lyziciek,ale nic moc.... 🙂 otvor si link,co sem hodila monline,tam je vsetko napisane o prikrmoch a aj o mase... 🙂

gabika41
5. jan 2011

@sarai .....a cestoviny som prvy krat vcera a zdalo sa mi,ze jedla dokonca lepsie,ako prikrm s ryzou,co bol jej favorit doteraz... 🙂

noemarta
5. jan 2011

ahojte,
@maxara tak drzim palce aby si dobre vybrala a kupila, ja idem tiez s nelou poobede po nakupoch, kuknut nejake tie zlavy 😉 😉 😉
@merikac zatial je to pianko, lebo tieto vyplaty robi este ta pani, tak sa len prizeram ze co je nove a taaak. 😉
@meruska Timko je zlatunky krasavec 😉
Ja uz som tiez zacala s prikrmami a zaujimave, ze jej viac chuti zelenina nez ovocie 😕 😕 😕 ale ja som rada.
Tak sa drzte budte zdravi, idem robit obed a hajde na nakupy.
zatial pa

gabika41
5. jan 2011

@oacka ja mam Receptar zdravej vyzivy od Ostertagovej a tu je pekne teoria a aj recepty do 2 rokov.Recepty su na dve porcie,co mi maximalne vyhovuje. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre