Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
6. jan 2011

@mirka285 hmmm, v našej fakte sú chlapi takí stredn vysokí, tak možno by mohol byť po nich... ale Roman nikdy nemal komplex,že je malý, jemu to nejako nedochádza.. 😀 😀 😀 on všetky vysoké baby považuje za škaredé. 😀 😀 😀

oacka
6. jan 2011

fajte nie fakte. 😀

tinaki1275
6. jan 2011

@oacka o mna ja tak bolia..nehovorim o chrbate..☹

mirka285
6. jan 2011

@oacka aj moja je taka,mozme byt velmi spokojne 😉 babule opustam vas,boli ma to a neviem uz ako mam lezat,dobru noc vsetkym

oacka
6. jan 2011

@mirka285
@tinaki1275 dobrú noc, modelky! idem dať jednu zdravotnú na balkón a spať! 😀

tinaki1275
6. jan 2011

@mirka285 dobru a nech sa ti to polepsi ..
idem aj ja..zase mam krce az v nohe z toho chrbata..

booklover
7. jan 2011

@aalexis007 ja studujem ucitelstvo Aj+Nv. dufam, ze tento rok sa uz to bc podari... a budem sa moct venovat dcere a stavbe domu.

booklover
7. jan 2011

@bambola no, ja mojou vinou chodim nadstandardne do skoly... zle spocitane kredity... ☹

bambola
7. jan 2011

@booklover podla mna je cely kreditovy system na..... 😠 na slovensku totiz funguje nie tak akoby spravne mal a je kombinaciou stareho a kreditoveho systemu 😒 no skoda reci, nad tymto som uz rozculena dost asi to nezmenim 🙄

ja by som chcela stihnut bc. za dva roky ale to by som musela mat vacsi drive ako mam 😅

booklover
7. jan 2011

@bambola no, ja studujem bc od 2005 🙂 bola som dva roky v UK a rok som si predlzila kvoli tym zle zratanym kreditom. to by nevadilo, ale tych 750 eur, ktore za to zaplatim ma netesi ☹
je to hlupe, lebo sa to pocita po 1-2 kreditoch a tri roky studia. nechapem, ze ten program na nete to nepocita sam. vzdy, ked to pocitam mi vyjde ine cislo a to dokonca aj ked to pocitaju ini ludia so mnou... je to o krk. za tie peniaze by to malo ratat za mna! kvoli takej somarine... a asi ani na studijnom sa im to nerata lahko, lebo bc pracu prijali a dokonca som aj zvladla prve statnice. az po nich mi volali, ze mi to nevychadza a nemozem ist k dalsim statniciam ☹ bieda.

kafoditka
7. jan 2011

Bre ranko 🙂 Ako sme buvali? Ja budem mat dnes veselo, varujem Jakuba, tak mam o zabavu postarane 😉 Dieta mi akurat zaspalo, idem si rychlo spravit a vypit kavu v klude.. pekny den vsetkym 🙂

bambola
7. jan 2011

@booklover cozeeee? 😨 no pekne , aspon ti zarataju tu statnicu a bc. pracu? a vy nefungujete na ais-e? 😕 no ja platim este viac asi o stovku a za toto by som ich nakopala do zadku 😠

maxara
7. jan 2011

dobre ranko..
neviem co mam nove, asi nic.. mozno menej soplov, ale o to hustejsich.. mm strasi doma, tak dnes odzdobim strom, lebo som chcela vcera, ale prisla moja sestra a boli tu cele poobedie.. prave pozeram dokumentarny film o dubaji a tom takom palmovitom umelom "ostrove".. akozeeeee nechapem..naco.. a ta zena ma vazne nechutny uces.. slizky hribik, to som uz davno nevidela

@mirka285 zacala som trosku citat od zadu a ja som rovnaka trapka ako tvoj Gabo.. ja mm fotim vsade 😀 ked raz na vylete musel ist surne srat do krikov a pri srani sa nemohol nijako moc hybat, tak som urobila zopar velavravnych zaberov 😉 a aj doma na zachode ma dost, alebo ked nadrbany cikal v strede cesty, alebo ked isiel predo mnou po ceste a len tak zo srandy si stiahol gate, ze akoze on tak bezne chodi (to bolo pri priehrade starina a siroko daleko nikto) a ja som mala zrovna zapnuty fotak 😀 😀 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 uz ta pretriasame 😉

bambola
7. jan 2011

@tinaki1275 vsetko najlepsie malej polobohyni k vypolrociu 😀

maxara
7. jan 2011

@mirka285 pozeram, ze sa chystas dokonca na operaciu.. pod naraz so mnoooooouuuuu 😀 😔 ☹

bambola
7. jan 2011

@maxara pocuj, nelakaj tu ludi na pofiderne aktivity 😀

maxara
7. jan 2011

@oacka tak pre info, vcera som ninku vazila na nasej osobnej vahe a este nema ani pol roka a ma 9700 g 😲 to ked si tu vcera pisala o tom 11mesacnom 😔

maxara
7. jan 2011

@bambola 😀 😀 sak iba ak by to bolo nutne.. 😀

bambola
7. jan 2011

@maxara inak vsimni si, ze baby tu maju len take choroby co nemas ty, mirka zlatu zilu, tinaki a denisse seknute v krizoch. a teraz neviem ci ty zachranujes nas alebo baby teba aby si nevychytala ozaj vsetko 😀 😀

mirka285
7. jan 2011

@maxara pocuj teraz ma napadlo,a on sa mi bude hrabat v riti????

maxara
7. jan 2011

@booklover @bambola my sme mali v NR v pohode kreditny system.. skratka za rok sme museli mat 60 kreditov a vacsina predmetov boli za 6 kreditov, niektore za 3 alebo take ze telesna za 1,5 ale boli aj napr atelieri, co boli povinne a tie boli za 9 az 12.. ale tie aj najviac casu zabili a teda vsetky tie predmety boli okreditovane podla toho, ci to boli prednasky + cvika, alebo len prednasky, alebo len cvika, ci koncili zapoctom +skuskou, alebo len zapoctom.. ci mali v priebehu semestra nejake ciastkove skusky.. akoze mne sa to pacilo.. ale viem ze UKF, vedlajsia skola v NR v tom mala brutalny hokej.. moje spolubyvajuce normalne niekedy nemohli ani mat viac kreditov.. ja som si robila rozvrh hodin sama, cez pocitac, mala som povinne a povinne volitelne predmety a mohla som si ich doplnit cim som chcela.. tak sa stalo, ze som stihla moj odbor a zameranie, plus jedno zameranie navyse a k tomu este doplnkove pedagogicke studium a uuuuplna trapka som posledny semester nemala ani jedno cviko 😀

maxara
7. jan 2011

@bambola no dufam, ze baby zachraniju mna.. zlatu zilu nechcem, to uz by bol aky bonbon.. 😀

@mirka285 🙂 no vyzera to tak.. ale len prstom 😀

mirka285
7. jan 2011

@maxara no som rada,ze nie lyzicou 😨

maxara
7. jan 2011

@mirka285 😀 😀 😀 Miri, tak ale to kazdy by sa ti sparal prstom v riti.. takto to mas aspon pohodlne

mirka285
7. jan 2011

@maxara ja som to uz raz zazila,takze viem do coho idem...Gabo povedal,ze keby sme trtkali do riti,urcite by som nemala problem so zlatou zilou...no neni mily??

maxara
7. jan 2011

@mirka285 😀 😀 ale uz je neskoro to skusat 😀

bambola
7. jan 2011

@maxara maxi takto podobne to funguje aj na komenskeho ALE maju v tom hokej oni sami, vacsinou funguju vyucujci na starom systeme ako boli zvyknuti, kazdy si tam robi co chce a svojho prava sa tam nedovolas 😒 ja som sa tam tak narozculovala, som uplne stastna, ze som odtial odisla. co sa tyka ohodnotenia kreditmi, niekedy som mala pocit, ze je to len tak rozhadzane aby to vyslo tych 180 za tri roky. ako najjednoduchsi pripad by som uviedla predmet, ktory sme mali spolocny s ucitelmi akurrat, ze mi sme z neho mali len jedno cviko, ucitelia malli cviko a prednasku, rozsah predmetu a skuska boli uplne rovnake, cize teoreticky sme sa myc museli ucit viac kedze ucitelia mali k tomu aj prednasky, no a my sme mali za ten predmet 1kredit a ucitelia 4 😖. a toto je len jeden z mnohych. no proste, nech ide cela kattedra anglistiky a amerikanistiky na FiF UK do pecka. ja uz kazdeho radsej posielam na pedagogicku 😉
moj bracha na VSE v Prahe ma velmi dobry system a tak by to malo vyzerat ale tak to je Praha a co si budeme nahovarat, to je uz v mnohych veciach uplne iny svet 😒

gabika41
7. jan 2011

pekny den sa praje 🙂 tak ja som dnes pilna ako vcielka maja... 😀 uz mam hotovo 🙂 nebude nahodou v sobotu uz ples v opere? 🙂 ja vzdy obdivujem tie kvetinove vyzdoby..... 🙂

vkladam moj prvy vytvor ciapky.....tri dni rozmyslania a parania....vcera som do polnoci skusala kvetinky...... 😀 😀

bambola
7. jan 2011

@mirka285 a co to chce zastuchat spat? 😨 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre