Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
8. jan 2011

babule, uspesne dojazdene 🙂 trosku som sa zapotila a dva krat mi to skapalo ale zaparkovala som ukazkovo 🙂 chichichi. o chvilu sandra dostane papanicu a sup s nou na dve hodky von 🙂.
nechystate sa zajtra niekto lyzovat na stuhleck? 😉 premyslame ze vybehneme 😉 . idem chytro skusit lyziarske oblecko, lebo podla mna ho este nenatiahnem. sakris. ☹

katty17
8. jan 2011

@kafoditka - domi, ty ides kedy na klbiky? ako vam povedal dr. ? ze v osmom mesiaci na kontrolu? ako sa vola ten nas lekar klbikovy? 🙂

kafoditka
8. jan 2011

@katty17 kati ja idem niekedy vo februari - to bude mat maly pomaly osem mesiacov..tak nam kazal prist.. Vola sa Marcel Kusin 😉 No tak si to soferovanie zvladla, super 😉 a neboj sa, mne kazdy hovoril, ze diesel skapat nemoze a mne sa to podarilo v jeden den hned dvakrat... 😀

bambola
8. jan 2011

Ahojte,

tak my mame dnes POL ROKA 😎 teda moja Maťka 😉 pani, este jeden taky a uz budeme cupitat s holou niekde po chorvatskej plazi 😀 😀 jaaaaaaj, keby nam naozaj to chorvatsko tento rok aspon vyslo, resp. ja chcem ist do Slovinska 🙂

@luludi lulu mm mi tu cital cez plece a odkazuje, ze autoimunita je choroba, ze si to asi inak myslela 😠 ale ja a urcite aj baby , sme to pochopili 😉 (aj on to pochopil len mi tu mudruje 😠 )
@katty17 uspesne gratulujem k zvladnutiu soferovania 🙂 isla si aj s malou? lebo ja sa teda soferovat vobec nebojim ale ked som ju viezla prvykrat tak to bola ina zodpovednost , som isla ako priposrata 😀 😅

bambola
8. jan 2011

@kafoditka kafko ako to, ze nemoze? 😕 vsak praveze diesel je nachylnejsi na kapanie lebo treba pridat viac ked sa pohynas, benzin ti skorej zabere 😕

kafoditka
8. jan 2011

@bambola jaaaj gratulka k pol rocku 😉

kafoditka
8. jan 2011

@bambola no vidis, inak to je aj moj nazor, ked som sa rozbiehala na benzine, tak som problem nemala nikdy a tu na diesli mi to zakapalo hned 😀 ale to som si musela len zvyknut na citlivost pedal a teraz je to uz dobre.. mne kolegyna aj kolega hovorili, ze diesel nekape, ze to uz musi byt aby zakapal a vidis aki boli mudri 😝 To chce vsetko len prax, a jazdit, jazdit, jazdit 😉

bambola
8. jan 2011

@kafoditka evidentne v tom nemali jasno 😉 napriklad na benzine sa pohnes aj na dvojke 🙂 na diesli tazko, pokial teda niesi z kopca 🙂 aj ked mm sa uz podarilo aj na trojke 😀

bambola
8. jan 2011

@miki060707 prosim ta to z toho hami pride automaticky po registracii? lebo som sa registrovvala vsak uz davnejsie a zatial nic 😕

miki060707
8. jan 2011

@bambola hej príde to, treba vyčkať 🙂
pekný dník "julovky"

mirka285
8. jan 2011

@kafoditka
@bambola najlepsi je automat,ten nemoze skapat 😀

kafoditka
8. jan 2011

@mirka285 jooj tak daleko som sa zatial nedostala 😀

kafoditka
8. jan 2011

@bambola ja uz tiez cakam skoro tri tyzdne a stale mi nic neprislo...

tinaki1275
8. jan 2011

@bambola blahozelame Matke😉 bola si uz v Slovinsku ,ze ta to tam tak taha? ja som bola len v Ljubljane a previezli sme sa dokola cez cele Slovinsko ,ale mne sa tam nepacilo ..
no idem ja hned krmit,uz sa mala prebrala z 25 minut.slofika..

bambola
8. jan 2011

@mirka285 ja som uz sla na automate ale to som soferovala este kratko tak som nevedela porovnat a jedna nasa znama sa vyjadrila, ze keby mala automat tak co by potom robila v aute, by sa nudila 😀
@tinaki1275 byvaly sef tam so zenou chodia kazdy rok na dovolenku, ze plaze pekne (aj ked malo ale ciste) je tam podstatne menej ludi ako v chorvatsku a hovoria aj taliansky tak sa dohovorim 😀 a podla obrazkov (ja viem realita byva ina) sa mi strasne pacia slovinske alpy.skoda, ze nemame velke auto by sme si zobrali aj bicykle. a by sme to vzali ako trip, cez ljublanu, k moru a potom este do tal.terstu, vraj velmi pekne mestecko 🙂 no tak som si posnivala a zase spat do reality 😀 😕 😒

luludi
8. jan 2011

@kafoditka @bambola my mame diesel.. ale len boh (mm) vie preco...jaj tak preto, ze diesel ma mensiu spotrebu a pri nizsich otackach vyssi vykon, ale vraj benzinak ma ine vyhody... takze zase nie som moc mudrejsia.. 😅 ALE viem, ze nase auto ma central, klimu a puklice.. tot vsjo

@bambola: stastne a krasne vypolrocie prajeme malej bambolke.
tm je fest mudry lekar a ma vpodstate pravdu, len je to cele komplikovane a chcela som to zjednodusit a vysvetlit, ALE chapem, ze jemu to teraz pride asi nelogicke... zlaty 😉
Do slovinska by som chcela ist aj ja.. taky moj sen 😵 😵 😵

mirka285
8. jan 2011

@bambola no ja som stihala v aute fajcit,telefonovat a este sa aj malovat 😝 ale teraz jazdim zodpovedne,teda skoro...
@luludi no super ovladas vase auto,a radio nemate 😀

bambola
8. jan 2011

@luludi lulu hlavne, ze my sme sa pochopili a iste, ze je to zlozitejsie. drzime palceky a dakujeme za blahozelanie 🙂

my mame tiez diesel a je to kvoli uspore 😉

@maxara my mame dnes vypolrocie ale netusim kolko mala vazi ani to nemam ako zistit, tak sa na mna nehnevaj 😅 ked pojdeme k svokre tak sa u nej odvazime spolu a dam cca udaj 🙂

bambola
8. jan 2011

@mirka285 heeeeeeeeeeeej si pamatam ako si sla v protismere ked sme sli k maxi 😀 😀

mirka285
8. jan 2011

@bambola vsak som to tam nepoznala 😀

mirka285
8. jan 2011

a kde je nasa @maxara dnes?

merikac
8. jan 2011

@luludi velmi krasne dakujem za recepty,,, 😵 ............a propo,,nase nema puklice☹

luludi
8. jan 2011

@merikac rado sa stalo 🙂 nech sa ti podla nich dobre vari, ja som skusala hlavne spenat a mne chutil... riskovi pomenej 🙂

@mirka285: jaaasne, mame aj radio aj cd prehravac a zimne a letne gumy a ked sa, naozaj fest zamyslam tak aj tmave folie na zadnych sklach a tusim volkswagen

gabika41
8. jan 2011

pekny den sa praje.... 🙂 ja si myslim,ze diesel je lepsi.....ono nejde ani tak o rozbeh,ale aby mi to nezhaslo niekde na krizovatke....a to sa mi pri benzine stavalo,kdezto teraz ani nahodou.... 🙂

petrap001
8. jan 2011

ahojte baby,mam taku otazocku...tie co uz davate prikrmy,skusali ste aj hovadzie maso ci je to skoro???

luludi
8. jan 2011

Babulky, pouzivate niektora latkove plienky? viem, ze @dugyna pouzivala, ale uz dlho nepisala..

@petrap001: ja este masko vobec nedavam, pravdu povediac, ani neviem, po ako dlhom case treba masko zaradit? 😕

mirka285
8. jan 2011

@petrap001 ja som minule malej dala z polievky,pomixovala so zeleninkou a v pohode 🙂

bambola
8. jan 2011

@luludi
@petrap001 masko asi tak po mesiaci od zaciatku prikrmov a myslim, ze sa moze aj hovadzie ale len pekne cistucke chuducke 🙂 bravcove by sa malo az po roku.

lulu ja planujem latkove plienky v pripade, ze nasa princezna spohodlnie a nebude sa chciet naucit na nocnik a bude len do plienok, tak pekne supneme latkovu a hned zisti ake je to nepohodlne 😉 aaaaale tak to je este daleko 🙂 preco? planujes?

robika
8. jan 2011

Ahojte nemam na MK vobec cas, ja jednoducho nestiham, ako mam teraz vela prace, tak som si uvedomila, ze nas je sice plny dom, ale s malym mi teda vobec nikto velmi nepomaha, teda obcas hej, ale na taku malu chvilku, ze nic aj tak nestihnem, tak musim makat hlavne vecer a v noci... ale tak co uz, treba peniazky lebo na matersku ani rodicovsky nemam narok ☹
citala som par stran, ze ste sa bavili o postavach a chudnuti, tak vam poradim velmi dobru a chutnu dietu, ktora je odskusana a da sa schudnut take 2 kg tyzdenne a pritom papate...
prave tuto dietu u nas drzi zvysok domu okrem mna 🙂, ja jem to ich dietne plus vsetko ostatne k tomu 😀
podstatou tej diety je jest 6 x denne, rano ovsenne vlocky s mliekom, pripadne s cerstvym ovocim (nie ine), a potom 2x denne ryza 50g (na olivovom oleji robena) s kuracim masom 50g, maso musi byt pripravene na oliv. oleji, iba tak opecene, oleja uplne minimum, koreniny sa mozu pouzit, sojova omacka tiez, horcica, 3x denne maso so zeleninou, taktiez musi maso vazit 50g a zelenina 50g, zelenina moze byt surova alebo mrazena, alebo na pare, pripadne udusena vo vode s kvapkou oliv.oleja. Nic viac sa jest nesmie, pit iba cista voda, alebo mineralka a pokial ma niekto rad kavu, moze si dat 1 CL cukru do nej, to je vsetko. Nesmie sa jest nic ine, ziadne polievky, maslo, kysla smotana nic ine iba mlieko. Kila idu dole a pritom clovek neciti hlad a celkom dobre sa naje. jest sa ma kazde 3 hodinky. mm a jeho brat schudli 4 kg (mali vacsie zasoby), svokra zatial 2 kg za tyzden.

mirka285
8. jan 2011

@bambola Mati som sa musela asmiat,ved niekedy neboli pampersky a pouzivali sa iba latkove a nemam pocit,zeby deticky chodili skor na nocnik 😀 pocuj,bola si pozriet to icoo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre