• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Dobre ranko :slight_smile:
@katty17 kati drzim palce, uvidis, ze to bude v pohode a ako sa budes vytesovat :wink: ja este musim pocvicit pozdlzne parkovanie a zacat si poriadne vsimat znacky, lebo ich nejak ignorujem :zipper_mouth: :wink:
8. jan 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka tak to je skoda, ze si vobec zas zacala,,,,,,,,a je spravne, ze mas vycitky,,,pokial sa ti da,,radsej s tym prestan teraz ,,,,,este vacsie budes mat, ked ti dieta zacne fajcit a budes aj ty,,budes to brat tak,ze to co vidi robi,,,i ked je pravda, ze moze zacat aj ked nikto z rodiny nefajci ale o to tie vycitky budu mensie potom- vidim to na mm
8. jan 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - domi tak ja parkovanie ponecham na dalsiu lekciu :grinning: . ale strasne moc chcem uz soferovat nech nie som zavisla na risim. aj teraz by som velmi chcela ist za kamoskou do Pezinku ale nechce sa mi tam a spat trepat busom :frowning2:
BABY dali ste si nejake "predsavzatie" do noveho roka? :slight_smile:
8. jan 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...spominam si ked som ja mala cerstvy vodicak,tiez som bola lava a moc mi to neslo :frowning2: teraz v pohode,odsoferujem vsetko,skor mam problem s tym ze vyrobcovia automobilov nerobia interier auta podobne,ale kazdy inac...clovek ma problem sa zorientovat ked sada z jedneho auta do druheho :unamused:
@strasska jeeeej,,Julka je aka krasnucka,,,a zda sa mi,ze cela mamina :slight_smile:)))))))))
@katty17 ja si nedavam ziadne predsavzatia,je to hovadina...ked nieco chcem,idem do toho hned a necakam kym bude Novy rok...
8. jan 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac dobre rano,,,vyprevadili sme tatina do prace,,,uz zas zacina ten isty kolotoc,,,daj nam boh zdravia,nech cely rok preziijeme bez ujmy na zdravi- lebo taky frmol rano som uz davno nezazila a dufam, ze mm pride cely do prace, tak nahal,,lebo mu volal sef, ze uz pred polhodinou bolo neskoro :angry:
8. jan 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac mne by zase vadilo,ze mala ma cucha taku zafajcenu..a navyse ju stale pozkavam a nechcela by som aby si pamatala,ze mama smrdi po cigaretovom dyme...ale nemozem moralizovat,lebo pri Tomasovi som zacala fajcit,ale to som bola mlada a sprosta,teraz mam viac rozumu
8. jan 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285
@kafoditka jake figury ste tu vytasili :astonished: ,,,,,,,,,,,,vsak sa nemozem poriadne na vas ani pozerat,,lebo take vycitky dostanem, ze sa vrhnem do chladnicky, zozeriem vsetko a poviem si,ze tak a teraz drzim dietu,,a toto veru nechcem- vyjest celu chladnicku-
8. jan 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, my sme do teraz spali, supeeer, dakujem ti nelinkaaa :wink:
@katty17 chvalim ta ze ides do toho, neboj zvladnes to a potom sa hadam stavis uz aj u naaas. :wink:
Baby, my dnes znovu cakame navstevu, zas mame nejaku stafetu navstev, ale tak co uz, takze idem upratovat, varit , piect a chystat. :wink:
Drzte sa, ideme ranajkovat.
8. jan 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 tak vela zdaru na cestach a tiez si nedavam ziadne presavzatia,,,,nikdy ma to nani nenapadlo
8. jan 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac jaaj no ale teraz mam daleko od takej figury,uz na sebe vidim,ze starnem a tlo mam po dvoch detoch,ale do leto sptravim aspon nieco,aj ked celulitidy s nezbavim...ja si myslim,ze nejde len o to byt stihla,mne sa pacia aj plnsie tvary a baculate baby ale musi byt ta postava taka pevna,co moja teda neni..
8. jan 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta Marcelka ale ma to aj vyhodu, aspom si udrzujes domacnost v cistote :D
8. jan 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac veruuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aj s pecenim som furt vo sfungu, aby som naaaahodou nezabudla piect :grinning: :grinning:
8. jan 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no ja mam teraz vyhodu, ze sme sli z opla do opla, takze len vynoveny interier, ale ked som sadla do sportoveho noveho focusa tak som sa citila ako v kozmickej rakete - sak to same cupliky na vsetko :confused:
@noemarta aspon stale udrziavas spolocensky zivot :wink:
8. jan 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka275 ja si tiez nedavam nikdy predsavzatia. ale teraz som si povedala ze sa musim pustit do toho soferovania a opat sa ucit anglinu.
@noemarta - nechystas sa v blizkej dobe do PK? zeby som sa zviezla :wink:
8. jan 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta - maci, co ides varit a piect?
8. jan 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj babule. kedy dame opat nejake stretko?
8. jan 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 mohli by sme, uz som vas pekne dlho nevidela :wink:
8. jan 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 na obed idem robit iba vyprazany syr a americke zemiaky, a idem nachystat studene misy a tvarohovu tortu.
Veru ze idem Kati, asi v utorok, lebo som skoro zabudla ze musim ist s malou na kontrolu klbikov !!!!!
A veru, mohli by sme uz dat spicha, ved som vas tento rok este nevidela!!!!!!! :wink:
@kafoditka aaano, udrziavame, ved zajtra ideme zas my na navstevu :wink:
8. jan 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny den prajeme,

my sme silvester a par dalsich dni prezili u svokrovcov, potom sme museli hned domov a ja na par dni do nemocky, teraz sme vsetci konecne doma. Rozmyslam, ci je sanca vas precitat spatne, ale asi nie :slight_smile:
@noemarta: ako robis tvarohovu tortu?
8. jan 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi ahoj, preboha a co si bola v nemocke????
Asi takto:
cesto:2 balicky maslovych keksov podrvis 250gramov a pridas 125g masla, z toho spravis cesto a das to do vymastenej a mukou vysypanej formy.
Plnka: 250g tvarohu, 1x mascarpone, 4 zltky a 150g kryst.cukru a 4 lyzice skrobovej mucky to zmiesas a do toho pridas zo 4 bielkov vyslahany sneh a 1x slahacka na slahanie ktoru vyslahas a pridas do zmesi. A este som zabudla, pridas trosku esencie napr. mandlovu, alebo vanilkovu.
Das piect pri 180 stupnoch na hodinu. a ja davam este na vrch pokrajane jablka, ktore speciem na masle a zasypem skoricovym ,cukrom a to vylejem na tortu. Dobru chut, je perfektnyyyy :wink:
8. jan 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz sme po ranajkach aj my,dnes ideme poobede gratulovat,sestrin maly ma dnes uz rok :confused: moja zila je zatial ticho,ale este som nebola na zachode :pensive: sestra byva hned vedla mna nastastie,lebo nikam daleko nezajdem...
8. jan 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi Luci a uz je ti lepsie?
8. jan 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ked k tebe dojdem nabuduce na navstevu,tak dufam,ze ho upecies,si mi chute narobila...
8. jan 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jasneeeeee :wink: :wink: ty si v prvom rade daj do poriadku ritku a potom budeme navstevovat :slight_smile:
8. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta vsak teraz veru daleko nezajdem :grinning:
8. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no tak v SR nejde o pripravu na prax. to hovoria aj vyskumy... zial. prax nas nauci :slight_smile:
8. jan 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta @mirka285 riesi sa dilema: kojit, ci nekojit? Na jednej strane som si vykojila vsetky potrebne ziviny pre seba a zacina sa to prejavovat hlavne na klboch a slachach, comu dvakrat nepomaha, ze risi ma cez 10 kg a neznasa kocik, na druhej strane kojenie vyborne podporuje autoimunitu a drzi pod palcom mnozstvo liekov, co by som inak musela brat.. Ani na voz, ani z voza dole..

@noemarta: ta torta vyzera skvele, recept som si bezpecne odlozila, ked pridu svokrovci sa vytiahnem (dufam)
8. jan 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luludi Luci zober papier a vypis si na neho pre a proti...ja to tak robim ked sa uz fakt neviem rozhodnut...
8. jan 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285: to je nieco, co nerozhodnem ja, ale david. Zvazuje, s ktorym dosledkom sa dokazu lepsie vysporiadat a podla toho uvidime. Myslim, ze sa mozem spolahnut... len ma to uz unavuje. Stale sa cosi objavi a tak dookola. :pensive:
Som pozerala na fotky z lyzovania - sanky su paradne, ste hviezdili :wink: :dizzy_face:
8. jan 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok