• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 ja nemám znamienka, len to blbé vitiligo..ale nika má znamienok plno, ale len na jednej polke tela..normálne na tvári len na jednej strane..to má po otcovi
9. jan 2011 o 00:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 ak ti zaliezla tá žila, tak by t mala liečba a čípky dostať do normálu..ja už mám obavu, že mne pomôže to len zoperovať
9. jan 2011 o 00:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som chlpataa tak normalne, aj ked ruky mam riadne, to mam po mame ale take svetle a v lete ked sa opalim tak zlate :grinning: takze ruky neholim (mala som asi 2x v zivote)
co sa tyka znamienok tak mam vela a vsade :frowning2: ale mne mama vzdy vravela, ze ludia s vela znamiienkami majujemnejsiu kozu :grinning: tak neviem :sweat_smile:
9. jan 2011 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola a čo na to vraví tm? on sa predsa vyzná :slight_smile:
9. jan 2011 o 00:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola všetky baby šli spať?
9. jan 2011 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mm je znamienkovy a co je horsie on ma bledu kozu(riaditel vapenky :grinning: , snad to mala nevyfasuje :unamused: ja mam aspon tmavu kozu
9. jan 2011 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne blbne kon,mi zamrzol,takze idem do hajan...dobru noc
9. jan 2011 o 00:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline tak to ma mama asi len chcela utesit, lebo ja som tym dost trpela :unamused:
9. jan 2011 o 00:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 bru
@monline asi sa rozutekali
@mirka285 dobrú noc

@bambola malá má porcelánovú pokožku
@bambola ked som bola malá, tak sme s chalanmi a dievčatami preberali znamienka a tretí sused nechcel veriť, že nemám ani jedno..chcel to silou mocou sám preveriť :slight_smile:
9. jan 2011 o 00:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline no zatial ma fajnu ako kazde babo :slight_smile: ale dufam, ze bude mat po mne lebo mm vyjde na slnko a uz je ako rak :unamused:
9. jan 2011 o 00:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hľadám tú chudnúcu tému a nedarí sa mi.ako sa vlastne presne volá? a kde to nájdem?
9. jan 2011 o 00:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline netusim kedze ja tam niesom vitana :angry:
9. jan 2011 o 00:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola po desiatich minútach hľadania a rýpania sa v cudzích témach (boože o čom všetkom sa dá tuto diskutovať??? :confused: ) mi došlo, že to bude medzi súkromnými :grinning: a hned som to našla..
a ty sa divíš? jedine ako povzbudzovateľ by si tam mohla..:slight_smile:
9. jan 2011 o 00:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline jaj, tak to ze je sukromna to viem :grinning: mon idem si lahnut lebo ma fakt celkom dost boli hlava :unamused: dobru noc
9. jan 2011 o 01:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bambola dobrú noc..ja si budem ešte trocha čítať
9. jan 2011 o 01:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, všetky varíte obed ? :wink:
9. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,tak som si Vas konecne docitala,lebo rano vobec nefungoval MK.
Dnes to vyzera na krasny den.... :slight_smile: stavebna sezona sa u nas zase zacin apomalicky rozbiehat..... :slight_smile:
9. jan 2011 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka285 ....a maju pravdu,mala je cely ocino... :slight_smile:
9. jan 2011 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adelaine Ahoj, trošku oneskorene, ale predsa, aj nám malá robí niečo podobné, ona akoby zo sna mrnčí a plače, nezobudí sa úplne, má zavreté oči, ale prehadzuje sa, nie je to stále a nie tak intenzívne ako tebe a tak často v noci, je to hlavne do tej pol noci (pritom doteraz to bol u nej naj spánok). Inak, počas spánku niekdy len-tak zamrnčí alebo zaplače a potom ticho, lenže ja sa zobudím, manžel chrápe, takže môj spánok o ničom. :unamused: Nie je to vždy, už sme aj rozmýšľali, že či to tým chrápaním nebude, ale napr. cez Silvester nám ohňostroj prespala a to spala 8,5 hodiny vkuse, takže neviem. Živé sny???? Baby, vaše detičky spávajú s vami v jednej miestnosti. Dokedy to takto plánujete??? My už sme uvažovali nad detskou izbou okolo roka. Hm?????
9. jan 2011 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak uz ide kon konecne?no slava :unamused: ja uz mam maso v tube,urobim ryzu s hraskom a poobede este upeciem kolac :slight_smile:
@jaruska8 nasa mala bude s nami v jednej izbe do troch rokov lebo ju nemam kam inde dat :grinning: ale Tomasko tiez spaval so mnou s spalni do troch rokov,takze ja som zvyknuta...akurat,ze ty pises,ze mala sa budi zo sna a place a chces ju dat do samostatnej izby???to by som ja nerobila...
9. jan 2011 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monline aj moj maly ma na nozicke bielu skvrnu asi 1X1 cm
9. jan 2011 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute, no kym som vas docitala...aj ma zamrzelo, ze som musela vcera prchnut prec, kopec srandy tu bolo vcera :sweat_smile: Takze mame tu novu temu, do ktorej my lahsie smrtelnicky nemame pristup? :slight_smile: No toto ale neni fer, teraz nas tam budete oklepavat :grinning: Varim malemu cestovinu s masom a cukinou, som zvedava, ako mu bude smakovat.. my mame na obed kura s plnkou mnam :dizzy_face:
@gabika41 u vas to vypada na krasny den? my tu mame akurat paradnu hmlu... :unamused:
@mirka285 strasne zlata je Lindusa v tom kabatiku a ciapke, velka kocena :slight_smile:
9. jan 2011 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby ,tak vidim ze vsetky uz mate navarene.. to ja by som nestihala..este ze greci obeduju o tretej :slight_smile:
nasa noc ako tak ,bohuzial mne sa vratila moja nespavost z obdobia tehotenstva..asi je to tym narusenym spanim taku dlhu dobu..takze ja som do tretej nezazmurila ani oko ..potom o piatej ma zobudila mala ale jedla az o pol siedmej..a potom ona zaspala a ja nic do pol deviatej .. :unamused: potom sa zaspala ja a mala ma zobudila o desiatej.. takze mam dnes naspane tak 3,5 hodiny ..a este dnes pokracujeme v nejedeni .. :unamused: az nechapem ,jedla o 6;30 to stiahla 180ml mlieka a potom o pol jedenastej ani necucla..ani caj ani mlieko ..ani ovocie nechcela..akurat dve piskotky nestle som jej nanutila..a tie som macala do vyzivy :frowning2: tak som zvedava ako mi zje obed :angry: za hodinu .. :angry:
@jaruska8 my sme malu mali prve 3 mesiace v jej izbe a bolo to v pohode ked spala ukazkovo a nase izby boli presne oproti sebe ze som na nu videla a bola odo mna presne tri metre..potom sme mali navstevy a nemali kde spat len v jej izbe a teraz je s nami kvoli stahovaniou ,jej izba je este sklad :unamused: ale ked dojdeme vo februari z dovolenky uz pojde do svojej izby ..ak bude zle spavat tak ju este necham ale problem je ze hlavne mna budi aj ked sa len pohne.. :unamused: a mm chrape a budi ju (vcera 3x!)..ale to je len plan..kazdopadne som vobec neplanovala ju mat vo svojej spalni .. :slight_smile: a je s nami uz 3 mesiace :slight_smile:
9. jan 2011 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute dievcata , no nasa mala mala vcera pol roka mame 8515 g a odmerat ju este musim ist. CHcela som sa spytat poradte mi nejake hracocky pre toho nasho pokladika. Mam chut jej nieco kupit, no pre nu jje teraz najvacsia hracka ovladac a klavesnica.
Hrazdicku mame, tam sa jej uz moc nepaci,.........
a este som sa chcela spytat kupete deti v vanicke alebo uz ste vo velkej vani? Ja som kupial vcera sedak do velkej vane, tak uvidim ked pride ci nepresedlame uz do velkej

9. jan 2011 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ranko damy, tak pozeram, ze vas chude to este nepreslo, ale stale sa chcete navtirat do chudnucej temy.. :unamused: co by ste tam robili, ha?
ja som navarila bryndziaky a kedze Mirka mi napisala v chudnucom sukre, ze toto je moj posledny bohaty nedelny obed, tak som rychlo zozrala este jednu celu milku :grinning: :pensive: noa? ved bohvie, kedy si ju najblizsie mozem dat :pensive:

Inak som velmi sklamana nizkym zaujmom o stretko u nas doma.. Tinaki pisala, ze okolo 30.1. , co je nedela.. tak ak by ste mali zaujem o tento datum, staci povedat.. pozeram, ze merikac sa uz zacala vykricat a pritom vravela, ze hned ako bude termin, berie dovolenku a nununku, sada do auta a porad je tu :frowning2: a teraz...
9. jan 2011 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara my sme vikend predtym v CA a 30 nemam nic, tak ja rada dojdem :wink:
9. jan 2011 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maxara aj my dojdeme, co bojis, :wink: :wink:
A kedy teda v nedelu?????
9. jan 2011 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kafoditka oki, takze jeden ucastnik evidovany :wink:
9. jan 2011 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok