Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
9. jan 2011

@cigaretka5 ja by som zas niekedy ocenila, keby ten moj hyperko aspon chvilu v klude lezal.. on mi len skace, ked ho chcem pritiahnut do sedu, tak sa rovno postavi, lozi, pretaca sa, skace sipky dopredu a vie sa sam posadit na zadok s tym, ze sa pridrziava jednou rukou..

cigaretka5
9. jan 2011

@kafoditka no to nasa dorotka len cestuje po postielke ale iba v lehu............ brucho nenavidi podla mna i ked teraz som zacala davat na zem, kde to ma maksie to vydrzi dlhsie ale aj tak nic moc.

tinaki1275
9. jan 2011

@maxara @kafoditka ja mu stake hovorim nech sa nauci slovensky ze to bude potrebovat ..ved ako sa bude citit ked ho budeme s Leiou ohovarat a on nebude rozumiet ani slovo .😉)

8aninka5
9. jan 2011

Ahojte....hadam,nevadi ak sa vam sem troska vtrem 😀 😀 😀 chcem sa spytat ,moja mala bude mat tento tyzden pol roka...plne ju kojim,zatial jej ani cajik nedavam-len obcas,ale ona ho ani nejak nechce....tak sa chcem spytat kedy ste zacali s prikrmami???? od zaciatku 6 ci od ukonceneho 6.mesiaca????

kafoditka
9. jan 2011

@cigaretka5 vies ja mam na to taky nazor, ze vsetko s mierou.. ved ked ho tam dam na hodinku tak mu predsa klby neznicim.. sak si otvor moj album a precitaj si celu tu debatu, co mi pisali baby svoj nazor.. 😉

mirka285
9. jan 2011

ha tak uz som tu 🙂 bola som hodinku na spacirke malu vyvetrat,nech si Gabo zdriemne,chudacik je po vcerajsej akcii velmi unaveny 😠
@sarai davam maso asi 4az 5 krat do tyzdna a tiez vselijako kombinujem,nieco dam z poharika nieco uvarim a pomiesam...rano vypije mala mlieko,okolo desiatej si da cerstve ovocie obcas jej tam podrobim keks,na obed ma zaleninovy prikrm,na desiatu jej dam bud ovocnu vyzivu,alebo kasu,vcera mala jogurtovu presnidavku od Nestle a na veceru ma mlieko zase....ona spapa vsetko dnes mala spenat a uvarila som jej ku tomu zemiaky na vnatke s kvapkou olivoveho oleja a zhltla plnu misku 🙂 a pije aj trosku nesladeneho caju ovocneho,okolo tych 100ml za den,ako kedy...

cigaretka5
9. jan 2011

@mirka285 no dakujem aspon mam prehlad ako papaju deti prikrmy. Inak baby kedy ste zacali s ovocim som pocuula taky nazor ze nie moc dobre pre deticky, vraj im to kysne v brusku

tinaki1275
9. jan 2011

@8aninka5vascina bab zacal od 5-teho mesiaca ,teda od 17-18.teho tyzdna..a aj niektore z tych co plne koja..kazdopadne myslim ze ukonceny 6-ty mesiac je uz ked musis zacat s prikrmami ..teda to je pokial viem hranica..ak chces skor je to na tebe..

mirka285
9. jan 2011

@kafoditka ty si aky vtipalek,si myslis,ze ti tam hodinu vydrzi???myslim v tom choditku....tak necham ta este chvilu v tej nevedomosti 😀

tinaki1275
9. jan 2011

@cigaretka5 to je hlupost 🙂..dokonca v juznych krajinach sa s ovocim zacina..

cigaretka5
9. jan 2011

mirka myslis ze dieta hodku v choditku nevydrzi, ci ako?

cigaretka5
9. jan 2011

@tinaki1275 no po pravde neviem ci je to az taka hlupost , Je urcite pravda ze ovocie v bruchu kysne a z chcemickeho a dietologickeho hladiska by sme mali vsetci ovocie jest iba dooobeda

tinaki1275
9. jan 2011

@cigaretka5 ja som zacala davat ovocie asi 3 tyzdne potom co som zacala davat zeleninu a masko ..

kafoditka
9. jan 2011

@mirka285 heeeej myslela som hodinu denne 😀

maxara
9. jan 2011

@kafoditka no ano, aj tinaki.. ale to este nebolo na stopro, ze toho 30teho

INAK KAFKO A LULUDI vy odkedy mate nad 80 kg? uzaj prestante vtirat do chudnuceho sukra.. radsej sa chodte napit 😀

tinaki1275
9. jan 2011

@cigaretka5 trosku pritiahnute za vlasy sa mi to zda..ja viem ze detom sa moze davat aj na olovrant..a mne kazdopadne odkedy davam ovocie ma mala po problemoch s crevami a to ju predtym nafukovalo ,prdela,mala zapchy ..teraz pohoda..a davam ho niekedy aj na olovrant anie na desiatu..

sarai
9. jan 2011

@maxara dakujem, takze potom sa bude davat tak 2-3x za tyzden. ale je to lepsie, ako tak casto. lebo mojej chuti tiez viac zelenina zatial.

mirka285
9. jan 2011

@kafoditka jaa,tak to ano,som myslela,ze hodinu naraz 😀 Filipko si vue z lahu sam sadnut??to je aky sikulak...Linda sedi iba chvilu,potom vzdy drbne,pretaca sa o sto sest,ale zatial len cuva,dopredu jej to este nejde,neprisla na ten grif zatial 🙂

mirka285
9. jan 2011

@cigaretka5 ale cigi nechod do extremu a pekne len malej daj ovocie 🙂

mirka285
9. jan 2011

@cigaretka5 hodinu naraz nevydrzi lebo ho to nebude bavit...

karinnka
9. jan 2011

Ahojte 🙂 Taaaak som rada,ze oacka vytvorila sukromnu skupinku na chudnutie 😉 A najviac ma tesi ,ze sme tam len My krasavice XXL-XXXL,pretoze Vaha pod 80 je este v norme 😀 😀 😀 😀 No samozrejme nie pre niekoho kdo mal cely zivot 50,60kg 😉 Ale ja mat tolko tak som happy 😀 😀 😀 😀

cigaretka5
9. jan 2011

@mirka285 no ja sa sama snazim ovocie iba doobeda a mala sa zatial tvari ze jej moc nechyba, tak neviem nejak sa mi do toho este nechce

kafoditka
9. jan 2011

@mirka285 nie z lahu sa neposadi, on sa mi da na styri, dvihne zadok hore, vystrie nohy a prehupne sa nabok na pol zadku si sadne a pridrziava sa rukou aby nepadol..

mirka285
9. jan 2011

@cigaretka5 ved jasne ze podla svojho uvazenia,ked sa ti nezda,ze jej treba tak jasnacka ze nedavaj...

cigaretka5
9. jan 2011

baby k tom,u chudnutiu - len prosim neblaznite. mne samej na strednej zadrbalo a odvtedy sa normalne nenajem , stale ratam kalorie, respektive vyratuvam si sama pre seba vsetko co som v ten den zjedla ............... Ono je to straaaaaaasne moc o psychike. ale z vlastnej skusenosti vas prosim nech sa vam nestane to aby ste na jedlo mysleli non stop- myslim na to co ste zjedli a tak...............

kafoditka
9. jan 2011

@maxara a to Mirka pribrala za noc 50kg ked vam tam sefuje??? 😀 😎

cigaretka5
9. jan 2011

@kafoditka no sikulu mas doma, mne sa to zda strasne skoro, ze vie take veci........

tinaki1275
9. jan 2011

@kafoditka waw to aky akrobat 🙂)

kafoditka
9. jan 2011

@mirka285 ked zarabas malej kasu, davas jej 130 vody ako je pisane na krabici ci normalne 15O-180 a prisposobis jej davku?

maxara
9. jan 2011

@sarai nie, 2-3 dni mas maso vynechat.. takze ho mas davat 4-5 krat, ale ja so myslim, ze ked nie ste masove typy, tak v klude davaj iba 3-4 krat masko.. ak ho mala papa uz mesiac, tak si uz na maso urcite zvykla, cize kludne uz davaj podla seba..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre