• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
ten moj dietak je uz taky unaveny a nie a nie sa ulozit... len mrnci a place, nakoniec zaspi vyrevany o dve hodky neskor, v poslednej dobe je to stale takto :frowning2:
10. jan 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine mne sa to zda tiez vela, ale vcera mi myslim maxara precitala z papiera od doktorky, ze 5-6x za tyzden sa ma davat tak 3 tyzdne, kym si babo zvykne a potom staci 3-4x. ja zatial davam len biele.
10. jan 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska 11 kil nad 50 mozes chudnut aj verejne :wink: za to sa hanbit nemusis
10. jan 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse ved kup hotovy prikrm v pohariku,tie su velmi prisne kontrolovane a momentalne urcite zdravsie kedze nie je teraz sezonna zelenina ani ovocie...ja to malej vselijako zmiesavam-kupovene s tym co doma uvarim...
10. jan 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ale ked pre man je to hrooozne vela :grinning:
10. jan 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meruska tak si predstav, ze by si mala 45 nadvahu :wink:
10. jan 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Ja som tiež nad ovocnými príkrmami (okrem jabĺk) uvažovala nad konzervovanými, lebo toto sezónne ovocie je o ničom, až strach. A mäso z Tesca tiež. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím sa popýtať na králika domáceho, či niekto nechová. :wink:
10. jan 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy mate cas so schudnutim do leta ale my ideme o 2 mesiace na dovolenku a uz chcem byt na plazi kocka, pre mna schudnut neni ani taky problem jak spevniet a "zbavit" sa celulitidy... neviem sa dokopat k cviceniu. :frowning2:
10. jan 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara @bambola ja by som ta z nitry zobrala , ja pojdem urcite s nasimi a oni potom pojdu do blavy ale nase dve Martinky su chuducke tak sa urcite do auta zmestia :slight_smile:
10. jan 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ok vyhrala si
10. jan 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 No, celulitída, tak to môj večný problém, ale na ňu len stravou a, tá hádam pomôže naj. Paradoxne, ke´d som v tehotenstve držala diétu kvôli tehu cukrovke, tak sa mi zlepšila. Ale keďže znova žerem sladké, tak je zase otrasná. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: takže môj recept na zbavenie sa alebo zlepšenie celulitídy ja cukrovkárska diéta. Málo sacharidov, veľa bielkovín, veľa vody a pohyb. :wink: :wink: :wink: :wink:
10. jan 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako spinkaju vase babatka v noci? moj maly chce vylucne len na boku,alebo na brusku...na chrbatiku ani nahodou...viem,ze je to nebezpecne,aby spinkal na brusku...tak ak sa nahodou v noci zobudim a najdem ho na brusku tak ho pretacam....este ze mame ten monitor... :slight_smile:
10. jan 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine Moja spí na brušku už tri mesiace minimálne a vraj keď sa už decká samé pretáčajú, tak je to OK. :wink:
10. jan 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 jak lahko to znie a jak tazko sa to dodrziava :frowning2:

@lutsine aj mne maly zacal spinkavat na boku, teda minimalne tak zaspava a potom sa pretoci na chrbatik a da ruky nad hlavu... aj my mame monitor takze spavam kludne :slight_smile:

inak musim zaklopat ze leo zacal sam zaspavat v postielke a okolo deviatej vecer uz spi, predtym zaspaval aj o jedenastej, este keby sa nebudi na jedlo v noci tak by to bolo idealne :slight_smile: a keby nekaka rano medzi 6 a 7.... mame skoro dokonaleho synceka :grinning:
10. jan 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 Ke´d si tehotná, tak sa to dá, ale veru, neviem si život bez sladkého predstaviť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viem ze ste to tu cez vikend pisali ale kde sa ma spravne merat obvod brucha a pasa? nechce sa mi to hladat medzi tymi 30 timi stranami.... diky
10. jan 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 to mate take velke auto?

@meruska :wink:
10. jan 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 @maxara ved to mi nejde do hlavy ako tam napchas dve auttosedacky a styroch dospelych :wink:
10. jan 2011 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi ked treba da sa spravit auto aj na 7 miestne, len potom vlastne neni kufor, predpokladala som ze by Mata prisla do nitry z BB busom a bez velkej batoziny a potom by som ju zobrala, len neviem ci bude moct zobrat autosedacku do autobusa , no vsak nejak by sme vsetko vyriesili.
10. jan 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, v téme Júlovky 2011 sa baby normálne vyraďujú, keď niektorá napr, dlho neprispieva. :unamused: :unamused: :unamused: To ja by som už bola vyšupnutá dávno pradávno, keď som ležala s vyloženými nohami pri rizikovom tehu. Ešteže som v Júlovkách 2010. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. jan 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola alebo by nas segra hodila a to by sme sa hadam pomestili, dve sedacky v zadu a ty medzi nimi alebo jedna v predu a jedna v zadu .
10. jan 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 kati preco by ma nepustili :wink: ja by som bez autosedacky do autobusu ani nesla, vsak jazdia ako debili :unamused:
10. jan 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 dost to komplikujes tym svojim nesoferovanim :grinning: :grinning: ale nie, srandujem :wink: dakujem za ochotu, urcite ti dam vediet a nejako sa dohodneme :slight_smile:
10. jan 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 ja som dnes tiez zhodou okolnosti zbehla do tej temy, ze si zaspominat a tiez som si vsimla, ze sa tam vyhadzuju a ani sa tak super nebavia ako my tu :confused: tieez som rada, ze mam takuto super partiu :sunglasses:
10. jan 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaruska8 aj ja som si to dnes citala,dokonva aj v junovkach to iste,ale to sa zo sukromnej vyraduju...dost trapne aj tak :frowning2:
10. jan 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 e il tuo "marito" non viene con te/voi? :wink: si vergogna? :grinning:
10. jan 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina7777 no vsak nevieme kde sa to ma presne merat,pas sa ma merat asi 7 cm nad pupkom a boky si musis pamatat ako si si odmerala,ja so meriam cez krize,nie cez zadok...
10. jan 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile: Ja uz mam upratane, kavicku spravenu a moje dieta nie a nie spat :angry:
Mirka moj Filip sa hentak trasie niekolkokrat za den, netusim co to je ale snad je to v pohode... :confused:
Dnes ideme do mesta, mame pred sebou nejake vybavovacky a treba mi ist plienky kupit pre krpca, inak dnes uz veselo predvadza, ako sa vie postavit v postielke :wink:
10. jan 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja soferujem ale nechcem ist naspat s malym sama lebo on obcas spusti v aute revy ked ma nevidi a ist hodinu s vriekajucim babom neni bohvieco... ja som chodievala do nitry autom sama z talianska ale s malym chodim sama len na kratke vzdialenosti.
10. jan 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@mirka285 Keď sa tie detičky narodia, tak mamky sa budú zase vyraďovať podľa toho, či niektoré už pasú, sedia, lozia, chodia. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak, moja malá má takého hovoriaceho psíka od Ježiška a ten niekdy povie: ,,Chyť ma za prstíky a ja vždy počujem, chyť ma za prsníky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. jan 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok